{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ВНИМАНИЕ ОЩЕ ЕДНА ....  (Прочетена 5608 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 01, 2011, 22:07:44 »
Раздели ТемаНагоре

                      ВНИМАНИЕ- DESINKA 27
ЗДРАВЕЙТЕ,МИЛИ МАМИ.ИСКАМ ДА ВИ ПРЕДУПРЕДЯ,КАКТО И МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ТОЗИ ПОТРЕБИТЕЛ.ВЕЧЕ МЕСЕЦ ЧАКАМ СУМАТА 0Т 4.50ЛВ.НАИСТИНА Е СМЕШНА,НО МОЖЕ ДА ПОСТРАДА И ДРУГ С ПО ГОЛЯМА СУМА.ИЗПРАТИХ И БЛУЗКА,ПОДКАНЯМ Я НА ЛС.НО НЕ Е АКТИВНА ОТ 19.НЯМА ОЦЕНКА НИТО ЕДНА,ТОВА ГО ВИДЯХ НО,НЕ ПРЕПОЛАГАХ ЧЕ,ЩЕ СЕ ИЗЛОЖИ ЗА ТАКАВА СМЕШНА СУМА.ПЪК И МН.ОБИЧАМ ПЪРВА ДА ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ. Smiley
ВЪПРОСНАТА ДАМА Е ОТ
  ГР.ВРАЦА
ДЕСИСЛАВА В.И.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Април 01, 2011, 22:09:03 »
Раздели ТемаНагоре

                     ВНИМАНИЕ- DESINKA 27
ЗДРАВЕЙТЕ,МИЛИ МАМИ.ИСКАМ ДА ВИ ПРЕДУПРЕДЯ,КАКТО И МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ТОЗИ ПОТРЕБИТЕЛ.ВЕЧЕ МЕСЕЦ ЧАКАМ СУМАТА 0Т 4.50ЛВ.НАИСТИНА Е СМЕШНА,НО МОЖЕ ДА ПОСТРАДА И ДРУГ С ПО ГОЛЯМА СУМА.ИЗПРАТИХ И БЛУЗКА,ПОДКАНЯМ Я НА ЛС.НО НЕ Е АКТИВНА ОТ 19.НЯМА ОЦЕНКА НИТО ЕДНА,ТОВА ГО ВИДЯХ НО,НЕ ПРЕПОЛАГАХ ЧЕ,ЩЕ СЕ ИЗЛОЖИ ЗА ТАКАВА СМЕШНА СУМА.ПЪК И МН.ОБИЧАМ ПЪРВА ДА ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ. Smiley
ВЪПРОСНАТА ДАМА Е ОТ
  ГР.ВРАЦА
ДЕСИСЛАВА В.И.

Дай и профила да я видим!
Активен

yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 01, 2011, 22:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

 Дано всичко да се оправи,то и аз чакам едни 10лв от друга дама!Май че все повече стават некоректните потребители(за жалост)!Изгубва се удоволствието от пазаруването...
 Успех дано всичко мине нормално и да ти прати паричките! Wink
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Април 01, 2011, 22:14:16 »
Раздели ТемаНагоре

Дано всичко да се оправи,то и аз чакам едни 10лв от друга дама!Май че все повече стават некоректните потребители(за жалост)!Изгубва се удоволствието от пазаруването...
 Успех дано всичко мине нормално и да ти прати паричките! Wink

Тук пак сме добре. Скоро ще ви покажа нагледно как е осъден некоректен потребител от тук. Нека да е за урок на всички които искат да шмекеруват и да видят, че не се шегуваме когато става дума за наистина некоректни потребители!
Активен

wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 01, 2011, 22:22:47 »
Раздели ТемаНагоре

 СЪВСЕМ НАСКОРО ПИСАХ ПАК ЗА ВЪПРОСНАТА ДАМА МАМИТЕ ДА МИ ДАДАТ НЕЙНИЯ ПРОФИЛ ЗА ДА МОГА ДА И ПИША.ИМАХ ЕДНО ЕДИНСТВЕННО СЪОБЩЕНИЕ С АДРЕС ЗА БЛУЗКАТА.И ПОНЕЖЕ ПОЩАТА МИ СЕ ПЪЛНИ БЪРЗО СЪМ ГО ИЗТРИЛА.ПОСЛЕДНО ГО НАМЕРИХ ОТ ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ И ОТАМ Я ТЪСИХ,ОТНЕМИ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ.АМИ НЕЗНАМ КАК ДА ГИ ТЪРСЯ,КОЛКОТО И СМЕШНО ДА ЗВУЧИ.И ДА ДОБАВЯ НЕ СЕ БЕШЕ ЗАПИСАЛ В САМАТА ОБЯВА,КОЯТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Я ИЗТРИХ.ПАРИТЕ СЪМ ГИ ПРЕЖАЛИЛА.НО РЕШИХ ДА ПИША ЗАЩОТО ТАКА Е РЕДНО,И ДА НЕ ПОСТЪПИ ТАКА И С ДРУГИ МАМИ.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #5 -: Април 01, 2011, 22:24:55 »
Раздели ТемаНагоре

СЪВСЕМ НАСКОРО ПИСАХ ПАК ЗА ВЪПРОСНАТА ДАМА МАМИТЕ ДА МИ ДАДАТ НЕЙНИЯ ПРОФИЛ ЗА ДА МОГА ДА И ПИША.ИМАХ ЕДНО ЕДИНСТВЕННО СЪОБЩЕНИЕ С АДРЕС ЗА БЛУЗКАТА.И ПОНЕЖЕ ПОЩАТА МИ СЕ ПЪЛНИ БЪРЗО СЪМ ГО ИЗТРИЛА.ПОСЛЕДНО ГО НАМЕРИХ ОТ ВСИЧКИ ПОТРЕБИТЕЛИ И ОТАМ Я ТЪСИХ,ОТНЕМИ ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ.АМИ НЕЗНАМ КАК ДА ГИ ТЪРСЯ,КОЛКОТО И СМЕШНО ДА ЗВУЧИ.И ДА ДОБАВЯ НЕ СЕ БЕШЕ ЗАПИСАЛ В САМАТА ОБЯВА,КОЯТО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Я ИЗТРИХ.ПАРИТЕ СЪМ ГИ ПРЕЖАЛИЛА.НО РЕШИХ ДА ПИША ЗАЩОТО ТАКА Е РЕДНО,И ДА НЕ ПОСТЪПИ ТАКА И С ДРУГИ МАМИ.

Да не е една от тези двете дами:
Цитат
ЗДРАВЕЙТЕ,МИЛИ МАМИ.ТЪРСЯ ДА СЕ СВЪЖА С ДВЕ ПОТРЕБИТЕЛКИ.
1.DESINKA 27
2.mimen4eto
надявам се някои да ми помогне,немога да си открия съобщенията от тях за да им пратя нови,ако някои може да ми изпрати линк,търсих в потребители но нещо не ми се получава.надявам се и те да прочетат и да ми пишат.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Април 01, 2011, 22:29:48 »
Раздели ТемаНагоре

А да. Ето я дамата:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=4032

Писах и да видим какво ще стане.
Активен

wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Април 01, 2011, 22:31:42 »
Раздели ТемаНагоре

    ДА,ТОЧНО ТАКА.С ДРУГАТА МАМА СЕ РАЗБРАХМЕ.НЕИСКАХ ДА ПИША ТАЗИ ТЕМА.НО ВЕЧЕ МИНА ДОСТА ВРЕМЕ И ЗА МЕН ТОВА СИ Е ИЗМАМА.ПОМОЛИХ Я ДА МИ ПИШЕ,ИЗПРАТИХ И ДВЕ,ИЛИ ТРИ СЪОБЩЕНИЯ.ЧАКАМ С ДНИ ЗА ОТГОВОР-НЯМА.ВИДЯХ ЧЕ,НЕ Е АКТИВНА ОТ 19.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Април 01, 2011, 22:38:16 »
Раздели ТемаНагоре

      БЛАГОДАРЯ МНОГО,ЗА СЪДЕЙСТВИТО.ПО ПРИНЦИП СЪМ МОЖЕ ДА СИ КАЖА БЕЗ ДА ЗВУЧИ ПРЕКАЛЕНО НО,МОЖЕ БИ СЪМ ЕДИН ОТ НАЙ -ТЪРПЕЛИВИТЕ ПОТРЕБИТЕЛИ В САЙТА.ЗАПИСИ И ПОЩЕНСКИ НЕ СЪМ ПОЛУЧАВАЛА И ОТ ДР.ПОТРЕБИТЕЛИ НО,ДОСЕГА НЕ СЪМ ПИСАЛА И ДУМИЧКА.НО ТОВА ГО ОТЧИТАМ КАТО МОЯ ГРЕШКА,ЗАЩОТО ВЕЧЕ СЕ ЧУВСТВАМ ДЛЪЖНА ЧЕ,ТРЯБВА ДА ПИША ПОНЕ ДА ПРЕДУПРЕДЯ И ДР.МАЙЧЕТА.ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЛАГОДАРЯ.А НА ДЕСИТО АКО БЛАГОДАРИ ДА СЕ ВКЛЮЧИ И ПОЖЕЛАВАМ ДА СИ НОСЯТ БЛУЗКАТА СЪС ЗДРАВЕ,И ДА И КАЖА ЧЕ,ИМАМ ОЩЕ ОТ ТАЗИ НОМЕРАЦИЯ И ДР.АКО ИМА НУЖДА ДЕТЕТО ДА ПИШЕ,А НЕ ДА МЪЛЧИ.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Април 01, 2011, 23:28:32 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001940553545
ето и го фейсбук профила там може по лесно да я откриете Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Април 02, 2011, 07:40:46 »
Раздели ТемаНагоре

 благодаря ти,мила.за прифила в фейсбук.нямам намерение да я притеснявам повече,макар че съм в правото си.просто исках да информирам др.мами.може и да е забравила такава др.сума,може да и се и случило нещо.но мина доста време и за мен това е некоректно отношение.да е жива и здрава майката Smiley.нехраня лоши чувства към никой.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
галя74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 02, 2011, 10:00:46 »
Раздели ТемаНагоре

Аман от тези Десита.Аз изгорях от deskata_85 вече месец чакам 9лв. (grin5)
Активен

връщам стока неотговаряща на описанието
нека бъдем коректни един към друг
vivival
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Април 02, 2011, 12:58:58 »
Раздели ТемаНагоре

Дано всичко да се оправи,то и аз чакам едни 10лв от друга дама!Май че все повече стават некоректните потребители(за жалост)!Изгубва се удоволствието от пазаруването...
 Успех дано всичко мине нормално и да ти прати паричките! Wink

Тук пак сме добре. Скоро ще ви покажа нагледно как е осъден некоректен потребител от тук. Нека да е за урок на всички които искат да шмекеруват и да видят, че не се шегуваме когато става дума за наистина некоректни потребители!
Понеже съм ЗА абсолютната коректност,прецизност и точност,наскоро пуснах тема в съседния саит,относно некоректно отношение към мен.Имаше потребители,които подкрепяха всяка една моя дума,а и такива,които ме изкараха ,,дребнава,,.Това им казах:В Бг-домакиня за размер ,,ще те изядат с парцалите,,,камо ли да не си платиш,без значение за сумата!Затова нямам разочарования тук!Има гонка!Ред!,,Бий за да те уважават!,,
Активен

Не, не искам слон в боа! Една боа е нещо твърде опасно, а един слон – твърде обременително! При мен всичко е толкова малко. Имам нужда от овца. Нарисувай ми овца.

“Малкият принц”  Екзюпери
wenzislava1
Ще липсвам!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 359


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Април 09, 2011, 07:52:38 »
Раздели ТемаНагоре

   пакета ми е върнат,непотърсен от десислава.незнам защо си дава адреса ,след като не си търси поръчките после в пощата.незнам дали има някакъв проблем майката.хубаво беше да отговори.
Активен

1.ПЪРВИЯ ОСТАВИЛ АДРЕС НА ЛС.Е С ПРЕДИМСТВО.
2.С ПРЕДИМСТВО МАЙКИТЕ ОТ ПЛВДИВ
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Април 10, 2011, 10:11:44 »
Раздели ТемаНагоре

   пакета ми е върнат,непотърсен от десислава.незнам защо си дава адреса ,след като не си търси поръчките после в пощата.незнам дали има някакъв проблем майката.хубаво беше да отговори.
възможно е настина да  е имала проблем  Sad аз затова не прибързвам със заключенията защото всичко може да се случи. В подобни теми имаше изказвания че и да влезеш в болница все ще намериш някой да довърши това което не си успял - свързано с покупка или продажба ДА ама НЕ. Случи ми се да вляза  болница с бебо и последното за което ще се сетиш е за покупка или продажба. Не дай си боже да имаш сериозно болен роднина както съм чела оправдания баща ....и не знам си кой влязъл в болница. Имайте търпение и не бързайте с изводите "некоректен". Инетересно как в такива случаи точно  едва ли не са чакали на опашка да купят конкретната дреха.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: