{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тренирате ли  (Прочетена 12063 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
staneva
• Добрите думи може да са кратки и лесни за казване, но ехото им е наистина безкрайно,
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 191


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 01, 2011, 19:46:44 »
Раздели ТемаНагоре

Тренирате ли някакъв спорт.Мен по принцип много ме мързи,но сега след раждането просто ми се налага,че имам доста килца да свалям.По принцип средното ми образование е спортно (laugh5), и от тогава така да кажа намрозих спорта.От Понеделник Cheesyзапочнах с каланетика,която съм тренирала и друг път и знам че има ефект.От бременността големи проблеми започнах да имам с кръста,но с помощта на каланетиката като чели се чувствам по-добре.
Та пак да си кажа въпросчето-Тренирате ли нещо,какво,къде,колко често(sport35) (sport46) (sport33)(sport37)
Активен

zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Април 01, 2011, 22:55:13 »
Раздели ТемаНагоре

Тренирам бягане из парка след дребният  (dance2)направо ми спира тока (health2) (laugh5) (laugh1)
Майтапа настрана ама откакто проходи синът ми забравих за излишните килограми ! Да ми е жив и здрав ама е много див милият !! Cheesy
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 14, 2011, 11:07:41 »
Раздели ТемаНагоре

Тренирате ли някакъв спорт.Мен по принцип много ме мързи,но сега след раждането просто ми се налага,че имам доста килца да свалям.По принцип средното ми образование е спортно (laugh5), и от тогава така да кажа намрозих спорта.От Понеделник Cheesyзапочнах с каланетика,която съм тренирала и друг път и знам че има ефект.От бременността големи проблеми започнах да имам с кръста,но с помощта на каланетиката като чели се чувствам по-добре.
Та пак да си кажа въпросчето-Тренирате ли нещо,какво,къде,колко често(sport35) (sport46) (sport33)(sport37)
тренирам с крос тренажора у дома ако остане време за друго нямам време  Smiley
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Април 14, 2011, 11:36:44 »
Раздели ТемаНагоре

и аз тренирам...на масата и под мъжа си Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 09:34:49 »
Раздели ТемаНагоре

и аз тренирам...на масата и под мъжа си Cheesy
поленце,и аз кат теб почти-преди бях поиздигнала се тенисистка/тенис-корт/а ся-само тенис-маса-тва движение с вилица и льжица,за да не губя ФОРМИ и тренинг/и рефлекс/ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
mim71
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Юли 18, 2011, 15:23:41 »
Раздели ТемаНагоре

Тренирате ли някакъв спорт.Мен по принцип много ме мързи,но сега след раждането просто ми се налага,че имам доста килца да свалям.По принцип средното ми образование е спортно (laugh5), и от тогава така да кажа намрозих спорта.От Понеделник Cheesyзапочнах с каланетика,която съм тренирала и друг път и знам че има ефект.От бременността големи проблеми започнах да имам с кръста,но с помощта на каланетиката като чели се чувствам по-добре.
Та пак да си кажа въпросчето-Тренирате ли нещо,какво,къде,колко често(sport35) (sport46) (sport33)(sport37)

Аз пък тренирам яко...таебо, фитнес-вдигам много тежести, кардио-сутрин на гладно + това и  (cleanup1)
...имам две деца, на 40почти съм и съм 160 и 54килца...плочките по корема ми се виждат вече Cheesy...и не пазя никакви диети...това дюканки, разделно и лунни диети разни и 90дневни-само съм ги чувала и се чудя защо има толкова много теми за тези диети,а няма нищо за спорта...никой не се мъчи с тренировки, а очакваме да отслабнем само с тичане след децата...няма такова нещо-тялото си иска редовни тренировки, за всяка мускулна група, много тежести-това е предпоставка да се стопят мазнинките и да се оформи едно стегнато и красиво тяло, а за да останем толкова прекрасни дълго време трябва просто да не спираме с тренировките...Така,че тренирайте (sport17) (sport35) (sport46)...няма нищо страшно, всичко е въпрос на навик Kiss
Активен

Пращам и получавам по пощата-винаги препоръчано!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юли 18, 2011, 16:38:55 »
Раздели ТемаНагоре

ииии,благородно ти завиждам,честно!!това с липсата на воля е само оправдание,няма как да е причинно-следствена врьзка!спокойно мога да стана един час по-рано за работа,да изразходвам 1000 калорийки по най-елегантния начин,да взема душчер и марш на работа,но като знам че цял ден стрес ме следва...чувала ли си че от стрес сьщо се пьлнее?не закусвам,пия 3 в 1,обядвам 200 гр.фурнетки или една баница/тльста,яко мазна!/вместо плод,защото нямам навик и стомаха ми ще се чуди кво е това,вечер пия още едно кафе с количка,и послеееее...след 21.00 ОБИЛНА ВЕЧЕРЯ,защото мьжО ми е чревоугодник и няма начин той да папа разкошотийки,а аз да гледкам Sadта така на 37 сьм 1.70 и 90 килца,а вляза ли в критическата сигурно ще сьм трудна за заобикаляне,чак ме е страх да си помисля!а родих 73 килца,нямам дебеланковци в семейството,всички са спортисти и спортни натури,половинката и синето-футболисти,майка ми беше лекоатлетка с републикански постижения а аз сьм една...бивша тенисистка и недоучил спортен травматолог,и то пухкав!!! Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 28, 2011, 19:20:16 »
Раздели ТемаНагоре

и аз тренирам...на масата и под мъжа си Cheesy
поленце,и аз кат теб почти-преди бях поиздигнала се тенисистка/тенис-корт/а ся-само тенис-маса-тва движение с вилица и льжица,за да не губя ФОРМИ и тренинг/и рефлекс/ Cheesy
Поли май имаше предвид храненето ;д

иначе тренирам естесвено....100 метра вита баница  и гребане с лъжичка в паничка Cheesy Cheesy
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1316


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 24, 2015, 19:07:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мъжът ми е много запален по плуването и скоро има имен ден и искам да му взема подарък, който да е свързан с плуването, но нямам никаква идея какво да е точно, защото той има почти всякакъв вид екипировка за плуване.
Активен

mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 27, 2015, 20:23:49 »
Раздели ТемаНагоре

Може да му вземеш такъв водоустойчив плеър http://dice.bg/sony-walkman-nwz-w273bm-vodoustoichiv-mp3-pleyr-za-pluvane-cheren-item16041 . Според мен би му харесало много, защото е яко да си плува и да си слуша музика. Аз от доста време обмислям идеята да си взема, но първо трябва да посъбера малко пари.
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1316


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 30, 2015, 13:22:33 »
Раздели ТемаНагоре

Не бях чувала досега за такъв, ще взема на сина ми за рождения ден, много ще му се зарадва.
Активен

mitkads
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Април 21, 2016, 13:37:48 »
Раздели ТемаНагоре

https://badu.bg/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%BE-c-95.html

Топ спортни облекла за мъже в Badu.bg

Може да изберете подходящият продукт - широк избор за любители и професионалисти.

Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: