{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: уреда Стийм Моп  (Прочетена 6987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
NELINA-70
нели
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


0877910038

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 07, 2011, 13:16:38 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте , интересува ме какво мислите за уреда за почистване на подови настилки работещ със силата на парата- Стийм Моп, иска ми се да вярвам на казаното и показаното от рекламата ,защото във това забързано ежедневие то може да ни спести много време и все пак бих се радвала  да чуя и вашето мнение, особено на тези които го имат и  използвуват във къщи
Активен

IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 07, 2011, 15:02:10 »
Раздели ТемаНагоре

Измислена работа ! Аз имам белия вариант - нищо общо с рекламата ! За ламинат не става, килимите са като поляти с вода ! Отделно като минаваш теракота после трябва и да забърсваш защото остава вода! Купих го подведена от рекламата а и малката все по нещо разливаше - мислих няма препарати,петната се чистят от килимите но се оказа пълна простотия .Свекървата си е взела парочистачка на СОЛАК синия вариант с накрайници и почиства всичко - наистина си заслужава парите ! Дано съм ти помогнала с мнение Smiley тоест който е взел белия вариант много съжалява - за червения не мога да дам мнение Smiley
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
NELINA-70
нели
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


0877910038

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 07, 2011, 15:11:29 »
Раздели ТемаНагоре

благодаря ти много ,мислех да си купувам на изплащане но май ще се откажа
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 16, 2011, 13:29:18 »
Раздели ТемаНагоре

И аз мислех да го купувам, ама на майка ми приятелка си е купила и тя каза - "даааа, непременно си го купи, много добре ще ти намокри навсякъде, ще си имаш чудни локвички, пък и освен това нали и в мазата имаш още място - да си го забуташ после там, тъй че непременно си го вземи.."
Ама иначе това дето го рекламират с накрайниците за дамаски , дрехи и печки и не знам какво си, не знам дали е същата глупост. Уж казват, че не оставяло мокри петна.
Но така или иначе, ако се чисти с този стийм моп, задължително преди това трябва да е минато с прахосмукачка, метла и т.н, тъй че не спестява никакво време Smiley
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Март 16, 2011, 17:03:24 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да си изкажа отрицателното мнение, като излязоха и се бях засилила да купивам,че ми обръзна всеки ден едно и също. Но първо взех от приятелка да го пробвам, е няма такава вода- навсякъде ми е ламинат, после трябваше да си минавам с мопа, да попие.... Въобще не се лъжи
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
bankova87
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1263


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Март 16, 2011, 17:28:09 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да си изкажа мнението по въпроса! Cheesy
Аз имам червения с накрайниците,та...Аз съм си доволна,защото ми освежава килимите,но няма нищо общо с рекламата!Не чисти големите петна и въобще не спестявах време,напротив...
И аз като теб мислих да го взимам на изплащане,но ми паданаха повече парички тогава и си го купих!
Но според мен не си заслужават парите!Аз го ползвам,защото нали съм дала толкова парички....И ми е жал да го захвърля! Cheesy
Активен

При сериозен интерес пишете на ЛС!Не пращам и не получавам с наложен платеж!
Приемам размяна!
Пиша оценки,правете го и вие!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Март 25, 2011, 07:57:23 »
Раздели ТемаНагоре

и аз тук-имах стиим-мопа преди да влезе в бьлгария,беше немска-марка teleschop,dampfrejniger-демек "парочистачка"беше като перящите прахосмукачки-подвижен контейнер на колела и маркуч с накрайници,четката имаше скоби да се постави микрофибьрка или някьв"парцал"но се разочаровах и аз-даже я продадох тук,в нашия сайт,за 40 лв!трябва да е идеално почистено,за да минаваш с него!все пак функцията е да издухва парата под налягане,не да всмуква!и кво чистиш-нищо!!!миришеше ми цялата кьща на влага и ми мокрееше,ведньж сложих вьтре омекотител поне за аромат да има,но нищо-явно е било малко/но не фатално за уреда де/и не се усети!само прозорците сьм си мила с кеф с нея-единия край на четката имаше гума,това е-пььььлен боклук!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Март 28, 2011, 14:23:15 »
Раздели ТемаНагоре

Измислена работа ! Аз имам белия вариант - нищо общо с рекламата ! За ламинат не става, килимите са като поляти с вода ! Отделно като минаваш теракота после трябва и да забърсваш защото остава вода! Купих го подведена от рекламата а и малката все по нещо разливаше - мислих няма препарати,петната се чистят от килимите но се оказа пълна простотия .

 (yes3)
освен всичко друго трябва да се  ползва преварена вода защото дюзичките са много малки и варавикът от вадата ги запушва /нашият ходи на ремонт за една година три пъти/ (rude1)
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: