{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ  (Прочетена 26753 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Април 28, 2011, 18:35:04 »
Раздели ТемаНагоре

Тая май е неква ,шмекерка ..Мисля че съм чела и в съседите за нея да не говорим за бгмама ..
Ако някой се върже на приказките й ,да пускам и аз тема от какво има нужда Sad

,здравейте извинявам се че чак сега отговарям,но до сега нямахме ток,относно написаното от вас,моля ви вече се извиних на дамите с които бях влязла в спор бях подлагана от герито и от една мама която уж имаше нужда защо ме нападате  заради наивността си си понесох упреците,и обидите.отново ви казвам аз съм честен човек,не съм това което беше спомената от дамите в бгмама,и в продавалника,искам да ви кажа че много трудно пиша използвам кирилизатор и някои думи неиска да ги превежда незнам защо,извинете ме за неграмотното писане.а относно молбата ми за идея и съвет,искам да кажа моля само за идея или пример,не моля за друго.нищо не ми идва на ум та затова искам идея или съвет от вас,ако някои содели с мен мн те ме зарадва и помогне.отделили сме 100лв а нито не ми идва на ум за тази сума.благодаря ви предварително!

А защо например не платите прическата, а останалата сума да дадете на ръка. Така хем ще си купи нещо за нея, хем ще поемете и част от разходите по приготовленията
здравейте,благодаря ви че обръщате внимание на проблема ми,сестрата на съпругът ми е фризьорка и тя е поела ангажимента за прическата,и маникюра,родителите на съпругът ми са и дали 400лв на рака за роклята,а сестрата на майкаи -леля и и е купила бижутата ,ами ние кво? разполагаме с 100лв
Активен
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Април 28, 2011, 18:36:34 »
Раздели ТемаНагоре

Хубав парфюм или пари на ръка...?
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Април 28, 2011, 18:46:53 »
Раздели ТемаНагоре

Хубав парфюм или пари на ръка...?
здравейте,благодаря ви че обръщате внимание на проблема ,ние сме решили за 100лв да и купим нещо+100Лв на рака
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Април 28, 2011, 19:00:46 »
Раздели ТемаНагоре

Хубав парфюм или пари на ръка...?
здравейте,благодаря ви че обръщате внимание на проблема ,ние сме решили за 100лв да и купим нещо+100Лв на рака

В такъв случай й купете нещо, което ще може да носи по-нататък. Обувки, дънки, блузка или рокля.........
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Април 28, 2011, 19:10:49 »
Раздели ТемаНагоре

Много се извиням,ама аз бих се чудила за 50лв. колко максимално да бъда полезна...........а сега излиза 100+100 на ръка Huh?..........е за толкова парички все нещо ще измислиш.Нещо много се вдига мизата - от начало беше с малко средства,сега станаха повечееее...
Не искам да прозвучи лошо,но за толкова отделени пари на мен лично няма да ми бъде трудно да зарадвам когото и да било.
Успех мила
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 28, 2011, 19:11:53 »
Раздели ТемаНагоре

Хубав парфюм или пари на ръка...?
здравейте,благодаря ви че обръщате внимание на проблема ,ние сме решили за 100лв да и купим нещо+100Лв на рака

В такъв случай й купете нещо, което ще може да носи по-нататък. Обувки, дънки, блузка или рокля.........
благодая ЕМИ за идеята,но ние искаме нещо което ще и напомня за нас,блъска,или панталон ще се скъсат,парфюма ще се изпразка,мисля бижу тя носи сребро,но има ужасно много!оффффффффф незнам една приятелка ми сподели за часовник,но АНИ не носи часовници,много се притеснявам,че да не се изложим пред всички,и най вече пред бившата на моят май искам всичко да е на ниво.да не се срамува съпругът ми.той горкият ми казва мила квото харесаш и решиш,но аз немога да реша,защото нищо не ми идва на ум
Много се извиням,ама аз бих се чудила за 50лв. колко максимално да бъда полезна...........а сега излиза 100+100 на ръка Huh?..........е за толкова парички все нещо ще измислиш.Нещо много се вдига мизата - от начало беше с малко средства,сега станаха повечееее...
Не искам да прозвучи лошо,но за толкова отделени пари на мен лично няма да ми бъде трудно да зарадвам когото и да било.
Успех мила
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Април 28, 2011, 19:18:24 »
Раздели ТемаНагоре

Много се извиням,ама аз бих се чудила за 50лв. колко максимално да бъда полезна...........а сега излиза 100+100 на ръка Huh?..........е за толкова парички все нещо ще измислиш.Нещо много се вдига мизата - от начало беше с малко средства,сега станаха повечееее...
Не искам да прозвучи лошо,но за толкова отделени пари на мен лично няма да ми бъде трудно да зарадвам когото и да било.
Успех мила
мила какво са на днешното време 100лв,ето днес взех майчинство и хоп за един миг го няма,та за особено този повод 200лв са малко и ме е срам ,да отбележа сумата.моля ви стига сте ме критикували на кого какво сам сторила,или навредила,че всички са така остри към мен.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #22 -: Април 28, 2011, 19:23:28 »
Раздели ТемаНагоре

Много се извиням,ама аз бих се чудила за 50лв. колко максимално да бъда полезна...........а сега излиза 100+100 на ръка Huh?..........е за толкова парички все нещо ще измислиш.Нещо много се вдига мизата - от начало беше с малко средства,сега станаха повечееее...
Не искам да прозвучи лошо,но за толкова отделени пари на мен лично няма да ми бъде трудно да зарадвам когото и да било.
Успех мила
мила какво са на днешното време 100лв,ето днес взех майчинство и хоп за един миг го няма,та за особено този повод 200лв са малко и ме е срам ,да отбележа сумата.моля ви стига сте ме критикували на кого какво сам сторила,или навредила,че всички са така остри към мен.

не се обиждай,но всички тук сме различни и с различен критерий за ''скромни пари'',за мен също си е добра сума да направиш подарък за 200 лв.,на днешно време за 50 лв.и купуваш една готина по-всекидневна дрешка,която ще носи след бала си или хубаво бельо и 50 лв.в ръката да си купи нещо!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Април 28, 2011, 19:33:54 »
Раздели ТемаНагоре

Ай стига де ИЛИАНА ставаш смешна Smiley
Болно дете ,без пари ,кутрета ще продаваш ,само малко пари имаш за подарък .А то се оказа че имаш повече от доста хора тук ,включително и мен ..
Н е сме хората които ще ти помогнат да вземеш подарък ,за 200лв  това са много парии .
Може да пуснеш и страница във Фейсбук да питаш за подарък ,май само там не си питала?
« Последна редакция: Април 28, 2011, 20:00:40 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Април 28, 2011, 19:35:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ай стига де ИЛИАНА ставаш смешна Smiley
Болно дете ,без пари ,кутрета ще продаваш ,само малко пари имаш за подарък .А то се оказа че имаш повече от доста хора тук ,включително и мен ..
Н е сме хората които ще ти помогнат да вземеш подарък ,за 200лв  това са много парии .
ХУбава вечер ти желая ,може да пуснеш и страница във Фейсбук да питаш за подарък ,май само там не си питала?

(gesture7) (gesture7)мдаааааааааа
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Април 28, 2011, 19:49:01 »
Раздели ТемаНагоре

Ай стига де ИЛИАНА ставаш смешна Smiley
Болно дете ,без пари ,кутрета ще продаваш ,само малко пари имаш за подарък .А то се оказа че имаш повече от доста хора тук ,включително и мен ..
Н е сме хората които ще ти помогнат да вземеш подарък ,за 200лв  това са много парии .
ХУбава вечер ти желая ,може да пуснеш и страница във Фейсбук да питаш за подарък ,май само там не си питала?

МНОГО ЖАЛКО  ЕРИЯ ЗА ТЕБ САМО ТОВА МОГА ДА КАЖА И ВСИчКО ХУБАВО ТИ ЖЕЛАЯ НА ТЕБ И НА ДРУГИТЕ КОИТО ПОДКРЕПЯТ НАПИСАНОТО ОТ ТЕБ,КАТО чЕ  МИ ЗАВИДЯ.БЛАГОДАРЯ НА БОГ чЕ СЪПРУГЪТ МИ Е ЗДРАВ,КАКТО И чЕ СИ ИМА СОБСТВЕН БИЗНЕС И ЗАНАЯТ,ЕЕЕЕ МОЖЕ СЕГА ДА НЕ МУ ВЪРВИ,НО щЕ ПОТРЪГНЕ,И КУТРЕТАТА СА КАПАРИРАНИ,И щЕ СИ ОПРАВЯ НЕщАТА КОИТО СЪМ СИ НАМИСЛИЛА.АКО НЕ ЖЕЛАЕш ДА ДАДЕш ИДЕЯ ХУБАВО,ТО НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО,А ПОЖЕЛАНИЕ!ЛЕКА ВЕчЕР
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Април 28, 2011, 19:55:52 »
Раздели ТемаНагоре

КОЕ БЕ ИЛИАНА Е ЖАЛКОТО ЗА МЕН Huh??
Обоснови се ,ами ти къде ли не си се оср...ла дойде и тук .Как не те е срам бе женооо ,да трънеш с приказки за болно дете ,помпи ,кучета и безпаричие .АААААА сега и бизнес имашш ,ще ти потръгне ,за малко в бгмама да ти потръгне ама те секнаха .Що си мислиш че си най-хитрата ТИ
Абеее моме ,толкова хора тук живеят и се смеят с по 200лв на месец ти си тръгнала да питаш за някъкви мними подаръци.
Повечето тук вземат думите ти под съмнение ДА ,добре си разбрала .
Смея да твърда че съм сама и сама гледам детето си но от никой съвет не съм искала какво да и сложа за вечеря и какви гащи да и купя ..
Затова си мери жалките думи по отношение на мен !
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Април 28, 2011, 20:08:11 »
Раздели ТемаНагоре

ако наистина търсите съвет, аз бих подарила ваучер за екскурзия (има евтини до съседните държави, или до някоя българска забележителност). а паричките на ръка ще са за джобни. но не знам дали девойката би се зарадвала на подобно нещо.
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Април 28, 2011, 21:06:56 »
Раздели ТемаНагоре

ако наистина търсите съвет, аз бих подарила ваучер за екскурзия (има евтини до съседните държави, или до някоя българска забележителност). а паричките на ръка ще са за джобни. но не знам дали девойката би се зарадвала на подобно нещо.
ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ЗАКЪСНЕЛИЯТ ОТГОВОР,ДА ТОВА С ЕКСКУРЗИЯТА Е чУДЕСНО,НО ТЯ СЛЕД БАЛА щОМ ВСИчКО Е НАРЕД С МАТУРИТЕ,И ЗАМИНАВА ПРИ ЛЕЛЯ СИ В АТИНА,ТАКА чЕ ТОВА ОТПАДА,ЕДНА ДАМА ОТ ПРОДАВАЛНИКА МИ ПРЕДЛАГА СРЕБЪРНИ БИЖУТА,МА ТЯ СИ ИМА,И НЕЗНАМ КВО ДА ПРАВЯ
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Април 28, 2011, 21:16:38 »
Раздели ТемаНагоре

КОЕ БЕ ИЛИАНА Е ЖАЛКОТО ЗА МЕН Huh??
Обоснови се ,ами ти къде ли не си се оср...ла дойде и тук .Как не те е срам бе женооо ,да трънеш с приказки за болно дете ,помпи ,кучета и безпаричие .АААААА сега и бизнес имашш ,ще ти потръгне ,за малко в бгмама да ти потръгне ама те секнаха .Що си мислиш че си най-хитрата ТИ
Абеее моме ,толкова хора тук живеят и се смеят с по 200лв на месец ти си тръгнала да питаш за някъкви мними подаръци.
Повечето тук вземат думите ти под съмнение ДА ,добре си разбрала .
Смея да твърда че съм сама и сама гледам детето си но от никой съвет не съм искала какво да и сложа за вечеря и какви гащи да и купя ..
Затова си мери жалките думи по отношение на мен !
ОСРАЛА,ОК,НО ЗАРАДИ КОГО ,ЗАРАДИ НЯКОИ НА КОИТО СЪМ ИСКАЛА ДА СПОДЕЛЯ МОИТЕ ПРОБЛЕМИ,И ТОЙ НЕГОВИТЕ,ИСКАЛА САМ ПОМОщ,ДА НО ЗА ДОБРО СЕ СПРАВИХ И БЕЗ чУЖДА НАМЕСА,И СИНЪТ МИ НАИСТИНА ИМА ПРОБЛЕМИ,НО ЗА щАСТИЕ СМЕ ОБЕДЕНИ чЕ ТЕ СЕ СПРАВИМ,ОТ НИКОГО НИщО DARUM НЕ СЪМ ПОЛУчИЛА,И НЕИСКАМ,А ОТНОСНО ИДЕЯТА ЗА ПОДАРЪК,МЕРСИ ОТ ТЕБ щОМ НЕ ЖЕЛАЕш ДА СПОДЕЛИш МНЕНИЕ,ОК,ЗА щАСТИЕ ИМА И ДАМИ КОИТО МИ ПОМАГАТ И ПОДСКАЗВАТ КАКЪВ ДА Е ПОДАРЪКА.С 200ЛВ чОВЕК НЕ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕ ОСОБЕНО КАКТО СМЕ НИЕ С ДЕТЕ,КУчЕ,И АВТОМОБИЛ.АКО ВИЕ МОЖЕТЕ БРАВО НО ВСЕ ПАК ВИЕ СТЕ САМА ДО КОЛКОТО РАЗБРАХ !
Активен


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: