{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: aneliq38 - бави излишно, а дори още не съм получила к  (Прочетена 17916 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
juto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 17, 2011, 08:59:41 »
Раздели ТемаНагоре

за пръв път ми се случва и наистина е много неприятно!
оставям без коментар!


aneliq38
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Pylnocenno+dvigatelno+razvitie+na+bebeto&product=125456&cat=500

пълноценно двиг. разв. бебето
« Изпратени до: aneliq38 -: Март 10, 2011, 23:28:47 »
   
привет,

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=125456

ако е свободна, пратете книгата на:
Юлия .... София
моля пишете ми като я пратите.

Ще ви пратя 4.50 лв веднага щом ми пратите адрес или IBAN.

Поздрави,
juto


Цитат на: aneliq38 в Март 11, 2011, 08:06:45
BG... 20
Анелия ...
Здравейте, пускам ви IBAN
Ще пусна книгата в понеделник.

Re:пълноценно двиг. разв. бебето
« Изпратени до: aneliq38 -: Март 11, 2011, 09:18:04 »
пуснах парите!
щеше ми се по-рано да я пратите, но когато може... Smiley
поздрави,
juto

Re:пълноценно двиг. разв. бебето
« Изпратени до: juto -: Март 11, 2011, 13:23:09 »

Ако я пусна днес ще дойде при теб пак във вторник. Като я пусна в понеделник - пак вторник.


Re:пълноценно двиг. разв. бебето
« Изпратени до: aneliq38 -: Март 15, 2011, 21:42:04 »
привет,

не се заяждам, но понеже ми се искаше да я имам вече (книгата), а я нямам, а парите са си у теб. Само за твоя информация ще ти кажа, че книгата я няма днес в пощата. А една пратка, която аз пратих (аз продавам в продавалника) в петък в 11 ч., майката от Бургас я получи в събота.

Поздрави,
juto


Цитат на: aneliq38 в Вчера в 08:44:27
Върни се и прочети личните, които съм ти изпратила.
В петък преди обяд ми беше невъзможно да изляза. Ако я бях пуснала след обяд щеше да е при теб във вторник. Аз я пуснах вчера сутринта и при теб ще е във вторник.
Не се заяждам, но нито съм ти казала че ще я пусна в петък сутринта, нито ме интересува работното време на пощите в София и Бургас. Днес ще я имаш книгата. Слагам ти оценка и не искам да имам подобни контакти. Не мисля че като си свободна по цял ден и можеш да искаш и изискваш някой ще ти се подчинява. Определено не си улучила човека.
Приятен ден и дано книгата ти бъде полезна.

Re:пълноценно двиг. разв. бебето
« Изпратени до: aneliq38 -: Вчера в 22:13:49 »
пак без да се заяждам, но не мога да се стърпя:
1. знам, че ми каза "ще я пратя в понеделник", не съм забравила, но в това не виждам никакво обяснение, нито елементарно извинение - не мога да изляза или т.н.
2. днес е сряда!
3. ние нямаме контакт, а сделка, която е изгодна за мен и ти благодаря, но според моето скромно мнение се забави излишно, което малко ме дразни. но това си е мой проблем, разбира се.
4. как знаеш какво правя по цял ден? - въпросът е риторичен.

повече няма да отговарям нито ще коментирам.

поздрави,
juto

Re:пълноценно двиг. разв. бебето
« Изпратени до: aneliq38 -: Днес в 08:39:21 »
Днес е четвъртък, но книгата я няма нито с вчерашната, нито с днешната поща. Какво правим, г-жо "коректна"? Май ще се обясняваме във форума?
Как може такова нещо за такава смешна сума - 4.50. Не ви ли е срам?!
juto

това е всичко! засега! пращам линк към тази тема на въпросната госпожа, за да знае!



Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 17, 2011, 09:12:48 »
Раздели ТемаНагоре

Е, дано днес дойде. В София носят известията или пратките към 12-1 ч. Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 17, 2011, 09:33:08 »
Раздели ТемаНагоре

И  аз да се влюча ,недей бърза да набеждаваш жената трябва да имаш търпение все пак работим с БГ пощи ,да не забравяме това.
Не искам да заемам страна,но аз имам случка от миналата седмица .Оговаряме се с една потребителка от тук да пратим едновременно нещата ( аз парите,тя дрешката)(това става в понеделник) ,пускаме кой каквото има .Моите пари са при нея на следващия ден (вторник),а дрешката дойде чак в петък при мен .Като ми донесоха пакета и проверих на него кога е пуснат и наистина си пишеше 07.03 за когато се бяхме разбрали . Рядко ми се беше случвало това чакане ,но ето че има и такива моменти.
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 17, 2011, 09:36:51 »
Раздели ТемаНагоре

Леле какво издребняване  Lips Sealed Нека Роси Динкова се включи да каже как й обещах нещо и въпросното нещо дойде след 2м. и половина  Cheesy Имаше си печат с дата 20 Ноември,а при мен дойде на някой си Февруари!!!!!!!!!! Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 17, 2011, 09:45:55 »
Раздели ТемаНагоре

Наистина много взе да се издребнява вече-все пак става въпрос за няколко дни,момичета!!!Неможем всички като с магическа пръчка да излезем и изпратим пакети и колети в точно определеният ден!!! Sad На мене ми се е случвало да изпратя пакети, а записите-не,защото работното време на 2-те гишета се разминава и това за записите приключва работа с 2 часа по-рано от това за пратките,налагало се е допълнително на следващият ден да ходя!!Мисля,че трябва да сме по-толерантни една към друга тук!! Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #5 -: Март 17, 2011, 09:49:50 »
Раздели ТемаНагоре

Излагация!аз чакам пакет от понеделник,още го няма и от както се подвизавам в такива сайтове ще споделя,че имам единичен случай пратката да е пусната примерно в понеделник и във вторник да е при мен Roll EyesНе мисля,че Анелия бави излишно,не търси под вола теле Lips Sealed,направо се очудих,че от днес за утре си чакаш пратка,забрави!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 17, 2011, 09:50:23 »
Раздели ТемаНагоре

Леле какво издребняване  Lips Sealed Нека Роси Динкова се включи да каже как й обещах нещо и въпросното нещо дойде след 2м. и половина  Cheesy Имаше си печат с дата 20 Ноември,а при мен дойде на някой си Февруари!!!!!!!!!! Smiley
Ле-ле вие направо сте капак на чакането  (laugh2) (laugh2)
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

juto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 17, 2011, 09:51:17 »
Раздели ТемаНагоре

проблемът не е в самото получаване, макар и това да е проблем. все още се надявам, че със следобедната поща ще дойде.
проблемът е в отношението.
жената ми прати бележката от пощата току що - пише че е пратила книгата на 14ти (това е чудесно!) - но в писмото си до мен пише, че я е пратила във вторник сутринта - затова още повече се ядосах.
за български пощи съм съгласна.
виждам, че има много положителни оценки и не искам да влиза в никакъв списък, просто искам да си вземе малка бележка за нещата, които пише.
може и издребняване да е, но и друг път ми се е случвало да ми бавят и пратки и пари, но са ми обяснявали - това става, онова става. и аз съм ОК. все пак сме хора, майки и знаем какво е.
Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 17, 2011, 09:51:47 »
Раздели ТемаНагоре

Излагация!аз чакам пакет от понеделник,още го няма и от както се подвизавам в такива сайтове ще споделя,че имам единичен случай пратката да е пусната примерно в понеделник и във вторник да е при мен Roll EyesНе мисля,че Анелия бави излишно,не търси под вола теле Lips Sealed,направо се очудих,че от днес за утре си чакаш пратка,забрави!
Съгласна съм с теб Поли ,тази тема е излишна за мен .
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 17, 2011, 09:52:24 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не съм била некоректна към някого мисля да си изкажа моята гледна точка и да чакам за извинение от потребителката пуснала темата.
Първо не знам защо трябва да давам на някого обяснение защо не мога да отида до пощата веднага щом тя ми е писала за нещо. Мога да ви снимам (знам че това вече е банално) болничните документи с изследвания и рецепта изписана от двете страни. Но няма да го направя защото не мисля че е нужно докато ти свирнат и да хукнеш към пощата.
Второ: Пратих на госпожа "нетърпеливка" бележката на лични. С нейния пакет изпратих още три. До Плевен, Габрово и Пловдив. И с трите нямам проблем - получени са. Съжалявам че Софийските пощи не работят с космическа бързина.
И трето и ми се струва най-важно - тя не е ходила до пощата, а си чака пакета в къщи. Ще попитам emi9, защото знам че е от София "Колко пъти са се загубвали бележки с известия?" и "Колко пъти НЕ са ти носили пакетите до вкъщи?"
Приятен ден на всички и много поводи за усмивки!

ПП: А аз дори не съм ходила да проверя дали ми е превела парите по сметката наистина.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 17, 2011, 09:55:35 »
Раздели ТемаНагоре

проблемът не е в самото получаване, макар и това да е проблем. все още се надявам, че със следобедната поща ще дойде.
проблемът е в отношението.
жената ми прати бележката от пощата току що - пише че е пратила книгата на 14ти (това е чудесно!) - но в писмото си до мен пише, че я е пратила във вторник сутринта - затова още повече се ядосах.
за български пощи съм съгласна.
виждам, че има много положителни оценки и не искам да влиза в никакъв списък, просто искам да си вземе малка бележка за нещата, които пише.
може и издребняване да е, но и друг път ми се е случвало да ми бавят и пратки и пари, но са ми обяснявали - това става, онова става. и аз съм ОК. все пак сме хора, майки и знаем какво е.
Написах че ще дойде във вторник не че съм я пуснала във вторник. Чети внимателно и ако обичаш си изливай отрицателната енергия в други по-подходящи теми.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Март 17, 2011, 09:59:36 »
Раздели ТемаНагоре

Е ,juto като ти е толкова спешна тази книга да беше си я купила от някоя книжарница .Анелия ти е пратила болнични листи .Аз ако съм ще изчакам и ще имам търпение .При условие ,че човек има здравословни проблеми неможе да си зареже здравето и за някави 4.50 да ходи да се занимава.Тук не е продавалника за щяло ни нещяло да се пуска тема !
Имаш право на избор.
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

juto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Март 17, 2011, 10:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

"Цитат на: aneliq38 в Вчера в 08:44:27
Върни се и прочети личните, които съм ти изпратила.
В петък преди обяд ми беше невъзможно да изляза. Ако я бях пуснала след обяд щеше да е при теб във вторник. Аз я пуснах вчера сутринта...." - това е ВТОРНИК (преди сряда обикновено е ВТОРНИК) Smiley
интересно, явно наистина ме следите, за да знаете къде си чакам пратките и какво правя по цял ден!
за сведение - ходя до пощата, защото нито идва пощаждийка нито известие. днес проверих не само на гишето, а и в разпределителното помещение, където получаваха поща току що.
явно темата наистина е излишна, защото госпожата не желае да си вземе бележка!

не ми е пратила никакви листи, а и на мен не ми трябват. виждам, че съм под вашето ниво, щом съм от продавалника, stefani220609. извинете ме! посещавам и пазарувам от книжарници, благодаря за съвета, но книгата я няма никъде около мен.

ще пиша повече само ако не получа книгата, а ако я получа - ще пиша, за да се изтрие темата!

Активен
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Март 17, 2011, 10:12:37 »
Раздели ТемаНагоре

"Цитат на: aneliq38 в Вчера в 08:44:27
Върни се и прочети личните, които съм ти изпратила.
В петък преди обяд ми беше невъзможно да изляза. Ако я бях пуснала след обяд щеше да е при теб във вторник. Аз я пуснах вчера сутринта...." - това е ВТОРНИК (преди сряда обикновено е ВТОРНИК) Smiley
интересно, явно наистина ме следите, за да знаете къде си чакам пратките и какво правя по цял ден!
за сведение - ходя до пощата, защото нито идва пощаждийка нито известие. днес проверих не само на гишето, а и в разпределителното помещение, където получаваха поща току що.
явно темата наистина е излишна, защото госпожата не желае да си вземе бележка!

не ми е пратила никакви листи, а и на мен не ми трябват. виждам, че съм под вашето ниво, щом съм от продавалника, stefani220609. извинете ме! посещавам и пазарувам от книжарници, благодаря за съвета, но книгата я няма никъде около мен.

ще пиша повече само ако не получа книгата, а ако я получа - ще пиша, за да се изтрие темата!


Не ме разбирай погрешно .Казах че в продавалника пускат теми за щяло и нещяло.Ама само не ми е ясно защо изопачаваш думите ти си  го тълкуваш както на теб ти изнася.И мах в предвид ,че при съседите за най-малкото пререкание с някого или най-малкото закъснение се пуска тема НЕКОРЕКТЕН !!!!!!!!!
Както искаш си го тълкувай това ,немога ти го обесня по друг начин .
Само ще ти кажа ,че човек трябва да има търпение ,а що се отнася до продавалника ти сама си каза че пазаруваш от там!!!!!!!
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Март 17, 2011, 10:21:17 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не съм била некоректна към някого мисля да си изкажа моята гледна точка и да чакам за извинение от потребителката пуснала темата.
Първо не знам защо трябва да давам на някого обяснение защо не мога да отида до пощата веднага щом тя ми е писала за нещо. Мога да ви снимам (знам че това вече е банално) болничните документи с изследвания и рецепта изписана от двете страни. Но няма да го направя защото не мисля че е нужно докато ти свирнат и да хукнеш към пощата.
Второ: Пратих на госпожа "нетърпеливка" бележката на лични. С нейния пакет изпратих още три. До Плевен, Габрово и Пловдив. И с трите нямам проблем - получени са. Съжалявам че Софийските пощи не работят с космическа бързина.
И трето и ми се струва най-важно - тя не е ходила до пощата, а си чака пакета в къщи. Ще попитам emi9, защото знам че е от София "Колко пъти са се загубвали бележки с известия?" и "Колко пъти НЕ са ти носили пакетите до вкъщи?"
Приятен ден на всички и много поводи за усмивки!

ПП: А аз дори не съм ходила да проверя дали ми е превела парите по сметката наистина.


Понеже питаш - отговарям. Бележки никога не са ми се губили. Пакетите я ми ги донесат, я не ама там е от мързела на пощальоните.. Но може причината изгубена бележка да нямам в актива да е, че ползвам Централна поща
« Последна редакция: Март 17, 2011, 10:23:53 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: