{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случея "CORO"  (Прочетена 23973 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sis7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


За да срещнеш идеалния мъж,трябва да си го родиш!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 18, 2011, 23:05:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета.....ейййй ако знаех само че става въпрос за този случай,ама ей го на.....и аз изведнъж бях получила призовка в къщи и днес сутринта се явих,голямо чудене беше снощи кой и за какво ме вика,ама ми олекна само като чух Троян и БГ Домакиня,за щастие от тук само тя успя да ме измами,та няма как да я забравя,макар че ми върна парите.Не се тревожете,разпита се води на свидетел,явно наистина по ИП са издирили,,макар че то тук си имаше дълга и пре дълга подробна тема така че......Мен даже ме е яд че незнаех за какво ме викат че и  по подробно инфо бих им предоставила,ама то пък и тук във форума си имаше всичко.Аз мисля че точно държавата я съди,поне така разбрах,за измама,като всяка от нас има право и на граждански иск,то е ясно че материално се издължи,но поне морално си заслужава това!Нека наистина е урок за всеки дори помислил си да ни мами тук!  Tongue
Активен

Аз съм коректна,очаквам това и от другите!
Пощенските са за сметка на купувача.
Приемам плащания с пощенски запис,превод по еконт или по банков път (имам сметка в ЦКБ)! Плащам по същия начин! За потребители под 10 оценки-предварително плащане,за всички останали предпочитам плащане и изпращане в един и същи ден!
Не изпращам с наложен платеж,за потребители без оценки-предварително плащане!
При закупуване на два артикула от обявите ми,поемам пощенските!
Предимство за далия пръв адрес на лични!
Пиша оценки,моля пишете и Вие!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 19, 2011, 05:59:22 »
Раздели ТемаНагоре

sis7,дано да е така мила.Нека всеки да си има едно на ум за измамите !!!Тук сме фурии-излавяме ги  Wink Cheesy Tongue
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
miti2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 244


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 20, 2011, 14:54:55 »
Раздели ТемаНагоре

М дааа ,и аз днес си припомних случката с Коро-потвърждавах си вече дадените обяснения от зимата в прокуратурата Cheesy.До Троян за дело обаче няма как да отида ,но искрено се надявам действията да не ни са били напразни.
Активен
marieta78
точна и коректна
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 269


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Май 20, 2011, 15:17:22 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙ ТЕ МИЛИ ДАМИ И АЗ КАКТО ВСИЧКИ ВИЕ ДНЕС БЯХ РАЗПИТАНА .АЗ СЪЩО НЕСЪМ ДАЛА ЖАЛБА НИТО ИСК ЗА ГРАЖДАНСКО ДЕЛО .НЕЙСКАМ ДА СИ СПОМНЯМ ЗА ТАЗИ CORO НО НЕКАЙЙЙЙЙЙ
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2..За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
3.Винаги поставям оценки! Очаквам и от вас такава!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Май 21, 2011, 09:02:50 »
Раздели ТемаНагоре

Дано си получи заслуженото Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
miti2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 244


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Май 21, 2011, 09:23:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се чудех защо делото да се гледа на нейна територия-я да я пратят по всички градове ,от къде на къде ще искат да й ходим на "крака"!!!!!
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #21 -: Май 21, 2011, 17:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се чудех защо делото да се гледа на нейна територия-я да я пратят по всички градове ,от къде на къде ще искат да й ходим на "крака"!!!!!

Няма да се ходи на крака. За това ви разпитват в качеството на свидетели по градовете. После протоколите от показанията ще се представят на съда.
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 22, 2011, 19:57:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се чудех защо делото да се гледа на нейна територия-я да я пратят по всички градове ,от къде на къде ще искат да й ходим на "крака"!!!!!
Да те го правят,за наше улеснение,инъче трябва да ходим до Ловеч Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 30, 2011, 09:58:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, днес аз и съпругата ми сме на разпит в Следствения отдел на СГП по случая "коро". Вече си мислех че са ни пропуснали:)))
« Последна редакция: Май 30, 2011, 10:03:56 от pauleta75 » Активен
pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 30, 2011, 10:05:27 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте момичета.....ейййй ако знаех само че става въпрос за този случай,ама ей го на.....и аз изведнъж бях получила призовка в къщи и днес сутринта се явих,голямо чудене беше снощи кой и за какво ме вика,ама ми олекна само като чух Троян и БГ Домакиня,за щастие от тук само тя успя да ме измами,та няма как да я забравя,макар че ми върна парите.Не се тревожете,разпита се води на свидетел,явно наистина по ИП са издирили,,макар че то тук си имаше дълга и пре дълга подробна тема така че......Мен даже ме е яд че незнаех за какво ме викат че и  по подробно инфо бих им предоставила,ама то пък и тук във форума си имаше всичко.Аз мисля че точно държавата я съди,поне така разбрах,за измама,като всяка от нас има право и на граждански иск,то е ясно че материално се издължи,но поне морално си заслужава това!Нека наистина е урок за всеки дори помислил си да ни мами тук!  Tongue

Не се приятеснявай, днес аз ще им дам подробно инфо, сега изпринтих всичко което ми е писала....Smiley))
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #25 -: Май 30, 2011, 10:11:55 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, днес аз и съпругата ми сме на разпит в Следствения отдел на СГП по случая "коро". Вече си мислех че са ни пропуснали:)))


Да пишеш какво е станало Smiley
Активен

pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 31, 2011, 08:47:01 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера всичко мина нормално, описахме случая детайлно/добре че съпругата ми си пази всички разговори на лични и по скайп с коро/. Следователя беше много любезен и каза че най вероятно при споразумение, въпросната потребителка ще бъде глобена и осъдена или условно или на пробация! Другото което каза че   според него най-вероятно ако се стигне до дело има голяма вероятност да викат всички засегнати потребители в Троян или Ловеч да свидетелстват на делото/дано да не е прав!!!/. В краен случай щом сме си сложили главата в торбата няма да имаме друг избор и ще отидем....дано това е пример за всички некоректни потребители в сайта!!!!!
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #27 -: Май 31, 2011, 20:49:22 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера всичко мина нормално, описахме случая детайлно/добре че съпругата ми си пази всички разговори на лични и по скайп с коро/. Следователя беше много любезен и каза че най вероятно при споразумение, въпросната потребителка ще бъде глобена и осъдена или условно или на пробация! Другото което каза че   според него най-вероятно ако се стигне до дело има голяма вероятност да викат всички засегнати потребители в Троян или Ловеч да свидетелстват на делото/дано да не е прав!!!/. В краен случай щом сме си сложили главата в торбата няма да имаме друг избор и ще отидем....дано това е пример за всички некоректни потребители в сайта!!!!!

Ами ако ни викнат поне ще се съберем да се видим Smiley Ако не друго поне това Smiley
Активен

pauleta75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Юни 01, 2011, 10:58:25 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера всичко мина нормално, описахме случая детайлно/добре че съпругата ми си пази всички разговори на лични и по скайп с коро/. Следователя беше много любезен и каза че най вероятно при споразумение, въпросната потребителка ще бъде глобена и осъдена или условно или на пробация! Другото което каза че   според него най-вероятно ако се стигне до дело има голяма вероятност да викат всички засегнати потребители в Троян или Ловеч да свидетелстват на делото/дано да не е прав!!!/. В краен случай щом сме си сложили главата в торбата няма да имаме друг избор и ще отидем....дано това е пример за всички некоректни потребители в сайта!!!!!

Ами ако ни викнат поне ще се съберем да се видим Smiley Ако не друго поне това Smiley

Няма никакъв проблем за събирането, аз съм ходил в Троян много пъти и ми харесва, а щом е за купона, ще се отзовем с удоволствие.....пък и работа в съда ще свършим!!!!
Активен
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Юни 05, 2011, 10:24:14 »
Раздели ТемаНагоре

Успех ви желая момичета!Аз не съм засегната ,но четох за Коро!Ужасно възмутена съм!
Колко общо дължи на всички измамение ,пресметнали ли сте?


СлучАй!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: