{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205233 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #450 -: Март 26, 2011, 15:42:48 »
Раздели ТемаНагоре

Публикувам обяви за обувки. Чудих се какво ми се губи, а то е, че го няма полето за дължина на стелката. Работи ли се по този въпрос или повредате е само в моя телевизор?

В кой раздел си публикувала?

Ето ми обявата http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Aktualni+letni+obuvki+-+36+nomer&product=157534&cat=500
Пак погледнах - нямам поле за дължина на стелката.

Едит:
Така като гледам в дамсия рездел за обувки никъде го няма полето за дължина на стелката.

Имам няколко детски обучцичи - там всичко е ОК Smiley
« Последна редакция: Март 26, 2011, 15:50:29 от maminko » Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #451 -: Март 26, 2011, 16:01:25 »
Раздели ТемаНагоре

Публикувам обяви за обувки. Чудих се какво ми се губи, а то е, че го няма полето за дължина на стелката. Работи ли се по този въпрос или повредате е само в моя телевизор?

В кой раздел си публикувала?

Ето ми обявата http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Aktualni+letni+obuvki+-+36+nomer&product=157534&cat=500
Пак погледнах - нямам поле за дължина на стелката.

Едит:
Така като гледам в дамсия рездел за обувки никъде го няма полето за дължина на стелката.

Имам няколко детски обучцичи - там всичко е ОК Smiley

Вече има Smiley
Активен

kikolina
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #452 -: Март 27, 2011, 11:39:56 »
Раздели ТемаНагоре

ЗДРАВЕЙТЕ, АКО МОГА ДА ПРЕДЛОЖА - СЕКЦИЯТА ЗА ОБУВКИ ДАЛИ Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ РАЗДЕЛЯ И ДА СЕ ТЪРСИ ПО НОМЕРАЦИЯ НА ОБУВКАТА ,ТОВА ЩЕ Е ГОЛЯМО УЛЕСНЕНИЕ ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ ,ТАКА ЩЕ МОГАТ ДА РАЗГЛЕЖДАТ ТОЧНО ОБУВКИТЕ, ЧЕХЛИТЕИ П.Р .... ОТ НОМЕРА КОЙТО ГИ ИНТЕРЕСУВА. Smiley
Активен

БЪРЗА, ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ, БЪДЕТЕ И ВИЕ!
След запис изчаквам 24ч.!
Суми повече от 10.00лв предварително плащане.
Приемам плащане САМО със запис.
Отворена съм за предложения по моите обяви ...ако не ви харесват цените
Пиша оценки - правете го и вие.
3.Плащам след получаване! Благодаря! Smiley
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #453 -: Април 01, 2011, 09:51:30 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепям горното предложение Smiley
Добре ще е да е се разбият разделите на няколко по-малки в зависимост от номерацията на обувките, както са разделени по размери и дрехите.
Възможно ли е това? Smiley

Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #454 -: Април 01, 2011, 09:55:45 »
Раздели ТемаНагоре

Подкрепям горното предложение Smiley
Добре ще е да е се разбият разделите на няколко по-малки в зависимост от номерацията на обувките, както са разделени по размери и дрехите.
Възможно ли е това? Smiley



Възможно е, но трябва да се прехвърлят обявите после.
Активен

emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #455 -: Април 01, 2011, 10:27:28 »
Раздели ТемаНагоре

Хммм...
Ами в такъв случай, може би да пуснете анкета дали са съгласни потребителите на тази промяна и на това да си преместят обявите после. Да няма сърдити после  Cheesy
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #456 -: Април 01, 2011, 10:55:09 »
Раздели ТемаНагоре

Преди доста време предложих и ме подкрепиха и други хора, не се случи, затова си позволявам пак:

Да се изнесат бутони "Изтрий обява" и "Препубликувай", а защо не и "Продадено", извън "Редактирай" и извън самата обява, направо в листа/списъка с "Моите обяви", като съседни колонки или като бутони под заглавието, както е в момента Редактирай.

Ако технически е трудно, на първо време поне бутона "Редактирай" да се отваря в нов таб.... В момента въобще не е практичен ако е необходимо да внесеш промяна в повече от една обява, какъвто е общия случай при Изтрий и Препубликувай, тъй като връща на основна страница.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #457 -: Април 01, 2011, 11:09:46 »
Раздели ТемаНагоре

Преди доста време предложих и ме подкрепиха и други хора, не се случи, затова си позволявам пак:

Да се изнесат бутони "Изтрий обява" и "Препубликувай", а защо не и "Продадено", извън "Редактирай" и извън самата обява, направо в листа/списъка с "Моите обяви", като съседни колонки или като бутони под заглавието, както е в момента Редактирай.

Ако технически е трудно, на първо време поне бутона "Редактирай" да се отваря в нов таб.... В момента въобще не е практичен ако е необходимо да внесеш промяна в повече от една обява, какъвто е общия случай при Изтрий и Препубликувай, тъй като връща на основна страница.

Когато го предложихте се опитах да го направя, но не се получи за съжалени. Тогава остана само бутона "Редактирай". Да остане малко време ще погледна и това Smiley
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #458 -: Април 01, 2011, 11:12:09 »
Раздели ТемаНагоре

А може ли поне да връща в "Моите обяви" вместо в начална страница? след ползване на "редактирай" за автоматичното препубликуване или изтриване на обява.
« Последна редакция: Април 01, 2011, 11:16:59 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #459 -: Април 01, 2011, 11:23:28 »
Раздели ТемаНагоре

А може ли поне да връща в "Моите обяви" вместо в начална страница? след ползване на "редактирай" за автоматичното препубликуване или изтриване на обява.

Мисля, че няма да има проблеми. Ще проверя!
Активен

daniabc
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #460 -: Април 04, 2011, 09:55:36 »
Раздели ТемаНагоре

Дали е възможно  филтъра унисекс /подходящо за двата пола/, да е добавка към основните - момиче/момче?

Сега:
Артикул - момиче
Артикул - момче
Артикул - момиче и момче

Много би ме улеснило при разглеждането и подбора /предполагам не само мен/, обявите да се филтрират в две категории, с добавена подкатекория:
Момиче, момиче + унисекс
Момче, момче + унисекс

Пример: Търся дрешки за момиче - рокличка, панталонки и суитчър. За рокличката се заглеждам само в категория момиче, но за останалите ще спестя поне половин час, ако ми излизат в същата графа. Бързичко преглеждам и добавям харесаните в "наблюдавани".







Активен
nnboo
nnboo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #461 -: Април 04, 2011, 22:32:58 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте и от мен Smiley
моето е не точно предложение,а по-скоро молба...дали е възможно да направите фона на самия сайт малко по-разчупен?преди с коледната тематика беше много приятно за окото и ми беше някак уютно,а сега с новия облик като вляза в сайта и на втората минута не издържам вече,някак дразни окото,самия цвят е много блед...та,много ще се зарадвам ако е възможна промяна в тази насока Smiley благодаря!
Активен

държа се с хората така,както бих искала те да се отнасят с мен Smiley нека си помагаме и бъдем човечни!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #462 -: Април 04, 2011, 22:39:58 »
Раздели ТемаНагоре

Да видя дали ще мога да го обясня правилно.................
Възможно ли е при препубликуване на обява да се и редактира. Т.е. щом като е "висяла" 1 месец може би е нормално да се намали и от цената. Сега първо я редактирам, посе препубликувам.....
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #463 -: Април 05, 2011, 05:22:36 »
Раздели ТемаНагоре

Да видя дали ще мога да го обясня правилно.................
Възможно ли е при препубликуване на обява да се и редактира. Т.е. щом като е "висяла" 1 месец може би е нормално да се намали и от цената. Сега първо я редактирам, посе препубликувам.....

Emi за сега не съм намерил решение на този проблем за съжаление. Ще пробвам пак Sad
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #464 -: Април 05, 2011, 05:37:40 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте и от мен Smiley
моето е не точно предложение,а по-скоро молба...дали е възможно да направите фона на самия сайт малко по-разчупен?преди с коледната тематика беше много приятно за окото и ми беше някак уютно,а сега с новия облик като вляза в сайта и на втората минута не издържам вече,някак дразни окото,самия цвят е много блед...та,много ще се зарадвам ако е възможна промяна в тази насока Smiley благодаря!

Ще има промяна! Админката работи по въпроса Smiley
Активен



Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: