{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ за счетоводството  (Прочетена 7184 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 12, 2010, 12:27:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, незнам дали точно тук е мястото-но не намирам къде другаде. Търся някое момиче или мама, да ми пооправи фирмата. От няколко години няма дейност, пускала съм деклараций, но като знам,че все излиза нещо ново- сигурно пак съм в гаф някъде.....  И осигуровките ми куцат отдавна. Това би било и като предложение за нов раздел, нещо като: търся,услуги....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 12, 2010, 22:34:32 »
Раздели ТемаНагоре

за съжаление немога да ти помогна, но и аз да отправя подобна молба... :Smiley
трябва ми консултация със счетоводител/ка по повод промените касаещи зем. производители... Huh?
ако някоя мама е наясно, нека ми пише, моляяя  Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 15, 2010, 14:52:24 »
Раздели ТемаНагоре

за съжаление немога да ти помогна, но и аз да отправя подобна молба... :Smiley
трябва ми консултация със счетоводител/ка по повод промените касаещи зем. производители... Huh?
ако някоя мама е наясно, нека ми пише, моляяя  Smiley


Какво точно те интерисува за зем.производители?
« Последна редакция: Юли 15, 2010, 21:43:32 от sweet_girl71 » Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
abba
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108


abba=фея на змея! Четете подписът ми!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 15, 2010, 15:26:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, незнам дали точно тук е мястото-но не намирам къде другаде. Търся някое момиче или мама, да ми пооправи фирмата. От няколко години няма дейност, пускала съм деклараций, но като знам,че все излиза нещо ново- сигурно пак съм в гаф някъде.....  И осигуровките ми куцат отдавна. Това би било и като предложение за нов раздел, нещо като: търся,услуги....

Незнам от кой град си, но ако си от София мога да ти помогна. Познавам жена /счетоводителка/, която ми взе смешни пари за пререгистрацията и ми оправи бакиите за последните две тримесечия само за 150лв. Счетоводните къщи ми искаха 450-600лв.! Държавните такси  по прегеристрацията са към 50лв. А адвокатката ми искаше 300лв!!! >Sad  Счетоводителката е много опитна /към 60г./, свястна като човек, в час е с всички новости в сферата на СО, ДДС, НАП, внос, декларации, пререгистрации, годишно отчитане, производство, търговия. Има връзки и изградени контакти с почти всички институции свързани с разрешителни и здравни книжки.
В началото се чудех, какво ли ще свърши за тия /малко/ пари, затова я попитах защо е с такива ниски тарифи. Отговорът й: "В тази криза по-добре малко, но сигурно, отколкото нищо!"  Wink ме задоволи и затова я наех. Изобщо не съжалявам! Smiley
Който иска му давам телефон на ЛС.
Активен

НП само след уговорка. Не предплащам!
При предложения за размяна-аз съм 176см., р-р L-XL, обувки №38.
С момче на 9г.; ръст 153см.; обувки №37-38
Моля, не ми пращайте дрехи от II употреба - имам алергия към препаратите, с които ги третират. Изхвърлям ги директно! Мислете преди да ми ги изпратите. Ако си ги искате обратно, поемете си пощенските!
Не предлагам вещи, които самата аз не бих купила!
Честна и търпелива съм, но не злоупотребявайте!
Записаните в две и повече обяви са с предимство.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 15, 2010, 18:05:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, незнам дали точно тук е мястото-но не намирам къде другаде. Търся някое момиче или мама, да ми пооправи фирмата. От няколко години няма дейност, пускала съм деклараций, но като знам,че все излиза нещо ново- сигурно пак съм в гаф някъде.....  И осигуровките ми куцат отдавна. Това би било и като предложение за нов раздел, нещо като: търся,услуги....

Незнам от кой град си, но ако си от София мога да ти помогна. Познавам жена /счетоводителка/, която ми взе смешни пари за пререгистрацията и ми оправи бакиите за последните две тримесечия само за 150лв. Счетоводните къщи ми искаха 450-600лв.! Държавните такси  по прегеристрацията са към 50лв. А адвокатката ми искаше 300лв!!! >Sad  Счетоводителката е много опитна /към 60г./, свястна като човек, в час е с всички новости в сферата на СО, ДДС, НАП, внос, декларации, пререгистрации, годишно отчитане, производство, търговия. Има връзки и изградени контакти с почти всички институции свързани с разрешителни и здравни книжки.
В началото се чудех, какво ли ще свърши за тия /малко/ пари, затова я попитах защо е с такива ниски тарифи. Отговорът й: "В тази криза по-добре малко, но сигурно, отколкото нищо!"  Wink ме задоволи и затова я наех. Изобщо не съжалявам! Smiley
Който иска му давам телефон на ЛС.


Пропуснала съм да пиша-за София става въпрос, още по-удобно в западните квартали...... С теб по спомен сме контактували май в другото място, давай телефонче на лични,че все ги отлагам тези неща и да не стане страшно... ;D
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
anabeleva10
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Август 02, 2010, 13:29:11 »
Раздели ТемаНагоре

Има сайт за такивата въпроси. Не препоръчвам възрастни хора - ама това си е моя мнение. В час - хе хе, любимо ми е като израз.  Smiley. И побързайте, че наистина има големи глоби за някои неща.
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: