{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205264 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #465 -: Април 05, 2011, 08:07:16 »
Раздели ТемаНагоре

Да видя дали ще мога да го обясня правилно.................
Възможно ли е при препубликуване на обява да се и редактира. Т.е. щом като е "висяла" 1 месец може би е нормално да се намали и от цената. Сега първо я редактирам, посе препубликувам.....

Emi за сега не съм намерил решение на този проблем за съжаление. Ще пробвам пак Sad

Ей сега чак видях, че две три мнения преди мен е засегнат същият въпрос Smiley Ама и аз нали съм недоскив Smiley
Благодаря шефе
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
nnboo
nnboo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #466 -: Април 05, 2011, 12:06:42 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте и от мен Smiley
моето е не точно предложение,а по-скоро молба...дали е възможно да направите фона на самия сайт малко по-разчупен?преди с коледната тематика беше много приятно за окото и ми беше някак уютно,а сега с новия облик като вляза в сайта и на втората минута не издържам вече,някак дразни окото,самия цвят е много блед...та,много ще се зарадвам ако е възможна промяна в тази насока Smiley благодаря!

Ще има промяна! Админката работи по въпроса Smiley

БЛАГОДАРЯ  Wink слънчев и усмихнат ден на всички!
Активен

държа се с хората така,както бих искала те да се отнасят с мен Smiley нека си помагаме и бъдем човечни!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #467 -: Април 10, 2011, 20:24:24 »
Раздели ТемаНагоре

предлагам да има търсене по градове Smiley мисля че ще е много удобно
оо то имало  Cheesy
« Последна редакция: Април 10, 2011, 20:26:22 от s0n1a » Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #468 -: Април 10, 2011, 22:01:41 »
Раздели ТемаНагоре

Моето предложение е за нещо което много ми липсва, относно търсачката. Бих искала, когато задам ключова дума, например "бански" да ми търси във всички категории в "Облекло за малкото съкровище" или "Други стоки.." Причината е, че някои неща са спорни като категория, а другата е, че искам като напиша "рокля" в дамски дрехи да ми излизат всички, з ще си преценя по размерите, защото отново има гранични размери и са спорни нещата/ Как мислите?
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
stan
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #469 -: Май 01, 2011, 11:51:26 »
Раздели ТемаНагоре

Предлагам обявите за повредена, счупена или неокомплектована до работещ вид стока да са оцветено на жълт или червен фон . Независимо от състоянието посочено за дадения артикул.
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #470 -: Май 03, 2011, 08:33:06 »
Раздели ТемаНагоре

ние"кукувиците"от щурата тема се замислихме-може ли по подобие на сьседния сайт/извинявайте че пак го намесваме/да направиме пролетно намаление-при тях беше почистване-и да пуснем графа ВСИЧКО ДО 5 ЛВ-ненужни вещи и дрехи на символични цени!може да се маркират просто с някакьв знак,но да са в отделна графа,за да се знае че там всичко е евтинко!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #471 -: Май 03, 2011, 08:54:33 »
Раздели ТемаНагоре

ние"кукувиците"от щурата тема се замислихме-може ли по подобие на сьседния сайт/извинявайте че пак го намесваме/да направиме пролетно намаление-при тях беше почистване-и да пуснем графа ВСИЧКО ДО 5 ЛВ-ненужни вещи и дрехи на символични цени!може да се маркират просто с някакьв знак,но да са в отделна графа,за да се знае че там всичко е евтинко!

Ще помисля как да го направя със знака и ще го пусна Smiley
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #472 -: Май 03, 2011, 08:59:04 »
Раздели ТемаНагоре

ние"кукувиците"от щурата тема се замислихме-може ли по подобие на сьседния сайт/извинявайте че пак го намесваме/да направиме пролетно намаление-при тях беше почистване-и да пуснем графа ВСИЧКО ДО 5 ЛВ-ненужни вещи и дрехи на символични цени!може да се маркират просто с някакьв знак,но да са в отделна графа,за да се знае че там всичко е евтинко!

Ще помисля как да го направя със знака и ще го пусна Smiley
Kiss Kiss Kiss Kiss сигурна сьм че ще има ефект!ние оттатьк май се разделихме на две-че евтинките неща си ги подаряваме,го знаеме ние и тези които са ги получили,но че ще се сьживи поне тази категорийка или подкатегорийка сьм сигурна-има много дами които разполагат с много минимални средства и само се дразнят на цифроманките или скьпите вещи...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #473 -: Май 03, 2011, 11:00:21 »
Раздели ТемаНагоре

ние"кукувиците"от щурата тема се замислихме-може ли по подобие на сьседния сайт/извинявайте че пак го намесваме/да направиме пролетно намаление-при тях беше почистване-и да пуснем графа ВСИЧКО ДО 5 ЛВ-ненужни вещи и дрехи на символични цени!може да се маркират просто с някакьв знак,но да са в отделна графа,за да се знае че там всичко е евтинко!
Всичко в ъседния сайт " куца"
Това с пролетното намаление е супер тъпо и безсмислено. Сами сте видели какво се получи в пролетното им намаление.... НЯма да коментирам. НАшият  сайт  превъзхожда съседния в много отношения и както виждат всички, а предполагам виждате тук са предимно стойностни потребители. И основната цел ще бъде да си пуснем отново обявите .......Още по популярен може да стане сайта явно ако се  позволи на търговците да публикуват и тук... защото там са основно търговци под каквато и да била форма. Тази идея едва ли би се одобрила от голямата част от потребителите.
 Не знам имаме ли страница във фейсбук ....
ПС Аз лично не харесвам да се копират идеи просто защото нещо вече е направено без да се взима в предвид качеството им, но това си е лично мое мнение и извинявайте предварително ако засегна някого с него. Смятам, че свободно можем да се изказваме.
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #474 -: Май 03, 2011, 11:16:14 »
Раздели ТемаНагоре

ние"кукувиците"от щурата тема се замислихме-може ли по подобие на сьседния сайт/извинявайте че пак го намесваме/да направиме пролетно намаление-при тях беше почистване-и да пуснем графа ВСИЧКО ДО 5 ЛВ-ненужни вещи и дрехи на символични цени!може да се маркират просто с някакьв знак,но да са в отделна графа,за да се знае че там всичко е евтинко!
Всичко в ъседния сайт " куца"
Това с пролетното намаление е супер тъпо и безсмислено. Сами сте видели какво се получи в пролетното им намаление.... НЯма да коментирам. НАшият  сайт  превъзхожда съседния в много отношения и както виждат всички, а предполагам виждате тук са предимно стойностни потребители. И основната цел ще бъде да си пуснем отново обявите .......Още по популярен може да стане сайта явно ако се  позволи на търговците да публикуват и тук... защото там са основно търговци под каквато и да била форма. Тази идея едва ли би се одобрила от голямата част от потребителите.
 Не знам имаме ли страница във фейсбук ....
ПС Аз лично не харесвам да се копират идеи просто защото нещо вече е направено без да се взима в предвид качеството им, но това си е лично мое мнение и извинявайте предварително ако засегна някого с него. Смятам, че свободно можем да се изказваме.

Винаги съм казвал, че в диалога се ражда истината. Имаме страница във фейса: http://www.facebook.com/BgDomakinq
И аз не харесвам кражбата на идей, но ако погледнете една обява там и една тук ще видите колко идей те са копнали от нас. Един сайт се прави от хората в него. Ако са стойностни и сайта ще е читав. Имам идей за реализиране и скоро ще ги реализирам Smiley
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #475 -: Май 03, 2011, 11:20:11 »
Раздели ТемаНагоре

като се замислих.... едвали има нещо което вече да не е измислено  Cheesy Когато една идея се пречупи през нов поглед тя става нова идея  Cheesy Важно е как ще бъде представена. Та нямах превид кражба на идеи а само дословното взаимстване    Tongue
ПС нямам предвид глобалното напредване на света като цяло  Wink
Ооо не знаех че си имчаме страничка вече съм фен  Cheesy
« Последна редакция: Май 03, 2011, 11:22:10 от s0n1a » Активен

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #476 -: Май 03, 2011, 11:21:56 »
Раздели ТемаНагоре

БРАВО ШЕФЕЕЕЕ ,ТОЧНО ЗАТОВА СМЕ ТУК ,ЗАЩОТО ЗА ВСИЧКО НИ СЕ ИСКА МНЕНИЕТО И БИВА ВЗЕМАНО ПОД ВНИМАНИЕ !!
БЛАГОДАРИМ ТИ ЧЕ ТЕ ИМА И ЧЕ СЪЗДАДЕ ТАКОВА ПРЕКРАСНО МЯСТО ЗА НАС !! АДМИРАЦИЙ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #477 -: Май 12, 2011, 07:56:29 »
Раздели ТемаНагоре

Може ли в допълнителните опции, да се добави и прикачване на видео файл, освен снимки?
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #478 -: Май 13, 2011, 12:44:50 »
Раздели ТемаНагоре

дали няма да е удобно ако имаме и чат  Roll Eyes или тогава ще се обезмисли форума  Roll Eyes
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #479 -: Май 13, 2011, 12:57:52 »
Раздели ТемаНагоре

дали няма да е удобно ако имаме и чат  Roll Eyes или тогава ще се обезмисли форума  Roll Eyes

Хубаво е чата, но за съжаление много товари сървъра. Sad
Активен



Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: