{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПОМИСЛИХ, ЧЕ ИМА НУЖДА ОТ ПОМОЩ  (Прочетена 5534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Геррри
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 29, 2011, 22:43:53 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, преди време в сайта "Подарявам.ком" попаднах на тази обява:

http://www.podariavam.com/8473/dobri-hora-molia-vi-.htm - обявата в подарявам

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1385.0 - темата в този форум

Писах си с жената, стори ми се истинска история.
Направих тема за нея в БГ Мама. Понесох упреци и подигравки от някои мами там. Както и да е - за това не ме е яд. (Темата я изтриха, защото Илиана ме помоли за това - и аз на свой ред помолих модераторите. Затова сега няма да я намерите в БГ МАМА.)
Предложих на жената, след като е от далече и е затруднена финансово, а мъжът й безработен, като дойде в София, за изследвания, да спят с малкия у нас, да им помогна да отидат по лекарите, с каквото мога.
А сега чета темата тук и ми става ясно, че аз съм я подвела???
 С какво точно, питам аз? И всъщност, виждам, че жената никому нищо лошо не е направила, освен че ме е оклеветила... Но и аз се питам каква е била целта на посланието й - да си поговори с някого? Да потърси информация? - С моя помощ си намери много важна информация за инхалаторите... Но ми писа, че няма да дойдат на изследвания, нямат пари - защо? Защото дъщерята на мъжа й от бившата му жена е абитуриентка? И това е по-важно от здравето на детенцето???
Просто нямам думи, нямам обяснения защо се получава така, защо някои хора губят времето на добронамерените в нета...
Кажете ми, имам ли право да се ядосвам?Huh?
Може би единствената  полза от цялата работа е, че открих този форум...

Ето темата, в която тук е писала Илиана - тази тема е затворена, иначе щях да отговоря там, вместо да почвам нова:

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1385.45

Успокойте ме, че нищо чак толкова не е станало, защото аз почвам да се притеснявам - някои приятелки идват при мен наживо и ме питат знам ли какво се пише за мен из нета...
« Последна редакция: Април 29, 2011, 23:24:43 от Геррри » Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Април 29, 2011, 23:07:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, преди време в сайта "Подарявам.ком" попаднах на тази обява:

http://www.podariavam.com/8473/dobri-hora-molia-vi-.htm - обявата в подарявам

Писах си с жената, стори ми се истинска история.
Направих тема за нея в БГ Мама. Понесох упреци и подигравки от някои мами там. Както и да е - за това не ме е яд. (Темата я изтриха, защото Илиана ме помоли за това - и аз на свой ред помолих модераторите. Затова сега няма да я намерите в БГ МАМА.)
Предложих на жената, след като е от далече и е затруднена финансово, а мъжът й безработен, като дойде в София, за изследвания, да спят с малкия у нас, да им помогна да отидат по лекарите, с каквото мога.
А сега чета темата тук и ми става ясно, че аз съм я подвела???mila geri mai tryabva i tuk da pi6a,podvela v smisal  az neznaeh 4e sa6testvuva bgmama,ti me informira,i predloji da se oglasi moyat problem,ok no kakvo stana temata be6e krivo razbrana,i v kraen rezultat kakvo stana 4e az polu4ih upreci,i obidi,no za kakvo byaha tezi tejki upreci ne razbrah kritikuva6 me za bala,ok,no az sega parvo isteglih zaem,vtoro tri kutreta sa mi kaparirani,i treto vsyako ne6to s vremeto si.znam edno 4e dokato ne vlyazih v bgmama si nyamah glavoboliya a sega imam,no za6to zaradi kogo az ne sam davala bankovi smetki,az ne sam davala adres,ne sam iskala ot nikoi ni6to,interesuva6e me ifoto za inhalator,i eventualno,ako nyakoi moje da ni podari,prodadem na lizin ili da mi go razmeni.tova iskah az a polu4ih upreci v koito bee zameseno i tvoeto ima.stiga ve4e ne iskam da kontaktuvam s hora koito ne me razbirat
 С какво точно, питам аз? И всъщност, виждам, че жената никому нищо лошо не е направила, освен че ме е оклеветила... Но и аз се питам каква е била целта на посланието й - да си поговори с някого? Да потърси информация? - С моя помощ си намери много важна информация за инхалаторите... Но ми писа, че няма да дойдат на изследвания, нямат пари - защо? Защото дъщерята на мъжа й от бившата му жена е абитуриентка? И това е по-важно от здравето на детенцето???
Просто нямам думи, нямам обяснения защо се получава така, защо някои хора губят времето на добронамерените в нета...
Кажете ми, имам ли право да се ядосвам?Huh?
Може би единствената  полза от цялата работа е, че открих този форум...

Ето темата, в която тук е писала Илиана - тази тема е затворена, иначе щях да отговоря там, вместо да почвам нова:

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1385.45

Успокойте ме, че нищо чак толкова не е станало, защото аз почвам да се притеснявам - някои приятелки идват при мен наживо и ме питат знам ли какво се пише за мен из нета...

Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 29, 2011, 23:19:27 »
Раздели ТемаНагоре

Както и Ви писах на лични,моля да ми обясните точно за какво става въпрос.Тук в сайта и в темата си,никъде не виждам Илиана да Ви оклеветява.
За сега темата е неоснователна!
Активен

Геррри
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 29, 2011, 23:22:46 »
Раздели ТемаНагоре

Както и Ви писах на лични,моля да ми обясните точно за какво става въпрос.Тук в сайта и в темата си,никъде не виждам Илиана да Ви оклеветява.
За сега темата е неоснователна!

Ето, намерих мястото, копирам:

"здравейте извинявам се че чак сега отговарям,но до сега нямахме ток,относно написаното от вас,моля ви вече се извиних на дамите с които бях влязла в спор бях подлагана от герито и от една мама която уж имаше нужда защо ме нападате  заради наивността си си понесох упреците,и обидите.отново ви казвам аз съм честен човек,не съм това което беше спомената от дамите в бгмама,и в продавалника,искам да ви кажа че много трудно пиша използвам кирилизатор и някои думи неиска да ги превежда незнам защо,извинете ме за неграмотното писане.а относно молбата ми за идея и съвет,искам да кажа моля само за идея или пример,не моля за друго.нищо не ми идва на ум та затова искам идея или съвет от вас,ако някои содели с мен мн те ме зарадва и помогне.отделили сме 100лв а нито не ми идва на ум за тази сума.благодаря ви предварително!"
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: