{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 124279 пъти)
0 Членове и 8 Гости преглежда(т) тази тема.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Май 04, 2011, 19:24:21 »
Раздели ТемаНагоре

от габрово е една стара позната Tongue  aleks3004  Tongue Tongueха наздраве!!
ебахти калпавия късмет ,тя на дрогирани работа нема да свърши .АЛЮЮЮ ТИ ОТ ДЕ РАЗБРА МАА
е имала съм контакти с нея и тук и в другия сайт... Wink
а като щерка на военнен си пазя грижливо всички адреси от контактите  с потребителките и ако искаш мога да разгледам и да потърся някого от габрово?да пусна ника ,например,ако открия някоя мама...? Roll Eyes
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #106 -: Май 04, 2011, 19:27:41 »
Раздели ТемаНагоре

от габрово е една стара позната Tongue  aleks3004  Tongue Tongueха наздраве!!
ебахти калпавия късмет ,тя на дрогирани работа нема да свърши .АЛЮЮЮ ТИ ОТ ДЕ РАЗБРА МАА
е имала съм контакти с нея и тук и в другия сайт... Wink
а като щерка на военнен си пазя грижливо всички адреси от контактите  с потребителките и ако искаш мога да разгледам и да потърся някого от габрово?да пусна ника ,например,ако открия някоя мама...? Roll Eyes
Прати го на ЛС
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Май 04, 2011, 19:30:05 »
Раздели ТемаНагоре

от габрово е една стара позната Tongue  aleks3004  Tongue Tongueха наздраве!!
ебахти калпавия късмет ,тя на дрогирани работа нема да свърши .АЛЮЮЮ ТИ ОТ ДЕ РАЗБРА МАА
е имала съм контакти с нея и тук и в другия сайт... Wink
а като щерка на военнен си пазя грижливо всички адреси от контактите  с потребителките и ако искаш мога да разгледам и да потърся някого от габрово?да пусна ника ,например,ако открия някоя мама...? Roll Eyes
Прати го на ЛС
аха ок,след малко Wink
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Май 04, 2011, 19:41:30 »
Раздели ТемаНагоре

eria имаш ЛС
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #109 -: Май 04, 2011, 19:52:50 »
Раздели ТемаНагоре

eria имаш ЛС
Тенкюююю
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #110 -: Май 04, 2011, 20:01:05 »
Раздели ТемаНагоре

Wink
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Май 04, 2011, 20:05:27 »
Раздели ТемаНагоре

Някой замисли ли се, че тази И(Ю)лияна е регистрирана тук от 2 месеца и ни мотае на малкия си пръст.
Първо и аз се хванах на въдицата, ама като се замисля вече и нямам вяра. Представяте ли си да е от тия на принципа на "Ало-ало" или другите дето мамят чужденци за пари.
От 1000 човека, който прочетат темата 20 да й пратят по 20лв - ехааааааааааааааа - здравей животеееееееее.
Сега не иска пари ама след два дена ще пише че са извели детето от пианката и ще почне и да примолва за някой лев.
Деско не се вкарвай в излишни филми. Пии си ракийката, дърпай си пътечките и хич дан те пука.
Както каза emi_9eni има и ще има такива диваци. А тая като я гледам у фейса не ми се вижда да е много зле, ама може. То и ние не сме я цъфнали и завързали ама сме си готини (и скромни).
Ако ще правите нещо то е да сигнализирате в Социални служби и Закрила на детето. Друго мисля, че не е нужно. Като са се муш...ли да са му мислили.
 Е, стига вече, де. Хайде сега тука има едни хора дето могат да ни пратят лятото на почивка. Ам, Деска, извикай ги при теб на почивка, че да не се излагат по форумите да просят.
И последно. Не искам да има такива хора, които обричат невинни души от първия им дъх на живеене в психотрилър, но ги има. Имало ги е. И ще продължава да ги има.

ПП: Деси, да ти пратя ли и аз цуйка? Малко ама от сърце!
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Май 04, 2011, 20:06:13 »
Раздели ТемаНагоре

Многууу е празна къщата брее  (hungy) (popcorn1) дека стеее ,па ракий па салати Smiley)) ах ах ах
Бибкеее ти маа нал немаше горивуу де съ изгуби
Елкеее Huh? Наливаш ли майна  Kiss
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Май 04, 2011, 20:08:50 »
Раздели ТемаНагоре

Многууу е празна къщата брее  (hungy) (popcorn1) дека стеее ,па ракий па салати Smiley)) ах ах ах
Бибкеее ти маа нал немаше горивуу де съ изгуби
Елкеее Huh? Наливаш ли майна  Kiss
Как празна, ма. Пфу и гости пак ни долазят по ракиено време
aneliq38, emi9, stefani220609, madlen100, таня ботева и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #114 -: Май 04, 2011, 20:11:06 »
Раздели ТемаНагоре

Някой замисли ли се, че тази И(Ю)лияна е регистрирана тук от 2 месеца и ни мотае на малкия си пръст.
Първо и аз се хванах на въдицата, ама като се замисля вече и нямам вяра. Представяте ли си да е от тия на принципа на "Ало-ало" или другите дето мамят чужденци за пари.
От 1000 човека, който прочетат темата 20 да й пратят по 20лв - ехааааааааааааааа - здравей животеееееееее.
Сега не иска пари ама след два дена ще пише че са извели детето от пианката и ще почне и да примолва за някой лев.
Деско не се вкарвай в излишни филми. Пии си ракийката, дърпай си пътечките и хич дан те пука.
Както каза emi_9eni има и ще има такива диваци. А тая като я гледам у фейса не ми се вижда да е много зле, ама може. То и ние не сме я цъфнали и завързали ама сме си готини (и скромни).
Ако ще правите нещо то е да сигнализирате в Социални служби и Закрила на детето. Друго мисля, че не е нужно. Като са се муш...ли да са му мислили.
 Е, стига вече, де. Хайде сега тука има едни хора дето могат да ни пратят лятото на почивка. Ам, Деска, извикай ги при теб на почивка, че да не се излагат по форумите да просят.
И последно. Не искам да има такива хора, които обричат невинни души от първия им дъх на живеене в психотрилър, но ги има. Имало ги е. И ще продължава да ги има.

ПП: Деси, да ти пратя ли и аз цуйка? Малко ама от сърце!
КО да ми пратиш мър Smiley) Аз не вярвам беееееее ,вие не разбрахте ли !! Искам да разбера дали този филм на ужасите е истина или художествена измислица!!! Ку е истина ша прата некое каша на бебето ,ку е лъжа  (evil9) (sport15)
Просто поне успях да взема телефона й а утре може и до адрес да се добера
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #115 -: Май 04, 2011, 20:16:01 »
Раздели ТемаНагоре

Многууу е празна къщата брее  (hungy) (popcorn1) дека стеее ,па ракий па салати Smiley)) ах ах ах
Бибкеее ти маа нал немаше горивуу де съ изгуби
Елкеее Huh? Наливаш ли майна  Kiss
Немам гориво ,ама имам деца - не съм като онази халипавата ИЛИАНА требва да им тура,да им дигна....таз пък само по БНТ новините не е ревала/то пу сичките сайт разплакала народа с драмите си/.Абе,,,аз изпуснах първия сезон,ама я докладвайте - тоз брат на когото детето ще да е битурентка...на колко години е,че нещо не мога да вържа....бе и той ли на 13год. е станал таткууу ...или аз съм изпуснала няколко серии и не съм в час Shocked Roll Eyes Huh?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #116 -: Май 04, 2011, 20:17:45 »
Раздели ТемаНагоре

Многууу е празна къщата брее  (hungy) (popcorn1) дека стеее ,па ракий па салати Smiley)) ах ах ах
Бибкеее ти маа нал немаше горивуу де съ изгуби
Елкеее Huh? Наливаш ли майна  Kiss
Как празна, ма. Пфу и гости пак ни долазят по ракиено време
aneliq38, emi9, stefani220609, madlen100, таня ботева и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
Те тез гостинки от вчера четворка белот горе играят....и по ина бира за наздраве не рекоха....басииии
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Май 04, 2011, 20:18:55 »
Раздели ТемаНагоре

Да ама тук наим съ плаща ,толкоз пара вложихме за нови мебели ,немой така  Wink
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #118 -: Май 04, 2011, 20:29:36 »
Раздели ТемаНагоре

Многууу е празна къщата брее  (hungy) (popcorn1) дека стеее ,па ракий па салати Smiley)) ах ах ах
Бибкеее ти маа нал немаше горивуу де съ изгуби
Елкеее Huh? Наливаш ли майна  Kiss
Немам гориво ,ама имам деца - не съм като онази халипавата ИЛИАНА требва да им тура,да им дигна....таз пък само по БНТ новините не е ревала/то пу сичките сайт разплакала народа с драмите си/.Абе,,,аз изпуснах първия сезон,ама я докладвайте - тоз брат на когото детето ще да е битурентка...на колко години е,че нещо не мога да вържа....бе и той ли на 13год. е станал таткууу ...или аз съм изпуснала няколко серии и не съм в час Shocked Roll Eyes Huh?
Бибкоооооооооо, ти не че не си вързала. Ти даже не си видяла края на конците.
Сега аз вместу лудетината да споделя, че на нея свят й съ зави неска.
Илианка е с мъж (17 год по-голям) и тя има малко момче, а той голямо момиче. Тъй тука станаха за белот. Оттам нататък. Илиянка има 3ма братя (Те могат да са организират пък за златната ябълка) . Брат№1 - 24 годишен с бебе и малолетна жена. Брат №2 - с хъски купено му от Илияна. Брат №3 - 6ти клас. Брат №3 живее с Илиянината майка във ведомствено двустайно жилище. Брат №2 не известно местоживеене. Брат №1 живее с жена си, бебето си, тъща си и имаше една балдъза бременна в къщата на тъщата .( Тя точно къде живее не разбрах. Някъде наоколо ама там била и тя в къщата по цял ден.). В тази Дядова ръкавичка (къщата на тъщата) няма ток и се издържат с майчинството и детските надбавки на Анжи (това е бебето на малолетната и брат №1)
Ако имате допълнителни въпроси попитайте на "Бюро Информация" (ако могат да ви отговорят)
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #119 -: Май 04, 2011, 20:36:55 »
Раздели ТемаНагоре

ААААА (evil3)наче на нея щерка ще да й се води Huh?.Мъ не мога да преплюнчвам толкоз страници маааа...
ку имаш излишни юзчета -метни едно и насам Wink
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: