{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПАК СЕ ОПИТВАМЕ ДА ПРОВАЛИМ НЕЩО ХУБАВО...  (Прочетена 4827 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Юли 08, 2010, 18:14:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мами,реших да пусна тази тема понеже ми стана много кофти!
Когато се регистрирах тук,бяхме много малко,но обстановката беше супер.Откакто започна "Великото преселение",нещата се промениха.Забелязвате ли,че форума започна да се пълни с теми на недоволство,и някои хора се опитват да го превърнат във форума на ....
Появиха се теми и изказвания от сорта-"не ми харесват мечетата,не ми харесва розовото,не ми харесва шрифта,не ми харесва формата,не ми харесват разделите,не ми харесват цените,защо не мога да продавам с надценка,защо не мога да развивам търговия..............и още много и много"!
Е,уважаеми мами,искам да Ви попитам,когато влезете в едно кафе и на стените има изрисувани сърца и това не Ви хареса,ще накарате ли собственика да пребоядиса във Ваша чест?Не,нали?Просто ще си тръгнете или ще праглътнете и ще седнете тихо и кротко.
Няма нищо лошо в промените,но не може да "влезете и от вратата" дайте сега да сменим........,че на мен не ми харесва.Всяко нещо с времето си!
Сега след като ни "изгониха" от .....,трябва да сме благодарни,че bgdomakinq съществува и има къде отново да се съберем всички!
Не забравяйте,че там от където идваме никой от нас нямаше думата за нищо,а тук администратор и модератори се вслушват в нас.Нека не се възползваме от това и не прекаляваме.
Нека не забравяме ,че сайта е да продадем излишните си вещи,а не да си изкараме месечната заплата.
На някой от търговците,които се преместиха от...ще кажа,че модераторите знаят и виждат всичко и "няма да Ви се отвори парашута"!
Нека не съсипваме хубавият сайт и да се опитваме да го превърнем в ......№2.
Не е ли по-добре обстановката да си остане спокойна с приятни емоции?
p.s.Не искам да обидя никой,просто искам да запазим уютната обстановка на сайта!!!
Активен

pepina_tina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


всяко нещо в живота си има цена, дори и доверието!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 08, 2010, 19:46:28 »
Раздели ТемаНагоре

напълно съм съгласна с теб  Wink
Активен

Не приемам пратки с наложен платеж или по куриер без уговорка!

анимационные картинки
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 08, 2010, 19:59:18 »
Раздели ТемаНагоре

много точно!Заставам зад всяка твоя дума!!!Макар да съм тук от началото,не съм се замисляла за негативите на сайта...Всъщност съм доволна на това,което ми се предлага и не търся кусури!!! Wink
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
vanila
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 388

силен характер,но нежна по душа

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Юли 08, 2010, 20:12:59 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепям напълно авторката на темата.Точно поради тази причина никога не участвах във форума на другия сайт.Много жлъч,злобни нападки и някакви световни конспирации се нижеха там.Тук ми е спокойно и приятно да контактувам с потребителите във форума,но от няколко дена напрегнатата атмосфера от др.сайт взе да се усеща и тук.И аз купувам и продавам като всички вас,но не смятам,че това е най-важната функция на подобен род сайтове.Забелязвам голяма доза "овълчване" в някои от потребителите,което рано или късно ще рефлектира както върху сайта,така и върху самите нас.Апелирам към здравият ви разум и ви моля да не съсипвате и това място.Смятам,че то може да бъде много полезно не само от финансова гледна точка,но и от чисто човешка,тук може да се създадат много приятелства,макар и виртуални.Може наистина да си помагаме и да се разтоварваме от и без това тежкото ежедневи.Не смятам,че някакви борби за доказване или надмощие имат място тук.Нека да бъдем малко по-зрели и толерантни към околните.Това е скромното ми мнение по този въпрос  ;D
Активен

Изчаквам 12 часа
НЕ изпращам и НЕ получавам с наложен платеж
ВРЪЩАМ стоки неотговарящи на описанието
за непознати и суми над 10 лв.изпращам след предварително плащане
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=59629&ppaction=readfeed ОЦЕНКИТЕ
kokonata
Пристрастенааааааааа......
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 791


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Юли 08, 2010, 20:30:39 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се включа,от самото начало съм регистрирана и никога не съм гледала какви са цветовете,какви са категориите и т.н.Чувствам се добре тук,чувствам се като вкъщи.Обстановката и позитивизма който лъха от администратора и модераторите ме карат да се чувствам добре.Не издребнявайте хора.Гледайте да имате нормални взаимоотношения между вас и хората заобикалящи ви и нека на първо място си помагаме.Лека вечер и поздрвления за създателката на темата.
Активен

Пазя ред 6 часа!
Коректна съм,очаквам същото и от вас!
Не изпращам боклуци и не приемам такива!
Ходя до пощата всеки ден!
Получавам и изпращм като МПП по БГ пощи!
Предпочитам плащане с пощенски запис по Бг пощи!
За две обяви поемам пощенските!
За суми над 15лв. предварително плащане!
И за непознати потребители пак,предварително плащане!
ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
И най-вече обичам сина си!!!
ЩЕ ОТСЪСТВАМ до 06.03.2011год.
[img]
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 08, 2010, 20:43:08 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно разбирам авторката , но аз апелирам за друго
Има много начини да кажеш едно и също нещо , има приятелски , културни , груб , нападащи и какви ли още не други категории , давам примерни постове за идея за развитие на сайта
Приятелски - "Аз имам следното предложение , цвета е приятен , но е леко натоварващ , а би било хубаво да има разнообразие , примерно веднъж на месец или два , да се слага избрана от потребителите чрез анкета тема "
Културен- "Може фона да бъде сменян от време на време"
Заядлив- "Охх , фона така е много неприятен и натоварващ , тва розово ........"
Нападащ- "Няма да е лошо , ако се смени фона , сигурно не е толкова трудно"
Няма лошо човек да изказва мнението си , но е хубаво начина по който го прави да е правилен
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #6 -: Юли 08, 2010, 20:49:27 »
Раздели ТемаНагоре

Преди всичко "МИР И СПОКОЙСТВИЕ" Smiley От сега казвам за да е ясно на всички. Няма да толерирам караници и дразги между потребители, нападане на други сайтове (всеки има право на място под слънцето "интернет"). Ние сме интелигентни хора които винаги трябва да намират мирно и кротко решение на проблемите. Ако някой не може да комуникира по този начин, значи не му е мястото тук.

Същевременно с това няма да се колебая да санкционирам търговци включително и чрез сезиране на правоохранителните органи за нерегламентирана търговия.
Активен

bilyana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Юли 08, 2010, 21:18:38 »
Раздели ТемаНагоре

Влизам тук всеки ден и първото нещо, което ми прави впечатление и ме радва е скоростта. Cheesy Писнало ми е от хора, които постоянно търсят кусури и се чудят с кого да се захапят.
Големите дизайнери а сайтове да вземат и да си направят по един сайт и да кротнат...
Активен
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Юли 11, 2010, 20:30:05 »
Раздели ТемаНагоре

И аз съм съгласна с авторката на темата.На който не му харесва или да не влиза или да се примири.Защо трябва да се напада нещо,по което е хвърлен толкова труд?Аз също съм от скоро тук,знам как беше и "там",има разлика определено.На мен и мечетата ми харесваха и всичко,особено скоростта  Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
dessiko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Юли 11, 2010, 20:38:55 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепям авторката на темета, заставям зад всяка нейна дума.
Активен

ИЗПРАЩАМ СЛЕД ПРЕДВАРИТЕЛНО ПЛАЩАНЕ.
Коректна съм, очаквам същото от вас;
Пощенските за сметка на купувача, ако не сме се рабрали друго;
Пращам на първи дал адрес на ЛС, не пазя ред;
Повече от 1 обява -предимство;
Пращам като МП, предпочитам плащане по сметка;
ОЦЕНКИТЕ МИ - http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65340&profile_type=feedback
gabrielagaby
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Юли 11, 2010, 22:11:36 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно съм съгласна с didi .Нека не правим нещата такива кавито не искаме да станат.На мен ми харесва всичко,харесва ми, че се променя бързо,че сме изслушвани и най-вече ,че сме приютени.Не е хубаво, когато добри хора направиха за нас нещо прекрасно  и то точно навреме,при това на добра воля,да го разваляме по български.Нима всички мърморковци могат да направят този жест,след това да ни поканят ние да им търсим кусурите.Е това е връх на наглостта,много взехме да разбираме от всичко,стига вече,идеисти и разбирачи под път и над път.Въпроса не е да покажем,че имаме претенции и научно-популярни познания по отношения на осъществяването им,а да покажем култура и добро отношение един към друг,за да потръгнат нещата.
Активен

Не плащам кутии и пликове!Предпочитам изпращането да е през Пощата като МП.,а да получавам парите по банков път.Не приемам с наложен платеж.Ника ми е същия като в Прод-ка.
На всяка човешка дейност са присъщи три отличителни особености: форма, време и отношение - и всичките те се подчиняват на реда на Фибоначи!
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Юли 12, 2010, 09:09:08 »
Раздели ТемаНагоре

  dacetoooooooo, напълно си права мила, но нали знаеш, че това си наша българска черта, малко да подадеш пръста и ти се отхапва цялата ръка.  >Sad
  Аз съм очарована от гостоприемството на всички от сайта, техния професионализъм, тия хора изобщо спали ли са една седмица  Kiss .Страшно човечни и готини. За дизайна пък нямам думи, като вляза - няма излизане, чак като ме задърпат от компа  ;D ;D ;D
 Но има една приказка  СЪС СТАРИ .................. НОВ................      Tongue Tongue Tongue   

УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ ! Kiss Kiss Kiss
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
blanka 77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Юли 13, 2010, 09:37:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
От няколко дни съм регистрирана и съм от НОВИТЕ  Smiley
Самата аз регистрирайки се си мислех... вероятно тук хората са по-малко ,всичко е приятно ,спокойно ,уютно....докога ли ?...Каквото си направим ние това ще е. Другият вариант е в един момен да не се регистрират нови и да си остане едно затворено общество,но и това едва ли е най- доброто...

Съгласна съм с това ,което казвате напълно! Но нека не ставаме негативни без причина,самото заглавие вече звучи трагично! Нужна ли е тази тема на сайта?!Разбирам притеснянията ви- с право са! Но да не ставаме част от негативното! Мрънкащи и хора незнаещи да се радват и да ценят ще има...но,ннека не има даваме арена...

Използвам и в тази тема да кажа "Здравейте" на всички! Виждам познати " лица " ,дано всички започнем или продължим отношенията си с нов ентусиазъм и коректни и добри намерения.  Може би повече от година откакто спрях да пиша въ форумите...,но с удоволствие отделих тези минутки за да драсна тук!
Доверявам се на администратори и модове, и на всички потребители за това да се постараем да поддържаме добрата атмосфера!
Успех и приятен ден на всички! Smiley
Активен

Здравейте, непознати и познати от някога и някъде...Smiley
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Юли 15, 2010, 10:13:13 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм с теб.
Както писах в една друга тема от вчера съм тук, но не гледам сайта, така че да го сравня с *** , а гледам на него като сайт със своите си идеи и виждания.
На който не му харесва да не влиза тук, а не да пусна по 100 теми. Shocked
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Юли 16, 2010, 14:29:28 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се включа SmileyАз също съм съгласна с авторката на темата.Когато се спори за нещо едната страна казва:"На мен това ми харесва",а другата страна отговаря:"На мен пък не ми харесва" и се стига до извода-"Разни хора,разни идеали,всеки има различен вкус"... и т.н.Ами така е,може ли да се угоди на всеки.Рядко се включвам в темите,но някак тук се чувствам по-спокойна да пиша.
Поздравявам администратора и модераторите,че се "мъчат нещо да направят"-изслушват,преценяват и ако трябва-наказват.Ама отсега им скочихте на главите,винаги трябва да развалим хубавото.Много неща исках да напиша,но някой друг път.Искам да кажа-Бъдете най-вече ХОРА!
Активен


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: