{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ  (Прочетена 26772 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Април 28, 2011, 21:17:15 »
Раздели ТемаНагоре

ако наистина търсите съвет, аз бих подарила ваучер за екскурзия (има евтини до съседните държави, или до някоя българска забележителност). а паричките на ръка ще са за джобни. но не знам дали девойката би се зарадвала на подобно нещо.
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЗАКЪСНЕЛИЯТ ОТГОВОР,ДА ТОВА С ЕКСКУРЗИЯТА Е чУДЕСНО,НО ТЯ СЛЕД БАЛА щОМ ВСИчКО Е НАРЕД С МАТУРИТЕ,И ЗАМИНАВА ПРИ ЛЕЛЯ СИ В АТИНА,ТАКА чЕ ТОВА ОТПАДА,ЕДНА ДАМА ОТ ПРОДАВАЛНИКА МИ ПРЕДЛАГА СРЕБЪРНИ БИЖУТА,МА ТЯ СИ ИМА,И НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ


А защо направо не попитате момичето какво би искала Huh? Така тя ще е най-доволна, пък и вие няма да се "изложите".
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Април 28, 2011, 21:41:19 »
Раздели ТемаНагоре

ако наистина търсите съвет, аз бих подарила ваучер за екскурзия (има евтини до съседните държави, или до някоя българска забележителност). а паричките на ръка ще са за джобни. но не знам дали девойката би се зарадвала на подобно нещо.
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЗАКЪСНЕЛИЯТ ОТГОВОР,ДА ТОВА С ЕКСКУРЗИЯТА Е чУДЕСНО,НО ТЯ СЛЕД БАЛА щОМ ВСИчКО Е НАРЕД С МАТУРИТЕ,И ЗАМИНАВА ПРИ ЛЕЛЯ СИ В АТИНА,ТАКА чЕ ТОВА ОТПАДА,ЕДНА ДАМА ОТ ПРОДАВАЛНИКА МИ ПРЕДЛАГА СРЕБЪРНИ БИЖУТА,МА ТЯ СИ ИМА,И НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ


А защо направо не попитате момичето какво би искала Huh? Така тя ще е най-доволна, пък и вие няма да се "изложите".
МИ ПИТАХМЕ Я ПРЕДНАТА СЕДМИЦА,А ТЯ ОТГОВОРИ чЕ НЕ ИСКАЛА ДА КАЗВА ТОВА СИ Е НАшЕ РЕшЕНИЕ,И КАЗА ДА НЕ ХАРчИМ МНОГО ЗАщОТО ВСЕ ЕДНО ВЗИМАЛА ОТ ЗАЛЪКА НА МАЛКИЯТ,НО НЕМОЖЕ ТАКА ВСИчКИ ОТ СЕМЕЙСТВОТО СЕ ВКЛЮЧиХА,НЕ ИСКАМ БИВшАТА НА СЪПРУГЪТ МИ ДА МУ СЕ ПОДИГРАЕ,ИЛИ ХОРАТА ДА СЕ СМЕЯТ.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Април 28, 2011, 21:58:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ох Илияна,да ти имам проблемите-честно ти казвам  Huh? Или се подиграваш с хората тук,или наистина си странна птица  Cheesy  Има хора,които се чудят от къде да вземат някой лев за лекарства,за храна,за 2 дни на морето,защото лекаря е препоръчал море...а ти чакаш да ти кажат хората къде да изхарчиш 200лв.

Та моя съвет е да й отвориш спестовна книжка-много оригинално....Успех на бала  Smiley Моите финанси са били като на другите-до 50лв.,а децата също мисля,че му дадоха по 10лв или 20лв. вече не помня
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Април 28, 2011, 22:12:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ох Илияна,да ти имам проблемите-честно ти казвам  Huh? Или се подиграваш с хората тук,или наистина си странна птица  Cheesy  Има хора,които се чудят от къде да вземат някой лев за лекарства,за храна,за 2 дни на морето,защото лекаря е препоръчал море...а ти чакаш да ти кажат хората къде да изхарчиш 200лв.

Та моя съвет е да й отвориш спестовна книжка-много оригинално....Успех на бала  Smiley Моите финанси са били като на другите-до 50лв.,а децата също мисля,че му дадоха по 10лв или 20лв. вече не помня
ДОБЪР ВЕчЕР,ИСКАМ ДА КАЖА  ЗА ТВОЯТА ИДЕЯ ,СУПЕР Е,НО ПОНЕ ДА БЯХА ПОВЕчЕ ПАК ТЕ НЕКВИ 100ЛВ,АЗ СЪМ ЕДНА СЕЙНА ЖЕНА С ЕДНО МОМчЕНЦЕ,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И НЯМАМ,КОЙ ЗНАЕ КАКВИ КОНТАКТИ,МНОГО МИ Е ПРИЯТНО КОГАТО СИ ПИшА С НЯКОИ,НО И ТОВА МИ Е ТРУДНО С ТОЗИ КОМПЮТЪР ХИч МЕ  НЯМА НО ПАК САМ УПОРИТА И НЕ СЕ ОТКАЗВАМ,ДА ПРАВА СИ КРАСНОПИСА МИ Е УЖАСЕН,НО АЗ ПИшА А КИРИЛИЗАТОРАТ ГО ПРЕВЕЖДА,И НЕЗНАМ КАК ДА ПИшА БЕЗ НЕГО.БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО ТИ АЙ НА ДРУГИТЕ ДАМИ СЪщО.ПРОСТО РОВИХ СЕ ИЗ МАГАЗИНИТЕ И НИщО НЕ МИ ДОПАДНА,АЙ НЕщАТА КОИТО ХАРЕСАХ СА НАД 300ЛВ,ТА ЗАТОВА СИ ПОМИСЛИХ чЕ ТУК щЕ ИМА РЕшЕНИЕ ПРОБЛЕМЪТ НИ.АЗ ДНЕС В КАУФЛАД ПОХАРчИХ ЗА VKA6TI-60LV,ТА КВО СА 100ЛВ НЕЗНАМ КВО ДА И КУПИМ ЗА ТЕЗИ ПАРИ.
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Април 29, 2011, 07:29:13 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРО УТРО !!
Цяла нощ мислех за подаръка ти ,ама като гледам каквото и да ти предлагат дамите тук ти имаш готов отговор че не става защото еди какво си ....леля в гърция ,братовчетка фризьорка и т.н..
ТИ МАЙ ТУК НИ ВЗЕ ЗА ПОЛУИДИОТИ... (извинявам се на всички) .Ако нямаш социална среда на село и нема с кой да си говориш това е друг въпрос ,но виждам че няма да имаш много събеседници тук .
Гледай си мъжа ,детенцето и кучетата ДАЙ БОЖЕ И БИЗНЕСА ДА ТИ ПОТРЪГНЕ  и не ни занимавай с глупостите ти ..
ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ;ЗАДАЙ ВЪПРОСА (същия) В ПРОДАВАЛНИК .....ЩЕ ИМАШ МНОГО ОТГОВОРИ ..
ИЛИ В БГ МАМА ,МНОГО НЕЩА ПОДАРЯВАТ ТАМ МОЖЕ ДА СЕ СДОБИЕШ С НЕЩО КОЕТО ЩЕ ТИ ПОСЛУЖИ ЗА ПОДАРЪК .. Shocked
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Април 29, 2011, 09:20:30 »
Раздели ТемаНагоре

ДОБРО УТРО !!
Цяла нощ мислех за подаръка ти ,ама като гледам каквото и да ти предлагат дамите тук ти имаш готов отговор че не става защото еди какво си ....леля в гърция ,братовчетка фризьорка и т.н..
ТИ МАЙ ТУК НИ ВЗЕ ЗА ПОЛУИДИОТИ... (извинявам се на всички) .Ако нямаш социална среда на село и нема с кой да си говориш това е друг въпрос ,но виждам че няма да имаш много събеседници тук .
Гледай си мъжа ,детенцето и кучетата ДАЙ БОЖЕ И БИЗНЕСА ДА ТИ ПОТРЪГНЕ  и не ни занимавай с глупостите ти ..
ИМАМ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ;ЗАДАЙ ВЪПРОСА (същия) В ПРОДАВАЛНИК .....ЩЕ ИМАШ МНОГО ОТГОВОРИ ..
ИЛИ В БГ МАМА ,МНОГО НЕЩА ПОДАРЯВАТ ТАМ МОЖЕ ДА СЕ СДОБИЕШ С НЕЩО КОЕТО ЩЕ ТИ ПОСЛУЖИ ЗА ПОДАРЪК .. Shocked

NO AZ NE ISKAM PODARACI,A IDEYA,I NIKOGO NE VZIMAM ZA KAKVOTO I DA BILO!UVAJAM 4UJDOTO MNENIE,I TO4NO ZA TOVA OTGOVARYAM NA VSI4KI,UTO4NIH EDIN PAT,TUK SAM ZA IDEYA SAVET,I AKO NEMOGA DA GO POLU4A OT VAS,6TE GO POLU4A OT DRUGA DAMA,OT TUK.PRIYATEN DEN!
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Април 29, 2011, 09:24:27 »
Раздели ТемаНагоре

Те пък ,като гледам ще се избият да ти пишат съвети !! Shocked
След като за всеки съвет имаш отговор че не става  ..... не виждам какво още очакваш да ти се напише .
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #37 -: Април 29, 2011, 09:36:17 »
Раздели ТемаНагоре

Надявай се да получиш "съвет" като на всички им стана ясно, че явно не търсиш никакъв съвет а просто се учиш да пишеш.
Активен
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Април 29, 2011, 12:27:43 »
Раздели ТемаНагоре

Надявай се да получиш "съвет" като на всички им стана ясно, че явно не търсиш никакъв съвет а просто се учиш да пишеш.

(laugh3) (laugh5) (laugh6) (letter1)
Амбър,страино си досетлива,а ние смешниците сън не спим да мислим за подарък  Roll Eyes Cheesy
На шефовете любимата емотинка    (comp10)
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Април 29, 2011, 12:34:44 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де,само не разбрах 100 лв. като не са пари-не ходи на бала...Хем да е нещо оригинално,хем да е скъпо пък хем нямаш пари ?
Не искаш да е ефтино,но нямаш много пари,пък до 100 лв. не са пари,пък искаш да е ......Аз се обърках и приключвам. Угодия нема мойто момиче,бетер синът ми си ,а е на 3г. и половина.Той поне успява да вдене нещата.Ще ти дам един пример:В зоопарка сме,а детето има 50ст. в джоба.Казва на жената,че иска голяма играчка,но тя струва 4лв.Синът с питане разбира,че за неговата паричка може да си купи нещо дребно от панерката.Взима си един паяк и дава парите.Стига до края на масата и вижда друго.Казва-Аз нямам парички за това нещо,защото си купих паяк  Wink
И все ме пита:Мамо,имаш ли още парички да ми дадеш за голямата играчка,а мама казва:Не злато-ще вземем памук,сладолед,вода,сокче,ще се люлеем на въртележките и ще изхарчим още много порачки.Предлагам вариант да вземем голямата играчка и директно вкъщи,но той като осмисли разбира,че не е на далавара Wink Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Април 29, 2011, 14:29:43 »
Раздели ТемаНагоре

Ох кака търсеше друго с тази темичка по мое мнение , но тъй като бързичко я усетихте се извъртя на 180 градуса ! Това е  мое мнение ! Та тя с всеки следващ пост си противоричи от първоначалният замисъл на темата си !
Не се занимавайте  Wink
Относно елементарната й култура на правопис и изказ - нямам думи  Shocked Lips Sealed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Април 29, 2011, 14:39:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ох кака търсеше друго с тази темичка по мое мнение , но тъй като бързичко я усетихте се извъртя на 180 градуса ! Това е  мое мнение ! Та тя с всеки следващ пост си противоричи от първоначалният замисъл на темата си !
Не се занимавайте  Wink
Относно елементарната й култура на правопис и изказ - нямам думи  Shocked Lips Sealed
ОХхх  ,Зориии напълно си права ..
Основния замисъл за темата не и се осъществи Smiley НО съм сигурна че има и други сайтове къдото могат да й вържат  Lips Sealed
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Април 29, 2011, 14:49:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ох кака търсеше друго с тази темичка по мое мнение , но тъй като бързичко я усетихте се извъртя на 180 градуса ! Това е  мое мнение ! Та тя с всеки следващ пост си противоричи от първоначалният замисъл на темата си !
Не се занимавайте  Wink
Относно елементарната й култура на правопис и изказ - нямам думи  Shocked Lips Sealed
ОХхх  ,Зориии напълно си права ..
Основния замисъл за темата не и се осъществи Smiley НО съм сигурна че има и други сайтове къдото могат да й вържат  Lips Sealed
MOMI4ETA,KAKVO VI STAVA ZA6TO TAKA PI6ETE PROSTO ISKAH DA OPI6A SEGA6NOTO SI POLOJENIE,I SERIOZNATA TEMA ,ZA MEN TOVA E GOLYAM PROBLEM NEMOJEM DA OTIDEM BEZ PODARAK,VSE PAK E BA6TA I,NE KOI DA E,NYAKADE DA SAM SPOMENALA,4E TARSYA NE6TO OT NYAKOI DARUM,I S K A M    I  D  E  Y  A,NI6TO DRUGO!
Активен
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Април 29, 2011, 15:13:26 »
Раздели ТемаНагоре

ето още една идея от мен. видях по-горе, че момичето се казва Ани, подарете й иконата на Св. Ана, мисля, че това е един много подходящ сантиментален подарък дори и човека да не е набожен. можете да си я поръчате тук:
http://catalogue.icons-bg.com/displayimage.php?pid=156

ако направите поръчка и я получите е добре да я осветите преди това в църква, не е добре да се подарява неосветена икона.
успех!
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Април 29, 2011, 15:20:38 »
Раздели ТемаНагоре

ето още една идея от мен. видях по-горе, че момичето се казва Ани, подарете й иконата на Св. Ана, мисля, че това е един много подходящ сантиментален подарък дори и човека да не е набожен. можете да си я поръчате тук:
http://catalogue.icons-bg.com/displayimage.php?pid=156

ако направите поръчка и я получите е добре да я осветите преди това в църква, не е добре да се подарява неосветена икона.
успех!
Миличка ,сега веднага ще каже че накой от родата е поп и ще й подари Иконка ..
Иначе идеята ти е чудеснаа ,приветствам е  Smiley Kiss
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: