{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Попълване на анкети срещу заплащане  (Прочетена 17955 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #15 -: Април 14, 2011, 05:19:23 »
Раздели ТемаНагоре

Онзи ден се регнах и още нямам първа анкета Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ели
kote_81
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 749


:)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Април 14, 2011, 07:59:24 »
Раздели ТемаНагоре

да се включа и аз  Cheesy     http://accounts.businessplay.net/signup_friend.php?user=tgptng2
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #17 -: Април 14, 2011, 08:26:56 »
Раздели ТемаНагоре

Моля подателката на тази тема,да даде повече инфо относно тези анкети защото почнах да се съмнявам,регистрирах се преди повече от 24 часа,а в условията никъде не пише кога се пуска първата анкета,ако при някой има развитие повече от регистрацията и попълнените въпроси там,нека сподели...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
cherry79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 149


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Април 14, 2011, 10:08:29 »
Раздели ТемаНагоре

Ами и при мен минаха повече от 24ч. и още нищо,поредната пирамида.
Активен

покупката е с предимство пред размяна.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #19 -: Април 14, 2011, 10:18:23 »
Раздели ТемаНагоре

ще изчакам до утре и ако няма развитие в профила ми там,ще деактивирам профила си!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
milenna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


http://nagradite.net/milenna - Моля дайте точка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 14, 2011, 13:17:43 »
Раздели ТемаНагоре

Ще ви пратят анкета когато се появи такава, нали не очаквате да попълвате всеки ден?! Участвам и в други такива сайтове, пращат хората когато има, все пак някой трябва да го поръча това проучване! Също така зависи дали отговаряте на социалната група за която е предназначено това изследване.
Активен


http://www.clixsense.com/?4000032
Изпращане/плащане едновременно
Предпочитам парите по банкова сметка в ОББ или ПИБ - безплатно е внасянето в офис на банката. Може да се разберем и за друг вариант! Имам малко дете и нямам възможност да излизам всеки ден!
Ако има повече желаещи да купят, с предимство са плащащите по банков път, независимо от реда на запис
Не приемам връщане!
Не изпращам за проба!
От нови потребители и такива с отрицателни оценки  - предварително плащане!
Коректна съм и очаквам същото и от вас!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #21 -: Април 14, 2011, 13:43:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ще ви пратят анкета когато се появи такава, нали не очаквате да попълвате всеки ден?! Участвам и в други такива сайтове, пращат хората когато има, все пак някой трябва да го поръча това проучване! Също така зависи дали отговаряте на социалната група за която е предназначено това изследване.
Roll Eyesзаебался Cheesy,и аз викам те сега ще падне пара и ще изкупиме Домакинята (laugh6)
трябваше да ни я напишеш таз подробност,както си даде и линка да се регваме през теб за да печелиш точки Roll Eyesаз се отказвам Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Април 14, 2011, 13:52:47 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,ако чукаш у  наградка и спечели.ме.ще вземеш нещо,другото е:Гъдилкане-ти да се чувстваш горд,че си напарвил нещо за някой безплатно  Wink

пп:Реферали,чудесии...никой нищо няма да вземе от там и от къде ще да е.Но никой няма да каже:Мен верно ме излъгаха и да се посрами,а ще излъже,че е взел нещо за да си спести подигравките.Аз вярвам тук на нашите си-Дацето,шефа и другите  Wink
« Последна редакция: Април 14, 2011, 13:54:52 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #23 -: Април 14, 2011, 14:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,ако чукаш у  наградка и спечели.ме.ще вземеш нещо,другото е:Гъдилкане-ти да се чувстваш горд,че си напарвил нещо за някой безплатно  Wink

пп:Реферали,чудесии...никой нищо няма да вземе от там и от къде ще да е.Но никой няма да каже:Мен верно ме излъгаха и да се посрами,а ще излъже,че е взел нещо за да си спести подигравките.Аз вярвам тук на нашите си-Дацето,шефа и другите  Wink
aaaa там това цъкане ме изнервя,така цъках в едни жълтиците ли ко беше,не не не е за мен това,не ми дава стимул Cheesy,но това тук с анкетите ме заинтригува,ноооооооооо с маслоооооооооо.....
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: