{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ  (Прочетена 26769 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 27, 2011, 22:28:05 »
Раздели ТемаНагоре

МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ,НА СЪПРУГЪТ МИ ДЪщЕРЯТА Е СЕГА АБЕТЮРЕНТКА И НЕЗНАМ КВО ДА И ПОДАРЯ,АЙ С ФИНАНСИТЕ НА САМ НА ТИ.НИщО НЕ МИ ИДВА НА УМ.РАЗчИТАМ НА КУТРЕТАТА чЕ ДА ИСКЪРАМ НЯКОИ ЛЕВ,МА ТО ПАК СЕГА КОЛАТА СЕ РАЗВАЛИ,ИМАМ И МОМчЕНЦЕ ЗА КОЕТО щЕ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛЯ ПАРИчКИ ЗА ИНХАЛАТОР,КАКТО И ЛЕТНИ ДРЕКИ,ТА НИТО НЕ МИ ИДВА НА УМ КОЕТО ДА Е ЕФТИНО,ИНТЕРЕСНО,И ОИГИНАЛНО.чУДЯ СЕ СВИДНО МИ Е ДА ДАМ ПАРИ ЗА НЕЯ КАТО САМ ЗАТРРУПАНА В ПРОБЛЕМИ,МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ДАВЕТ!МОЛЯ ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕКИ,НО ЗА АПРВИ ПЪТ ПИшА В ФОРУМ,АЙ С КОМПА НЕшО НЕ СЪМ НА ТИ.100 ПЪТИ МИ ТРИХА ОБЯВИТЕ  ЗАРАДИ ТОВА чЕ НЕ СЪМ ГИ ПОБЛИКУВАЛА ПРАВИЛНО.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2011, 05:16:35 »
Раздели ТемаНагоре

МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ,НА СЪПРУГЪТ МИ ДЪщЕРЯТА Е СЕГА АБЕТЮРЕНТКА И НЕЗНАМ КВО ДА И ПОДАРЯ,АЙ С ФИНАНСИТЕ НА САМ НА ТИ.НИщО НЕ МИ ИДВА НА УМ.РАЗчИТАМ НА КУТРЕТАТА чЕ ДА ИСКЪРАМ НЯКОИ ЛЕВ,МА ТО ПАК СЕГА КОЛАТА СЕ РАЗВАЛИ,ИМАМ И МОМчЕНЦЕ ЗА КОЕТО щЕ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛЯ ПАРИчКИ ЗА ИНХАЛАТОР,КАКТО И ЛЕТНИ ДРЕКИ,ТА НИТО НЕ МИ ИДВА НА УМ КОЕТО ДА Е ЕФТИНО,ИНТЕРЕСНО,И ОИГИНАЛНО.чУДЯ СЕ СВИДНО МИ Е ДА ДАМ ПАРИ ЗА НЕЯ КАТО САМ ЗАТРРУПАНА В ПРОБЛЕМИ,МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ДАВЕТ!МОЛЯ ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕКИ,НО ЗА АПРВИ ПЪТ ПИшА В ФОРУМ,АЙ С КОМПА НЕшО НЕ СЪМ НА ТИ.100 ПЪТИ МИ ТРИХА ОБЯВИТЕ  ЗАРАДИ ТОВА чЕ НЕ СЪМ ГИ ПОБЛИКУВАЛА ПРАВИЛНО.

Мисля, че съм чел Ваши теми в бг-мамма и продавалника. Всички ако не се лъжа бяха за Благотворителност!
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2011, 09:02:44 »
Раздели ТемаНагоре

МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ,НА СЪПРУГЪТ МИ ДЪщЕРЯТА Е СЕГА АБЕТЮРЕНТКА И НЕЗНАМ КВО ДА И ПОДАРЯ,АЙ С ФИНАНСИТЕ НА САМ НА ТИ.НИщО НЕ МИ ИДВА НА УМ.РАЗчИТАМ НА КУТРЕТАТА чЕ ДА ИСКЪРАМ НЯКОИ ЛЕВ,МА ТО ПАК СЕГА КОЛАТА СЕ РАЗВАЛИ,ИМАМ И МОМчЕНЦЕ ЗА КОЕТО щЕ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛЯ ПАРИчКИ ЗА ИНХАЛАТОР,КАКТО И ЛЕТНИ ДРЕКИ,ТА НИТО НЕ МИ ИДВА НА УМ КОЕТО ДА Е ЕФТИНО,ИНТЕРЕСНО,И ОИГИНАЛНО.чУДЯ СЕ СВИДНО МИ Е ДА ДАМ ПАРИ ЗА НЕЯ КАТО САМ ЗАТРРУПАНА В ПРОБЛЕМИ,МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ДАВЕТ!МОЛЯ ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕКИ,НО ЗА АПРВИ ПЪТ ПИшА В ФОРУМ,АЙ С КОМПА НЕшО НЕ СЪМ НА ТИ.100 ПЪТИ МИ ТРИХА ОБЯВИТЕ  ЗАРАДИ ТОВА чЕ НЕ СЪМ ГИ ПОБЛИКУВАЛА ПРАВИЛНО.

Илияна,това,че за пръв път пишеш във форум не те оправдава.Бетер циганка си-по почерк разбира се:) Срамно е жена с дете и т.н. да пише думи като еФтино,пАрви,неШо,пОбликувала....Това от пръв поглед Smiley Успех!Дано някой ти помогне.

Само да ти кажа,че аз съм с 2 деца,миналата година също изпращах племенник на бал,сега има РД и иска да му помогнем да събере пари за кола,но не пускам теми тук  Wink
Не си длъжна да му подаряваш нищо вссе пак.Гледай си детето-то ти е най-важно. Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2011, 09:27:09 »
Раздели ТемаНагоре

Тая май е неква ,шмекерка ..Мисля че съм чела и в съседите за нея да не говорим за бгмама ..
Ако някой се върже на приказките й ,да пускам и аз тема от какво има нужда Sad
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2011, 10:08:14 »
Раздели ТемаНагоре

Тая май е неква ,шмекерка ..Мисля че съм чела и в съседите за нея да не говорим за бгмама ..
Ако някой се върже на приказките й ,да пускам и аз тема от какво има нужда Sad



Не е задължително да е "шмекерка",може наистина да е такава ситуацията.Аз съм в подобно положение в момента,но все се надявам да се справим Roll Eyes.А ако няма пари жената,нека размени с някого нещо,за да зарадва момичето,поне аз така бих направила,като нямам пари....
Активен
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2011, 11:39:38 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета, жената иска съвет, не пари, така че не е нужно да я квалифицираме веднага.
Илиана, въпреки трудностите, детето е на съпругът ти, тоест достатъчно близко, за да ви е СВИДНО да отделите, макар и малко пари за него.
С малко пари пък е трудно да се измисли нещо оригинално, интересно и най-вече евтино. Предлагам да вземете нещо стандартно, но от сърце - чанта, бижута/не е задължително да е злато/, козметика и т.н. Може да и платите прическата за бала...идеи много, просто трябва да отделите някакви средства.
Ако споделите ориентировъчна сума, може да сме по-полезни с идеите.
Весел празник и късмет с продажбите на кутретата!

Ако темата е за да дарим средства за подарък, няма да коментирам повече!
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2011, 16:09:38 »
Раздели ТемаНагоре

И сега защото много се припирате ,аз ще се постарая да намера необятната тема за дамата в ПРОДАВАЛНИК .
« Последна редакция: Април 28, 2011, 16:35:36 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Април 28, 2011, 16:16:07 »
Раздели ТемаНагоре

Ето е темата за въпросната ИЛИЯНА от продавалник :: може да не се отвори линка но съм длъжна да го пусна ..
Ако държите ще си направя труда и от бгмама да намера тема за нея !!
http://http://www.copy--paste.com/BgDomakinq?v=wall/forum-ne-stiga-che-prosyat-ami-i-zaplashvat-i-obizhdat/p23432
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Април 28, 2011, 16:19:12 »
Раздели ТемаНагоре

ЕРИА,АКО СИ ПРАВА-ДА НЕ Я СТИГА НИКОГА ТОВА ЗА КОЕТО НИ ЛЬЖЕ,ЧЕ ИНАЧЕ НЕ Я МИСЛЯ!!ТО И МОЯ СИН АБИТУРИЕНТ,МА НЕ СЬМ СЕ МОЛИЛА И АЗ НА НИКОГО ЗА НИЩО,ДАЖЕ НА РОДНИНИ ДОКОЛКОТО ГИ ИМАМЕ МЕЖДУ ЖИВИТЕ ДЕ!И АЗ КАТО ТЕБ ПРАЩАХ КОЛЕТИ НА НУЖДАЕЩИ СЕ,И АЗ КАТО ТЕБ ЗОРЛЕМ ЧУХ ЕДНО"ПОЛУЧИХ ГО"-С ПОЛОВИН УСТА-ТЕ ПОЛУЧАВАТ ЧАСТ ОТ СЬРЦАТА НИ,НИЕ...НИЩО ДРУГО ОСВЕН ЧАСТИЦА ОТ ЕЖЕДНЕВИЕТО ИМ,КАКВОТО И ДА Е ТО...МА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,КАКТО И ТИЯ КАТО КАМИ ДЕ,ДЕТ ИМ СЕ ВРЬЗВАТ ВСЕ ОЩЕ!КАТО ОТИДЕ И ТЯ ДА ПУСНЕ НЯКОЙ КОЛЕТ ЗА ПО 5 ЛВ,И СЛОЖИ ВЬТРЕ ПОНЕ СУХИ ХРАНИ ЗА ОЩЕ ТОЛКОВА-ЩЕ Я ПИТАМ КАК Е!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2011, 16:23:59 »
Раздели ТемаНагоре

ЕРИА,АКО СИ ПРАВА-ДА НЕ Я СТИГА НИКОГА ТОВА ЗА КОЕТО НИ ЛЬЖЕ,ЧЕ ИНАЧЕ НЕ Я МИСЛЯ!!ТО И МОЯ СИН АБИТУРИЕНТ,МА НЕ СЬМ СЕ МОЛИЛА И АЗ НА НИКОГО ЗА НИЩО,ДАЖЕ НА РОДНИНИ ДОКОЛКОТО ГИ ИМАМЕ МЕЖДУ ЖИВИТЕ ДЕ!И АЗ КАТО ТЕБ ПРАЩАХ КОЛЕТИ НА НУЖДАЕЩИ СЕ,И АЗ КАТО ТЕБ ЗОРЛЕМ ЧУХ ЕДНО"ПОЛУЧИХ ГО"-С ПОЛОВИН УСТА-ТЕ ПОЛУЧАВАТ ЧАСТ ОТ СЬРЦАТА НИ,НИЕ...НИЩО ДРУГО ОСВЕН ЧАСТИЦА ОТ ЕЖЕДНЕВИЕТО ИМ,КАКВОТО И ДА Е ТО...МА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ,КАКТО И ТИЯ КАТО КАМИ ДЕ,ДЕТ ИМ СЕ ВРЬЗВАТ ВСЕ ОЩЕ!КАТО ОТИДЕ И ТЯ ДА ПУСНЕ НЯКОЙ КОЛЕТ ЗА ПО 5 ЛВ,И СЛОЖИ ВЬТРЕ ПОНЕ СУХИ ХРАНИ ЗА ОЩЕ ТОЛКОВА-ЩЕ Я ПИТАМ КАК Е!!
Ами добре де ,не се подигравам помагала съм на много семейства и ще продължавам с удоволствие да го правя както казва и Русата ..
Дайте  ми и на мен съвет ,нямам пари изобщо дори за даскало на детето да не говорим за друго ,дайте ми свет какво да правя ,като и племнника ми е абитурент след 20 дни ..Да подчертая не работа от няколко месеца и нямам съпруг..
Айде давайте ,как ви звучии :: ЧЕСТНО МИ КАЖЕТЕ
« Последна редакция: Април 28, 2011, 16:40:36 от eria » Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #10 -: Април 28, 2011, 16:33:27 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам съвет,утре трябва да дам левче за училище на щерката,а имам 0.90 лв. Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 28, 2011, 16:34:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ох, прочетох темата. Тя, била друга работата.
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Април 28, 2011, 18:00:28 »
Раздели ТемаНагоре

Тая май е неква ,шмекерка ..Мисля че съм чела и в съседите за нея да не говорим за бгмама ..
Ако някой се върже на приказките й ,да пускам и аз тема от какво има нужда Sad

,здравейте извинявам се че чак сега отговарям,но до сега нямахме ток,относно написаното от вас,моля ви вече се извиних на дамите с които бях влязла в спор бях подлагана от герито и от една мама която уж имаше нужда защо ме нападате  заради наивността си си понесох упреците,и обидите.отново ви казвам аз съм честен човек,не съм това което беше спомената от дамите в бгмама,и в продавалника,искам да ви кажа че много трудно пиша използвам кирилизатор и някои думи неиска да ги превежда незнам защо,извинете ме за неграмотното писане.а относно молбата ми за идея и съвет,искам да кажа моля само за идея или пример,не моля за друго.нищо не ми идва на ум та затова искам идея или съвет от вас,ако някои содели с мен мн те ме зарадва и помогне.отделили сме 100лв а нито не ми идва на ум за тази сума.благодаря ви предварително!
Активен
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Април 28, 2011, 18:05:18 »
Раздели ТемаНагоре

МОЛЯ ДАЙТЕ МИ ИДЕЯ,СЪВЕТ,НА СЪПРУГЪТ МИ ДЪщЕРЯТА Е СЕГА АБЕТЮРЕНТКА И НЕЗНАМ КВО ДА И ПОДАРЯ,АЙ С ФИНАНСИТЕ НА САМ НА ТИ.НИщО НЕ МИ ИДВА НА УМ.РАЗчИТАМ НА КУТРЕТАТА чЕ ДА ИСКЪРАМ НЯКОИ ЛЕВ,МА ТО ПАК СЕГА КОЛАТА СЕ РАЗВАЛИ,ИМАМ И МОМчЕНЦЕ ЗА КОЕТО щЕ ТРЯБВА ДА ОТДЕЛЯ ПАРИчКИ ЗА ИНХАЛАТОР,КАКТО И ЛЕТНИ ДРЕКИ,ТА НИТО НЕ МИ ИДВА НА УМ КОЕТО ДА Е ЕФТИНО,ИНТЕРЕСНО,И ОИГИНАЛНО.чУДЯ СЕ СВИДНО МИ Е ДА ДАМ ПАРИ ЗА НЕЯ КАТО САМ ЗАТРРУПАНА В ПРОБЛЕМИ,МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ ДАВЕТ!МОЛЯ ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕКИ,НО ЗА АПРВИ ПЪТ ПИшА В ФОРУМ,АЙ С КОМПА НЕшО НЕ СЪМ НА ТИ.100 ПЪТИ МИ ТРИХА ОБЯВИТЕ  ЗАРАДИ ТОВА чЕ НЕ СЪМ ГИ ПОБЛИКУВАЛА ПРАВИЛНО.

Мисля, че съм чел Ваши теми в бг-мамма и продавалника. Всички ако не се лъжа бяха за Благотворителност!
,здравейте извинявам се че чак сега отговарям,но до сега нямахме ток,относно написаното от вас,моля ви вече се извиних на дамите с които бях влязла в спор бях подлагана от герито и от една мама която уж имаше нужда защо ме нападате  заради наивността си си понесох упреците,и обидите.отново ви казвам аз съм честен човек,не съм това което беше спомената от дамите в бгмама,и в продавалника,искам да ви кажа че много трудно пиша използвам кирилизатор и някои думи неиска да ги превежда незнам защо,извинете ме за неграмотното писане.а относно молбата ми за идея и съвет,искам да кажа моля само за идея или пример,не моля за друго.нищо не ми идва на ум та затова искам идея или съвет от вас,ако някои содели с мен мн те ме зарадва и помогне.отделили сме 100лв а нито не ми идва на ум за тази сума.благодаря ви предварително!
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Април 28, 2011, 18:10:59 »
Раздели ТемаНагоре

Тая май е неква ,шмекерка ..Мисля че съм чела и в съседите за нея да не говорим за бгмама ..
Ако някой се върже на приказките й ,да пускам и аз тема от какво има нужда Sad

,здравейте извинявам се че чак сега отговарям,но до сега нямахме ток,относно написаното от вас,моля ви вече се извиних на дамите с които бях влязла в спор бях подлагана от герито и от една мама която уж имаше нужда защо ме нападате  заради наивността си си понесох упреците,и обидите.отново ви казвам аз съм честен човек,не съм това което беше спомената от дамите в бгмама,и в продавалника,искам да ви кажа че много трудно пиша използвам кирилизатор и някои думи неиска да ги превежда незнам защо,извинете ме за неграмотното писане.а относно молбата ми за идея и съвет,искам да кажа моля само за идея или пример,не моля за друго.нищо не ми идва на ум та затова искам идея или съвет от вас,ако някои содели с мен мн те ме зарадва и помогне.отделили сме 100лв а нито не ми идва на ум за тази сума.благодаря ви предварително!

А защо например не платите прическата, а останалата сума да дадете на ръка. Така хем ще си купи нещо за нея, хем ще поемете и част от разходите по приготовленията
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: