{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случея "CORO"  (Прочетена 23970 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 16, 2011, 17:39:09 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам тая тема,за разбера дали някой от вас пострадалите, са го викали в неговия град за разпит?Huh???
Защото мен ме викаха и днес 2 часа ме разпитваха и този който ме е посочил за свидетел,защо не ми каза?Huh??
Нямам нищо против,че съм отишла...но полицаите дойдоха в нас,преди седмица и аз до днес незнаех за какво става на въпрос...ако знаех,че е за нея въобще нямаше да давам пари за път до града и да си оставя болното дете да го гледа комшийката. Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Тези които са пуснали жалби,какво става с вас?
Ами това е,само ми развалиха настроението да обесявам какво е правила онази.............!!!
И също ми е интересно,дали тя е дала лс-тата които са писани към нея?
Питаха ме дали аз съм писала"че е крадла и измамницааааа"....
И последно,което ми  е най-интересно,разпитваха ме повече за сайта,отколкото за нея??? Roll Eyes
« Последна редакция: Май 18, 2011, 22:21:04 от dacetoooooooo » Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 16, 2011, 18:12:52 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,има и другиhttp://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1422.0
Явно всички сте участвали в обща жалба или просто са и проследили IP и сега привикват всички ,с които тя е писала.
Спокойно,не се ядосвай Smiley
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 16, 2011, 19:44:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,има и другиhttp://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1422.0
Явно всички сте участвали в обща жалба или просто са и проследили IP и сега привикват всички ,с които тя е писала.
Спокойно,не се ядосвай Smiley
Аха,ясно.Ама кой е пуснал тая колективна жалба,без мое съгласие?Huh???Това исках да разбера Lips SealedМного е неприятно!!!!И аз като предната жена умрях от паника,че и цяла седмица чаках....пффф,че ме пита следователката искаш ли да те викат на някакво дело,дето ще се проведе..викам неееееее,неискам да чувам Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 16, 2011, 19:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,има и другиhttp://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1422.0
Явно всички сте участвали в обща жалба или просто са и проследили IP и сега привикват всички ,с които тя е писала.
Спокойно,не се ядосвай Smiley
Аха,ясно.Ама кой е пуснал тая колективна жалба,без мое съгласие?Huh???Това исках да разбера Lips SealedМного е неприятно!!!!И аз като предната жена умрях от паника,че и цяла седмица чаках....пффф,че ме пита следователката искаш ли да те викат на някакво дело,дето ще се проведе..викам неееееее,неискам да чувам Cheesy
сега и теб ли,мила,в петък бях и аз на разпит,полицаите ми обясниха,че има засечени"чатения"така се изразиха от моя  аипи адрес с лицето и съответния неин аипи,аз изрично заявих че не желая да участвам повече в делото,аз също като теб жалба не съм подавала и много се озадачих,но ми обясниха че има досъдебно производство срещу лицето и  за това разследват всичките и контакти,а и аз съм мис паника питаи мен ахахах аз ще ти разкажа за разпита Smiley
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 16, 2011, 20:07:09 »
Раздели ТемаНагоре

Ххехее видях,че си мис паника Tongue Tongue то и аз така реагирах от начало.Голям разпит,голямо нещо пффф.Никога няма да я забравя тая Lips Sealed
 Kiss
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 16, 2011, 20:29:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ххехее видях,че си мис паника Tongue Tongue то и аз така реагирах от начало.Голям разпит,голямо нещо пффф.Никога няма да я забравя тая Lips Sealed
 Kiss
точно и аз така казах на следователката,тази жена никога няма да я забравя
аз направо изтръпнах ти казвам ,никога не бях ходила  в полицията и то в следствието,ако ми падне тази женица (devil3)
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 16, 2011, 20:32:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ххехее видях,че си мис паника Tongue Tongue то и аз така реагирах от начало.Голям разпит,голямо нещо пффф.Никога няма да я забравя тая Lips Sealed
 Kiss
точно и аз така казах на следователката,тази жена никога няма да я забравя
аз направо изтръпнах ти казвам ,никога не бях ходила  в полицията и то в следствието,ако ми падне тази женица (devil3)
Оххх и аз никога не бях ходила,в нас се побъркахме цяла седмица,добре че ми е далечко Торян (evil3) (evil3)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 16, 2011, 20:39:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ххехее видях,че си мис паника Tongue Tongue то и аз така реагирах от начало.Голям разпит,голямо нещо пффф.Никога няма да я забравя тая Lips Sealed
 Kiss
точно и аз така казах на следователката,тази жена никога няма да я забравя
аз направо изтръпнах ти казвам ,никога не бях ходила  в полицията и то в следствието,ако ми падне тази женица (devil3)
Оххх и аз никога не бях ходила,в нас се побъркахме цяла седмица,добре че ми е далечко Торян (evil3) (evil3)
да и на мен,аз да ти кажа добре че имаше на кого да оставя малката,че иначе трябва ше да я водя с мен и тогава хаоса щеше да е пълен,но на мен ми е много интересно само мен ,теб и ХУАН-КУЕСТА  ли СА ВИКАЛИ,ИЛИ МОЖЕ БИ ПО РЕДА НА КОНТАКТ С ЛИЦЕТО
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Май 16, 2011, 20:44:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ххехее видях,че си мис паника Tongue Tongue то и аз така реагирах от начало.Голям разпит,голямо нещо пффф.Никога няма да я забравя тая Lips Sealed
 Kiss
точно и аз така казах на следователката,тази жена никога няма да я забравя
аз направо изтръпнах ти казвам ,никога не бях ходила  в полицията и то в следствието,ако ми падне тази женица (devil3)
Оххх и аз никога не бях ходила,в нас се побъркахме цяла седмица,добре че ми е далечко Торян (evil3) (evil3)
да и на мен,аз да ти кажа добре че имаше на кого да оставя малката,че иначе трябва ше да я водя с мен и тогава хаоса щеше да е пълен,но на мен ми е много интересно само мен ,теб и ХУАН-КУЕСТА  ли СА ВИКАЛИ,ИЛИ МОЖЕ БИ ПО РЕДА НА КОНТАКТ С ЛИЦЕТО
Нямам си и на идея,така не разбрах,кой я е пуснал тая колективна жалба.Та незнам дали е по ред,то аз пуснах темата за нея Roll Eyes Ами то аз попринцип съм на работа,но сега съм болничен,че сме болни и се наложи на комшийката да я оставя Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #9 -: Май 16, 2011, 20:50:11 »
Раздели ТемаНагоре

Най-вероятно работят по IP-та. Не се притеснявайте момичета. Надявам се дамата да си получи заслуженото.
Активен

poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 17, 2011, 14:26:38 »
Раздели ТемаНагоре

Явно сагата Коро продължава. Днес и аз бях извикана за свидетел, питаха ме разни неща за сайта и за самата нея. Обаче аз не пазя вече кореспонденцията си с нея, а незнам дали и админите я съхраняват. Нищо страшно, но не е приятно разхождането и обясненията. Лично аз бях подала жалба, но след като ми се издължи я оттеглих. Но има друго момиче от нашия град, която не е подавала жалба, но и тя е призована да се яви като всидетел по делото. Сега обаче въпросът ми е - Кой е подал общата жалба? И от къде полицията аджеба имам данните на всички за да ни  призове. По точно, тези, които не са подали жалба?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Май 17, 2011, 15:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вчера поразпитах и ми казаха,че не е нужно да има жалба.Проследяват IP,по точно с кои други IP е контактувала и викат всички наред.Явно доста са задълбали случая,че да се стигне до тук.Знам,че такова проследяване се прави при тежки криминални престъпления-примерно заплахи,интернет изнудване и т.н.И така след като ти установят IP много лесно ти намират данните.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #12 -: Май 17, 2011, 15:51:40 »
Раздели ТемаНагоре

Не е нужно да има тежко престъпление за да се изискват IP адреси и да се прави проверка по тях. Достатъчно е да има престъпление и образувано досъдебно производство. Може да няма колективна жалба. Държавата я съди за измама.
Активен

anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Май 17, 2011, 20:40:03 »
Раздели ТемаНагоре

Не е нужно да има тежко престъпление за да се изискват IP адреси и да се прави проверка по тях. Достатъчно е да има престъпление и образувано досъдебно производство. Може да няма колективна жалба. Държавата я съди за измама.
да точно така и на мен така ми обясниха  в следствието,когато попитах защо ме викат
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
elena84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Май 18, 2011, 21:03:45 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и мен днес ме разпитваха цял час.Тя беше CORO,а не каро.Всичко подробно се разпитваше.
Активен

Коректна съм и очаквам същото и от вас.Потребител,който купува повече от една моя обява е с предимство.Пазя ред 8 часа.Пращам на първия дал адрес на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Благодаря.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=85777&ppaction=readfee


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: