{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случея "CORO"  (Прочетена 23971 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #30 -: Юни 05, 2011, 11:16:10 »
Раздели ТемаНагоре

На прима виста бяха около 1000-1200 лева Smiley Доколкото съм запознат тя си върна и плати всичко. Въпроса в момента е да си понесе наказанието за това което направи.
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Юни 05, 2011, 12:22:32 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера всичко мина нормално, описахме случая детайлно/добре че съпругата ми си пази всички разговори на лични и по скайп с коро/. Следователя беше много любезен и каза че най вероятно при споразумение, въпросната потребителка ще бъде глобена и осъдена или условно или на пробация! Другото което каза че   според него най-вероятно ако се стигне до дело има голяма вероятност да викат всички засегнати потребители в Троян или Ловеч да свидетелстват на делото/дано да не е прав!!!/. В краен случай щом сме си сложили главата в торбата няма да имаме друг избор и ще отидем....дано това е пример за всички некоректни потребители в сайта!!!!!
о не не уйас,дано не ни викат,аз междо другото категорично заявих"за протокола"че няма никакви изисквания ,към лицето и не желая да бъда викана и разпитвана,и че това са нещата ,който знам по случая,дано не ме викат повече че незнам,каквато съм паникйосана ахахаха,я кръвно ще вдигна я нещо друго;))))))))
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #32 -: Юни 05, 2011, 12:39:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не мисля, че ще ни викат Smiley
Активен

evrovioleta
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 2

Профил
« Отговор #33 -: Юни 06, 2011, 08:21:44 »
Раздели ТемаНагоре

Или си самовнушавам или всички измамници са прогонени от сайта.Забелязвам тенденция от известно време/от времето което започна да се пише за този случай/,че слава богу не е имало оплаквания за такъв вид некоректност...И много се радвам че е така независимо от това каква е причината!
Активен

1.Пощенските за сметка на купувача освен ако няма друга уговорка.Изчаквайте да съобщя колко са платени и не бързайте да предвиждате сами.
2.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
3.Изключително коректна съм ,очаквам същото и от вас..Ако имате други намерения сме дотук...
4.Според ситуацията мога да поискам и предварително плащане
5.Получава първия дал адрес .Давам предимство на живеещите в Пловдив
6.Не изпращам за проба,ще меря два пъти
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #34 -: Юни 06, 2011, 09:50:47 »
Раздели ТемаНагоре

Искрено се надявам и това да е помогнало. За сметка на това пък здраво се вихрят при колегите. Ще видим как ще я караме Smiley
Активен

pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Юни 06, 2011, 12:21:47 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми се струва невероятно да извикат всичките 20-30 измамени от коро потребители. По скоро ще извикат хората с най-големи суми-максимум 4-5 човека. Дано наистина този случай да накара измамниците да се позамислят преди да действат!!!! Smiley
Активен
pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Юни 08, 2011, 15:11:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и от мен,аз днес сьщо полу4их призовка да свидетелствам,но искам да попитам след като аз сьм си полу4ила взетото от вьпросната коро и несьм пускала жалби и нямам никакви претенции защо ме викат.На вси4кото отгоре делото е от гр.Лове4 аз сьм от гр.Ихтиман обл. София.Трябва да отида в София в следствието.Кой щеми плати на мен разходите който ще ми излезнат 30лв.С малко дете сьм.Ако не отида ми казаха полицайте 4е ще ми наложат глоба и щеме заведьт принудително.Ами какво да кажа и за унижението 4е идват у дома даме тьрсят полицай.Питам аз кой е отговорен за това даме призовават за свидетел при положение 4е несьм пускала жалба.
Здравейте,
на призовката която сте получили днес има телефон на следователя, който Ви е призовал. Въпроса със заплащането на пътните може да му го поставите в директен разговор. Имате и други алтернативи: 1. Взимате си болничен лист и му го изпращате по пощата с обратна разписка и тогава няма да ви глобят. 2. Не се явявате и чакате да Ви приложат принудителното довеждане, тогава ще платите пътни само в едната посока и ще сте малко на далавера:)))))!
Отговорна за това положение е "коро", която ако не се беше опитала да измами 20-30 потребители на сайта, сега нямаше да ни викат по следствията!! Вярно, тя върна вещите и парите, но опита за измама си е факт, а деянието й се преследва от закона! Затова си мисля че е хубаво да се окаже съдействие на компетентните органи да доведът нещата до край и измамницата да си получи заслуженото!!! В противен случай, още N на брой такива като нея ще се вихрят в сайта безнаказано!!! НЕКА ТОВА ДА ИМ Е ЗА ПРИМЕР!!!!
Поздави
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #37 -: Юни 08, 2011, 17:58:43 »
Раздели ТемаНагоре

За да успокоя малко духовете ще ви предоставя извадка от страницата на един съд:

Какви са Вашите права като свидетел?

По закон работодателите са задължени да разрешават на всеки, призован като свидетел по дадено дело, да ползва платен отпуск. По граждански дела разходите за нощувки и пътуване се възстановяват от страната, поискала свидетеля, а по наказателни дела - от съда. Явяването в съдебна зала се удостоверява на гърба на призовката Ви след приключване на разпита. Издава Ви се документ, който трябва да се представи в касата на съда за заплащане на разходите. По време на разпита като свидетел може да ползвате бележки за дати, цифри и други обстоятелства, свързани с Вашите показания. Ако сте съпруг или близък роднина на обвиняемия, може да откажете да свидетелствате, без това да влече неблагоприятни последици за Вас. Не сте задължен да отговаряте на въпроси, които могат да уличат в извършване на престъпление Вас, Вашия съпруг или близък родственик.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #38 -: Юни 08, 2011, 18:17:49 »
Раздели ТемаНагоре

Току що говорих с един приятел юрист и ми каза следното. Всички които са извикани на разпит като свидетел в друг град трябва да си пазят билетите за пътния разход и в протокола за разпита преди да го подпишат да изискат от разпитващия да впише в него, че искат да им бъдат изплатени пътни разходи за разпита. По този начин ще си получите парите които сте дали за пътни от единия град до другия и обратно.
Активен

pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Юли 08, 2011, 12:25:02 »
Раздели ТемаНагоре

Май разпитите приключиха, сега остава да видим какво ще се случи на делото и дали някой от измамените ще получи призовка да ходи до Ловеч?Huh?
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Юли 14, 2011, 13:47:08 »
Раздели ТемаНагоре

То незнам дали приклю4иха,но така и неми вьзстановиха полувината от разходите както ми бе обещано от администратор от сайта.Защото по вина на админ в сайта ни викаха вси4ки на разпит,а не както ни бе казано 4еса ни издирили по айпи адреси.

Никъде не виждам Админ. да ви е обещавал. Човекът ви даде съвет как да постъпите и какво да изисквате. И каква вина има админа, че вие сте контактували с измамница, и че са ви разкарвали по РПУ-тата Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #41 -: Юли 14, 2011, 15:11:02 »
Раздели ТемаНагоре

То незнам дали приклю4иха,но така и неми вьзстановиха полувината от разходите както ми бе обещано от администратор от сайта.Защото по вина на админ в сайта ни викаха вси4ки на разпит,а не както ни бе казано 4еса ни издирили по айпи адреси.

Никъде не виждам Админ. да ви е обещавал. Човекът ви даде съвет как да постъпите и какво да изисквате. И каква вина има админа, че вие сте контактували с измамница, и че са ви разкарвали по РПУ-тата Huh?

Имаше наистина обещание, но не можах да го изпълня по разбираеми причини. Не е в мен вината за викането на хората. Надявам се всичко да приключи скоро.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Септември 30, 2011, 11:37:55 »
Раздели ТемаНагоре

Дами,кой беше пуснал онлайн жалба срещу  тая?
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #43 -: Септември 30, 2011, 11:49:13 »
Раздели ТемаНагоре

Дами,кой беше пуснал онлайн жалба срещу  тая?

Да няма развитие някакво?
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Септември 30, 2011, 20:21:13 »
Раздели ТемаНагоре

Криси09,то и моето тьрпение е на привьршване,и аз ще чакам максимум и другата седмица и ще започна да беснея,честно!!! Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: