{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АЛЕРГИЯ ПРИ МАЛКИ ДЕЦА  (Прочетена 34939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Май 04, 2011, 09:15:28 »
Раздели ТемаНагоре

Мога да ти препоръчам един доктор при, който да отидете - Найден Петров, специалист УНГ, приема в МВР Болница с талони от здравната каса, преглежда предимно деца.
Благодаря,но в момента ние непосилно да отидем до София.
Моля Ви казвайте с какво се лекува тази хрема.............увас е още я имаме и ме е страх да не стане хронична. Huh? Huh? Huh?
Активен

kalina07
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Май 04, 2011, 09:58:14 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,защо не пробваш с лечението на д-р Атанас Михайлов,специалист по хомеопатия.Порови се и във форума"Часът на мама",там има различни случаи ,описани подробно и лекувани с безобидни чайчета и хомеопатия-успешно!!!Дори може да направиш и връзка по телефона със самия доктор,доколкото знам е много отзивчив и винаги насреща при проблеми!Желая ти успех и дано по-скоро нещата се оправят!
Активен
etkagogo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 149


В КЪЩИ НЕ СЕ ПУШИ И НЯМАМ ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Май 04, 2011, 20:15:19 »
Раздели ТемаНагоре

И ние бяхме с подобен проблем - след дълги посещения при различни доктори ни мина по следния начин : Промиване на носа само с физиологичен разтвор и капки "Макситрол" 3 пъти по 2-3 капки в ноздра. Капките са за очи, но могат да се поставят и в носа.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 20:17:27 от etkagogo » Активен

Коректна съм и очаквам същото от вас.
Пазя ред 12 часа, не подсещам. При сериозен интерес след "запис" пишете лични.
Проба, наложен платеж, куриер - с предварителна уговорка.
Изпращам и получавам като МПП.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не съм посочила друго.
Връщам стоки неотговарящи на описанието.
Винаги поставям оценки!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Май 05, 2011, 00:21:56 »
Раздели ТемаНагоре

За писвам се да следя темата
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Май 10, 2011, 07:30:30 »
Раздели ТемаНагоре

Последното нещо,което ни исписаха беше кузихром капки за очи,но да слагам и в нослето и ще видим дали има ефект+изопринозит.Много се колебаех дали да го купувам,но вчера го взех и от снощи започнах да го давам.Дано,че вече найстина ми писна стана вече месец и зайде и спирка няма тази хрема. Sad Sad Sad
Активен

dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Май 10, 2011, 13:33:20 »
Раздели ТемаНагоре

Не искам да звуча като черна станция, но при нас хремата продължи година преди да стигнем до точна диагноза алергия, но основно защото наш тати не разреши миналото лято да вземат кръв на малката от вената за да не се травматизира Sad Само че сега нослето й е травматизирано...
Както и да е- Кузихром са добри капки, помагат в този случай. При нас схемата от Доц. Тодоров миналото лято беше Кузихром по принцип и при влошаване една седмица Макситрол, като ни предупреди обаче, че от него ще има подобрение за 10- на дни и после пак се започва.
Важното е , когато имате възможност да идете при добър УНГ- той ще ви насочи какъв е проблемът и какво да правите, ние така разбрахме за алергията.
П.П. Назонекс също са много добри капки и са по- добри от Кузихрома, а Кузихрома го има на спрейче за нос- по- лесно се дозира и по- лесно се слага.
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Май 11, 2011, 08:57:37 »
Раздели ТемаНагоре

Не искам да звуча като черна станция, но при нас хремата продължи година преди да стигнем до точна диагноза алергия, но основно защото наш тати не разреши миналото лято да вземат кръв на малката от вената за да не се травматизира Sad Само че сега нослето й е травматизирано...
Както и да е- Кузихром са добри капки, помагат в този случай. При нас схемата от Доц. Тодоров миналото лято беше Кузихром по принцип и при влошаване една седмица Макситрол, като ни предупреди обаче, че от него ще има подобрение за 10- на дни и после пак се започва.
Важното е , когато имате възможност да идете при добър УНГ- той ще ви насочи какъв е проблемът и какво да правите, ние така разбрахме за алергията.
П.П. Назонекс също са много добри капки и са по- добри от Кузихрома, а Кузихрома го има на спрейче за нос- по- лесно се дозира и по- лесно се слага.
Козихрома на спрей не ни помогна на нас.Сега сме на капките и е понамаляла хремата,но не спира за жалост.Незнам вече какво да правя и къде да я водя в чудо сме се видяли.
Активен

Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Май 11, 2011, 10:58:48 »
Раздели ТемаНагоре

Изопринозин се изписва в начален стадий на вирусна инфекция. Действа много добре, но не бива да се прекалява с него, нито пък да се дава за профилактика.
За хремата пробвайте сребърна вода в нослето. Накапвайте на често и обилно. Ако не помогне, поне няма да навреди.

Дано се оправи детенцето по-скоро  Kiss
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Май 11, 2011, 14:19:05 »
Раздели ТемаНагоре

Изопринозин се изписва в начален стадий на вирусна инфекция. Действа много добре, но не бива да се прекалява с него, нито пък да се дава за профилактика.
За хремата пробвайте сребърна вода в нослето. Накапвайте на често и обилно. Ако не помогне, поне няма да навреди.

Дано се оправи детенцето по-скоро  Kiss
И през нещ минахме и нищо  Huh? Huh? Huh? Sad Sad Sad
Активен

таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Май 11, 2011, 14:34:56 »
Раздели ТемаНагоре

Защо не пробвате малко да оставите нослето да си почине от тези всичките капки
искайте носов секрет да не се окаже че има някаква бактерия във нослето и от там да прави тази хрема,Ние също бяхме така но се оправи, вече не помня със какво беше нещо си за един месец капане във нослето /непрочетох цялата тема извинявам се ако някаде сте писали че сте правили таково изследване/
Хомеопатията също може да ви помогне,но трябвада знаете от какво е алергично евентоално детето
Във Ловечняма лекар хомеопат трябва да видите във друг град или др Михайлов  да обясните подробно за какво става на въпрос от колко време е така и имали някакво подобрение
Честит празник /11,05-празника на Ловеч/
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Май 11, 2011, 15:51:45 »
Раздели ТемаНагоре

Изопринозин се изписва в начален стадий на вирусна инфекция. Действа много добре, но не бива да се прекалява с него, нито пък да се дава за профилактика.
За хремата пробвайте сребърна вода в нослето. Накапвайте на често и обилно. Ако не помогне, поне няма да навреди.

Дано се оправи детенцето по-скоро  Kiss
И през нещ минахме и нищо  Huh? Huh? Huh? Sad Sad Sad
Сребърната вода за нослето е добре,но още по-добре е еуфорбиум спрей!
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Май 12, 2011, 00:15:29 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм лекар, но по мои наблюдения, или поне при моето детенце, сребърната вода помага единствено ако хвана хремата в самото начало, което в случая ми се струва, че не върши работа.
Но пък горе Таня Ботева е дала много разумен съвет ( пак според моя опит ) да оставите нослето да почине от всякакви видове капки, спрейове и други подобни. Само морска вода и това е. Нашият алерголог ни е изписал 3 препарата за нослето, от които аз не слагам нито един Cheesyслед консултация с педиатърката ни, разбира се. И хрема нямаме от поне 3 седмици. И другото важно, което пак същата мама е написала- да направите изследване на носен секрет- също ще ви насочи.
Скорошно оздравяване ви пожелавам, защото това си е пълен кошмар, особено за детенцето Kiss
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Май 12, 2011, 09:21:24 »
Раздели ТемаНагоре

Всичко което съм написала е от опит
Лекар когато чуе че детето е със продължителна хрема /става на въпрос за дете над две годинки/ и не се повлиява от изписаните неща слага диагноза алергия.Алергията се изследва след третата или петата годинка /иначе Във София правят на по-ранна възраст изследване/
Пуснете носов секрет за начало искайте го вие а не да чакате лекарят да го предложи ,ако там всичко е наред тогава вече си мислете алергия,несе притеснявайте аз си мисля че има някаква бактерия във нослето и от там прави тези неща.
Желаяви спокойствие ,защото е важно във вашият случай вие да сте спокойна, за да е спакойно и детенцето
« Последна редакция: Май 12, 2011, 10:51:26 от таня ботева » Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Май 12, 2011, 21:48:11 »
Раздели ТемаНагоре

Искам и аз да споделя за досадната хрема и моята дъщеря още на 20 дни започна да хърка нослето и мине немине хрема след нея ангина и всичкото това се повтаряше почти всеки месец,бях се видяла в чудо взеха ни секрет от нослето и се оказа ,че имаме някаква бактерия причинител на цялата тази неприятна история успоредно с взимането на секрета ни пуснаха и антибиоцрама да се разбере към кой антибиотик ще се повлияе и пихме го близо две седмици и всичко се оправи,но се минага някъде около година след това и се започна отново хрема хъркане на нослето но противната хрема слезе и към носоглътката и се започна една лаеща кашлица та чак повръщахме храчки това продалжи близо 5-6 месеца изпихме и изкапахме сумати лекарства но нищо хремата неспираше и се тръгна по УНГ лекари,всеки ни казваше че имаме уголемена трета сливица но имаме и някаква алергия щом така лаещо кашля започнахме противоалергични и нищо само дето се тровехме хремата не спираше и кашлянето също,принудихме се и взехме инхалатор за да облекчава нощното ни кашляне иначе нямаше заспиване,направихме тест за алергия в военна б-ца и се оказа ,че алергия нямаме ,тогава едно майче ми препоръча д-р.Райнов от Исул и естествено още на следващия ден си записахме час,когато ни прие д-р.Райнов поиска да узнае детето с какво е лекувано до сега и от него разбрах ,че щом детето има хрема и уголемена трета сливица е противопоказно даването на каквито и да е противоалергични ,защото те провокират още повече хрема.Velkova ще ти напиша цялото лечение с което хремата спря щом свърши процедурата.
  1-СПИРАНЕ НА КАКВИТО И ДА Е ПРОТИВОАЛЕРГИЧНИ.
   2Изписа ни капка ксилометазолин-005 разтвор-3 по 1 впръскване в всяка ноздра,знам че ще пишеш че сте слагали тези капки но ефект никакъв,повярвай ми и аз така си помислих когато ни фи исписа но ефекта беше невероятен.
   3.БАКТРОБАН-ГЕЛ ЗА НОС АНТИБИОТИЧЕН.това е малко скъпичко но е вълшебно за хремата ние и сега го имаме при нужда слагам 2-3 дни,слагахме го сутрин и вечер -10 дни .Сега ще напиша как точно процедирахме.Сутрин промивка с стери мар след това ксилометазолин след 30-40 мин.слагахме бактробан (на клечка за уши се изтизква колкото грахова зарно и се вкарва вътре,старателно се разтрива вътре ,след това клечката се обръща и се използва чистата страна на памука пак се слага колкото грахово зарно и пак се размазва вътре,когато е готово детето хващате нослето отвън и го разтривате лекичко с този масаж доразмазвате гела вътре. Обяд стери мар промивка и ксилометазолин капките само това .Вечер се повтаря процедурата от сутринта .Капките се впръскват 6дни,бактробана-10 дни,презцелия този период се правят промивки за да може нослето да поеме по-добре гела. След като се направи курса от 10 дни с бактробан се почива 7 дни след това ни изписа капки за очи-ГАРАЗОН,но ме накара да ги пресипя в щищенцето от ксилометазолина понеже впръскването е по-ефикасно от капането в ноздрата-това продалжи още 10 дни като пак правихме промивки с стери мар.Цялото това лечение даде вълшебен ефект Хремата спря кашлицата и тя.За кашлицата ни изписа едно сиропче но сега не си го спомням ако искаш ще пиша после името му.След лечението правихме 20 дневна почивка после ни изписа едно спреиче за три месеца да впръскваме ФЛЕКСОНАЗЕ и ЕРИУС вечер по 2,5 мл.да пием и чак след като мина дългата процедура се оправихме и миналата година април ни извадиха третата сливица.Това е което исках да споделя с вас,дано съм била полезна.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
dilaila2
Мама забравана
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 543


Обичам те до последната звезда на небето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Май 17, 2011, 08:35:46 »
Раздели ТемаНагоре

Честно казано ( без да се заяждам Wink )мисля, че всяко лечение е строго индивидуално, особено пък щом става въпрос за дете. В случая най- важното е да се изясни източникът на хремата, което може да направи само лекар, а нашите съвети са просто съвети или насоки в каква посока да се търси. Аз съм слагала горепосочените капки и не бих ги препоръчала просто така на някого, защото са доста силни.
Пак казвам- Мадлен не търся конфронтация с теб, просто вашето лечение е конкретно за вас и не виждам смисъл се дава като идея за друго дете Smiley
Активен

1.Коректен човек съм, моля за същото отношение.
2.Ако не съм посочила друго пощенските разходи са за сметка на купувача.
3.Не продавам боклуци, моля не ми предлагайте Вашите.
4.Стока, която не отговоря на посоченото от Вас описание и състояние, връщам без предупреждение и обяснение.
5.Ако се разсея и забравя да Ви поставя оценка- моля, подсетете ме.
6.Тук сме за да си помагаме- да престанем да се надлъгваме.
7.Бъдете много, много здрави и се усмихвайте Smiley


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: