{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мами искам спешно мнението ви.  (Прочетена 26945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 03, 2011, 22:18:21 »
Раздели ТемаНагоре

Пратих линк на дамата,относно обувките съм описала всичко както си е а относно захабеното как онзиден не бяха а днес реши че са захабени то и аз в събота съм на бал да поръчам някое костюмче и в понеделник ще го върна под претекст че ръкавите са захабени Smiley
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
karamelina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 04, 2011, 14:46:04 »
Раздели ТемаНагоре

Здрвейте,щом трябва да се обяснявам ще го направя с най-голямо удоволствие.Ще кача и снимки,за да се убедите кой е правия.Ама коментара на една мама не накара за се хвана за корема от смях,че мъжа ме строил в две редици едва ли не и аз съм поносила чехличките "под наем" за уикенда.Скъпи дами след като видите състоянието на чехличките ще разберете какво имам впредвид и че с такива боклуци и мангалки от цигнаския квартал не ходят до кофите за смет.Ще поясня и  защо.Моля за търпение.Когато получих чехлите видях,че стелките са мнооооого изтъркани,но пък какво от това си казах.Да харесаха ми тогава чехлите признавам ,пък стелките нали не се виждат при ходене,сметнах,че това е нещо незначително.Затова обаче писах на собственичката,че ми харесват и цената имо от 10 лв. ме устройва.Дефекта ми се стори примлив,нали все пак щеше /сопред мен дас е скрие/.В петък 30.04 бях ангажирана от неочаквани ангажименти следобед и както възнамерявах не успях на отскоча до пощата,а вечерта пред огледалото установих,че това изтърканото на стелката не се скрива от стъпалото на крака,напротив при всяка крачка грозно  и отвратително лъска,тъй като стелката е черна.Е,скъпи дами.В това състояние на чехлите коректната уж собственичка беше писала,че е отлично или много добро.Ще предоставя на вас да прецените вие как оценявате тези дефекти и  дали вие бихте оценили тези дефекти от носене като "много добро".Да,бях скронна да ги приема първоначално като такива,но при стъпване вярвайте ми изглеждат потресаващо .Надявам се ,че бях изчерпателна.А за пощенските разходи разбира се ще изтпратя на собственичката сумичката от 1.60.А за това,че тя ме заблуди в качеството на "сткотата" дали ще бъде коректна да  признае.Въпрос на морал,а морала е субективна категория,някой хора на които даже не им е известна.За всеки недостатък или дефект/видим на пръв поглед или такъв по-малко или повече скрит според мен е коректно да се отбелязва.
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 04, 2011, 14:56:47 »
Раздели ТемаНагоре

Тъй като аз съм едната " мама не накара за се хвана за корема от смях,че мъжа ме строил в две редици едва ли не и аз съм поносила чехличките "под наем" за уикенда." ще чакам с нетърпение снимките Smiley
А относно чехлички и други стоки под наем - това си е практика.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Май 04, 2011, 15:48:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също моля за снимки,понеже от първата снимка в обявата не личи стелката да е грозно изтъркана Roll Eyes
Активен

madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Май 04, 2011, 18:54:12 »
Раздели ТемаНагоре

  Много ми е интересно какви снимки ще покаже дамата понеже аз съм сигурна в състоянието на всяка една обява пусната от мен,нека да покаже да видим понеже както се вижда и на снимките съм описала всичко та даже и на една от тях се вижда подметката е леко влажна понеже от стоене имаше прах и моя практика е преди всяка обява всичко е изпрано или измито като поидметки и играчки ,та нали сме тук да си помагаме не да се лъжем,аз не съм за 8-10 лв с тях няма да се замогна но много ме подразни написаното че дори и от малцинството не ходят с такива Shocked сега до дамата-Мила ми как мислиш съм се сдобила с 63 положителни оценки след като продавам боклуци ? и защо смяташ че лично аз ще ти повярвам на всичките лъжи в поста си ,аз съм твърдо зад снимки да видим какво им е всяка дама с която съм имала сделка може да каже какви-БОКЛУЦИ-е получавала и аджеба защо при получаване на мойте неща са доволни и още нещо да и кажа на karamelina-повярвай ми с поне 10 от дамите съм имала лична среща и нито една от тях не е (циганка) както ти се изразяваш  и несмятам точно ти дама с 4 оценки да се подиграваш с мен.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Май 04, 2011, 19:07:11 »
Раздели ТемаНагоре

Леле не ме свърта от това което е писала за подметките  Shocked абе мила как ще са такива като са супер аз да не съм луда
да продавам БОКЛУЦИ Shocked Но аз ще изчакам да видя снимки,и спри да лъжеш не те ли е срам аз не смятам след толкова прекарано време тук да се излагам  а за теб прави каквото искаш но явно ти си тук да се заяждаш а пък аз нямам такова намерение.И  как мислиш ако съм ти пратила боклук бих ли писала броени минути след влизането в сайта и прочитането на пощата си тема  да искам мнението на мамите тук а???
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Май 04, 2011, 20:19:05 »
Раздели ТемаНагоре

Мадлен,съветвам те да не се ядосваш предварително.Аз също чакам да видя въпросните снимки!Наистина дамата използва много силни думи и очаквам да видя дали са основателни!
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 04, 2011, 20:36:39 »
Раздели ТемаНагоре

Мадлен,съветвам те да не се ядосваш предварително.Аз също чакам да видя въпросните снимки!Наистина дамата използва много силни думи и очаквам да видя дали са основателни!

Да не си останем с чакането Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
karamelina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 05, 2011, 02:09:13 »
Раздели ТемаНагоре

Скъпи мами,днес 05.05.2011 год. около 10 часа оня  "лошия диктатор",дето ми се води мъж ще сложи снимките на чехлите в профила си в  фейсбук.Казва се ИВО БЕЛЧИНОВ.Разгледайте ги,ще чакам коментарите ви с нетърпение. SmileyПомолих го за това-да си разкраси малко профила с боклука на "Мадлен" понеже не успях да кача снимките тук,скарана съм жестоко с техниката.Убедена съм че ще ахнете от потрес  Shocked и ще ме разберете.Ще ви помоля и за нещо друго.Върнах вчера 04.05. "бижутата" на "Мадлен".Според вас кой на кого трябва да върне "огромните" разходи за пощата в размер на точно 1.53 лв.Не,че е проблем,но щом трябва да сме коректни,се налага.Ще се съобразя изцало с вашето мнение,обещавам!
Аз или тя."Мадлен"  се опита да ми пробута износените си чехли.Снимала ги е съвсем умишлено по начин непозволяващ да се види проблема им още повече,че при ходене както изрично подчертах тъй като стелката е черна а износеното сребрее е очевадно и изкючително грозно.Рядко срещана наглост и пошлост.И още веднъж да подчертая не мислих,че това е"болка за умиралка" и чехлите действително ми харесват/както и го написах/ докато не се огледах и установих Shocked,че износеното е баш напоказ.
Активен
karamelina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 05, 2011, 03:28:32 »
Раздели ТемаНагоре

Дами, ако нямате профил в фейсбук,това не не е проблем.В гугъл пишете името на мъжа ми и разглеждате снимките.
А към "Мадлен"-Скъпа това,че имаш повече точки от мен не е повод за гордост и самоизтъкване,нито показател,че ти си по-точна от мен ,въпрки моите 4 точки.Обяснението е семпло.Аз нищо не продавам и никога не съм продавала в сайта,както виждаш нямам нито една обява,тъй като нямам желание и време.Нещата,които са ми излишни подарявам на приятелки и техните деца.Само понякога си пазарувам от сайта и го правя изключително рядко Winkпоради същата причина спомената по-горе.
И нямаше да стигнем до тия усложнения ако беше описала  проблема на чехлите при стъпване,личат от луната грозните петна,които първоначално човек се заблуждава,че няма да се виждат.
Да беше казала за тях,а?Вероятния купувач би си преценил дали да ги вземе.Макар,че се съмнявам дори и ако ги обявиш да подаряване някой ще ги вземе.Обикновено съм виждала оставени в такова състояния обувки,парцали и други вещи до кофите за смет,все пак има и мизерстващи хора.
А ти кво правиш,скъпа? "Биеш барабани" и се опитваш да ме дискредитираш тук,заблуждавайки и лъжейки останалите дами с факти ,които не отговарят на истината,но изглеждат мноооого съмнително отстрани ,признавам-На единия ден "карамелина" харесала чехлите,после не изпратила  парите и после вече не ги искала и върнала вече.Даже малко ги поносила.хи-хи-хи.Интересно къде.
Активен
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Май 05, 2011, 06:44:58 »
Раздели ТемаНагоре

Пак  се почна..Аз не познавам нито една от дамите,но моето мнение е ,че е малко кофти ,че Karamelina е казала първо,че й харесват  и ще ги носи,а после след обстойно оглеждане преценява,че не са ок.А сега даже пише,че са за боклука,че са грозни,отвратителни и т.н.На мен това не ми харесва в изказването й.

Karamelina,съгласна,че може да са с изтъркана подметка и т.н.,но това не го ли прецени по-добре преди да пишеш,че ти харесват?Защо все до теми и къвги трябва да стигаме?Huh??За мен ти с и по неправа..не се обиждай,нищо лично.НО мисля че и ти трябва да си признаеш грешката.
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 05, 2011, 08:40:37 »
Раздели ТемаНагоре

Скъпи мами,днес 05.05.2011 год. около 10 часа оня  "лошия диктатор",дето ми се води мъж ще сложи снимките на чехлите в профила си в  фейсбук.Казва се ИВО БЕЛЧИНОВ.Разгледайте ги,ще чакам коментарите ви с нетърпение. SmileyПомолих го за това-да си разкраси малко профила с боклука на "Мадлен" понеже не успях да кача снимките тук,скарана съм жестоко с техниката.Убедена съм че ще ахнете от потрес  Shocked и ще ме разберете.Ще ви помоля и за нещо друго.Върнах вчера 04.05. "бижутата" на "Мадлен".Според вас кой на кого трябва да върне "огромните" разходи за пощата в размер на точно 1.53 лв.Не,че е проблем,но щом трябва да сме коректни,се налага.Ще се съобразя изцало с вашето мнение,обещавам!
Аз или тя."Мадлен"  се опита да ми пробута износените си чехли.Снимала ги е съвсем умишлено по начин непозволяващ да се види проблема им още повече,че при ходене както изрично подчертах тъй като стелката е черна а износеното сребрее е очевадно и изкючително грозно.Рядко срещана наглост и пошлост.И още веднъж да подчертая не мислих,че това е"болка за умиралка" и чехлите действително ми харесват/както и го написах/ докато не се огледах и установих Shocked,че износеното е баш напоказ.


Е аз фейсбук имам и потърсих г-н Белчинов, вярвам, че го и намерих, но единствените снимки са на едно симпатично куче и млад мъж Smiley Чехли няма
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Май 05, 2011, 08:47:00 »
Раздели ТемаНагоре

Скъпи мами,днес 05.05.2011 год. около 10 часа оня  "лошия диктатор",дето ми се води мъж ще сложи снимките на чехлите в профила си в  фейсбук.Казва се ИВО БЕЛЧИНОВ.Разгледайте ги,ще чакам коментарите ви с нетърпение. SmileyПомолих го за това-да си разкраси малко профила с боклука на "Мадлен" понеже не успях да кача снимките тук,скарана съм жестоко с техниката.Убедена съм че ще ахнете от потрес  Shocked и ще ме разберете.Ще ви помоля и за нещо друго.Върнах вчера 04.05. "бижутата" на "Мадлен".Според вас кой на кого трябва да върне "огромните" разходи за пощата в размер на точно 1.53 лв.Не,че е проблем,но щом трябва да сме коректни,се налага.Ще се съобразя изцало с вашето мнение,обещавам!
Аз или тя."Мадлен"  се опита да ми пробута износените си чехли.Снимала ги е съвсем умишлено по начин непозволяващ да се види проблема им още повече,че при ходене както изрично подчертах тъй като стелката е черна а износеното сребрее е очевадно и изкючително грозно.Рядко срещана наглост и пошлост.И още веднъж да подчертая не мислих,че това е"болка за умиралка" и чехлите действително ми харесват/както и го написах/ докато не се огледах и установих Shocked,че износеното е баш напоказ.


Е аз фейсбук имам и потърсих г-н Белчинов, вярвам, че го и намерих, но единствените снимки са на едно симпатично куче и млад мъж Smiley Чехли няма
И аз така ,ама ся ша погледна дълиии кучето не е обуто с чехлите !!:))
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
karamelina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 05, 2011, 09:57:32 »
Раздели ТемаНагоре

Дами  снимките са вече качени в профила на ИВО БЕЛЧИНОВ.Извинявам се за закъснението,но той е страшно натоварен и моите "глупости" само го развеселяват.На вашето внимание са снимките.А че сиптатичното куче,което струва 700 евро действително носи вид терлички/кучешки разбира се/ през зимата,да не му измръзват лапичките от снега и като истинска кралица не бих я обидила никога ако и нахлузя на изящните липички тази смехория-това за мацето с коментара за кучето /беше излишен,явно маце си много  злобен човек/
Дами,вие бихте ли излезнали от домовете си с това отчайващо грозно нещо,честно моля,бъдете откровенни!
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Май 05, 2011, 10:16:01 »
Раздели ТемаНагоре

ТУК ВИЖДАМ САМО ПОВТОРЕНИЕ НА МОЯТА ТЕМА ЗА НЕКОРЕКТНИ ОТПРЕДИ ДВА ДЕНА С НЕЛКАТА ПЕТКОВА,САМО ДЕТО ТЯ МИ ГИ БАВИ ДВЕ СЕДМИЦИ ПРЕДИ ДА МИ ГИ ВЬРНЕ!СНИМКИ-ПЕРФЕКТНИ,СЬСТОЯНИЕТО ИМ-МН.ДОБРО,НЯМАТ ПАРИЧКИ И ДВЕТЕ,ПЬК ПОСЛЕ-ОЛЕЛЕ!!МАДЛЕН,А ПОЩЕНСКИ ПОЛУЧИ ЛИ?АЗ ПОНЕ СЛЕД ЯКО КАРАНИЦИ ГИ ПОЛУЧИХ-1.88,КОЕТО МЕ ЗАДЬРЖА ДА НЕ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКА!КАРМЕЛИНЧЕ,ИЛИ КАКТО ТАМ СЕ ПИШЕШ,НАЛИ ЗАТОВА ИМА СНИМКИ?ДЕ ЗЯПАТЕ ПО БУКВИТЕ?И ПАК ОЦЕНКИТЕ-ЕЙЙЙ,КВА ЗЛОБА ЧЕ ЕДНИ ИМАТ,ДРУГИ НЯМАТ-
       
          МИ ЗАСЛУЖЕТЕ СИ ГИ ДЕ!!!

АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ СЕ СЬБИРАТ ЛЕСНО,ЧЕ КАТО ПРОДАВАМЕ "ПАПУЦИ"И "ПАРЦАЛИ"НИ ХВАЛЯТ-НЯМА ПО-МИЛА ИЛИ СТРАШНА Е=Е ТОГАВА СЕ ЛЬЖЕТЕ МНООООГО!!!ЧИСТИМЕ,ЛЬСКАМЕ,ПЕРЕМЕ,КИСНЕМЕ ДАЖЕ У СКЬПАРСКИ ПРЕПАРАТИ И ТАКА!!!ЗАТОВА НИ Е ЯД ЧЕ НЕКВИ БЕЗПАРКОВЦИ ПОСЛЕ НИ ТОРМОЗЯТ-ХЕМ ПОРЬЧАЛА,ХЕМ СМЕ ДАЛИ ЛИЧНИ СРЕДСТВА,ХЕМ ОТКАЗ...
И СЕГА Е СЛУЧАЯ ДА СЕ ИЗВИНЯ И АЗ НА ЕДНА УНИКАЛНА МАЦКА,ДЕТО ПО ПРИНЦИП НЕ ВЛИЗА ПО ФОРУМИТЕ-ТОВА Е BARETA20102010-ПОРЬЧВАМ ЕДНА СКЬПА РИЗА ЗА КУПУВАНЕ,ПОРЬЧВАМ ВТОРИ ПАКЕТ,СЛЕД НЕГО ТРЕТИ-ТОВА ЗА ТРИ ДНИ,ПОЛУЧАВАМ ГИ-РИЗАТА/СКЬПАТА/НЕ МИ СТАВА-КАЗВАМ МИЛА ТЦ-А ТЯ-НЯМА ПРОБЛЕМ,ЧЕ КВО ШЕ Я ПРАВИШ КАТО НЕ СТАВА-ВРЬЩАЙ,ОТ ВТОРИЯ ПАКЕТ-ОК,ВСИЧКО ТОЧНО,ОТ ТРЕТИЯ-ПОЛОВИНАТА НЕ СТАВА/КАТО РАЗМЕР!/-ВРЬЩАЙ!ТА ТОВА Е ПРОДАВАЧ!!!ГУБИ ВРЕМЕ,НЕРВИ,ДАЛЕЧЕ И Е ПОЩАТА,НО СЕ ЦЕНИМЕ ВЗАИМНО,А ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО!И ПРЕД ТОВА ДА ПРЕДЛЕЖДАМ НА ПОЗНАТИ И НЕПОЗНАТО ОБЯВИТЕ ПРЕДПОЧИТАМ ДА СЕ ОГРАНИЧА С ДВАЙСЕТ ЧОВЕКА,В КОИТО СЬМ СИГУРНА ЧЕ СА БЕТОН!!!ИЗВИНЯВАЙТЕ,МА ТОВА Е ИСТИНАТА-КАТО ПРОДАВАШ ТРЯБВА ДА НАМЕРИШ И ПОДХОД,А КАТО КУПУВАШ ТРЯБВА ДА СИ ВЗЕМЕШ И ТОВА,КОЕТО НЕ ТИ Е СТАНАЛО,АКО ВИНАТА В ПРЕЦЕНКАТА Е В ТЕБ!ТАКА Е СПРАВЕДЛИВО!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: