{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48194 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #165 -: Май 04, 2011, 17:41:17 »
Раздели ТемаНагоре

СТРУВА МИ СЕ ЧЕ САМО СЛЕД НЯКОЛКО ПОСТА АЗ ЩЕ СЪМ ВИНОВНА ЧЕ СЪМ ПОТЪРСИЛА ДАЛИ ТОВА Е ИСТИНА ИЛИ НЕ !!
Ако е истина тежко и горко на бебето ,ако не е ГОСПОД ДА СЪДИ ЛЪЖКИНЯТА ..
НО тъй като съм се заела ,ще разбера има начини много поне за себе си да знам ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #166 -: Май 04, 2011, 17:43:38 »
Раздели ТемаНагоре

Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #167 -: Май 04, 2011, 17:59:09 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа ето и моето мнение по въпроса.Сега писах на три дами от Габрово и нито една не желае да има вземане-даване с Илияна.Отделно едната ми каза,че и преди е имало подобна тема в стария Продавалник.Моето мнение е следното,ако е истина всичко това Илияна с парите от кучетата да помогне на брат си,като купи храна и памперси на детето!В случая дори и да изпратим дрехи,храна или каквото и да било,каква е гаранцията ,че те ще стигнат до детето,а няма бабата-пияница да ги протъргува примерно.Мисля,че прекалено се задълбахме в тема,която няма как да разрешим от километри.
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #168 -: Май 04, 2011, 18:09:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ето още нещо интересно,но понеже линка няма да излезе,търсете по заглавие в Про...к или ще Ви го пратя на лични.Тази жена има теми навсякъде Shocked
Цитат
Не стига че просят ами и заплашват и обиждат!!!
Активен

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #169 -: Май 04, 2011, 18:10:24 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа ето и моето мнение по въпроса.Сега писах на три дами от Габрово и нито една не желае да има вземане-даване с Илияна.Отделно едната ми каза,че и преди е имало подобна тема в стария Продавалник.Моето мнение е следното,ако е истина всичко това Илияна с парите от кучетата да помогне на брат си,като купи храна и памперси на детето!В случая дори и да изпратим дрехи,храна или каквото и да било,каква е гаранцията ,че те ще стигнат до детето,а няма бабата-пияница да ги протъргува примерно.Мисля,че прекалено се задълбахме в тема,която няма как да разрешим от километри.
Защо не желаят да се занимават с нея Huh??? Има причина Huh? За какво е лъгала в стария продавалник ..
Моля те кажи ни да знаем ,особено аз като вече ми има и личния телефон
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #170 -: Май 04, 2011, 18:10:55 »
Раздели ТемаНагоре

Единственото което искам е истината. Ако Илияна лъже, искам да е на ясно, че си има и законови норми по които носи отговорност. Крайно време е всички, които искат помощ, съвет или какво и да било да знаят, че няма анонимност. Готова съм да помогна винаги, когато има човек изпаднал в беда, най-вече бебе. Но ми писна от разни хора, които само пускат тема след тема във всички форуми. Не знам на какво се е надявала Илияна, но трябва да знае, че ако е лъжа поредната история - ще се свържа с хора от селото и и да си бере срама. Ако е истина - ще сезирам Закрила на детето.

Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #171 -: Май 04, 2011, 18:17:57 »
Раздели ТемаНагоре

СТРУВА МИ СЕ ЧЕ САМО СЛЕД НЯКОЛКО ПОСТА АЗ ЩЕ СЪМ ВИНОВНА ЧЕ СЪМ ПОТЪРСИЛА ДАЛИ ТОВА Е ИСТИНА ИЛИ НЕ !!
Ако е истина тежко и горко на бебето ,ако не е ГОСПОД ДА СЪДИ ЛЪЖКИНЯТА ..
НО тъй като съм се заела ,ще разбера има начини много поне за себе си да знам ..

Глупости! Естествено, че няма да стане така след няколко поста Smiley

Всеки си е в правото да разнищва, каквото си пожелае и да помага на когото намери за добре, както намери за добре. Ако не сте вие с шу-ши, със сигурност ще е някой друг - интернет е голям и шарен свят, точно колкото и реалния, че даже и повече.

Най-важното в целия случай е вие, които се заемате с него, да получите удовлетворение от свършеното дело на финала.

Това е то - света се движи от егоизма. И не си мислете, че е лошо. Абсолютно всеки е егоист и то голям. Затова и си помагаме взаимно - за да се чувстваме ние по-добре, не е ли така?

И на мен ми е много добре да бъда добра и да помагам и го правя постоянно в живота си. Но всички хора си имат различни мнения и критерии за това на кого и как да оказват помощ. Просто споделих своите. Предпочитам да помагам на някой, който е умен, интелигентен, способен, който се нуждае от подкрепа да се развива, който не спира да се учи и да живее достойно, който е добър и който има стремежи в живота и т.н. и т.н..... А повярвайте ми има страшно много такива хора, нуждаещи се от помощ. И според мен дори един такъв заслужава помощта ми, колкото милион Илияни и недохранени бебета на непълнолетни майки, баби алкохолички и баща престъпник (който изнасилва малолетни и им прави деца) и безброй братя сестри, други бебета в същото семейство и т.н. Не бих отказала никога да дам помощта си на поне един такъв достоен човек, но за този сериал, който разнищвате тука не бих Smiley




Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #172 -: Май 04, 2011, 18:52:11 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата не ми каза ,но пак е искала помощ.Според мен не се занимавайте с нея.
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #173 -: Май 04, 2011, 19:14:14 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата не ми каза ,но пак е искала помощ.Според мен не се занимавайте с нея.

А Huh??
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #174 -: Май 04, 2011, 19:22:45 »
Раздели ТемаНагоре

Дамата не ми каза ,но пак е искала помощ.Според мен не се занимавайте с нея.

А Huh??
Алюююю Емитууу да не се уплаши ма ,познавам тъъъ знам че не си от плашливите !!:)
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #175 -: Май 04, 2011, 21:02:54 »
Раздели ТемаНагоре

Илиянка, да те попитам нещо в страни от темата. Знам че ти е тежко и болно за Анжи, но от чисто женско любопитство.
Намери ли подарък на Ани за абитуриентския бал? И ако можеш да споделиш.
Благодаря за отделеното време.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #176 -: Май 04, 2011, 21:09:48 »
Раздели ТемаНагоре

Илиянка, да те попитам нещо в страни от темата. Знам че ти е тежко и болно за Анжи, но от чисто женско любопитство.
Намери ли подарък на Ани за абитуриентския бал? И ако можеш да споделиш.
Благодаря за отделеното време.
Едва ли помни тази тема,сега е на друга вълна.
От къде е жената.Ако сте съгласни,ще отделим по 1лв всички и ще налеем бензин с Еми и Поли ще отскочим до там да видим какво става.Господ да е с нея ако лъже.
Този път пише по-грозно и от преди.Явно още не е свикнала с фонетиката  Smiley

Ако някой нещо реши,да ме потърси на ЛС.Едва ли ще следя темата.Нямам нерви вече за глупости  Lips Sealed
Сега обаче ще видя за какво толкова сте изписали 12стр  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #177 -: Май 04, 2011, 21:16:32 »
Раздели ТемаНагоре

Илиянка, да те попитам нещо в страни от темата. Знам че ти е тежко и болно за Анжи, но от чисто женско любопитство.
Намери ли подарък на Ани за абитуриентския бал? И ако можеш да споделиш.
Благодаря за отделеното време.
Едва ли помни тази тема,сега е на друга вълна.
От къде е жената.Ако сте съгласни,ще отделим по 1лв всички и ще налеем бензин с Еми и Поли ще отскочим до там да видим какво става.Господ да е с нея ако лъже.
Този път пише по-грозно и от преди.Явно още не е свикнала с фонетиката  Smiley

Ако някой нещо реши,да ме потърси на ЛС.Едва ли ще следя темата.Нямам нерви вече за глупости  Lips Sealed
Сега обаче ще видя за какво толкова сте изписали 12стр  Cheesy
Аз съм ЗА и повече от 1 лев мога да отделя Smiley ако има  и други желаещи и се осъществи ми кажи на ЛС как да ти пратя паричките
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #178 -: Май 04, 2011, 21:19:00 »
Раздели ТемаНагоре

 Huh? Huh? Huh?мале,мале,мале.....чак сега изчетох темата...!!!!Нямам думи.Надявам се да не е истина,много ми стана мъчно за бебенцето.Моето мнение-ако аз ,недай си Боже,попадна в такава ситуация и виждам, че бебенцето страда,ще се обърна към съответната институция,и няма да ми е до форуми и изповеди.
ИЛИЯНА,МОЖЕ И ДА НЕ ИСКАШ ДА МИ ОТНЕМАТ БЕБЕТО,ЕДВА ЛИ И ТЕ ГО ИСКАТ,НО ТОВА Е АДСКИ ЕГОИСТИЧНО ОТ ТВОЯ  СТРАНА ДА НЕ ВЗЕМЕШ АДЕКВАТНИ МЕРКИ.ПО-ДОБРЕ ДА Е В ДОМ ИЛИ ДРУГО СЕМЕЙСТВО,ОТКОЛКОТО ДА СЕ СЛУЧИ НАЙ-ЛОШОТО.ТОВА БЕБЕ ДОКАТО Е В ТОВА СЕМЕЙСТВО ЩЕ СЕ МЪЧИ И ПЛАЧЕ, И ЩЕ СТОИ ГЛАДНИЧКО SadТОВА ПО-ДОБРЕ ЛИ Е?Huh?МОЖЕ И  ДО ФИЗИЧЕСКО НАСИЛИЕ ДА СЕ СТИГНЕ,ТО ТЪЙ КАТО Е ТРЪГНАЛО.....ДАНО  НЕ СТАВА ДЕ,НО...
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #179 -: Май 04, 2011, 21:19:44 »
Раздели ТемаНагоре

Аз влизам с 5 лева. Мога да ги пусна по Еконт още утре само ми кажете на лични на кого и офис в който град ще ги пращам.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: