{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МЪЖКА МУ РАБОТА.....  (Прочетена 2649 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 01, 2011, 15:14:57 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета на Вас някога случвало ли Ви се е такова нещо.....Идва одеве мъжът на моя приятелка при нас в кафето.Бута количката с детенцето на 1 г.Като стигнаха до нас,не мога да Ви опиша как се опулихме и двете.Облякъл детето,ноо за да не го спарва сложил памперса върху дрехите Shocked Cheesy ShockedКолкото до дрехите-потниче,блуза с къс ръкав,тениска с дълъг,блуза с дълъг ръкав,пуловерче и якето ShockedПритеснявал се да не му е студено на малкия Huh?
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 01, 2011, 15:47:52 »
Раздели ТемаНагоре

 Tongue Tongue Tongue Tongue Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Ужас - ами да мъжка му работа !!!!!!!!
На една моя приятелка мъжът й не могъл да намери бибата и извадил на шишето от млякото меката част и я дал - ми кво пак ставала и се чудил защо бебето реве и не я иска !! Ми че то било същото като бибата   Tongue Tongue Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 01, 2011, 15:58:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ех, успяхте да ме развеселите  Cheesy
Аз пък да ви кажа нашият тати най-редовно като сменя памперса на малката винаги залепва лепенките отзад/дупето го слага отпред/дакажем че е първо дете --незнае ,но тя е втора и вече трябва да има опит но не, като го питам как успява да го залепи отзад казва ----майсторлък
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 01, 2011, 18:21:05 »
Раздели ТемаНагоре

То този човек е уникален.Всеки път като остане сам с детето и прави по нещо фрапиращо.Предният път пък не можал да намери бибероната и беше дал на малчо да дъвче пържола Shocked Cheesy CheesyБило 3 в 1-хем да се занимава,да си чеше венците и да си хапвал Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 08:30:48 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина "мъжка му работа" Shocked Cheesy Cheesy Cheesy.И мен ме  разсмя  много ,с моя мъж не се е случвало това  Tongue
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
shico
мама на двама-вече ходя на работа
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1301


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 08:55:54 »
Раздели ТемаНагоре

и мен ме размяхте от сърце  (laugh2),аз си мислих че моя мъж е зле ,но то имало и по-зле от нас Smiley
Активен

http://nagradi.bg/vote/shico-722.html  http://nagradite.bg/vote/shico-2858.html     
Марка: Жена. Модел: Единствена. Начин на употреба: Пипай я нежно. Странични ефекти: На моменти откача!

viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 14:36:31 »
Раздели ТемаНагоре

и мен ме размяхте от сърце  (laugh2),аз си мислих че моя мъж е зле ,но то имало и по-зле от нас Smiley
хахахаха май да:)
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: