{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 208495 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #165 -: Август 25, 2010, 21:03:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ами не може ли да има само 2 категории(примерно)
за бебета и деца
и за жени  :Smiley
без да има конкретни подкатегории,смятам че такива дрешки бързо биха си намирали нови собственици и няма да има "затлачване".И примерно да има 3 описания-отлично мн.добро и добро..за да няма чистка на боклуци Lips Sealed

На мен изобщо, ама изобщо не ми звучи добре идеята.Те всъщност май са две.
Така всичко е супер подредено и лесно за разглеждане и намиране.Ако се направят само 2 категории ще стане голяма бъркотия.Поли, панталони, блузи, малки и големи, всичко набухано заедно.И ако искам да разлгедам примерно само полите ... няма как да стане.Трябва да цъкам като ненормална стотици страници и да разгледам всичко.
Така както е в момента сайта, мисля, че е много подреден.На мен лично не ми допадат само имената на някои от категориите, но не е болка за умирачка.

Що се отнася до това да има и 3 описания на категориите, също не ми звучи добре.Кой ще определя в какво състояние е дрехата за да я сложи в категорията? Който я качва ли?Още от Продавалника е доказано, че хората имат различно усещане и преценка за "отлично" "добро" и "много добро".Има толквова теми за това.Подозирам, че "добро" ще е полупразна от към обяви категория.
Активен
mannuella
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47

продавам постоянно,разчиствам постоянно

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #166 -: Август 25, 2010, 21:43:44 »
Раздели ТемаНагоре

Ами всъщност идеята е да са неща по 1лв(примерно) и съм сигурна,че това ще бъде най-посещаваната категория.Почти всеки ще иска да вземе нещо на по-ниска цена.Предполагам,че който търси нещо конкретно първо би погледнал в съответната категория и като не намери подходящо тогава сигурно би отделил малко време да се порови и в др.категория
Относно описа-аз предлагам само3 категории,защото в противен случай най-вероятно ще виждаме дрешки със задоволително описание.
Спор няма,че всеки има гледна точка на преценка за състояние,но нали сме хора и можем цивилизовано да се разберем и като не отговаря на описанието-да върнем каквото сме взели
И на мен ми се е случвало няколко пъти да не отговаря на описанието.А и не вярвам за 1лв някой да изпраща с нал.платеж или след предварителен запис
М това е от мен всеки има право на мнение,това беше моето
Активен

Пазя ред 2 -достатъчно време за размисъл
Покупка на 2 неща- предимство
Прескачам по свое усмотрение
Изисквам предварително плащане
Предпочитам плащането да е по банков път:
               Сметка BG94FINV91501004368056
                  Мануела Димитрова Антонова към 1 инвест.банк
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #167 -: Август 27, 2010, 11:22:08 »
Раздели ТемаНагоре

Има потребители,публикували обяви и не влизали в сайта повече от мес.,че дори и два:възможно ли е на такива да се трият обявите,защото не ми е приятно,записвайки се в обява,да търся от кога не е активен.
Повдигам въпроса,защото "попадам"на такива продавачи.
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #168 -: Август 30, 2010, 11:49:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам следното предложение-да имаме право да си "ъпваме" обявите със собствен команетар и тази,която има нов коментар съответно да идва най-отпред.В продавалника е разрешено,не виждам логиката тук да не е.Но примерно когато сам си вдигнеш обявата,след това да може да го направиш отново,само ако си изтриеш предния коментар и тогава пускаш нов.Така няма да се натоварва сайта с излишни коментари,да се забавя и тн.А сега има обяви,които са на последна страница..е кой ще рови 300 страници,за да ти види обявата  Shocked  Мисля,че всеки би желал ако няма активност по дадена дрешка,да напише една усмивка,за да я повдигне.Така хем има по-голяма възможност да я продаде,хем за купувалките има по-голяма възможност да си харесат нещо.Много е глупаво това в момента,аз имам обяви откакто съм регистрирана тук,които стоят зачукани на задните страници и няма нито едно ново преглеждане от седмици.Надявам се администратора да направи нещо по въпроса,ако ме подкрепят още хора.Все пак нали питате какво е удобно и хубаво за нас,потребителите,та отдавна смятах да си изкажа предложението Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #169 -: Август 30, 2010, 12:02:54 »
Раздели ТемаНагоре

Аз имам следното предложение-да имаме право да си "ъпваме" обявите със собствен команетар и тази,която има нов коментар съответно да идва най-отпред.В продавалника е разрешено,не виждам логиката тук да не е.Но примерно когато сам си вдигнеш обявата,след това да може да го направиш отново,само ако си изтриеш предния коментар и тогава пускаш нов.Така няма да се натоварва сайта с излишни коментари,да се забавя и тн.А сега има обяви,които са на последна страница..е кой ще рови 300 страници,за да ти види обявата  Shocked  Мисля,че всеки би желал ако няма активност по дадена дрешка,да напише една усмивка,за да я повдигне.Така хем има по-голяма възможност да я продаде,хем за купувалките има по-голяма възможност да си харесат нещо.Много е глупаво това в момента,аз имам обяви откакто съм регистрирана тук,които стоят зачукани на задните страници и няма нито едно ново преглеждане от седмици.Надявам се администратора да направи нещо по въпроса,ако ме подкрепят още хора.Все пак нали питате какво е удобно и хубаво за нас,потребителите,та отдавна смятах да си изкажа предложението Smiley

Искам да чуя и мнението на други потребители по въпроса. По принцип не е проблем да го направя. Smiley
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #170 -: Август 30, 2010, 12:13:54 »
Раздели ТемаНагоре

Е те не се ли ъпват обявите като се напише коментар?
Зависи обаче как си си направил настройките за разглеждане (от сортирай по).Моите са да ми излизат първи последно качените, така че дори и да се ъпват аз не ги виждам.


Сега погледнах, че няма "сортирай по последно коментирани" обаче има "сортирай по най-популярни" и "сортирай по най-гледани".Каква е разликата между двете?
Активен
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #171 -: Август 30, 2010, 12:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Разликата е че в единия случай се подреждат по последно коментирана , а в другия се подреждат по брой виждания от другите потрепидели.
Тук няма сортирай по последен коментар , точно за да се избегне това повдигане , обновяване и т.н. , веки потребител има право да препобликува една обява на ммесец , тоест , просто си триеш най старата и я публикуваш наново , но само веднъж на месец ,
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #172 -: Август 30, 2010, 14:16:47 »
Раздели ТемаНагоре

Това е голяма занимавка,според мен епо-лесно да се ъпват обявите..все пак ще чакам да видя как приема предложението ми админа Smiley
« Последна редакция: Август 30, 2010, 16:33:51 от Cheesecake » Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #173 -: Август 30, 2010, 19:56:36 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък съм доволна от факта, че обявите не се повдигат с коментари!  (dance5)
Така всички обяви са равнопоставени и всеки има равен шанс. Просто си препубликувай по-старите обяви. Аз преглеждам всички страници от това което ме интересува, защото много често откривам точно това, което търся на последните (grin2) Също повече от всякога използвам търсачката! И да ви кажа честно хич не ми е приятно да попадна на обява с 22 коментара, половината и повече от които са абсолютно безсмислени!  (evil8)
Според мен, нещата да си останат така пък може след време да измислим нещо при което няма да се налага да се избиваме за челно място в съответната категория( и да се натъкваме на едни и същи обяви всеки ден).  (sea1)  Да ти кажа, в П........ка гледах обявите от 3-4-та стр. нататък, първите ги знам наизуст!  (hassle4)
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #174 -: Август 30, 2010, 22:09:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз същ осъм против повдигането CheesyСкоростта на сайта е достатъчно голяма за да не е проблем бързото разглеждане на обявите  Tongue
Може да се пусне анкета, за да се види всеобщото мнение
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #175 -: Август 30, 2010, 22:56:14 »
Раздели ТемаНагоре

Е ще видим като дойдат още 2000 потребителя и обявите станат над 1000 страници дали ще имате време да разглеждате всичко.Ако администратора е съгласен,ок,нека направи анкета.
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #176 -: Август 30, 2010, 23:01:47 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета само утре да преместя сайта на нов сървър и ще пусна анкета и ще обмисля въпроса! Става ли?
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #177 -: Август 31, 2010, 00:09:40 »
Раздели ТемаНагоре

Страхотно.Мерси,че обърнахте внимание Smiley
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
ds.tonova
Всичко, което правиш има значение!
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #178 -: Септември 03, 2010, 19:57:53 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да предложа табчетата с заглавията на разделите да се подредят, струват ми се много разбъркани. Това е при обявите. Например - Начало/ Моят профил/ Моите обяви/ Моите коментари/ Коментари по моитте обяви/ Добави обява/ Наблюдавани/ Търси/ Форум/ Форумни съобщения/ Излез
Това е само примерен вариант и е само предложение.
Поздрави и успех!
Активен

Разгледайте и другите ми обяви!
Изгодни цени и много подаръци!
При някои поемам пощата.
Коректна съм, бъдете и вие!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #179 -: Септември 03, 2010, 20:08:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да предложа табчетата с заглавията на разделите да се подредят, струват ми се много разбъркани. Това е при обявите. Например - Начало/ Моят профил/ Моите обяви/ Моите коментари/ Коментари по моитте обяви/ Добави обява/ Наблюдавани/ Търси/ Форум/ Форумни съобщения/ Излез
Това е само примерен вариант и е само предложение.
Поздрави и успех!

Ще обмисля варианта и ще коригираме Smiley
Активен



Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: