{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пари от Интернет  (Прочетена 4137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 12, 2011, 13:36:13 »
Раздели ТемаНагоре

Нека да пробваме, аз кликвам вече от месец, казват,че първият месец сумите са смешни, но след това се увеличават. Имам към 6 USD за момента, а не съм редовна всеки ден. На сайт са по 4 реклами . Повече регистрирани сайта, повече центове.  Cheesy

"PTC (Pay-To-Click) известно също като PPC (Pay-Per-Click), е устроен на принципа на директната реклама. Това ще рече най-просто казано – аз кликам на рекламния линк, след това чакам брояча да спре – сайта ми плаща. Броят на рекламните линкове е различен, взависимост от сайта-програма, съответно и цената за тях. Тя може да бъде както $0.005 за клик, така и $0.02 за клик. Всяка програма си има различна програмна политика, в която тези цени са стриктно описани."

Ето сайтове за регистрация:

http://www.onbux.com/?r=ringoro

http://www.vcbux.com/?r=ringoro

http://www.neobux.com/?r=ringoro

http://www.aeBux.com/?r=ringoro 
Има и доста други, но някой спират да изплащат, тези са от проверените, по информация от форумите.
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Април 12, 2011, 13:52:00 »
Раздели ТемаНагоре

Нека да пробваме, аз кликвам вече от месец, казват,че първият месец сумите са смешни, но след това се увеличават. Имам към 6 USD за момента, а не съм редовна всеки ден. На сайт са по 4 реклами . Повече регистрирани сайта, повече центове.  Cheesy

"PTC (Pay-To-Click) известно също като PPC (Pay-Per-Click), е устроен на принципа на директната реклама. Това ще рече най-просто казано – аз кликам на рекламния линк, след това чакам брояча да спре – сайта ми плаща. Броят на рекламните линкове е различен, взависимост от сайта-програма, съответно и цената за тях. Тя може да бъде както $0.005 за клик, така и $0.02 за клик. Всяка програма си има различна програмна политика, в която тези цени са стриктно описани."

Ето сайтове за регистрация:

http://www.onbux.com/?r=ringoro

http://www.vcbux.com/?r=ringoro

http://www.neobux.com/?r=ringoro

http://www.aeBux.com/?r=ringoro 
Има и доста други, но някой спират да изплащат, тези са от проверените, по информация от форумите.

От личен опит мога да те уверя, че това е една голяма пирамида! Мога доста да ти поговоря по въпроса на Bux сайтовете. Нищо лично, но съм длъжен да те предупредя!
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 12, 2011, 14:04:02 »
Раздели ТемаНагоре

И аз по принцип съм от невярващите, но следя сега форумите, и доста сайтове изплащат. Дори имам аз получени пари като реферал, на други. Дано да бъркаш, пък ние да вземем да спечелим някой и друг цент  Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Април 12, 2011, 15:45:19 »
Раздели ТемаНагоре

това съм го пробвала и е пълна глупуст!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 12, 2011, 15:50:06 »
Раздели ТемаНагоре

и аз  Cheesy Пари се трупат виртуално,пък после намериха 1000 причини да не видя и една стотинка Huh?
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Април 12, 2011, 15:51:04 »
Раздели ТемаНагоре

това съм го пробвала и е пълна глупуст!

Що бре Поли?
Ти колко време ги следи?  Защото, лично аз познавам приятелка която е взела и то немалко пари. А и специално единият сайт дават непрекъснато изплатените за деня, и има поне двама-трима души от България,с трансферирани суми.
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #6 -: Април 12, 2011, 16:47:20 »
Раздели ТемаНагоре

това съм го пробвала и е пълна глупуст!

Що бре Поли?
Ти колко време ги следи?  Защото, лично аз познавам приятелка която е взела и то немалко пари. А и специално единият сайт дават непрекъснато изплатените за деня, и има поне двама-трима души от България,с трансферирани суми.
ми близо месец го цъках за някакви смешни центове Lips Sealedто по тез сайтове зора е да имаш реферали,демек хора дето са се регнали през твоя линк и да цъкат яко та да печелиш и от тях.
Бях наредила 5-6 сайта и от цялата работа без реферали направих за един месец за 1 кутия цирари,тц заеби Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Април 12, 2011, 17:15:35 »
Раздели ТемаНагоре

E да де, и аз това писах по-нагоре ,че първият месец е смешно. Ти явно, не си издръжала повече. Реферали можеш да купиш, след 1 месец, аз сега с 6 те изкарани долара си наех реферали, и да видим какво ще се получи с тях.
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #8 -: Април 12, 2011, 17:24:09 »
Раздели ТемаНагоре

E да де, и аз това писах по-нагоре ,че първият месец е смешно. Ти явно, не си издръжала повече. Реферали можеш да купиш, след 1 месец, аз сега с 6 те изкарани долара си наех реферали, и да видим какво ще се получи с тях.

Искрено се надявам да бъркам. Само ще споделя, че като сметна сумарно имам сигурно да вземам към 200 $ от преди 2-3 години Smiley
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Април 12, 2011, 18:53:09 »
Раздели ТемаНагоре

не съм пробвала,но много съм чела-пълна глупост!Никой не е взел пари от там Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Април 13, 2011, 13:01:55 »
Раздели ТемаНагоре

E, аз пък ще пробвам Wink (work9)
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 13, 2011, 13:37:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ето тук има и с доказателства,че са получили парите:

http://pari-ot-internet.com/forum/viewforum.php?f=92
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
cherry79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 149


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Април 13, 2011, 13:46:23 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа преди 2 г. и аз се опитах да "изкарам пари" с нещо такове,но освен да спечеля компютър пълен с вируси  Huh? друго не направих.Два месеца някъде се занимавах с тази глупост и се отказах.Дано ти да имаш късмет.Хораа хораа,чудиме се вече как да изкараме пари,ама нещо не ни се получава. Sad
Активен

покупката е с предимство пред размяна.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Април 13, 2011, 23:04:08 »
Раздели ТемаНагоре

и аз се бях запалила преди време по тези сайтове и за 2 месеца лудо цъкане по цял ден ми преведоха...2 цента по сметката Undecided
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Sweet
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 236


сладка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Май 15, 2011, 22:13:38 »
Раздели ТемаНагоре

От тези сайтове миналата година съм изкарала почти 100 долара. Не всички са лъжливи. Има един много як сайт, който е като форумче, но се пише само на английски. Само от него за 3 месеца (нередовно писане) имах 25 долара в сметката си. Всъщност с тях купих колелото на малкия  Wink

Иначе от бъксовете се вадят някакви нищожни центчета, ама то и за 4 клика на ден, които отнемат не повече от 2 минути , колко да платят. Подкрепям мненията, че има смисъл да цъкаш в бъксове само ако имаш достатъчно директни реферали. Пробвала съм рентнати реферали в нео-то, ама бяха ботове и нямах приходи от тях.
Активен

Случва се да се забавя със запис или пакет - ако желаете спешно да получите записа/пакета ми кажете! КОРЕКТНА съм!
Не приемам връщане, заради неправилна преценка на купувача! Мерете внимателно, ако нещо не ви е ясно, питайте!
Не приемам пратки с наложен платеж! Изпращам и получавам като МПП!


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: