{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 5846 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 30, 2011, 02:08:09 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време събирах дрешки и играчки за домовете в Стара Загора.Всички които следяхте темата знаете през колко перипетии стигнах да ги даря,защото се искаха документи от химическо и от хей ,а за да изкарам такива трябваха доста средства.Та тогава нелегално дарихме всичко и не успях да кача документите. Сега благодарение на един благотворителен концерт ,чрез който закупихме литература и книжки за децата успяхме да дарим и всичко ,което събрах от познати и приятели. Кашоните отново бяха много . За съжаление сумите ,които писаха счетоводителите далеч не отговарят на истината и надхвърлят поне трикратно писаните цифри.Дано всичко отиде за дечицата. Тук качвам част от документите.Не ни допуснаха и до децата.Не можахме лично да предадем нищо,само свидетелства и протоколи. Много ме е яд,че не видяхме малките душички как се радват.Дано всичко стигне до тях ,защото има от всичко-обувки,дрехи,проходилки,книги,фулмастери,играчки,храни. Аз лично занесох над 7 кашона с дрехи,играчки ,2 кашона памперси, 2 проходилки, 2 активни гимнастики и т.н.И като правя сметка сборната сума на всички протоколи е само това ,което аз събрах от приятели и дарихме. От домовете ни обясняваха нещо ,че и тях облагат с някви данъци и не знам си какво.Дано е истина и всичко е за малките
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Април 30, 2011, 02:11:37 »
Раздели ТемаНагоре

Самия ми пост е толкова емоционален и толкова бързо съм писала ,че съм пропускала дори думи,но сега ми пратиха протоколите.Дано бъдем за пример и много хора из всички крайща на страната се включат
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 05, 2011, 10:31:28 »
Раздели ТемаНагоре

АУУУУ,НАСТРЬХНАХ!!!ТУК ПРИ НАС С ИВКА Е ПОДОБНО,ДЕЦАТА В ДРЕН СА ЗЛЕ,НО НЕ СЕЛИЩЕТО SOS,А ИМА ДВА ДОПЬЛНИТЕЛНИ ИНТЕРНАТА,ЗА КОИТО ЗНАМ ЧЕ ПОМАГАТ САМО ПЕНСИОНЕРСКИТЕ КЛУБОВЕ ОТ ОКОЛНИТЕ СЕЛА-ДАЖЕ СА ХОДЕЛИ ПРИ ДЕЦАТА ЗА КУЛТУРНА ПРОГРАМА ПО ПРАЗНИЦИТЕ,НОСЯТ ИМ И ХРАНА ОТ ОКОЛНИТЕ МАНДРА И ПТИЦЕФЕРМА...МОЖЕ ЛИ ДА ЗАФОРМИМ И НИЕ НЕЩО ПОДОБНО?ОТ СЬВСЕМ НЕНУЖНИ ДЕТСКИ НЕЩА,ЛЕКЕДОСАНИ ИЛИ С ДЕФЕКТИ СЬЩО ЩЕ ИМ ВЬРШАТ РАБОТА,ТАМ НАИСТИНА Е МИЗЕРИЯ И ДРЕХИТЕ И ОДЕАЛАТА СЕ ИЗНОСВАТ ОТ МНОГО ПОКОЛЕНИЯ ВЬЗПИТАНИЦИ...МОЖЕ ДА СЕ РАЗХОДЯ И АЗ ЗАЕДНО С ПЕНСИОНЕРИТЕ И ДА НАПРАВЯ НЯКОЯ СНИМКА АКО Е РАЗРЕШЕНО,АКО НЕ Е...ПАК МОГА Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Май 05, 2011, 11:28:35 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ми мина сега през главата като четох това,да направим дарение от името на сайта,защото именно от тук ще започнем иниициативата,аз имам малко дрешки за бебка до годинка,8 год. ги пазя от сантиментална гледна точка Smiley
Та мисълта ми е всяка от нас,която с каквото може да събере по пликче-две,а на там по организирани от мен да казват какво ,как,къде Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 05, 2011, 14:49:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мен ми мина сега през главата като четох това,да направим дарение от името на сайта,защото именно от тук ще започнем иниициативата,аз имам малко дрешки за бебка до годинка,8 год. ги пазя от сантиментална гледна точка Smiley
Та мисълта ми е всяка от нас,която с каквото може да събере по пликче-две,а на там по организирани от мен да казват какво ,как,къде Cheesy

Аз съм, с две ръце  " ЗА" !  Преди имаше едно семейство където им давах, но ги няма вече , и колко неща оставям до кофите....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 06, 2011, 07:36:36 »
Раздели ТемаНагоре

ОК,ТОГАВА ЩЕ НАМЕРЯ ОЩЕ ТЕЗИ ДНИ ТЕЛЕФОНА НА ИНСТИТУЦИЯТА ТАМ,ЩВЕ Я ВЗЕМА ОТ НАШИЯ КМЕТ И ЩЕ ПРАВИМЕ КАКВОТО РЕШИМЕ ОТ ИМЕТО НА БГДОМАКИНЯ-ИНТЕРНЕТ-ОБЩЕСТВОТО...А МОЖЕМ ДА ОТИДЕМ И НЯКОЛКО ТАМ КОГАТО СЬБЕРЕМ ДОСТАТЬЧНО?ЩЕ ПОМОЛЯ И ИВКА ДА СЕ ВКЛЮЧИ ТУК,СЕГА ЩЕ И ДАМ ЛИНК!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 06, 2011, 08:07:40 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм за!С каквото мога ще помогна.Имам някакви дрешки,които няма да нося никога,някои са носени други не,може да се организираме.Русо,имаш ми координатите-като решите нещо казваш. Wink
Активен
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 06, 2011, 20:56:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз събрах от тук и продавалника нещата предния път. Бях пуснала тема за размяна на мой неща със детски стоки и много хора откликнаха.С едни направих размени ,други ми пратиха много колети безвъзвратно. Сега за втори път събирам дрешки,но този път от приятелки,познати и сега успяхме да вземем протокол.Сигурна съм,че тук ще откликнат много хора Kiss Kiss
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: