{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48189 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Май 04, 2011, 21:30:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз влизам с 5 лева. Мога да ги пусна по Еконт още утре само ми кажете на лични на кого и офис в който град ще ги пращам.

Чшшшш спрете се бре Smiley И за винетка ще трябват  Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Май 04, 2011, 21:32:10 »
Раздели ТемаНагоре

Аз влизам с 5 лева. Мога да ги пусна по Еконт още утре само ми кажете на лични на кого и офис в който град ще ги пращам.

Чшшшш спрете се бре Smiley И за винетка ще трябват  Tongue
Амиии на околовръстното шъ имам връзки веки Smiley))))))) Пък и с некой лев повече ша вленем ние двете !! Tongue
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Май 04, 2011, 21:34:12 »
Раздели ТемаНагоре

Аз влизам с 5 лева. Мога да ги пусна по Еконт още утре само ми кажете на лични на кого и офис в който град ще ги пращам.

Чшшшш спрете се бре Smiley И за винетка ще трябват  Tongue
Амиии на околовръстното шъ имам връзки веки Smiley))))))) Пък и с некой лев повече ша вленем ние двете !! Tongue

Не си е работа. Нема да мина 410 км (отиване и връщане) заради някаква лъжкиня. Това са близо 25 л бензин по 2.50 за литър + 10 лв винетка + разправии с детето + загубено време.........
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #183 -: Май 04, 2011, 21:39:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ти нали у Варна ще ходиш!? Де ще се връщаш?
Ааааааааа, другите да разтовариш. Сетих се ама късно.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Май 04, 2011, 21:40:04 »
Раздели ТемаНагоре

Майтапа на страни,но аз имам огромното желание да видя за какво иде реч.Имаме много икономичен бус на метан,но в момента е в бокса в Костинброд заради съединител.Иначе 8 човека ги меткам от раз+3 столчета за кола  Wink
Ако все пак нещо се реши за отиване,ще дойда обеазтелно.Искам да видя що за човек баламосва нета,и то доста неграмотно изписано.
С ръка на сърцето казвам,че не съм прочела нито една нейна дума,но от вашите преводи се ориентирах.
Не вярвам на нищо от нейното писане...Толкова съвети за подаръка,а дори не каза какво точно е купила.
Коя леля ще даде 200лв за БАЛ и ще остави ГЛАДУВАЩО БЕБЕ?Huh??  Shocked Вярвате ли си хора?  Roll Eyes
« Последна редакция: Май 04, 2011, 21:41:45 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #185 -: Май 04, 2011, 21:42:55 »
Раздели ТемаНагоре

 (flowers05) (flowers06) (flowers08)
Руми или Рут,Денчо-за вас са тези цветя.Благодаря,че ни помагате   Kiss
« Последна редакция: Май 04, 2011, 21:45:59 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #186 -: Май 04, 2011, 21:43:03 »
Раздели ТемаНагоре

Майтапа на страни,но аз имам огромното желание да видя за какво иде реч.Имаме много икономичен бус на метан,но в момента е в бокса в Костинброд заради съединител.Иначе 8 човека ги меткам от раз+3 столчета за кола  Wink
Ако все пак нещо се реши за отиване,ще дойда обеазтелно.Искам да видя що за човек баламосва нета,и то доста неграмотно изписано.
С ръка на сърцето казвам,че не съм прочела нито една нейна дума,но от вашите преводи се ориентирах.
Не вярвам на нищо от нейното писане...Толкова съвети за подаръка,а дори не каза какво точно е купила.
Коя леля ще даде 200лв за БАР и ще остави ГЛАДУВАЩО БЕБЕ?Huh??  Shocked Вярвате ли си хора?  Roll Eyes

  Sad
« Последна редакция: Май 04, 2011, 22:02:50 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Май 04, 2011, 21:44:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ти нали у Варна ще ходиш!? Де ще се връщаш?
Ааааааааа, другите да разтовариш. Сетих се ама късно.

У Варна ама не с кола Smiley
А метана си е далавера. Тогава ще може да направим тур дьо Булгар и да минем да сберем и Ериа Smiley
Аз столче си имам, бус не съм карала ама ако има нужда от втори шофЕр.......
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #188 -: Май 04, 2011, 21:50:19 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжа ми е болен,че ходи на работа с гр.траспорт и не знае как да си чукне картата  Cheesy
Още го е яд за бокса.Не знам дали ще се навие да кара на дълъг път с много мами и деца СЛЕД  ремонт.Но ако се продължи това баламосване,лично аз ще го накарам да ни закара до там Lips Sealed
Илияна да си опича акъла какво говори,защото всичко по принцип е подсъдно.Тук има архиви-шефа ще запази темата за органите на реда и т.н.Ако това е вярна история,ще се радвам детето да го приберат социалните-със или без майката Lips Sealed
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #189 -: Май 04, 2011, 21:56:47 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжа ми е болен,че ходи на работа с гр.траспорт и не знае как да си чукне картата  Cheesy
Още го е яд за бокса.Не знам дали ще се навие да кара на дълъг път с много мами и деца СЛЕД  ремонт.Но ако се продължи това баламосване,лично аз ще го накарам да ни закара до там Lips Sealed
Илияна да си опича акъла какво говори,защото всичко по принцип е подсъдно.Тук има архиви-шефа ще запази темата за органите на реда и т.н.Ако това е вярна история,ще се радвам детето да го приберат социалните-със или без майката Lips Sealed

Дси аз направо мога да карам, ама как се паркира бус  Shocked
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Май 04, 2011, 22:11:40 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжа ми е болен,че ходи на работа с гр.траспорт и не знае как да си чукне картата  Cheesy
Още го е яд за бокса.Не знам дали ще се навие да кара на дълъг път с много мами и деца СЛЕД  ремонт.Но ако се продължи това баламосване,лично аз ще го накарам да ни закара до там Lips Sealed
Илияна да си опича акъла какво говори,защото всичко по принцип е подсъдно.Тук има архиви-шефа ще запази темата за органите на реда и т.н.Ако това е вярна история,ще се радвам детето да го приберат социалните-със или без майката Lips Sealed

Дси аз направо мога да карам, ама как се паркира бус  Shocked
По-лесно от кола, Еми. Ти си горе на караулката и виждаш всичко. Има и друг вариант. Сложи си русата коса и пускай аварийните като се наложи.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Май 04, 2011, 23:21:36 »
Раздели ТемаНагоре

Вие сериозно ли сте решили да ходите на гости на Илияна? Лудетини абсолютни Cheesy

П.П. някой все пак разбра ли, къде всъщност живее Илияна, щом не е от Градница?
« Последна редакция: Май 04, 2011, 23:46:14 от Shu-shi » Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #192 -: Май 05, 2011, 06:27:40 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля,че на всички ни стана ясна ситуацията.Няма смисъл от темата Wink
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Май 05, 2011, 11:51:29 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще пиша на Илияна,с молба повече да не публикува теми във форума! Smiley
Активен



Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: