{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: aneliq38 - бави излишно, а дори още не съм получила к  (Прочетена 17920 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #15 -: Март 17, 2011, 10:55:38 »
Раздели ТемаНагоре

виждам, че съм под вашето ниво, щом съм от продавалника,


Почти всички сме от там,само с разликата,че тук има ред и взимане под внимание на всеки СЕРИОЗЕН проблем,това не те прави по-различна от нас,разбира се добре си дошла и тук,но тази тема само лъсва твоята дребнавост за 2-3 дни,бъди спокойна тук и да те излъжат не се оставят нещата така,а аз лично заставам зад коректността на Анелия,макар да я познавам само виртуално,не ти прави чест да пускаш некоректни теми за 2-3 дни забавяне!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Март 17, 2011, 11:22:40 »
Раздели ТемаНагоре

виждам, че съм под вашето ниво, щом съм от продавалника,


Почти всички сме от там,само с разликата,че тук има ред и взимане под внимание на всеки СЕРИОЗЕН проблем,това не те прави по-различна от нас,разбира се добре си дошла и тук,но тази тема само лъсва твоята дребнавост за 2-3 дни,бъди спокойна тук и да те излъжат не се оставят нещата така,а аз лично заставам зад коректността на Анелия,макар да я познавам само виртуално,не ти прави чест да пускаш некоректни теми за 2-3 дни забавяне!
Поли ще те черпя ,успя да ми прочетеш мислите и по бързо да обясниш от мен   Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 17, 2011, 12:02:31 »
Раздели ТемаНагоре

и аз познавам анелията виртуално,не се сьмнявам в нея,явно не е имала вьзможност по-рано...не се засягайте коя откьде идва-важното е че сега сме на едно и сьщо място!доскоро и аз се молих на една мама от шумен Winkза повече тьрпение,наистина се получават и гадни ситуации без наша вина...КОМУНИКАЦИЯ и ТЬРПЕНИЕ-тук няма алтернатива!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bebe_traian
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 17, 2011, 13:42:57 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, няма да коментирам кой колко се е забавил, защото според мен е излишно. Само искам да знаете, че миналата седмица имахме една одисея с една много готина мацка от сайта, която си получи пакет от мен на 11,03,2011, при условие, че е пуснат на 21,02,2011. И проблемът беше в БГ Пощи - пакетът си е стоял 17 дни в нейния пощенски клон, без да и е изпратено известие, при проверка в клона са и казвали, че го няма  Shocked Shocked Shocked
Направихме проследяване и след настоятелно търсене пакетът се намери. И най-важното - кореспонденцията между нас си беше на лични, без обвинения, с необходимото търпение и уважение.
Активен

1, Пращам и получавам като МПП;
2, Пощенските са за сметка на купувача;
3, Купувач на две и повече обяви е с предимство;
4, Предпочитам плащане по банков път, но може и със запис;
5, Коректна съм и очаквам същото!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #19 -: Март 17, 2011, 13:45:03 »
Раздели ТемаНагоре

Егати жизненоважната книга!  Shocked
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 17, 2011, 14:08:03 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, няма да коментирам кой колко се е забавил, защото според мен е излишно. Само искам да знаете, че миналата седмица имахме една одисея с една много готина мацка от сайта, която си получи пакет от мен на 11,03,2011, при условие, че е пуснат на 21,02,2011. И проблемът беше в БГ Пощи - пакетът си е стоял 17 дни в нейния пощенски клон, без да и е изпратено известие, при проверка в клона са и казвали, че го няма  Shocked Shocked Shocked
Направихме проследяване и след настоятелно търсене пакетът се намери. И най-важното - кореспонденцията между нас си беше на лични, без обвинения, с необходимото търпение и уважение.
БЕБЧЕ,ми значи спокойно можеш да и направиш на тая мацка един PR,тя го заслужава!!защото и аз чакам от про-то три колета,предплатени,обща стойност 70 лв,и знам колко ми е напрегнато,и си ги чакам вече 10 дена,при двата по-евтинки има комуникация,третия и най-скьп-тц!а и записа сьм пусанала даже телеграфно!надявам се мацката,която пусна тази тема,да разбере,че е важно да се вьорьжи с тьрпение и да оцели верния тон за комуникация,за да не дава шанс на остри отговори-само си хавим нервите залудо!
а амбьр,явно нещо я е притеснило мамата,за да се нуждае от точно тази"жизненоважна"книга,ма...темата просто не беше за точно тук!
« Последна редакция: Март 17, 2011, 14:09:48 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #21 -: Март 17, 2011, 15:20:34 »
Раздели ТемаНагоре

а амбьр,явно нещо я е притеснило мамата,за да се нуждае от точно тази"жизненоважна"книга,ма...темата просто не беше за точно тук!

И аз имах това предвид, а не нуждае ли се или не от книгата.
Просто темата е супер дребнава.
Активен
bebe_traian
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 17, 2011, 15:21:16 »
Раздели ТемаНагоре

Русичка, не му е тук мястото, ама пък що да не и направя. Мацката ми прати за проба  Kiss, и после търпеливо ( 17 дни) изчака да си получи пакетът обратно. Много е готина и ти също я познаваш - eria  Kiss Kiss Kiss
Активен

1, Пращам и получавам като МПП;
2, Пощенските са за сметка на купувача;
3, Купувач на две и повече обяви е с предимство;
4, Предпочитам плащане по банков път, но може и със запис;
5, Коректна съм и очаквам същото!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Март 17, 2011, 15:24:32 »
Раздели ТемаНагоре

Русичка, не му е тук мястото, ама пък що да не и направя. Мацката ми прати за проба  Kiss, и после търпеливо ( 17 дни) изчака да си получи пакетът обратно. Много е готина и ти също я познаваш - eria  Kiss Kiss Kiss

Спам, спам ама .............
Ериа е страхотна. По време на премеждията ми с количката ме изчака близо месец да й платя 27 лв. Уникална мацка е
Даже докато й писах напълно заслужената положителна, плаках от кеф  Cheesy
« Последна редакция: Март 17, 2011, 15:27:10 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Март 17, 2011, 15:26:29 »
Раздели ТемаНагоре

Тази тема е за друг форум -Слушам и ....
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Март 17, 2011, 15:51:41 »
Раздели ТемаНагоре

Е еееее много прибързано наистина Roll Eyes
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Март 17, 2011, 17:46:55 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета теглете си по една положителна, усмхнете се и подминете Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Март 17, 2011, 17:50:29 »
Раздели ТемаНагоре

Не мога да не го напиша :
Анелия38 е един от все по-малко оставащите ИСТИНСКИ КОРЕКТЕН потребител на сайта!!!
Винаги разбрана,търпелива и винаги готова да помогне.
Два пъти ми е изпращала пакети и двата пъти съм очарована от отношението й и от пратката й.
Помогна ми и с информация когато ми беше необходима,за да пускам жалба относно моя пратка. Винаги е била толкова отзивчива!
Искрени благодарности  (danke2)

Темата я класифицирам като изключително некоректно отношение от страна на авторката й! Не стига, че си й досаждала с няколко съобщения в петък да ти я пусне тая книга моментално(ти сама си ги копирала тук), ами си и недоволна от отношението й (което според мен е съвсем сдържано и възпитано). Колкото и да настояваш, когато някой ти каже, че е възпрепятстван да хукне веднага към пощата, значи няма да стане и сто пъти да го караш да тръгне. По-малките клонове на пощите не работят събота и неделя. Ако я беше пратила в петък от нейния град, тя щеше да тръгне от там едва в понеделник. Затова не си е струвало да си дава зор да търчи към пощата.


Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Март 17, 2011, 18:15:54 »
Раздели ТемаНагоре

Еми, благодаря ти за подкрепата.
Не мисля да се впускам в оправдания и да си троша нервите. И вие не го правете.
За софийското Еми - писала съм и оценка отдавна.
Иска ми се да работим с експресните авиолинии, но това е друга тема на разговор.
Ако толкова бързаше Юлия можеше да й пратя пратката по Еконт и да си поеме разноските. За това не бях се сетила....
Айде чакаме да видим от къде ще се появи книгата и с каква дата ще е клеймото.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Март 17, 2011, 18:22:04 »
Раздели ТемаНагоре

На фона на това, което се случва в Япония, факта, че утре може и да не дойде това е .........тъпо.
Ясно едната иска стоката и бърза ( да призная и аз съм нетърпелива и като искам нещо ставам ужасна), другата болна и не може да й играе по свирката на първата, ако и двете сте в ПМС - мини ядрена катастрофа.
Чувала съм,че в София се бавят доста пратките....
Айде някой да я заключи темата - няма смисъл да си чешем езиците. Медала има 2 страни.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: