{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205166 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #510 -: Октомври 01, 2011, 08:38:40 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,не знам как търсите,че не Ви излиза нищо Roll Eyes
1-разширено търсене
2-гоблен(на кирилица);латиницата е забранена
3-http://www.bgdomakinq.com/showcat.php?mcats=all&si=%D0%B3%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BD&what=allfields&name=&when=0&whenterm=&dist=&radius=&low=&high=&systoqnie=&grad=&sex=

Приятно разглеждане! Smiley

Даце има си проблем . Днес ще го реша надявам се Smiley
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #511 -: Март 25, 2012, 18:31:36 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам да въведете цена по договаряне  Smiley
например имам едно нещо, за което нямам идея на каква цена да го пусна и съм писала по договаряне но модераторите искат да поставя реална цена ............... значи щом не знам колко да искам не трябва да пускам обява  Sad
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #512 -: Март 25, 2012, 18:49:57 »
Раздели ТемаНагоре

Това с договарянето е като онова с наддаването.Няма как да стане ,понеже винаги ще има сърдити.В случая при Вас е костюм и много лесно можете да определите цената му!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #513 -: Март 25, 2012, 19:50:23 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам да въведете цена по договаряне  Smiley
например имам едно нещо, за което нямам идея на каква цена да го пусна и съм писала по договаряне но модераторите искат да поставя реална цена ............... значи щом не знам колко да искам не трябва да пускам обява  Sad

Ще помисля по въпроса!
Активен

DesiK
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 6

Профил
« Отговор #514 -: Април 04, 2012, 14:38:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, моето предложение е свързано с категориите:
Много по-удобно би било ако в раздел за "Нежната половинка" блузите са разделени не на зимни и летни, а например на:
1.блузи с къс ръкав /тениски, потници и т.н./
2.блузи с дълъг ръкав /туники, ризи и т.н./
3.пуловери и жилетки
Така по-лесно потребителите ще могат да търсят нещото от което имат нужда.  Smiley
Защото например блузка с дълъг ръкав за този сезон едни определят като зимна, други като лятна и такива блузки се намират и в двете категории.
Активен

Давам предимство на купуващите повече от 1 нещо.
Предпочитам да получавам и изпращам с БГ пощи.
За потребители без положителен рейтинг изисквам предварително заплащане.
Ценя коректността!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #515 -: Април 17, 2012, 17:44:11 »
Раздели ТемаНагоре

Това с договарянето е като онова с наддаването.Няма как да стане ,понеже винаги ще има сърдити.В случая при Вас е костюм и много лесно можете да определите цената му!
Честно казано не мога да му определя цената. И 50 някой да предложи и 100 все ще се съглася. Няма да седи в гардероба просто да си събира прах , а ще свърши на някой работа. Какъв е проблема ако този, който иска да го купи предложи цена. Затова и предлагам да има по договаряне и не виждам причини някой да се сърди от потребителите. Не знам да има правило - закон в сайта да продадеш на първия който е казал че иска да купи и всеки продава на който си иска. В такъв случай пак трябва да има " сърдити"
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #516 -: Април 17, 2012, 20:07:24 »
Раздели ТемаНагоре

Това с договарянето е като онова с наддаването.Няма как да стане ,понеже винаги ще има сърдити.В случая при Вас е костюм и много лесно можете да определите цената му!
Честно казано не мога да му определя цената. И 50 някой да предложи и 100 все ще се съглася. Няма да седи в гардероба просто да си събира прах , а ще свърши на някой работа. Какъв е проблема ако този, който иска да го купи предложи цена. Затова и предлагам да има по договаряне и не виждам причини някой да се сърди от потребителите. Не знам да има правило - закон в сайта да продадеш на първия който е казал че иска да купи и всеки продава на който си иска. В такъв случай пак трябва да има " сърдити"

Няма правило за 1 или 2 по запис и така нататъка. Продавача сам си решава. Той е собственик на стоката в крайна сметка.
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #517 -: Април 28, 2012, 13:56:50 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе има ли как да се направи примерно -като си трия обявите да не ме връща на начална страница ами пак да си оставам в обяви?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #518 -: Април 30, 2012, 08:44:39 »
Раздели ТемаНагоре

Шефе има ли как да се направи примерно -като си трия обявите да не ме връща на начална страница ами пак да си оставам в обяви?

Може само да намеря как се прави Smiley
Активен

nasiteodorova
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 231


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #519 -: Август 17, 2013, 10:52:57 »
Раздели ТемаНагоре

Можете да видите даден потребител дали е он-лине по 2 начина. Единия когато влезете в негова обява и натисните "Информация за продавача" в позиция "Текущ статус:" се вижда дали е активен или не. Втория начин е да прегледате в заглавната страница на сайта където са обявите най-долу има "Потребители разглеждащи BgDomakinq.com". Там са изписани всички потребители които в момента активни.

До събота следобяд ще бъдат изготвени допълненията към разделите включително и такива за "търсене" и "размяна".  Надявам се да помогнат Smiley
[/quote]

Аз мога да кажа само че, от доста време когато и да погледна по втория начин вечно сме само двама или трима .
Вече сайта не е същия няма продавачи няма и купувачи....дано да е защото повече от потребителите са на почивки,но все ми се струва че бг домакиня вече не от най посещаваните сайтове.
Активен

пращам на първия който ми прати адр., Потребител който взима 2 или повече неща от мен е с предимство!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #520 -: Август 17, 2013, 11:59:40 »
Раздели ТемаНагоре

Така е за съжаление. Този месец по-слабичко. Така беше и предния август. Да не забравяме, че и Продавалник е голям сайт и много от хората са там. Може би трябва да има някаква промяна тук, но все още не знам каква да е. Към момента сайта изкарва достатъчно пари да се издържа и не смятам да го закривам. Дори има предложение от една фирма да бъде купен, но за момента няма да го продавам. Дано намерим начин да го развием.
Активен

petkova88
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #521 -: Март 19, 2015, 14:37:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте! Все още ли съществува този форум?! Тоест дали все още някой влиза да комуникира? Smiley
Активен


Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: