{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: lady_di некоректен потребител!  (Прочетена 8417 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 16, 2011, 02:05:03 »
Раздели ТемаНагоре

От 21 февруари опитвам да сключа или приключа сделка с въпросната lady_di.
Взех за моя приятелка анцуг от нея, оказа се че не е измерен добре и дойде по къс с поне 3см. Писах че го връщам, и тъй като бях пуснала парите вече, очаквам да ми върне освен 10-те лева и пощенските разходи, тъй като нямам никаква вина в случая и не е редно да плащам почти 4лв поща за нищо. В крайна сметка всеки да си плаща за грешките. Отговора който получих е
Цитат
ОК,съгласна съм да върна парите за анцуга,но съм дала точни размери в обявата и не мисля,че трябва да се набутвам с пощенски.Като получа пакета ще изпратя записа.
Ако аз допусна подобна груба грешка бих се чувствала неудобно, камо ли да карам човека да плаща напразно.
Върнах и анцуга миналия понеделник, минаха 9дни, запис няма.
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Март 16, 2011, 05:58:22 »
Раздели ТемаНагоре

От 21 февруари опитвам да сключа или приключа сделка с въпросната lady_di.
Взех за моя приятелка анцуг от нея, оказа се че не е измерен добре и дойде по къс с поне 3см. Писах че го връщам, и тъй като бях пуснала парите вече, очаквам да ми върне освен 10-те лева и пощенските разходи, тъй като нямам никаква вина в случая и не е редно да плащам почти 4лв поща за нищо. В крайна сметка всеки да си плаща за грешките. Отговора който получих е
Цитат
ОК,съгласна съм да върна парите за анцуга,но съм дала точни размери в обявата и не мисля,че трябва да се набутвам с пощенски.Като получа пакета ще изпратя записа.
Ако аз допусна подобна груба грешка бих се чувствала неудобно, камо ли да карам човека да плаща напразно.
Върнах и анцуга миналия понеделник, минаха 9дни, запис няма.

Линк към обявата моля и искам да чуя мнението на другата дама
Активен

Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 16, 2011, 09:03:28 »
Раздели ТемаНагоре

Ето линка
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Ancung&product=67024&cat=fav
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 16, 2011, 09:20:15 »
Раздели ТемаНагоре

Някъде четох по форума за въпросната дама ...................ама пуста памет
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 16, 2011, 14:15:04 »
Раздели ТемаНагоре

Някъде четох по форума за въпросната дама ...................ама пуста памет
[/quote аз  пък много помня Wink имаше тема за една проскубана шапка ,публикувана в състояние ново в съседите,пак от същата продавачка...просто те подсещам,не се меся в тази тема,че дамата е много чувствителна и не ми се влиза пак в спор с нея Roll Eyes
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Март 16, 2011, 15:01:47 »
Раздели ТемаНагоре

Вярно.......На измаменото момиче - успех Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 16, 2011, 18:37:45 »
Раздели ТемаНагоре

Има развитие, днес получих запис за 10лв. Но съм изпратила 11.88, поне едните пощенски да беше пратила, да не говорим че мисля е редно да си поеме и двете такси. Не става дума за нехаресване а за неточни размери.
Момичето за което взех анцуга е много разочаовано, това за жалост и беше първата и последна покупка от сайта (и подобни), а толкова и хвалих колко хубави неща си взимам от години от нета Sad
Сега да пия една студена вода за четирите и кусур лева пощи и такси и да ги върна на момичето от моя джоб ли? Какво мислите?
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 16, 2011, 18:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще пиша на дамата да се включи и тя в темата и да даде мнение!
Активен

Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Март 16, 2011, 19:40:33 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за съдействието!
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Март 16, 2011, 20:41:07 »
Раздели ТемаНагоре

Благодаря за съдействието!
в предната тема за дамата със скрития дефект не мислех да пиша,понеже беше преди много време и за мен е минало,но сега ще споделя с вас и моя опит с нея. исках да купя едно комплектче уж ново без забележки.Нямах възможност на момента ,тя ме изчака около седмица и там с някаква разлика от ден два от тази в която се уговорихме ми пусна дрехите.на моя му забавиха заплатата и по-добре ,защото не й пратих парите навреме. получих комплект,на който долнището беше в тънки бримчици ,почти не забележими ,но ги имаше . А на горнището трите ленти на адидас бяха в началото криво зашити ,а нагоре даже едната висеше. Директно й ги върнах като даже мисля й сложих пари за пощенските ,понеже колетчето беше разпокъсано и казах на дамата ,че може да му се е случило нещо по пътя и не мога да съм сигурна дали е при нея грешката,но знам че не беше при мен.тя твърдеше ,че аз съм го скъсала ,че съм била дебела,а то е за по-слаби и от напъване да го облека съм го пръснала (това няма да го коментирам,всеки знае ,че нямаш визуална представа за човека с който контактуваш) Не й поставих оценка ,ама е време да се сети ,че не може да прави каквото си иска и да бъде отбелязана като некоректна
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Март 16, 2011, 21:09:04 »
Раздели ТемаНагоре

Има значи и други потърпевши, но защо са спестени неутрални или негативни оценки? Щяха да предпазят кой знае още колко хора. Момичета пишете си впечатленията!
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Март 16, 2011, 21:13:38 »
Раздели ТемаНагоре

Има значи и други потърпевши, но защо са спестени неутрални или негативни оценки? Щяха да предпазят кой знае още колко хора. Момичета пишете си впечатленията!

Като гледам и ти не си поставила макар и неутрална оценка, която след това може да промениш.
Хората гледат първо да си решат проблем между тях и после да поставят оценки Smiley
« Последна редакция: Март 16, 2011, 21:23:57 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Март 16, 2011, 21:46:20 »
Раздели ТемаНагоре

Напротив, поставила съм оценка. Видях че за жената въпроса е приключен и написах оценката си, чаках развитие все пак.
Старите и истории обаче не са оценени Wink
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
qnica85
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 176


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Март 16, 2011, 21:54:30 »
Раздели ТемаНагоре

хайде да се включа и аз. И аз има взаимоотношения с въпросната дама. Преди достааа време се бяхме разбрали за рзамяна :едни нейни къси потурки за един мой лот от панталон с потник.Аз като съвестна продавачка си опаковах и изпратих пакетчето още на следващият ден. Взех да чакам съответно и аз пакетче от нея но се оказа,че тя получи мойто, мерила го и и се оказало ,че и бил малък панталона Tongue при положение че съм дала точни размери. Следователно развалихме размяната и като се започна пак едно чакане да ми върне лота.....някъде около 10-12 дена. Чак след като и казах,че ще я поставя в "Некоректните" тя благоволи да ми го върне. С много лоши впечатления съм от тази дама.И сега незнам защо не съм и поставила неутрална оценка?Huh?
Активен

1.Коректна съм, моля бъдете и вие!
2.Съгласна съм на размяна!
3.За стоки над 15лв. изисквам предварително плащане!
4.Винаги поставям оценки!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Март 16, 2011, 23:11:18 »
Раздели ТемаНагоре

Има значи и други потърпевши, но защо са спестени неутрални или негативни оценки? Щяха да предпазят кой знае още колко хора. Момичета пишете си впечатленията!
беше отдавна и в другия сайт,но се уверих ,че и дамата е същата. там също има тема за нея
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА


Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: