{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: IRINKA_F-е няма друга като нея!!  (Прочетена 7613 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 12, 2011, 13:57:11 »
Раздели ТемаНагоре

е не мога да се вьздьржа и да не пусна темата за нея,най-малкото като видят ника МИ приятелките от 'лудницата"ще разберат за какво иде реч...
преди време Иринка ми подари страхотна пелерина ест.велур в прекрасно сьстояние-направо като я видях в обявите и за подаряване се пресрамих на мига и и писах за нея...вьпреки че знаете че имам финансови вьзможности,преварих някое майче в нужда...
сега за втори пьт-Иринка качила обявка с обувки специално зарад мен-с идеята да ми ги подари отново-получих разкошен патьк,без забележка откьдето и да ги погледнеш-светят,новички,естествено модерни и за да ги харесам толкова-малко екстравагантни CheesyИринка за кой ли пьт не дава да издумам и дума да и пращам пари,а и не си избира нищо от обявите ми...АДАШЧЕЕЕ,няма да стане така,но да не те дразня повече ще пропусна репликата"ще се реванширам"-знам че е от сьрце,усещам че е така-ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ПО ТОЗИ ПОВОД МИЛА (feast2) (love26)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 12, 2011, 14:18:15 »
Раздели ТемаНагоре

МИла ми Иренке ,в сайта има много хора с големи сърца ,сърдечи за които не всичко е пари ,пари и пак пари.Еднакво знаем и ти и аз и доста още от лудницата ,колко подаряваме по ЦЕЛИ КОЛЕТИ на хора дори които не познаваме и дори не сме наясно имат ли наистина нужда или не  от помощ ..Но както се казва ( ХВЪРЛИ ЗАД ТЕБ ,ДА НАМЕРИШ ПРЕД ТЕБЕ) .
Ти много си подарявала ( ключително и на мен) и съм сигурна че ще се отблагодариш на ИРИНКА .А на Иринка какво да кажа ,МАЦКО НЯМА НИЩО ПО СВЯТО ОТ ТОВА ДА ЗАРАДВАШ ИСИНСКИ НЯКОЙ .Пожелавам на Иринка мноооогооо късмет и щастие и съм сигурна че ще ги има ,защото е БЛАГОРОДНА !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 12, 2011, 14:24:22 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА Е,БОГАТСТВОТО Е ДА ИМАШ ШИРОКА ДУША И ГОЛЯМО СЬРЦЕ!!ПРОСТО ЯВНО В ТОВА СИВО ЕЖЕДНЕВИЕ ТАКИВА ПО-ЗНАЧИТЕЛНИ ЖЕСТОВЕ НИ КАРАТ СЬРЧИЦАТА ДА ЗАБИЯТ ДО ПРЬСВАНЕ И ДА ТЬРСИМЕ НАЧИН ДА СЕ ОТБЛАГОДАРИМ...ПРАВА СИ-ГОЛЯМА ИСТИНА КАЗА-КАКВОТО СЕЕШ ПО ПЬТЯ СИ,ТОВА ЩЕ НИКНЕ ЗАД ГЬРБА ТИ!
И ТИ СИ В ТОВА ЧИСЛО,НА ЧУВСТВИТЕЛНИТЕ ДУШИ ДЕТ ЦЕНЯТ И НАЙ-МАЛКИЯ ЖЕСТ,НО ПОЗВОЛЯВАШ ДА ТЕ ОПОЗНАЯТ ПРИБЛИЖЕНИТЕ,ПРОСТО НАДНИЧАМЕ КЬМ СВЕТА БЕЗ ЧЕРУПКИТЕ СИ-ДАЙ БОЖЕ ВСЯКА ОТ НАС ДА МОЖЕ ДА СЕ ПОХВАЛИ ПОНЕ С ЕДИН ЧОВЕК ПОДОБЕН НА ИРИНКА! Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 12, 2011, 14:31:16 »
Раздели ТемаНагоре

 (super1) Благодарим на Иринка ,че я има !!!!!! Че е заедно със нас - ЗА НАС Е ЧЕСТ !!! Добрината - това е едно рядко срещано и великолепно качество !!!!(love2) (flowers05) (flowers06)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 12, 2011, 14:43:12 »
Раздели ТемаНагоре

щом е пусната тема специално за нея и аз ще се включа в хвалебствията! страхотен Човек, невероятна жена и изключителна приятелка (макар и виртуална). радвам се, че съдбата ме 'срещна' с теб и ти пожелавам от сърце много здраве и щастие на теб и скъпите ти хора!  (flowers04)
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 13, 2011, 07:16:10 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за милите думи момичета - неудобно ми е защото не съм очаквала Адашката да пуска теми  Smiley Не обичам да афиширам на кого какво съм подарила - просто едно Благодаря на лични ми е предостатъчно макар в 90 процента от случаите е тишина от страна на получаващите -но здраве да е ! В това забързано и изпълнено с напрежение ежедневие е много важно да запазим съшноста си на Хора а не да се превръщаме в тълпа ! Радвам се че в този сайт намерих много стойносни и значими момичета - срешнах и дребнави лъжливи човечета  Smiley но свят голям хора разни - всеки сам избира как да живее ! Още веднъж благодаря на всички вас че ви има  (flowers05) (flowers05) (flowers05)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 13, 2011, 07:28:03 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за милите думи момичета - неудобно ми е защото не съм очаквала Адашката да пуска теми  Smiley Не обичам да афиширам на кого какво съм подарила - просто едно Благодаря на лични ми е предостатъчно макар в 90 процента от случаите е тишина от страна на получаващите -но здраве да е ! В това забързано и изпълнено с напрежение ежедневие е много важно да запазим съшноста си на Хора а не да се превръщаме в тълпа ! Радвам се че в този сайт намерих много стойносни и значими момичета - срешнах и дребнави лъжливи човечета  Smiley но свят голям хора разни - всеки сам избира как да живее ! Още веднъж благодаря на всички вас че ви има  (flowers05) (flowers05) (flowers05)
искам да кажа че и аз съм контактувала с дамата,много е мила,лесна комуникация и отзивчивост Kiss
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #7 -: Май 15, 2011, 09:43:05 »
Раздели ТемаНагоре

И аз ще се включа в темата и ще са малко думите които могат да изразят и моите благодарности към Иринка ,но искам да знае,че имам голямо уважение към нея като човек  Kiss
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Май 15, 2011, 22:52:46 »
Раздели ТемаНагоре

 (gesture7)
Браво , много хубава тема !!!!!!
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Май 17, 2011, 07:47:41 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря ви мили момичета    (flowers05) (flowers05) (flowers05)
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
ruki1980
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 581


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 17, 2011, 08:08:33 »
Раздели ТемаНагоре

искам и аз да се включа,да кажа че Иринка е прекрасен човек,а също и нейната адашка Русамапаумна,желая ви само добрини да срещате по пътя си (flower2) (flower1) (flower)
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: