{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде на море?  (Прочетена 29611 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Март 25, 2011, 19:02:54 »
Раздели ТемаНагоре

Е пак ли съм най-смотаната тукааа?Светнете ме какво е това ТУИ ли ОНУИ ЛИ? Huh?

TUI, Thomas Cook и т.н. са агенции за резервации на почивки, билети, коли и т.н. ТУЙ са немците Томас Кук обслужват ингилизите
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Март 25, 2011, 19:38:53 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам момичета, но ние си платихме капарото  Tongue Tongue Tongue юни да идва по-бързооооооооо  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Март 25, 2011, 19:48:58 »
Раздели ТемаНагоре

това е туй  Wink
http://www.tui.com/
но мисля, че те така или иначе туи не работят с албена, само със златните и със слънчев бряг
еми, ще трябва да се постараеш с връзки в томас кук или некерман  Cheesy
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Март 25, 2011, 19:52:21 »
Раздели ТемаНагоре

Незнам момичета, но ние си платихме капарото  Tongue Tongue Tongue юни да идва по-бързооооооооо  Cheesy Cheesy Cheesy
Ауууу,ей сега ти завидях много Lips Sealed.От миналата година откакто си изтупах пясъка от хавлиите си мечтая пак за мореееее! Пожелавам ти хубаво време и здрави деца Kiss
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Март 25, 2011, 19:54:58 »
Раздели ТемаНагоре

това е туй  Wink
http://www.tui.com/
но мисля, че те така или иначе туи не работят с албена, само със златните и със слънчев бряг
еми, ще трябва да се постараеш с връзки в томас кук или некерман  Cheesy

АААААААААА там вече ме няма. Туй работеха с Албена (по спомени), но щом така и така сте се засилили на север - Кранево му е майката. Диво село си е, но плажът и най-вече ценита са супер.
На Дружба, с ужасният плаж  за 2 шезлонга и чадър искаха 30 лв на Кранево -за 2 чадъра и 2 шезлонга  7 лв, студен чай на плажното барче, което не е мизерно 1.50 (в Шел е повече Smiley), кафе - към 1 лв
« Последна редакция: Март 25, 2011, 19:59:05 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Март 25, 2011, 20:12:11 »
Раздели ТемаНагоре

Ейййй, изгря слънцето и замириса на море  Cheesy   На мен ми е рано, хич не мога да се настроя за плаж още- пък и винаги решава, тръгваме и пристигаме някъде....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Март 25, 2011, 21:14:29 »
Раздели ТемаНагоре

Южно черноморие...няма такси чадър и други глупости,чадър за 10 лв си купуваш и го слагаш там където трябва.Цени евтинджос за хотелски начала без кухня(с кухня студио 45 лв).Храна-по-евтина от Пловдив.Спокойствие-малки селища,които за час ги научаваш.Плаж-чист,колкото по-на юг,толкова по-чисто.Отиваш просто там и наемаш каквото искаш или по интернет.Няма по хубаво море от южното!За тези които не искат блъсканици,а дечицата им да се чувстват добре.Има вирус стомашно-чревен,който върлува навсякъде от края на юли и началото на август.Така че си намравете сами сметката Smiley))
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Март 25, 2011, 21:17:50 »
Раздели ТемаНагоре

Южно, Южно ама на мен най-южното ми беше Слънчев бряг Smiley Цял живот все във Варна и околностите, пък и варнеци - приятели бол Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Март 25, 2011, 21:22:56 »
Раздели ТемаНагоре

Южно, Южно ама на мен най-южното ми беше Слънчев бряг Smiley Цял живот все във Варна и околностите, пък и варнеци - приятели бол Smiley
Душицо мила,до Резово чак отиди,такава красота....Слънчевия ти бряг е бетон и тухли,просто тръгваш,даже и предварително не е нужно да резервираш:)))Иди мила,няма такава красота и чиста природа.
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Март 25, 2011, 21:25:22 »
Раздели ТемаНагоре

Мога да дам тел на моята леля Донка на който иска евтино и хубаво:))
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Март 25, 2011, 21:38:32 »
Раздели ТемаНагоре

Южно, Южно ама на мен най-южното ми беше Слънчев бряг Smiley Цял живот все във Варна и околностите, пък и варнеци - приятели бол Smiley
Душицо мила,до Резово чак отиди,такава красота....Слънчевия ти бряг е бетон и тухли,просто тръгваш,даже и предварително не е нужно да резервираш:)))Иди мила,няма такава красота и чиста природа.

Ходила съм, но не на почивка, а за деня - на разходка. Smiley
За Слънчев бряг спор няма, ама като бях млада що партита преживях на Какао - незабравими.....
На Южното 2 неща не ми харесват - вървиш си ти из Лозенец например  и гледаш едни и същи хора - съседите, тея от махалата, пък аз със тях си излизам и в Софето Smiley И второто е цивилизацията. Не съм мис Каприз, ама за нищо на света не мога да остана 10 дни в Мичурин например. Просто ще изкукам.
Както и да е - всеки си има предпочитания.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Март 25, 2011, 21:45:05 »
Раздели ТемаНагоре

Южно, Южно ама на мен най-южното ми беше Слънчев бряг Smiley Цял живот все във Варна и околностите, пък и варнеци - приятели бол Smiley
Душицо мила,до Резово чак отиди,такава красота....Слънчевия ти бряг е бетон и тухли,просто тръгваш,даже и предварително не е нужно да резервираш:)))Иди мила,няма такава красота и чиста природа.

Ходила съм, но не на почивка, а за деня - на разходка. Smiley
За Слънчев бряг спор няма, ама като бях млада що партита преживях на Какао - незабравими.....
На Южното 2 неща не ми харесват - вървиш си ти из Лозенец например  и гледаш едни и същи хора - съседите, тея от махалата, пък аз със тях си излизам и в Софето Smiley И второто е цивилизацията. Не съм мис Каприз, ама за нищо на света не мога да остана 10 дни в Мичурин например. Просто ще изкукам.
Както и да е - всеки си има предпочитания.
Ами аз ако искам блъсканицата ще отида в Лондон,това е кой каквото търси...на мен ми харесва в малки селища на юг,чисто,лесно,евтино.Аз търся добро за моето дете а не дискотеки и хаос.За това ти препоръчах малките селища на юг.Зависи какво търсиш...за децата не е нужно да са на шум и неразбираеми за тях неща,те искат да им е удобно и да се чувстват добре,а на плажа все се намират деца за игра.Това имах предвид.Не знам кой искате да видите освен съседите,но явно преживяването"море" е различно за всеки.За това препоръчах там където съм била:)))
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Март 25, 2011, 21:50:53 »
Раздели ТемаНагоре

Южно, Южно ама на мен най-южното ми беше Слънчев бряг Smiley Цял живот все във Варна и околностите, пък и варнеци - приятели бол Smiley
Душицо мила,до Резово чак отиди,такава красота....Слънчевия ти бряг е бетон и тухли,просто тръгваш,даже и предварително не е нужно да резервираш:)))Иди мила,няма такава красота и чиста природа.

Ходила съм, но не на почивка, а за деня - на разходка. Smiley
За Слънчев бряг спор няма, ама като бях млада що партита преживях на Какао - незабравими.....
На Южното 2 неща не ми харесват - вървиш си ти из Лозенец например  и гледаш едни и същи хора - съседите, тея от махалата, пък аз със тях си излизам и в Софето Smiley И второто е цивилизацията. Не съм мис Каприз, ама за нищо на света не мога да остана 10 дни в Мичурин например. Просто ще изкукам.
Както и да е - всеки си има предпочитания.
Ами аз ако искам блъсканицата ще отида в Лондон,това е кой каквото търси...на мен ми харесва в малки селища на юг,чисто,лесно,евтино.Аз търся добро за моето дете а не дискотеки и хаос.За това ти препоръчах малките селища на юг.Зависи какво търсиш...за децата не е нужно да са на шум и неразбираеми за тях неща,те искат да им е удобно и да се чувстват добре,а на плажа все се намират деца за игра.Това имах предвид.Не знам кой искате да видите освен съседите,но явно преживяването"море" е различно за всеки.За това препоръчах там където съм била:)))

Илейн, не четеш това, което пиша. Къде в поста ми прочете, че търся : "Аз търся добро за моето дете а не дискотеки и хаос". За Какао говоря в минало време. И също така НЕ искам да си виждам съседите и на морето, а това неизменно се случва в селищата по на юг.
Повтарям се всеки си има предпочитания и понеже и аз търся най-доброто за детето си, пък и за мен, на разумна цена - го откривам в Гърция.

ПП. В Лондон море няма. Блъсканица има и в метрото, не е нужно да ходя до Лондон. Ако исках блъсканица щях да се метна на метрото и да ида на басейн в Люлин.
ППП. Може и язвително да прозвучи, но ако толкова пък нахъсано защитаваш южното черноморие заради леля си - пусни си обява с телефона на жената Smiley

Нищо лично
« Последна редакция: Март 25, 2011, 21:53:04 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Март 25, 2011, 21:59:30 »
Раздели ТемаНагоре

Южно, Южно ама на мен най-южното ми беше Слънчев бряг Smiley Цял живот все във Варна и околностите, пък и варнеци - приятели бол Smiley
Душицо мила,до Резово чак отиди,такава красота....Слънчевия ти бряг е бетон и тухли,просто тръгваш,даже и предварително не е нужно да резервираш:)))Иди мила,няма такава красота и чиста природа.

Ходила съм, но не на почивка, а за деня - на разходка. Smiley
За Слънчев бряг спор няма, ама като бях млада що партита преживях на Какао - незабравими.....
На Южното 2 неща не ми харесват - вървиш си ти из Лозенец например  и гледаш едни и същи хора - съседите, тея от махалата, пък аз със тях си излизам и в Софето Smiley И второто е цивилизацията. Не съм мис Каприз, ама за нищо на света не мога да остана 10 дни в Мичурин например. Просто ще изкукам.
Както и да е - всеки си има предпочитания.
Ами аз ако искам блъсканицата ще отида в Лондон,това е кой каквото търси...на мен ми харесва в малки селища на юг,чисто,лесно,евтино.Аз търся добро за моето дете а не дискотеки и хаос.За това ти препоръчах малките селища на юг.Зависи какво търсиш...за децата не е нужно да са на шум и неразбираеми за тях неща,те искат да им е удобно и да се чувстват добре,а на плажа все се намират деца за игра.Това имах предвид.Не знам кой искате да видите освен съседите,но явно преживяването"море" е различно за всеки.За това препоръчах там където съм била:)))

Илейн, не четеш това, което пиша. Къде в поста ми прочете, че търся : "Аз търся добро за моето дете а не дискотеки и хаос". За Какао говоря в минало време. И също така НЕ искам да си виждам съседите и на морето, а това неизменно се случва в селищата по на юг.
Повтарям се всеки си има предпочитания и понеже и аз търся най-доброто за детето си, пък и за мен, на разумна цена - го откривам в Гърция.

ПП. В Лондон море няма. Блъсканица има и в метрото, не е нужно да ходя до Лондон. Ако исках блъсканица щях да се метна на метрото и да ида на басейн в Люлин.
ППП. Може и язвително да прозвучи, но ако толкова пък нахъсано защитаваш южното черноморие заради леля си - пусни си обява с телефона на жената Smiley

Нищо лично

Мила,тя не ми е роднина ляля Донка,бях на квартира миналата година при нея и съм страшно доволна.Второ във Лондон има плаж и "море" но е студено.Трето с нищо не те упреквам и задължавам,просто изказвам мнение и очарование от южното черноморие:)))Не ме разбирай погрешно:))
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Март 25, 2011, 22:50:34 »
Раздели ТемаНагоре

Кранево му е майката. Диво село си е, но плажът и най-вече ценита са супер.

Така е за цените, но аз съм се засилила директно за Албена, това е най-уредения бг курорт за малки деца.
Хем не си в меката на чалгата и дискотеките, хем си в цивилизация.

И аз като теб на юг - ама баш на юг - бих изкукала. Пък който предпочита да почива на квартира в морско село, което се научава за 1 час - негов си избор и вкус....
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави


Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: