{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АЛЕРГИЯ ПРИ МАЛКИ ДЕЦА  (Прочетена 34937 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Май 20, 2011, 12:41:19 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да се похваля,че вече сме без хрема  Tongue Tongue Tongue ,сигурно на тези който следят темата им е интересно как стана след почти 2 месеца мъки,ами сега ще Ви кажа оказа се,че малката е имала 2 вида бактерий в нослето от който едната е много над максимума,който може да се съдържа на дете на 2г.Та на 13.05 вдигна в яслата 39,2 градуса температура и веднага ми се обадиха и я заведох на лекар.Имахме голям късмет,че личната я нямаше и ни изпратиха при друг лекар в групата й.Човека си ми каза,че не разбира от малки деца и ме заведе при друга детска лекарка,която веднага ме попита дали и е взиман секрет от носа за изследване.В понеделник лекарката ни каза да отидем за да вземе и гърлен секрет за да е сигурна в понататъшното лечение на детето,че е направено всичко както трябва.Като я прегледа ми каза,че има много силно зачервено гърло и според нея да не чакаме резолтатите от изследванията,а да изпише антибиотик и след резултатите ако трябва ще се долекуваме с друго.вчера бяхме с готови резултати и отиваме и хоп....... оказа се,че антибиотика който от понеделник започнахме да пием е точното лекарство.На седмото небе сме всички в къщи.Малката си спи спокойно вече не е нервна и напрегната както преди. Wink
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Май 21, 2011, 15:56:29 »
Раздели ТемаНагоре

Браво,Наталка!Много се радвам за вас!!! Kiss Kiss Kiss
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Май 22, 2011, 16:57:48 »
Раздели ТемаНагоре

Браво,Наталка!Много се радвам за вас!!! Kiss Kiss Kiss
И ние много се радваме  Tongue Tongue Tongue
Активен

Desi74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Май 28, 2011, 07:23:28 »
Раздели ТемаНагоре

Искам да попитам за отзиви от Изопринозин.Благодаря предварително на всички.


Нашата лекарка е много против всякакви имуностимуланти ! Според нея само си тъпчем децата с тях и ако рече да се разболява със или без него - то ще се разболее !
Аз лично на моят син не съм давала нищо , като изключим по 1 курс 10 дневен от Витамин Ц - ДВА ПЪТИ В ГОДИНАТА !
Тя и нашата е против всичко,но един месец детето ми е с хрема и личната неможа да открие от какво е.........изпрати ни на алерголог и хоп алергия,после не било алергия а вирусна инфекция,след два дни нее вирусна инфекция-алергия е,след още два дни пак вирусна инфекция и така цял месец.Ето го детето си е само с хрема пихме и антибиотик,сироп за кашлица(въпреки,че не кашля),три вида капки за в носа,и още 5 вида лекарства за алергия,но малката си е още с хрема и решение на проблема няма.Незнам вече къде да я водя и с какво да я лекувам...................за тази прословута хрема. Sad Sad Sad
Изопринозин се изписва в начален стадий на вирусна инфекция. Действа много добре, но не бива да се прекалява с него, нито пък да се дава за профилактика.
За хремата пробвайте сребърна вода в нослето. Накапвайте на често и обилно. Ако не помогне, поне няма да навреди.

Дано се оправи детенцето по-скоро  Kiss
Изопринозина е много добър за профилактика и лечение на вирусни инфекции, а в комбинация със сироп Еуреспал е направо убиец на вируси. Казвам го от личен опит. Дъщеря ми е на 5 годинки и доста сме страдали от хреми, кашлици, ангини и т.н. При нас хремата беше гъста и гнойна, и продължаваше по-вече от месец. Оказа се , че има уголемена и много възпалена трета сливица. Не можеше да диша през носа и много хъркаше. Отказваше и да се храни.  Махнахме третата сливица на 3.5 г. в " Авис Медика" Плевен при доц. Вълков и от тогава нямаме проблеми. Спи добре и си хапва. А ако личната не може да разбере от какво е хремата-сменете личната.
Активен

Изпращам след получаване на парите.
Пощенските разходи са за сметка на купувача.
Боклуци не предлагам!!!
Боклуци не приемам - връщам ги за сметка на изпращача!!!
Бъдете коректни - аз съм такава.
При покупка на дрехи от две или по-вече мои обяви - 10 % отстъпка
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1266


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 27, 2015, 21:35:45 »
Раздели ТемаНагоре

Когато детето се роди се установи, че има алергия към супер много неща, но не знам как с годините тези алергии изчезнаха, ако не беше станало така просто не знам какво щяхме да правим.
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: