{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най -коректната мама yanislava ivanova  (Прочетена 15041 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 11, 2011, 16:22:40 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам нова тема ,за да изкажа възхищението си пред всички потребители от една дама с ник    yanislava ivanova
Харесах си мъжка блуза от нея ,която продаваше с к-т с още една .Писах й дали може да раздели лота .Мацката на едната дума каза че може ,цената която ми обяви беше повече от приемлива и НАЙ-ВАЖНОТО не поиска запис предварително НАПРОТИВ ,каза ми след като е получиш и харесаш, тогава ще ми пуснеш запис.Ако не ти хареса ми е връщаш веднага  Kiss
Още на следващия ден ,харесах и едни панталонки от нея и пак по същи я начин процедирах ,помолих е отново да ми даде адреса за да пратя парите ,но отговора беше същия като по горе .Ако ти харесат нещата тогава парите .
Пиша тук ,затова че ми се случва за първи път да искам да купя нещо и първо да не ми поискат парите .Т
ТОВА Е НАЙ-СТРАХОТНАТА ДАМА ОТ МНОЗИНСТВОТО ТУК .Защо всички не сме като нея коректни и точни ,защо при     yanislava ivanova продажбата не е най-важното нещо а РАДОСТА НА ОТСРЕЩНИЯ .
БЛАГОДАРЯ Е МАЛКО КОЕТО МОГА ДА КАЖА ЗА НЕЯ ,ТЯ Е ЧОВЕК НО С ГЛАВНО Ч . Kiss
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2011, 16:27:07 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам нова тема ,за да изкажа възхищението си пред всички потребители от една дама с ник    yanislava ivanova
Харесах си мъжка блуза от нея ,която продаваше с к-т с още една .Писах й дали може да раздели лота .Мацката на едната дума каза че може ,цената която ми обяви беше повече от приемлива и НАЙ-ВАЖНОТО не поиска запис предварително НАПРОТИВ ,каза ми след като е получиш и харесаш, тогава ще ми пуснеш запис.Ако не ти хареса ми е връщаш веднага  Kiss
Още на следващия ден ,харесах и едни панталонки от нея и пак по същи я начин процедирах ,помолих е отново да ми даде адреса за да пратя парите ,но отговора беше същия като по горе .Ако ти харесат нещата тогава парите .
Пиша тук ,затова че ми се случва за първи път да искам да купя нещо и първо да не ми поискат парите .Т
ТОВА Е НАЙ-СТРАХОТНАТА ДАМА ОТ МНОЗИНСТВОТО ТУК .Защо всички не сме като нея коректни и точни ,защо при     yanislava ivanova продажбата не е най-важното нещо а РАДОСТА НА ОТСРЕЩНИЯ .
БЛАГОДАРЯ Е МАЛКО КОЕТО МОГА ДА КАЖА ЗА НЕЯ ,ТЯ Е ЧОВЕК НО С ГЛАВНО Ч . Kiss

Намерил кой да пита защо не сме като нея. Ериа ТИ СИ КАТО НЕЯ, или не помниш колко много време ме чака(не само мен), как пращаш ей така на доверие......
Браво на момичето, раво и на теб Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 11, 2011, 16:29:21 »
Раздели ТемаНагоре

Пускам нова тема ,за да изкажа възхищението си пред всички потребители от една дама с ник    yanislava ivanova
Харесах си мъжка блуза от нея ,която продаваше с к-т с още една .Писах й дали може да раздели лота .Мацката на едната дума каза че може ,цената която ми обяви беше повече от приемлива и НАЙ-ВАЖНОТО не поиска запис предварително НАПРОТИВ ,каза ми след като е получиш и харесаш, тогава ще ми пуснеш запис.Ако не ти хареса ми е връщаш веднага  Kiss
Още на следващия ден ,харесах и едни панталонки от нея и пак по същи я начин процедирах ,помолих е отново да ми даде адреса за да пратя парите ,но отговора беше същия като по горе .Ако ти харесат нещата тогава парите .
Пиша тук ,затова че ми се случва за първи път да искам да купя нещо и първо да не ми поискат парите .Т
ТОВА Е НАЙ-СТРАХОТНАТА ДАМА ОТ МНОЗИНСТВОТО ТУК .Защо всички не сме като нея коректни и точни ,защо при     yanislava ivanova продажбата не е най-важното нещо а РАДОСТА НА ОТСРЕЩНИЯ .
БЛАГОДАРЯ Е МАЛКО КОЕТО МОГА ДА КАЖА ЗА НЕЯ ,ТЯ Е ЧОВЕК НО С ГЛАВНО Ч . Kiss

Намерил кой да пита защо не сме като нея. Ериа ТИ СИ КАТО НЕЯ, или не помниш колко много време ме чака(не само мен), как пращаш ей така на доверие......
Браво на момичето, раво и на теб Smiley
Мила ,ЕМИ  дори и в  мометна чакам за доста по голяма сума от твоята .Но на мен досега ,никой не ми е пращал без предварителен запис .Изключвам дамите които ме познават от съседите .А теб лично бих те изчакала и година.. Kiss
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2011, 16:36:28 »
Раздели ТемаНагоре

и моите впечатления за нея са разкошни,и ние имахме много успешен контакт,много фин човек!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
yanislava ivanova
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2011, 17:15:20 »
Раздели ТемаНагоре

Много ти благодаря,възхитена съм от топлите думи,много зарадва в това мрачно време.
АЗ искам да кажа че срещах тук също мн.кокерна мама teddinka,която ми прати подаръче просто еи така.Много мила и отзивчива.
Нали сме тук за едно "да си помагаме",ако сме многоооо богати няма сме тук,а това е добре-нямаше да се запознаея с добри мами и дами Cheesy
НЯКА ДЪБЕМ БОРБИ Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Изпращайте ми пратките "ДО  поискване"като си добавите 0.40ст
Коретна сам,очаквам същото.
Над 10лв,предварително плащане.
Пза ред  4-5-часа,ако не се уговорим друго
Предпочитам да пращам Пари по Еконт-ефтино е, и пристигат ВЕДНАГА.проверете
Ареса ми е точно такъв "РОЗА19 КООПЕРАЦИЯ"
Връщам стоки неотговарящи на описанието
Пиша оценки,правете го и вие
http://go.aukro.bg/lot-s-shchampa-na-hello-kitty-80-86sm-i1656741108.html
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Април 11, 2011, 17:30:14 »
Раздели ТемаНагоре

Много ти благодаря,възхитена съм от топлите думи,много зарадва в това мрачно време.
АЗ искам да кажа че срещах тук също мн.кокерна мама teddinka,която ми прати подаръче просто еи така.Много мила и отзивчива.
Нали сме тук за едно "да си помагаме",ако сме многоооо богати няма сме тук,а това е добре-нямаше да се запознаея с добри мами и дами Cheesy
НЯКА ДЪБЕМ БОРБИ Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Аз трябва да ти БЛАГОДАРЯ това е най-малкото което мога да направя за теб .
Както писах и по горе имала съм комуникация и с други мами които са ми пращали без предварителен запис ,дори са ме изчаквали за паричките няколко дни ,но това са мами които ме познават от съседския сайт.
Няма да коментирам прииятелсвтота които си създадох тук ,дори с повечето не съм имала сделка просто ей така .Те си знаят кои са и на тях еднооо много голямо БЛАГОДАРЯ .
Малко лудички са хахахахахаха
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
VIP
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1662


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Април 11, 2011, 18:42:49 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също искам да изкажа мнението си по повод отношението на Янислава!Много комуникативна и отзивчива е , на няколко пъти ми помага по повод мои обяви за търсене, въпреки, че не й е работа!Поддържаме редовно връзка и споделяме мнения, коео на мен лично ми е много прятно!Радвам се , че се запознах с Янислава дори и само виртуално Smiley
Активен

Коректна съм!Бъдете и Вие такива!
В рамките на най-много два дни съм готова с поетия ангажимент, тъй като съм с малко дете! Знам, че ме разбирате Smiley
Пощенските разходи за сметка на купувача, освен, ако не съм уточнила, че ги поемам аз!ЗА НЕПОЗНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ, ИЗИСКВАМ ПАРИТЕ ПРЕДВАРИТЕНО!
Ред НЕ пазя и изпращам на първия проявил интерес и ми писал на лични съобщения!
За проба НЕ изпращам!Плащам само чрез пощенски запис!
Нагли и съмнителни купувачи и продавачи игнорирам по своя прецена, кой където иска да се оплаква после Wink
Не ми е приятно да подканвам за оценките ми, така, че нека не се налага!Аз поставам винаги, понякога дори и предварително!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Април 11, 2011, 23:16:30 »
Раздели ТемаНагоре

Истински се радвам ,когато виждам такива теми !!!
Това е чудесно "Някой е направил добро или просто е бил мил и другият ,който го е оценил !! "
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Април 12, 2011, 00:04:30 »
Раздели ТемаНагоре

Айде и аз в кюпа Smiley)) Да каза ,че и аз  пращам една огромна  Kiss на Янислава . страхотен човек е ..и има супер сладко ангелче  Cheesy Абе с две думи..радвайте се хора ,че  тук в сайта има и стойностни потребители и те не са малко ..АЗ СЕ РАДВАМ Smiley
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
jujana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Поканени потребители: 2

Профил
« Отговор #9 -: Септември 29, 2011, 12:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

Много ти благодаря,възхитена съм от топлите думи,много зарадва в това мрачно време.
АЗ искам да кажа че срещах тук също мн.кокерна мама teddinka,която ми прати подаръче просто еи така.Много мила и отзивчива.
Нали сме тук за едно "да си помагаме",ако сме многоооо богати няма сме тук,а това е добре-нямаше да се запознаея с добри мами и дами Cheesy
НЯКА ДЪБЕМ БОРБИ Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Поздравления за Яни, и аз имам 2 придобивки от нея ! С любов да отглежда малката си щерка  Kiss
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: