{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Re:СЛУШАМ И НЕ ВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ - САМО ЗА НАЛУДНИЧАВО ЩУРИ! Тема 5  (Прочетена 123819 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Май 04, 2011, 08:02:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ауууу Мароо мноуу убави сладки маа ,ноща ли ги въртя Smiley
Тъй ,тъй цяла нощ ни съм спала да мисля за готите какво да ги черпавам.Ма и за теб мислих как си добре ли си ,дали тие стигнала бирката или и друго си порнала  Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Май 04, 2011, 08:10:14 »
Раздели ТемаНагоре

Шушета за пиячката http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?2+ShIShETA+ZA+ALKOHOL&product=155795&cat=125

Еми тез шушички мноооо скъпи мъ 10 кинта бройката ,аз скоро пазарих таквиз по 4 ЛВ брой  Huh? Huh?

Марче ние да не сме скръндзи бря, я глей що народ сме ще си делнем разходите........
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Май 04, 2011, 08:14:39 »
Раздели ТемаНагоре

Верну мъ Емо не съ сетиу пу  Huh? Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Май 04, 2011, 08:18:05 »
Раздели ТемаНагоре

Аре беее,гостиии нищо не донесохте.....па сте толкова ногууу Shocked
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Май 04, 2011, 08:20:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аре беее,гостиии нищо не донесохте.....па сте толкова ногууу Shocked
Аз от кога съм им казала да носят не да вземат ама ей ги на  Cool
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Май 04, 2011, 08:30:29 »
Раздели ТемаНагоре

дубруютру и от мен!!днеска сьм на линия-ше помитамве сичкуту разкош у сайта-си напраиме биг парти у новия дом Winkкой още не е отворил очи бьрже да действа!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Май 04, 2011, 10:07:28 »
Раздели ТемаНагоре

Да открехна всички алкохолици и дроги на дребни далавери.
Пише на дрехата състояние ново с етикет и почваш да търсиш етикет за да го прикачиш към дрехата.
Слагам снимка на девойката и моя снимка. Странното в цялата работа е че етикета на нейните снимки не се вижда а при мен го има.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Май 04, 2011, 10:11:24 »
Раздели ТемаНагоре

Ето я и моята снимка.
А сега открийте разликите.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Май 04, 2011, 10:19:31 »
Раздели ТемаНагоре

Да открехна всички алкохолици и дроги на дребни далавери.
Пише на дрехата състояние ново с етикет и почваш да търсиш етикет за да го прикачиш към дрехата.
Слагам снимка на девойката и моя снимка. Странното в цялата работа е че етикета на нейните снимки не се вижда а при мен го има.

значи започваме да си събираме етикетчетата от ново-закупените дрешки,за да си продаваме парцалките за нови....щото имат етикет?Huh?Huh?Huh?? Shocked Shocked Shocked
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Май 04, 2011, 10:23:00 »
Раздели ТемаНагоре

Вече нищо не ме учудва,у комшиите ми предлагат нещо,а докато само отговоря,ми казват,че е продадено....Та вие за етикет ше ми разправяте тука. Roll Eyes
Активен
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Май 04, 2011, 11:30:02 »
Раздели ТемаНагоре

Да открехна всички алкохолици и дроги на дребни далавери.
Пише на дрехата състояние ново с етикет и почваш да търсиш етикет за да го прикачиш към дрехата.
Слагам снимка на девойката и моя снимка. Странното в цялата работа е че етикета на нейните снимки не се вижда а при мен го има.

значи започваме да си събираме етикетчетата от ново-закупените дрешки,за да си продаваме парцалките за нови....щото имат етикет?Huh?Huh?Huh?? Shocked Shocked Shocked
И най-разочароващото в случая е че дамата има над 100 положителни оценки. Е виж как изпростя народа. Може ли да паднем толкова ниско. Не знам, вече даже не ми се коментира.... то бива, то може глупост, ама на тая евала и казвам.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Май 04, 2011, 11:43:42 »
Раздели ТемаНагоре

Да открехна всички алкохолици и дроги на дребни далавери.
Пише на дрехата състояние ново с етикет и почваш да търсиш етикет за да го прикачиш към дрехата.
Слагам снимка на девойката и моя снимка. Странното в цялата работа е че етикета на нейните снимки не се вижда а при мен го има.

значи започваме да си събираме етикетчетата от ново-закупените дрешки,за да си продаваме парцалките за нови....щото имат етикет?Huh?Huh?Huh?? Shocked Shocked Shocked
И най-разочароващото в случая е че дамата има над 100 положителни оценки. Е виж как изпростя народа. Може ли да паднем толкова ниско. Не знам, вече даже не ми се коментира.... то бива, то може глупост, ама на тая евала и казвам.

Нещо не разбрах, нали и аз съм русо ама по рождение...........Някой е продал на Ани нещо уж ново, уж с етикет пък то не е тъй Huh? Или
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Май 04, 2011, 11:45:48 »
Раздели ТемаНагоре

Да открехна всички алкохолици и дроги на дребни далавери.
Пише на дрехата състояние ново с етикет и почваш да търсиш етикет за да го прикачиш към дрехата.
Слагам снимка на девойката и моя снимка. Странното в цялата работа е че етикета на нейните снимки не се вижда а при мен го има.

значи започваме да си събираме етикетчетата от ново-закупените дрешки,за да си продаваме парцалките за нови....щото имат етикет?Huh?Huh?Huh?? Shocked Shocked Shocked
И най-разочароващото в случая е че дамата има над 100 положителни оценки. Е виж как изпростя народа. Може ли да паднем толкова ниско. Не знам, вече даже не ми се коментира.... то бива, то може глупост, ама на тая евала и казвам.
[/qЗНАЧИ ВЕЧЕ И ОЦЕНКИТЕ НЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ОПРЕДЕЛЯЩ ФАКТОР Roll Eyes
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Май 04, 2011, 11:50:13 »
Раздели ТемаНагоре

АМИ ТО ЗАРАДИ МИЗЕРИЯТА  И НЕМОТИЯТА В НАШАТА МИЛА РОДИНА,ХОРАТА СЕ ИЗПЕДЕПСАХА И ИЗУЧИХА НА "ГЯВОЛИЙ",НАЛИ СИ СПОМНЯТЕ:"СИРОМАХ ЧОВЕК-ЖИВ ДЯВОЛ"КАКВО ЛИ ОЩЕ ЩЕ СЕ ВИДИ?Huh? Shocked
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #74 -: Май 04, 2011, 15:46:30 »
Раздели ТемаНагоре

Няма никой вкъщииии Sad,дека сте бре,скитни?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила


Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: