{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205231 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Bonbon
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #195 -: Септември 17, 2010, 10:30:15 »
Раздели ТемаНагоре


както и възможно ли е да има опция за преглеждане на обявите наприме от последния ден,или най новите от всички категории едновременно

Има такава опция.Когато кликнеш на календара ( в ляво ) ти излизат обявите за датата която желаеш. В червено е текущата дата.
също и горе в дясно има :Последни обяви: "през последния ден"  "последните 7 дни"  "последните 14 дни"  "всички обяви"  в зависимост от периода който желаеш да разгледаш, може да си ги доподредош и от падащото меню.

Благодаря Kiss
Активен
teodopa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Щастливка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #196 -: Септември 20, 2010, 14:32:30 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, предварително се извинявам, ако е било споменато някъде по-напред, но някъде прочетох за опция за плащане чрез Epay или Paypal. Ще има ли развитие по въпроса, ще има ли тази опция на сайта? Мисля, че е много добре като идея, просто не ми се занимава постоянно с пощенски записи. Отделно, ако се направи, трябва да има доста добро обяснение и информация за потребители, които не са много на "ти" с интернет разплащанията.
Между другото много малко потребители могат дори да предоставят банковата си сметка, за да се направи банков превод (с интернет банкиране от вкъщи).
Така че би било трудно в началото, но не и невъзможно, трябва да бъдем в крак с технологиите.
Smiley
Активен

Коректност: Коректен и честен потребител съм Smiley
    Качество: В обявите се публикуват само качествени дрехи, състоянието е отлично или много добро, всяка забележка, ако има такава, се описва. Винаги публикувам дрехи, които имат живот и бих се радвала да получа. Всички дрехи се изпращат в чист и изпран вид (гладенето не е моята стихия). Ако все пак се случи да допусна грешка, моля пишете ми, ще решим проблема заедно Smiley
    Начин на плащане: Еконт/наложен платеж на пощенска пратка/, банков превод (сметката е в Банка ДСК) или пощенски запис;
    С предимство за писалите на ЛС или с изпратена оферта; Моля след като отправите Вашата оферта, да потвърдите желанието си на ЛС, така ще установим по-бърз контакт;
    Номерация: Всички дадени номера са по европейска/английска номерация;
    Доставка: Предпочитам пощенска пратка на Еконт с НП, цената, която включвам за доставка е възможно най-ниската = 2,50 лв;  мога да ви предложа и БГ пощи (за съжаление не мога да ви предложа лично предаване, тъй като съм ангажирана 7 дни в седмицата...)
    Отстъпки: За суми над 20 лв, поемам доставката на пощенска пратка по Еконт, при по-големи суми има допълнителни отстъпки.
    Ако желаете да ме "следвате", всяка седмица публикувам нови обяви за бебешки, детски и дамски дрехи и обувки

ПРИЯТНИ ЧАСОВЕ В БГДОМАКИНЯ! БЛАГОДАРЯ ВИ!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #197 -: Септември 20, 2010, 15:17:40 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, предварително се извинявам, ако е било споменато някъде по-напред, но някъде прочетох за опция за плащане чрез Epay или Paypal. Ще има ли развитие по въпроса, ще има ли тази опция на сайта? Мисля, че е много добре като идея, просто не ми се занимава постоянно с пощенски записи. Отделно, ако се направи, трябва да има доста добро обяснение и информация за потребители, които не са много на "ти" с интернет разплащанията.
Между другото много малко потребители могат дори да предоставят банковата си сметка, за да се направи банков превод (с интернет банкиране от вкъщи).
Така че би било трудно в началото, но не и невъзможно, трябва да бъдем в крак с технологиите.
Smiley

Ще има такива опции и скоро ще бъде въведено Smiley
Активен

betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #198 -: Септември 21, 2010, 13:26:13 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам едно предложение
ако е възможно в полето "добави коментар"
лентите "
BB Code легенда
Легенда за Емотиконки"
да се изместят отгоре например, за да може коментарите да могат да се изпращат по бързо с клавиш Tab
защото в момента ако искам да ползвам Tab
както правя по навик), трябва да обходя всички опции за форматиране на текста за да стигна до "изпрати" Smiley Smiley Smiley
 

извинявам се ако вече е коментирано, благодаря!!!
Активен

   


Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #199 -: Септември 21, 2010, 14:35:36 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам едно предложение
ако е възможно в полето "добави коментар"
лентите "
BB Code легенда
Легенда за Емотиконки"
да се изместят отгоре например, за да може коментарите да могат да се изпращат по бързо с клавиш Tab
защото в момента ако искам да ползвам Tab
както правя по навик), трябва да обходя всички опции за форматиране на текста за да стигна до "изпрати" Smiley Smiley Smiley
 

извинявам се ако вече е коментирано, благодаря!!!

Ще го коригирам утре Smiley
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #200 -: Септември 22, 2010, 21:10:48 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте
Да попитам пак дали е възможно дрехите да се разделят на нови и употребявани. Наложи ми се да търся подарък за едно бебче и стигнах до 15 страница и ми писна да разглеждам по- нататък. Ако може да се направи ще е супер  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Tonita75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #201 -: Септември 25, 2010, 13:51:09 »
Раздели ТемаНагоре

Може  ли да се направи нещо по отношение на "повдигането" на обяви нагоре в съответната категория. Така ще се отсяват по-лесно стоките,които не са продадени и тези, които имат най-много коментари, съотв. интерес към тях....Сега, доколкото виждам редът е според деня на добавянето на обявата. Embarrassed
Активен

Изпращам след предварително заплащане за нови потребители. Суми над 20 лв. - предварително заплащане. Получавам и изпращам по поща. Коректна съм и очаквам същото. Изчаквам до 8 часа след записване. Следя реда на записаните. Очаквам ЛС след записване в обявата.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #202 -: Септември 25, 2010, 16:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

Може  ли да се направи нещо по отношение на "повдигането" на обяви нагоре в съответната категория. Така ще се отсяват по-лесно стоките,които не са продадени и тези, които имат най-много коментари, съотв. интерес към тях....Сега, доколкото виждам редът е според деня на добавянето на обявата. Embarrassed

А тези които са хубави и без коментари - кучета ги яли. Сега поне има равнопоставеност
Активен

Tonita75
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 117


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #203 -: Септември 25, 2010, 16:37:51 »
Раздели ТемаНагоре

Може  ли да се направи нещо по отношение на "повдигането" на обяви нагоре в съответната категория. Така ще се отсяват по-лесно стоките,които не са продадени и тези, които имат най-много коментари, съотв. интерес към тях....Сега, доколкото виждам редът е според деня на добавянето на обявата. Embarrassed

А тези които са хубави и без коментари - кучета ги яли. Сега поне има равнопоставеност
Така  парцалите,  пуснати днес, ще засенчат добрите неща от вчера Smiley Освен това сайтът ще се напълни с едни и същи обяви месец  след месец.
Както и да е. Успех! Smiley Беше предложение.
« Последна редакция: Септември 25, 2010, 16:39:40 от Tonita75 » Активен

Изпращам след предварително заплащане за нови потребители. Суми над 20 лв. - предварително заплащане. Получавам и изпращам по поща. Коректна съм и очаквам същото. Изчаквам до 8 часа след записване. Следя реда на записаните. Очаквам ЛС след записване в обявата.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #204 -: Септември 25, 2010, 16:41:10 »
Раздели ТемаНагоре

Може  ли да се направи нещо по отношение на "повдигането" на обяви нагоре в съответната категория. Така ще се отсяват по-лесно стоките,които не са продадени и тези, които имат най-много коментари, съотв. интерес към тях....Сега, доколкото виждам редът е според деня на добавянето на обявата. Embarrassed

А тези които са хубави и без коментари - кучета ги яли. Сега поне има равнопоставеност
Така  парцалите,  пуснати днес, ще засенчат добрите неща от вчера Smiley Освен това сайтът ще се напълни с едни и същи обяви месец  след месец.
Както и да е. Успех! Smiley Беше предложение.

По тази логика всеки може да си повдигне парцала днес и да засенчи хубавите неща от вчера Smiley Влизаме в една полемика ... Smiley Надявам се метода който сме избрали да е най коректен.
« Последна редакция: Септември 26, 2010, 09:56:44 от daiido » Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #205 -: Септември 25, 2010, 16:42:25 »
Раздели ТемаНагоре

Tonita75 ,идеята ти е обсъждана много отдавна,но повече от потребителите са доволни на това,което е сега.Виддимо е колко коментара има и без да се влиза в обявата
Всички искаха равноправие,има го!
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
betty
ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТЕН ПОТРЕБИТЕЛ!
no ads
power user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 724


БЪДЕТЕТЕ ЗДРАВИ!!!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #206 -: Септември 28, 2010, 13:26:21 »
Раздели ТемаНагоре

и аз имам едно предложение
ако е възможно в полето "добави коментар"
лентите "
BB Code легенда
Легенда за Емотиконки"
да се изместят отгоре например, за да може коментарите да могат да се изпращат по бързо с клавиш Tab
защото в момента ако искам да ползвам Tab
както правя по навик), трябва да обходя всички опции за форматиране на текста за да стигна до "изпрати" Smiley Smiley Smiley
 

извинявам се ако вече е коментирано, благодаря!!!
Активен

   


maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #207 -: Октомври 02, 2010, 15:25:26 »
Раздели ТемаНагоре

1. Да има възможност да се сортира по цена
2. Да има и друг филтър със състоянието на стоките.
3. Допадна ми предложението за добавяне на

... ново с етикет, ново без етикет...

------
Май след мен всички замлъкнаха.
administrator, колко време би отнело добавянето на тези филтри и въобще смятате ли че ще са полезни?
Лично за мен много често ми се иска да ги има Smiley
« Последна редакция: Октомври 04, 2010, 14:01:46 от maminko » Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #208 -: Октомври 05, 2010, 08:38:35 »
Раздели ТемаНагоре

1. Да има възможност да се сортира по цена
2. Да има и друг филтър със състоянието на стоките.
3. Допадна ми предложението за добавяне на

... ново с етикет, ново без етикет...

------
Май след мен всички замлъкнаха.
administrator, колко време би отнело добавянето на тези филтри и въобще смятате ли че ще са полезни?
Лично за мен много често ми се иска да ги има Smiley

1. Има филтър за сортиране по цена "Най-ниска цена"
2. За филтър по състояние на стоките ще помисля как да се направи (софтуерно)
3. Ще има промени по състоянието на стоките. Надявам се днес или най-късно утре.

Маминко мога да те уверя, че чета 99% от постовете и съм реагирал на твоя още когато го публикува. В момента се обсъждат нещата с модовете и днес или утре ще излезем с решение. Единствено т.2 ще ме затрудни, но ще го измислим Smiley
Активен

susikata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #209 -: Октомври 05, 2010, 09:00:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз предлагам да се разделят обувките от маратонките (спортните обувки). Или просто всички обувки да са в един раздел.
Активен

Коректна съм, очаквам същото! Изпращам като МПП, пазя ред 8 часа, не плащам опаковки и пликове.

оценки


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: