{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как следва да постъпя с потребител а781204 ?  (Прочетена 6372 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bojo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 24, 2011, 14:08:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте. Бихте ли ме посъветвали как да постъпя в следната ситуация:
На 12 май 2011 г. с потребител а781204 се разбрахме да закупя анцукче за 4.00 лв. заедно с 1.70 пощенски. Още същия ден изпратих парите с пощенски запис (пазя си разписката от пощата) и потвърдих, че съм изпратила парите. Получих отговор, че анцукчето ще ми бъде изпратено същия ден следобяда. След като до 17 май нямах нито известие от пощата, нито съобщение от този потребител, изпратих питане, дали са получени парите. Отговор нямяше. На 18 май отново попитах кога е изпратена пратката, за да се поинтересувам в пощата дали няма някакъв проблем. Отново  няма отговор. Последно писах  лично съобщение на 20 май с молба да разбера какво става. И до днес нямам отговор.
Видно от данните в профила на потребител а781204, последно е бил активен на 14 и 16 май, т.е. най-вероятно въобще не е видял моите запитвания.
Знам, че сме хора и всичко се случва, знам и че парите са малко, но въпросът е принципен. За сега не поставям отрицателна оценка, защото не знам каква е причината за забавянето. Най-вероятно ще трябва да изчакам търпеливо потребителят да влезе във форума и да видя каква ще е реакцията и според нея да действам по-нататък. Все пак считам, че подобно поведение не бива да се толерита и за това реших да пиша тук.
Какво е вашето мнение? Как бихте постъпили?
Активен
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 24, 2011, 14:32:50 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен досега,трябваше вече да сте си получили пратката,но все пак изчакайте още малко-има и много почивни дни,които може би са забавили поръчката!Заради празниците всичко може да се случи,но трябваше поне отговор да Ви изпрати продавачът!!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 24, 2011, 17:00:19 »
Раздели ТемаНагоре

Писах на дамата и на лични и на E-mail.Нека изчакаме да отговори.А Вие проверихте ли в пощата,понеже нали понякога бележките изчезват?
Активен

Bojo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 25, 2011, 07:54:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам уговорка с жените от пощата да ми звънят, когато имам пратка, именно защото бележките не винаги достигат до мен. И даже си взимах пратки след това, така че ако анцукчето беше дошло, щяха да ми го дадат. Възможно е и да се е загубило някъде и именно за това исках да знам, че със сигурност е пуснато и кога, за да помоля за проверка, но за съжаление нямам никакъв отговор от а781204. Явно търпеливо ще чакам да се появи в сайта.
И благодаря за съдействието.
Активен
Bojo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 26, 2011, 08:03:44 »
Раздели ТемаНагоре

Искам с радост да кажа, че потребител а781204  ми писа и казва, че е изпратила анцукчето в деня, в който сме се разбрали. Явно пратката се е изгубила някъде по пътя. Дамата беше явно притеснена, че не съм го получила. И двете ще направим проверка в пощата и ще видим какво ще излезе. Надявам се, че всичко ще приключи добре, което в крайна сметка е най-важното.
Ако анцукчето се намери, най-вероятно ще трябва тази тема да се премести, защото потребител а781204  явно е бил съвсем коректен. За това обаче, ще ми е нужна помощ, защото не знам как се прави.
Активен
Bojo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 26, 2011, 08:20:37 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко е наред - пратката се намери - проблемът се оказа в БГ пощи. След молба от моя страна по телефона отново да проверят, се оказа, че пакетчето си стои забравено в някаква каса. Нямам думи. Два пъти съм ходила и все го няма, а сега изведнъж се намери.
Искам да се извиня на потребител а781204  за причиненото неудобство и притеснения. И разбира се заслужено ще поставя положителна оценка.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #6 -: Май 26, 2011, 09:36:53 »
Раздели ТемаНагоре

 (super1)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 26, 2011, 10:35:12 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко е добре,когато завършва добре! Smiley
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: