{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля ви помогнете, вече не знам какво да правя (evil4)  (Прочетена 18690 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
галя74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Април 07, 2011, 13:28:23 »
Раздели ТемаНагоре

А замисляла ли си се че може да е от сапуна с който я къпеш?И ние имахме подобен проблем постоянно се чешеше и събличаше и не само докато я изкъпя,а няколко дни.Сапун вече неизползвам,и това го разбрах, вечер когато я мия започва да се чеше и да вика боли ме чочито.
Активен

връщам стока неотговаряща на описанието
нека бъдем коректни един към друг
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Април 07, 2011, 17:25:48 »
Раздели ТемаНагоре

Ами откакто се е родила малката използвам само едно и също шампoанче и до сега не съм имала проблеми.
Днес мога да се похваля, че почти нямахме проблеми с обличането   (please1) дано да се задържим така, стискаите палци.
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Април 07, 2011, 17:32:57 »
Раздели ТемаНагоре

Ами откакто се е родила малката използвам само едно и също шампoанче и до сега не съм имала проблеми.
Днес мога да се похваля, че почти нямахме проблеми с обличането   (please1) дано да се задържим така, стискаите палци.
Дано!!!Стискам палци да е било  нещо временно Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
kemilii
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 872


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #18 -: Април 07, 2011, 19:07:48 »
Раздели ТемаНагоре

Можеш да опиташ да и отвлечеш вниманието с нещо,например сутрин като стане,след закуска да оцветява някоя книжка или да лепи лепенки,сега има такива много хубави книжки с лепенки,просто да си създадете някаква програма за деня,за да не се сеща за това  с дрехите.
Активен

denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Април 07, 2011, 19:16:26 »
Раздели ТемаНагоре

Можеш да опиташ да и отвлечеш вниманието с нещо,например сутрин като стане,след закуска да оцветява някоя книжка или да лепи лепенки,сега има такива много хубави книжки с лепенки,просто да си създадете някаква програма за деня,за да не се сеща за това  с дрехите.
Страхотна идея!!!
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 07, 2011, 20:49:06 »
Раздели ТемаНагоре

Ние по-принцип си създаваме програма за деня още от вечерта, тя самата иска. Лошото е, че дори да й позволя да гледа любимото си филмче, защото се стремя малката да не се задържа много пред екрана - пак започва да се подърпва и не иска да го пускам докато не се оправи. В крайна сметка пак си гледа филмчето, но права за да не й се "нагърчат" гащичките. Тя обожава да оцветява и има страшно много книжки, но в момента не мога да я накарам да застане мирно на столчето - все й е неудобно.
Днес обаче явно е имала проблеми и в градината, защото една от майките мина покрай работа и ми каза, че много е плакала и баща й е разговарял с госпожата. Ох сега като се прибера явно пак ще разговаряме  Sad няма и миг почивка.
Лека вечер на всички
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Април 09, 2011, 07:33:16 »
Раздели ТемаНагоре

незнам какво да кажа,но знаеш ли какво бих направила?И ще има ефект на 100 %.Оставям гол отвън на терасата на студено,да му замръзнат мартинките за 10 мин. и оправям положението.
При нас има страхотно тръшкане,рев до посиняване,повръщане,давене....ОТ начало се вталясвах,сега оставям да реве,да се дави и повръща...Плаши се още повече и веднага спира.Просто съм вдигнала ръце вече.Лошо е,че малкия почна дъ копира същото и вече съм пред лудница  Sad
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Април 09, 2011, 07:34:35 »
Раздели ТемаНагоре

да кажа,че сме 3г.8м.
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Април 09, 2011, 15:12:44 »
Раздели ТемаНагоре

незнам какво да кажа,но знаеш ли какво бих направила?И ще има ефект на 100 %.Оставям гол отвън на терасата на студено,да му замръзнат мартинките за 10 мин. и оправям положението.
При нас има страхотно тръшкане,рев до посиняване,повръщане,давене....ОТ начало се вталясвах,сега оставям да реве,да се дави и повръща...Плаши се още повече и веднага спира.Просто съм вдигнала ръце вече.Лошо е,че малкия почна дъ копира същото и вече съм пред лудница  Sad
Оле, ужас,каквато съм паника ако бях на твое място сигурно вече щях да съм на успокоителни. Но виж това което ми предложи ще го пробвам, дано поне тогава разбере от къде изгрява слъцето  Wink
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
shico
мама на двама-вече ходя на работа
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1301


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Април 09, 2011, 15:25:52 »
Раздели ТемаНагоре

незнам какво да кажа,но знаеш ли какво бих направила?И ще има ефект на 100 %.Оставям гол отвън на терасата на студено,да му замръзнат мартинките за 10 мин. и оправям положението.
При нас има страхотно тръшкане,рев до посиняване,повръщане,давене....ОТ начало се вталясвах,сега оставям да реве,да се дави и повръща...Плаши се още повече и веднага спира.Просто съм вдигнала ръце вече.Лошо е,че малкия почна дъ копира същото и вече съм пред лудница 

Оле, ужас,каквато съм паника ако бях на твое място сигурно вече щях да съм на успокоителни. Но виж това което ми предложи ще го пробвам, дано поне тогава разбере от къде изгрява слъцето 

И на двете ви пожелавам,Успех и стискане на зъби! Lips Sealed
знам,че не вие до смях,но малко да ви повдигна духа (sea1)
« Последна редакция: Април 09, 2011, 15:36:10 от shico » Активен

http://nagradi.bg/vote/shico-722.html  http://nagradite.bg/vote/shico-2858.html     
Марка: Жена. Модел: Единствена. Начин на употреба: Пипай я нежно. Странични ефекти: На моменти откача!

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Април 10, 2011, 17:44:24 »
Раздели ТемаНагоре

Аз много угаждам.Тате също.Случка от снощи в Кауфланд.Искам дъвки,дъвки,дъвки...Купувам дъвки и маркират.Тръшка се след това,че иска не зелени,а червени...Щях да го размажа на плочките.Мъжът ми потъна от срам и купи още едни  Cool
Вие преценете какъв е бил панаира Cool
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Април 11, 2011, 09:34:25 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък четох някъде,че всяко детенце намира различен начин да изрази негативните си емоции от деня.Може при вас това да е начина.Аз си мисля,че е нещо временно,трябва да проявиш търпение и да я оставиш на спокойствие.Щом така и е добре остави я,нека стои така. Ден,два,три,седмица и ще видиш,че ще отмине като види,че не и обръщате внимание.И моя син,който е на 2г3м прави номера,но аз го оставям.Опитвала съм се да му се противопоставя,но не се получава,ефекта е по-скоро обратен.За това му казвам" добре" оставям го да се изкефи  (feast7)и след малко той вече се е успокоил и прави това което аз искам.
Пожелавам ти всичко скоро да приключи и да се успокоите. (feast8)
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Април 11, 2011, 20:35:48 »
Раздели ТемаНагоре

За жалост това при нас не действа. И лошото е, че с всеки изминал дан си намира нова и нова мания. Онзи ден реши, че чорапките й трягба да са опънати до ушите и да си останат така, вчера реши, че всеки път когато си закача хавлииката, тя трябва да е с идеално изравнени краища. Днес пък си бърсахме лицето 20 мин. защото все е леко влажно (въпреки, че това е невъзможно).
А в комбинация всички тези неща.... (weather4)
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Април 11, 2011, 20:40:54 »
Раздели ТемаНагоре

Истината е, че винаги сме я обсипвали с внимание, със съпруга ми само да чуем звук от нея и веднага сме й на главата, така, че грешката си е наша. Изгубихме контрол. Лошото е, че колкото и да се опитваме да не й обръщаме внимание не се сдържаме, а това е доста изнервящо.
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Април 12, 2011, 07:59:36 »
Раздели ТемаНагоре

Вече няколко пъти разговарям с нея, но тя отговаря или - обива ми или незнам защо правя така. Уговаряме се, че "вече няма да правя така" и след 30сек - всичко на ново. Мислих си, че този проблем трябва все пак да произлиза отнякъде, нещо което се е случило в градината или вкъщи, но тя казва, че всичко е наред. По принцип винаги ми казва какво се е случило през деня. Но тя си е така от както я помня, ако някой (аз, баща й, баба й, госпожата или лелката) й каже нещо или й направи забележка, тя се вманиячава.
Проблемът е, че никога не е било толкова зле положението иначе щеше да ми се наложи още преди 3 години да пусна темата.
известно време спри да наблягаш на това - теб те дразни но се постарай да не обръщаш  внимание или по скоро да не наблягаш на това като проблем. Чак за специалист не мисля че е детето.  Wink ако продължи много дълго въпреки че никой не е прави забележка вероятно тогава трябва да се замислиш
Активен



Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: