{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс "Моята пролет" - коментари  (Прочетена 20939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 25, 2011, 06:03:06 »
Раздели ТемаНагоре



 Конкурсът е за любителска снимка с тема Моята пролет (зелена тревичка,  пролетни цветя, цветни дръвчета, клонки, белият щъркел,  лястовицата...)

Условия за участие

В конкурса могат да участват всички потребители на сайта, регистрирани преди 25 март 2011 година!
Снимките може да изпращате на адрес - moqta_prolet@abv.bg като не забравяте да впишете  трите си имена,местонахождение и потребителското  си име от сайта.
Срок за изпращане на снимките - от 25 март до 31 март 2011 г. вкл.
Гласуването ще става чрез анкета. Конкурсът ще е анонимен. Всяка снимка ще бъде с номерче.
Снимката, с която участвате в конкурса не трябва да присъства в подписа Ви или на аватара!

ИЗИСКВАНИЯ ЗА СНИМКИТЕ
В конкурса не се допускат снимки ,които вече са публикувани в интернет пространството! Снимките трябва да са авторски.
В конкурса не се допускат до участие колажи, снимки, които са подлагани на обработка със софтуер за  изображения.

Не се допускат до участие снимки, които не са свързани с темата на конкурса, не отговарят на изискванията за снимки или не отговарят на условията.

Екипът няма право на участие!

Покажете ни пролетта около Вас! И преди всичко  се забавлявайте!


Очакваме ви!
« Последна редакция: Април 06, 2011, 20:37:09 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Март 25, 2011, 06:53:30 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се пробвам Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 25, 2011, 08:56:13 »
Раздели ТемаНагоре

И аз Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 25, 2011, 14:11:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък само ще гледам,ще преценя дали ще гласувам в последствие.Не искам да се свързвам после с някой,с нещо и т.н.
Пожелавам успех на всички кандидати! Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 25, 2011, 18:38:43 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам да се включа, но засега нищо разцъфнало не съм видяла, още мартениците не сме си закачили.... Sad
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Март 25, 2011, 18:55:07 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам да се включа, но засега нищо разцъфнало не съм видяла, още мартениците не сме си закачили.... Sad

Утре ще ти пратя един щъркел. Smiley
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 25, 2011, 19:04:23 »
Раздели ТемаНагоре

и аз искам да се включа, но засега нищо разцъфнало не съм видяла, още мартениците не сме си закачили.... Sad

Утре ще ти пратя един щъркел. Smiley

Аз пък пратих снимка от миналата година  Embarrassed Исках да пратя друга, но се оказа, че е във фотоапарата на мама
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 25, 2011, 19:24:47 »
Раздели ТемаНагоре

Амбър има страхотни предложения.Да ви даде по 1  Smiley Тя е страхотен фотограф  Kiss
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 25, 2011, 19:35:18 »
Раздели ТемаНагоре

Тук ли трябва да се качват снимките?
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 25, 2011, 19:42:27 »
Раздели ТемаНагоре

Тук ли трябва да се качват снимките?

Не. Най-горе пише.

ПП Само аз ли чета преди да питам  Roll Eyes Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 25, 2011, 20:48:03 »
Раздели ТемаНагоре

Тук ли трябва да се качват снимките?

Не. Най-горе пише.

ПП Само аз ли чета преди да питам  Roll Eyes Huh?


Не,мила,но с моето вечно мрънкащо човече ми е трудно да се концентрирам Wink
Активен
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Март 25, 2011, 20:56:00 »
Раздели ТемаНагоре

Еееееее страхотно!Ще опитаме пък какво толкова!Успех на всички! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Март 25, 2011, 21:19:52 »
Раздели ТемаНагоре

Еееееее страхотно!Ще опитаме пък какво толкова!Успех на всички! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Некой сиган Люси ще снимаме как пролетно рови в кофите Tongue...все пролет е де:)))Шегувам се;)
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Март 26, 2011, 15:08:00 »
Раздели ТемаНагоре

Еееееее страхотно!Ще опитаме пък какво толкова!Успех на всички! Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Некой сиган Люси ще снимаме как пролетно рови в кофите Tongue...все пролет е де:)))Шегувам се;)
аз се пробвах,дано ви хареса,------------ Smiley
« Последна редакция: Март 26, 2011, 15:40:02 от Фло » Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
postolka
mita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Март 26, 2011, 17:45:16 »
Раздели ТемаНагоре

 (love22)Това е моята мъничка Налба.

« Последна редакция: Март 26, 2011, 17:50:37 от postolka » Активен

mb


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: