{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ  (Прочетена 26760 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Април 29, 2011, 15:54:18 »
Раздели ТемаНагоре

ето още една идея от мен. видях по-горе, че момичето се казва Ани, подарете й иконата на Св. Ана, мисля, че това е един много подходящ сантиментален подарък дори и човека да не е набожен. можете да си я поръчате тук:
http://catalogue.icons-bg.com/displayimage.php?pid=156

ако направите поръчка и я получите е добре да я осветите преди това в църква, не е добре да се подарява неосветена икона.
успех!
Миличка ,сега веднага ще каже че накой от родата е поп и ще й подари Иконка ..
Иначе идеята ти е чудеснаа ,приветствам е  Smiley Kiss

Е тогава вече ще падна от стола..................Иначе за иконата съм с две ръце "ЗА". Самата аз ще правя такъв подарък Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Април 29, 2011, 16:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

ето още една идея от мен. видях по-горе, че момичето се казва Ани, подарете й иконата на Св. Ана, мисля, че това е един много подходящ сантиментален подарък дори и човека да не е набожен. можете да си я поръчате тук:
http://catalogue.icons-bg.com/displayimage.php?pid=156

ако направите поръчка и я получите е добре да я осветите преди това в църква, не е добре да се подарява неосветена икона.
успех!
MNOGO BLAGODARYA Kiss,4UDESNA IDEYA,vaob6te ne mi e idvalo na um 4e ikona stava za podarak,izbrala sam i edno srebarno biju,i mislya 4e 6te e dobre,samo da popitam ot manastir,moje li da se kupi?mislya ot sokolskiyat?
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Април 29, 2011, 16:55:50 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРО УТРО !!
Цяла нощ мислех за подаръка ти ,ама като гледам каквото и да ти предлагат дамите тук ти имаш готов отговор че не става защото еди какво си ....леля в гърция ,братовчетка фризьорка и т.н..
ТИ МАЙ ТУК НИ ВЗЕ ЗА ПОЛУИДИОТИ... (извинявам се на всички) .Ако нямаш социална среда на село и нема с кой да си говориш това е друг въпрос ,но виждам че няма да имаш много събеседници тук .
Гледай си мъжа ,детенцето и кучетата ДАЙ БОЖЕ И БИЗНЕСА ДА ТИ ПОТРЪГНЕ  и не ни занимавай с глупостите ти ..
ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ;ЗАДАЙ ВЪПРОСА (същия) В ПРОДАВАЛНИК .....ЩЕ ИМАШ МНОГО ОТГОВОРИ ..
ИЛИ В БГ МАМА ,МНОГО НЕЩА ПОДАРЯВАТ ТАМ МОЖЕ ДА СЕ СДОБИЕШ С НЕЩО КОЕТО ЩЕ ТИ ПОСЛУЖИ ЗА ПОДАРЪК .. Shocked

ERIA,da popitam sled kato mi otgovori damata koyato dade ideyata za ikonata,iskam da rekratya temata,a neznam kak?
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Април 29, 2011, 23:26:21 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=1389.0
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Април 30, 2011, 00:02:02 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Геррри
new user
*
Активен Активен

Публикации: 2



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 00:18:57 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Писала е на едно място, че "Герито ме подведе" - да, може да е дреболия, но мен ме е яд, защото мои познати идват при мен и ме питат зная ли какво пише за  мен из нета.
В първата обява, която видях от Илиана, ставаше дума,че са финансово затруднени и че 100 лв. са им непосилни, и че инхалатор им е много мнго важен.
А сега излиза, че тя  не е толкова затруднена, а и че здравето на детенцето не е на първо място за нея.
Мисля, че просто не е могла да прецени какво да пише и какво да търси.
Някак си не й се сърдя, но искам тези, които ме нападнаха и обидиха заради нея, да видят, че не съм в комбина с нея.

Не съм в комбина с тази жена.
Не съм се срещала с нея.
От обявите й и от кореспонденцията ни заключих, че е затруднена. Оказа се, че не е така.
Нямам намерение да се срещам.
Желая й всичко най-хубаво.

Ето, и в отговора на моята тема тук тя ме обвинява, но не това е важното.

Цитат
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: dacetoooooooo -: Днес в 00:26:56 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
dobar ve4er,pi6a li4no za6toto to4no sled napisanoto 6te izlyaza ot saita,dostata4no ponesoh zaradi,,dobronamerenostta ,,na damata,sega az sama pi6a s dvete si race,i  napisvam stiga ve4e zaradi tazi geri,vsi4ki me namraziha,nikomu nito ne sam vzela a me slagat s neya pod ob6t znamenatel i v bgmama,i v prodavalnika.ne jelaya da pi6a s damata,i ne sam obidila nikogo.leka ve4er,molya neka ne se spomenava ve4e imeto mi molya bez usnovanie,pi6a na vas za6toto vie ste vajniyat 4ovek tuk,s uvajenie,otnovo leka ve4er!

Тъй като и двете дами ясно изразиха позиции,че не желаят ,както и нямат нищо общо една с друга ,понататъшни дебати мисля са безсмислени.Никой на никой нищо не е взел и не дължи и можем да спим спокойно Cheesy
Занапред ще посъветвам Илияна да внимава за какво и какви теми пуска!
Пожелавам на всички невероятна нощ ,изпълнена с много романтични сънища!
« Последна редакция: Април 30, 2011, 00:12:51 от dacetoooooooo » Активен



Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: