{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля ви помогнете, вече не знам какво да правя (evil4)  (Прочетена 18808 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 06, 2011, 13:27:57 »
Раздели ТемаНагоре

Не зман дали това е правилното място и не ми се искаше да пускам нова тема, но не намерих нищо подобно.
-на пръв поглед ще ви прозвучи смешно, но повярваите ми - нерви не ми останаха.
Ето го и проблема - имам дъщеричка на 3 год и 9 мес., винаги е била много педантична, обясниш ли й, че нещо трябва да стане по този начин КРАЙ друг начин няма. Свикнала съм с тази част от характера й, но от две седмици просто няма оправия. И така преди няколко дни мойта хубавица започна нещо да си подърпва бикините, до такава степен, че изпада в нервни кризи - рев, тикове и т.н.Реших, че просто не са й удобни (разширили са се), купих й нови-10 чивта. Но явно не беше в това проблема, сега пък започна да й пречи потничето, че е "запасана". Опитах всичко, говорих й, обяснявах, показвах, учих... крещях, наказвах и днес вече не се сдържах и я напердаших едно хубаво - И ТОВА НЕ РЕШИ ПРОБЛЕМА. Тя продължава да дърпа бикините нагоре, панталоните надолу - и така стой с часове - със свален панталон или чорапогащник. Сурка се по земята, реве изпада в истерии. Моля ви ако някой е имал подобен случай, дайте ми съвет, не знам какво да я правя  Huh?
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 06, 2011, 13:34:22 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм психолог, но единственото, което ми идва на ум е че го прави за да привлича внимание.И понеже ти си и показала и продължаваш да показваш, че това е важно и има значение за тяб, тя го прави още и още.Не знам.
Ходи ли на градина? Пред други хора (дядо, баба, тати...) прави ли  го?
А боят не е решение никога;)
Активен
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 06, 2011, 13:45:09 »
Раздели ТемаНагоре

Знам, че боят не е решение, не се сдържах и сега се чувствам толкова виновна - иде ми да я засипя с подаръци и лакомства като извинение, но знам, че не трябва и няма да го направя.
И това държание, не е само пред мен, а пред всички - тати, баба, в градината (там обаче е по-спкойна  понеже я оставят да ходи както си иска т.е. "с чаршефите отвън")
 Чесно казано се чувствам безсилна вече и започнах да се притеснявам дали това не е просто начален симптом на някакво психическо разстройстви или нещо подобно.Ох, надявам се, че се "филмирам" излишно.
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 06, 2011, 13:55:56 »
Раздели ТемаНагоре

 Roll EyesНаистина сложна ситуация.Не знам ,но забелязала ли си след какво е започнала така да прави -първосигнално е в главата ми ,че е видяла нещо -нередно или някой си е привишил правата в градината -с опит да постигне нещо като послушание.Определено и психолог може да разгадае това поведение.Освен факта ,че дрехите я притесняват -истерията е друг отделен показател-за мен огромно напрежение в нея.Наистина е за притеснение и аз бих се панирала.Може да е само начин да привлече вниманието-или друго-незнам да сте сменили праха си за пране -някакъв алергичен ефект-?
Тя самата обяснява ли го с нещо ?
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 06, 2011, 14:00:53 »
Раздели ТемаНагоре

Май някъде четох, че има деца, които минават през този период - дрехите ми пречат. Пък може и да го е видла някъде. Най-добре си е консултация със специалист.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #5 -: Април 06, 2011, 14:06:31 »
Раздели ТемаНагоре

Мила,не знам дали ще те успокоя с това,което ще ти напиша,дано се разсмееш поне малко Cheesyспоред мен всяко дете си има ''номер на китайката''дето се вика,при вас явно е това...при нас въпреки,че не е толкова малка почти на 8 е,та и е фикс идея,че на всяка глава има много пърхут и тя трябва да чопли из косата за да го махне,с мъжа ми се чувстваме вече като маймуни дето ги пощят Cheesyкато ми писне я насмотам и спира до следващия път Cheesy
Сега идва лято,поне в къщи пробвай да не и слагаш бельо,само това ми дойде като идея...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #6 -: Април 06, 2011, 14:10:26 »
Раздели ТемаНагоре

...с мъжа ми се чувстваме вече като маймуни дето ги пощят :Dкато ми писне я насмотам и спира до следващия път Cheesy

Хахаха....Smiley)))
Активен
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Април 06, 2011, 14:19:12 »
Раздели ТемаНагоре

Някои удобно го нарича бебешки пубертет, аз пък криза на растежа.
В твоя стил на изказ- пили ти нервите, за да види до къде може да стигне.

Така, обаче, те нещата не стават изведнъж, а винаги си имат причина. Няма как просто да се събуди и да реши, че й гащите, потника и т.н. Помисли какво е предхождало този период, а също и поговори с детето. На почти 4 години можете да проведете смислен диалог, от който да научиш доста.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Април 06, 2011, 14:59:56 »
Раздели ТемаНагоре

Вече няколко пъти разговарям с нея, но тя отговаря или - обива ми или незнам защо правя така. Уговаряме се, че "вече няма да правя така" и след 30сек - всичко на ново. Мислих си, че този проблем трябва все пак да произлиза отнякъде, нещо което се е случило в градината или вкъщи, но тя казва, че всичко е наред. По принцип винаги ми казва какво се е случило през деня. Но тя си е така от както я помня, ако някой (аз, баща й, баба й, госпожата или лелката) й каже нещо или й направи забележка, тя се вманиячава.
Проблемът е, че никога не е било толкова зле положението иначе щеше да ми се наложи още преди 3 години да пусна темата.
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Април 06, 2011, 15:32:50 »
Раздели ТемаНагоре

При нас има подобен проблем,но не чак толкова сериозно.Синът ми е на 2г. и 6м. .Постоянно с и събува анцуга(долнището) или чорапогащника,зависи с какво е и задължително чорапите.НО не изпада в истерии,ами просто започва  да се кефи  и да бяга така.В  момента,когато го обуя и ми  види гърба и всичко на ново Cheesy.Така по няколко пъти на ден(поне 10,някой път  и 20 пъти).При баба  си и дядо си по същия начин,но аз не с е притеснявам,защото той наистина ми пробва нервите и го лишавам от нещо,което иска като наказание.Не  знам дали това ще те успокои,но мисля,че е нормална детска му работа;)
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Април 06, 2011, 16:02:38 »
Раздели ТемаНагоре

Много ти благодаря viv_f дано наистина скоро да отмине, сега се въоражавам с търпение, но лошото е че виждам колко се изнервя малката, а не ми позволява да й помогна по какъвто и да било начин. Просто се дърпа и реве, понякога дори отива в другата стая и иска да я оставя сама.
А що се отнася до твоето съкровище, за него това е игра и ние сме се забавлявали така  Wink
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 06, 2011, 16:47:46 »
Раздели ТемаНагоре

Пробвай да не й обърнеш внимание, когато го направи, така сама ще забрави и ще си отвлече вниманието, просто бъди постоянна.
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
miroslava.k
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Април 06, 2011, 17:05:58 »
Раздели ТемаНагоре

Първите два дни не й обръщах внимание, но стана по-зле.
Преди малко отново разговарях с нея и я попитах "ЗАЩО" - отговорът е незнам. Успях да я сколня да се запаше и поне за малко да не обръща внимание на гащичките.В момента гледаме "бейби тв" прави за да не ни паднат гащите  (wow4)
Активен

Пазя ред 6 часа, при реален интерес пишете на лични. Доставката е за сметка на купувача освен ако не съм писала друго в обявата. Коректна съм и очаквам същото от вас.
shico
мама на двама-вече ходя на работа
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1301


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Април 06, 2011, 17:29:23 »
Раздели ТемаНагоре

Миличка,аз съм съгласна с springflower не и обръщай внимание,знам,че ти се къса сърцето.Остави е на някой за известно време   (ако е възможно  ) отиди да си разходиш,да изпиеш кафе с приятелка,така и ти ще се успокоиш( доколкото  можеш) и детето ти може да усети липсата ти и да разбере ,че и липсваш.Или да го обърнеш на някаква игра.
Активен

http://nagradi.bg/vote/shico-722.html  http://nagradite.bg/vote/shico-2858.html     
Марка: Жена. Модел: Единствена. Начин на употреба: Пипай я нежно. Странични ефекти: На моменти откача!

desitka79
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 435


моето богатство

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Април 06, 2011, 17:47:49 »
Раздели ТемаНагоре

чета , все едно за моя 2 годишен син става въпрос , изпада в нещо като криза и с нищо немога да му привлека вниманието , красъци и тръшкане докато сам не се успокои , в такива моменти когато се опитам да му помогна дори започва да ме удря и да се тръшка още повече , ако се опитам да го гушна ме бута и се изплъзгва от мен просто бяга да остане сам , ляга си на земата и сам се успокоява . На мен съответно ми е ужасно гадно , наистина сърцето ми се къса че неиска и немога да му помогна , но вече се уверих че това е начина да се успокои . И след това все едно нищо не се е случило, дано е просто период и отмине  Kiss
Активен

досега никога не съм имала подпис , но вече държа на него
1.за проба не пращам НИКОГА
2.пари предварително не пращам на непознати потребители
3.нямам нищо против размяните
4.винаги може да мипредложите коменар по цените , няма нищо лошо


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: