{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бебе и зъболекар  (Прочетена 6679 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Март 03, 2011, 17:05:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мами!
Имаме проблем с горните зъбки и смятам да водя мъника който е на 1.9м на зъболекар
Пускам тази тема за да споделите вашият опит .
Чувала съм че се правят зъбките под упойка -но каква е лесно ли се излиза от нея!?
Много странна работа преди 2 м някъде забелязах че горните зъбки на синът ми са с по- тъмен цвят не са така снежно бели, след известно време видях черен налеп на кътника и попитах една мама която е зъболекар какво ли е това -кариес или..
Каза ми че е мн малък за кариеси вероятно е налеп от храна течности сок.др.
Но сега забелязах че по горната част на зъбките има малки дупчицци щях да припадна от притеснение какво е това боже дали ще се разрушат всичките му горни зъбки притеснена съм.
Другата седмица ще го видя на зъболекар дано има оправия.
При какта се беше получило нещо подобно, но само на горните 4-резците беше пила Мултифер- за желязо дифицитна анемия и от него по-късно разбрах че е потъмняването -ходихме на зъболекар иги намазаха с някаква паста и спряха процеса имаше леко изронване, но спря до там -а сега като попитах тази мама дали още работят с тази паста за запечатванена зъбките каза ми не НЕ- варианта е да се сложи упоика и да се обработят или пломбират?
Пишете дали сте имали подобни проблеми и тяхното решение.
« Последна редакция: Март 03, 2011, 17:13:15 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Март 03, 2011, 19:11:40 »
Раздели ТемаНагоре

от къде си?
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Март 03, 2011, 19:31:51 »
Раздели ТемаНагоре

От Ст Загора съм.
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
valency11
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 204

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Март 03, 2011, 19:48:56 »
Раздели ТемаНагоре

ако имаш възможност да пътуваш до пловдив , ще ти кажа къде да отидеш в един модерен стоматологичен център, в който работят четерима преподаватели от пловдивския факултет по стоматология! аз ходя там, и детенцето водя там и просто съм безкрайно впечатлена и благодарна!
единия зъболекар е специалист по естетична стоматология,другия по лицево челюстна хирургия, има и жена която е специалист по детска стоматология и хирургия! ако трябва да ти се вади зъб , ти го вади само този който е лицево-челюстен, после другия си прави другото и така! работят в екип! ако искаш ми пиши за да ти дам координати!
Активен

НЕ РАЗМЕНЯМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luchezara
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1316


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 08, 2015, 08:14:13 »
Раздели ТемаНагоре

КАкво да правя на дъщеричката ми и растат зъбки, постоянно вдига температура, плаче, знам,че и е тежко, но как да и помогна?
Активен

milenita9
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 08, 2020, 18:54:01 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
И аз мога да Ви кажа зъболекар от Пловдив, много добър. Той не е детски, но аз си водих детето, когато беше на 3, защото новите зъби бяха почнали да му разтат, а млечните не бяха паднали, даже не се бяха разклатили. Бях се притеснила дали новите няма да й се изкривят, но се оказа, че няма проблем и не е нужно да й се вадят. Зъболекаря работи в кв. Смирненски до мола ако искате ще Ви кажа подробности. Много е добър цялото семейство ходим при него от години и изобщо не взима скъпо.
Активен
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1259


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Юни 07, 2020, 19:10:29 »
Раздели ТемаНагоре

За зъболекари знам, че Bulgariadent са много добри, но са само в София - някъде покрай МОЛ България бяха. Специализирани са в детската стоматология и дори на изплащане имат някакви опции. Казвам го понеже те стоматологичните процедури вече и в България си станаха доста пари, но когато е качествено си струва.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: