{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И пак този целулит...:))Помагайтеееее  (Прочетена 5400 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 31, 2011, 09:57:34 »
Раздели ТемаНагоре

Идва лято и трябва да се отървем от този ужасен целулит, споделете какво е било ефикасно при вас и в момента ходите ли на някакви процедури. Аз живея във Варна и в момента проучвам къде какви промоции има на LPG Wink, при вас как е? Tongue
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 31, 2011, 10:19:35 »
Раздели ТемаНагоре

За моя голяма изненада кремът на AVON ми помогна, не съм съчетавала с диети и спорт. AVON cellu-sculp се казва. Аз съм пробвала преди какви ли не мазила и за нищо на света не бих купила повече такова нещо, но една моя приятелка, която е дистрибуторка на AVON ми го подари, за да ме убеди в ефекта. Cheesy Затова не знам и точно колко струва, нали цените се менят в брошурите, но е между 10 и 20 лева...

Ефектът сякаш го забелязах след като спрях да се мажа (измазах 1 тубичка) и е траен и до днес - повече от два месеца откакто съм спряла. За съжаление не мога да покажа снимки преди, но мога да се снимам "след"  Wink в момента въобще нямам целулит, а преди имах доста, особено след бременността и раждането...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Elibg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 02, 2011, 08:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

Идва лято и трябва да се отървем от този ужасен целулит, споделете какво е било ефикасно при вас и в момента ходите ли на някакви процедури. Аз живея във Варна и в момента проучвам къде какви промоции има на LPG Wink, при вас как е? Tongue

Здравейте дами, това лято мисля да се пробвам с ОЛИГО.ДХ на DS Laboratories (http://www.dslabs-bg.com/). Може цената да е 60 лева, но пък за красотата какво ли не правим. Мисля, че и във Варна можеш да си го купиш дори. В сайта им има онлайн магазин. Надявам се да ви покажа резултат скоро.
Активен
галя74
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 02, 2011, 11:12:28 »
Раздели ТемаНагоре

Идва лято и трябва да се отървем от този ужасен целулит, споделете какво е било ефикасно при вас и в момента ходите ли на някакви процедури. Аз живея във Варна и в момента проучвам къде какви промоции има на LPG Wink, при вас как е? Tongue

Здравейте дами, това лято мисля да се пробвам с ОЛИГО.ДХ на DS Laboratories (http://www.dslabs-bg.com/). Може цената да е 60 лева, но пък за красотата какво ли не правим. Мисля, че и във Варна можеш да си го купиш дори. В сайта им има онлайн магазин. Надявам се да ви покажа резултат скоро.
голяма реклама му дръпна,затова ли се регистрира Cheesy
момичета препоръчвам ви да пиете поне по 2л. вода на ден
Активен

връщам стока неотговаряща на описанието
нека бъдем коректни един към друг
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Април 03, 2011, 12:50:19 »
Раздели ТемаНагоре

И вода, и хранителен режим трябва...а мен крема на Ейвън ни ми помогна пък..при всички е различно
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1264


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Септември 24, 2015, 23:53:33 »
Раздели ТемаНагоре

Това лято се подложих на диета и вместо да отслабна, само бели си донесох. Кг са ми същите и като плюс имам вече целулит и стрии ужасс .....
Активен

luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1322


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Септември 28, 2015, 08:57:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм дала доста пари за кремове, но се отказах от тях и реших да потърся друго решение. Според мен лазерното решенние е най-доброто и се доверих на него, който се интересува от самата процедура вижте https://www.youtube.com/watch?v=I-UJmVpqM3I . Според мен това е най-ефикасният начин и вече съм щастлива, защото може да ходя на море по бански спокойно.
« Последна редакция: Септември 29, 2015, 07:56:31 от luchezara » Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: