{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205168 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #210 -: Октомври 05, 2010, 15:26:48 »
Раздели ТемаНагоре

1. Има филтър за сортиране по цена "Най-ниска цена"
2. За филтър по състояние на стоките ще помисля как да се направи (софтуерно)
3. Ще има промени по състоянието на стоките. Надявам се днес или най-късно утре.

Маминко мога да те уверя, че чета 99% от постовете и съм реагирал на твоя още когато го публикува. В момента се обсъждат нещата с модовете и днес или утре ще излезем с решение. Единствено т.2 ще ме затрудни, но ще го измислим Smiley

Много благодаря за обърнатото внимание.

Колкото до т.2 сигурна съм, че ако има вариант за разработка, ще бъде полезно за всички участници/чки. 

4. При редактиране на обява, ако не обърнеш внимание за състоянието на стоката се слага по подразбиране състояние "ново", а е възможно първоначално да е е било сложено друго състоние и стоката да не е била нова.
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 16:31:41 от maminko » Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
mira
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 194

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #211 -: Октомври 07, 2010, 20:41:34 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли вариант да се оправи това с размера на снимката,повечето тук в този сайт сме мамчета с малки деца и е мъчение ако всяка една снимка трябва да я изрежа за да я кача тук

Ще пробвам да задам по-голям формат за снимките, но това може да понижи скоростта на сайта. Ако това се случи ще върна стария вариант на големина на снимката. Вдигам големината на снимката до 3 мегабайта. Надявам се да няма проблеми!

Eто по този въпрос аз също искам да си кажа мнението. Защото от големи, но лоши снимки полза никаква. Нито има полза от бавен сайт. Не е необходимо снимката да е 3 МВ, за да е добра. Може да е 1 МВ и да е направена добре и всичко необходимо да се вижда. И не е необходимо да се "режат" снимките, нито да се намаляват, просто си сменете сетингите на апарата, когато снимате за сайта.
Активен

За всички обяви: предварително плащане; пощенските за сметка на купувача, освен ако не сме уговорили друго; наложен платеж - след уговорка;
Пращам МПП по БП;
Предпочитам превод по сметка;
Не мога да пращам всеки ден: кварталната ми поща е в ремонт, затова трябва да ходя до друга, а съм с 2 деца;
Много ви моля, пишете оценки!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #212 -: Октомври 08, 2010, 13:02:41 »
Раздели ТемаНагоре

влизам с предложение и гледам то вече има такова,
но все пак
И АЗ МНОГО СЕ НАДЯВАМ ДА ИМА СКОРО ФИЛТЪР ПО СЪСТОЯНИЕ НА СТОКАТА (angels4)
(особено след страхотната и осъществена идея за унифициране на разбиранията за състояние на стоките  (whee1) ))


и като купувач много ще ме улесни, и като продавач ще понамали страданията ми, че новите ми бебешки дрешки публикувани преди седмица, са минали вече в пълно забвение някъде на 50-та страница, затрупани от блузки с лекета за по (цели) 4 лева!  (dew1)
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
даная.
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 604


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #213 -: Октомври 08, 2010, 15:03:11 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам едно предложение.Днес ми се наложи да потърся памперси и доста се колебаех в кой точно раздел да потърся.Накрая намерих няколко обяви в раздела за други дрешки за децата.Не е ли по удобно да се създаде друга подкатегория в раздела "Други стоки за детето"
Активен

Ценя добрата комуникация
Поставям оценки,моля правете го и вие
Коректна съм
Понякога съм възпрепятствана да отида до пощата,имам бебе
Мерете по размери,не разчитайте на етикета.
МОИТЕ ОЦЕНКИ-=http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43925&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #214 -: Октомври 08, 2010, 15:54:55 »
Раздели ТемаНагоре

влизам с предложение и гледам то вече има такова,
но все пак
И АЗ МНОГО СЕ НАДЯВАМ ДА ИМА СКОРО ФИЛТЪР ПО СЪСТОЯНИЕ НА СТОКАТА (angels4)
(особено след страхотната и осъществена идея за унифициране на разбиранията за състояние на стоките  (whee1) ))


и като купувач много ще ме улесни, и като продавач ще понамали страданията ми, че новите ми бебешки дрешки публикувани преди седмица, са минали вече в пълно забвение някъде на 50-та страница, затрупани от блузки с лекета за по (цели) 4 лева!  (dew1)

Работя по въпроса! Надявам се скоро да има промяна Smiley

И аз имам едно предложение.Днес ми се наложи да потърся памперси и доста се колебаех в кой точно раздел да потърся.Накрая намерих няколко обяви в раздела за други дрешки за децата.Не е ли по удобно да се създаде друга подкатегория в раздела "Други стоки за детето"

Наистина няма такъв раздел. Довечера или утре ще се погрижа!
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #215 -: Октомври 09, 2010, 12:39:19 »
Раздели ТемаНагоре

ееей, ама вие се върха  (danke2) (danke2) (danke2) речено-сторено, хора на действието  (super1)

нека другият сайт сега се пъне до пръсване с популистки псевдо инициативи, късно е чадо за китка  (feast1).... Cheesy Cheesy Cheesy

Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #216 -: Октомври 09, 2010, 12:43:03 »
Раздели ТемаНагоре

ееей, ама вие се върха  (danke2) (danke2) (danke2) речено-сторено, хора на действието  (super1)

нека другият сайт сега се пъне до пръсване с популистки псевдо инициативи, късно е чадо за китка  (feast1).... Cheesy Cheesy Cheesy

Smiley Бързи, смели, сръчни Smiley Хихи. Други предложения ?!
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #217 -: Октомври 09, 2010, 12:58:07 »
Раздели ТемаНагоре

Други предложения ?!

работете по-бавно, че не можем да мислим толкова бързо!  (evil7) сори за спама, млъквам.  Lips Sealed
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #218 -: Октомври 09, 2010, 13:03:16 »
Раздели ТемаНагоре

 (sunbed1) (tongue2) (tongue2) (tongue3)
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #219 -: Октомври 09, 2010, 13:08:33 »
Раздели ТемаНагоре

И моето предложение е свързано с размера на снимките-наистина си е мъчение да се намалят,аз го направих и пак не ми публикува обявата..даже писах в темата с въпроси,ама никой не се отзова и не мога да си пусна обявите (sad1)
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #220 -: Октомври 09, 2010, 13:16:16 »
Раздели ТемаНагоре

И моето предложение е свързано с размера на снимките-наистина си е мъчение да се намалят,аз го направих и пак не ми публикува обявата..даже писах в темата с въпроси,ама никой не се отзова и не мога да си пусна обявите (sad1)

Cheesecake ще потърся решение на проблема. Надявам се днес да ти дам отговор.

п.п. прочетох предния ти пост, но нямах време да пиша тогава.
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #221 -: Октомври 09, 2010, 13:21:30 »
Раздели ТемаНагоре

Няма проблем,знам,че тук се уважават проблемите ни и ще получа отговор,но много се ядосах сутринта,защото не разбирам какво още трябва..намалих ги след това на 500х500 и пак нищо Sad Ще следя за отговор довечера и мерси Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #222 -: Октомври 09, 2010, 13:24:21 »
Раздели ТемаНагоре

Няма проблем,знам,че тук се уважават проблемите ни и ще получа отговор,но много се ядосах сутринта,защото не разбирам какво още трябва..намалих ги след това на 500х500 и пак нищо Sad Ще следя за отговор довечера и мерси Smiley

Трябва да са минимум 600х600 и да не надвишават 2 мегабайта. Според мен най-добрата резолюция е 1024х768. Но както казах ще гледам да коригирам нещата.
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #223 -: Октомври 10, 2010, 12:38:42 »
Раздели ТемаНагоре

ще питам тук, а не в съседната тема, защото въпросът ми е продължение на темата от горните постове:

на какъв принцип се подреждат стоките при извикване с новия филтър по състояние, т.е. като задам състояние "Отлично" и се показват 32 станици резултати, с разбъркани цени и разбъркани дати на подаване....
например тази моя обява излиза чак на 17 стр
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=52159&cat=11
без да е нито по-стара от останалите, нито по-скъпа, нито по-малко посещавана....  (what2)

не е ли възможно извиканите по състояние резултати все пак вътре да са подредени по друг признак, или поне да се знае по какъв признак или просто е на късмет?
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #224 -: Октомври 10, 2010, 12:40:31 »
Раздели ТемаНагоре

ще питам тук, а не в съседната тема, защото въпросът ми е продължение на темата от горните постове:

на какъв принцип се подреждат стоките при извикване с новия филтър по състояние, т.е. като задам състояние "Отлично" и се показват 32 станици резултати, с разбъркани цени и разбъркани дати на подаване....
например тази моя обява излиза чак на 17 стр
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=52159&cat=11
без да е нито по-стара от останалите, нито по-скъпа, нито по-малко посещавана....  (what2)

не е ли възможно извиканите по състояние резултати все пак вътре да са подредени по друг признак, или поне да се знае по какъв признак или просто е на късмет?

Ще направя корекция да ги подреда и по реда на публикуване
Активен



Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: