{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205183 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #435 -: Март 10, 2011, 10:33:30 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е обсъждано, но възможно ли е да не си задаваме сами ключовите думи за търсене, а те да се намират автоматично в целия текст на обявите? Понякога пропускаме да дадем всички подходящи думи и потребителите не могат да намерат обявата ни. Дано обясних добре. Roll Eyes
Другата ми молба е търсачката да не е чувствителна на малки и големи букви. Търсех си Нокиа и ме хвана досадата, докато мина през Нокиа, нокиа, НОКИА, Нокия, нокия, НОКИЯ, Nokia, NOKIA, nokia... Huh?

Преди време мислих по този въпрос. Пак ще помисля Smiley
Благодаря, не съм срещала друг толкова отзивчив българин. Smiley
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #436 -: Март 10, 2011, 19:26:25 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам едно предложение-снимките началните на обявите да са по-големи по страниците,защото са толкова малки,че не може да се види добре дори модела,който се продава..имам предвид като се отвори страница например "връхни дрехи" и снимките да са по-големи,направо си вадя очите да разглеждам..не искам да сравнявам нещата,но за да обясня най-ясно-както е в "съседите" големи снимки,всичко се вижда добре,може да ти привлече вниманието нещо доста по-лесно ...
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
lora03
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 372


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #437 -: Март 16, 2011, 10:07:19 »
Раздели ТемаНагоре

аз предлагам следното: да се направи възможност да постовяме оценки от различните сделки с един и същи потребител.
Аз имам случки в които съм супер доволна от него при първа сделка а после става гаф при нова сделка и искам да поставя неутрална оценка или дори негативна.
По този начин ако поставя негативна и изменя първата позитивна не мисля че е честно защото все пък съм била доволна първия път.
Често просто не пиша негативната оценка но пък така друг потребител няма да има реална оценка за случилото се.
Активен
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #438 -: Март 17, 2011, 16:00:35 »
Раздели ТемаНагоре

Още едно предложение имам. Когато се разглежда една обява, отдолу в лента има други артикули от раздела. Като се застане на снимката им обаче, се вижда името на снимката. Възможно ли е вместо името на снимката да се вижда заглавието на обявата? Мисля, че ще е доста по-удобно да се разглеждат обяви така. Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #439 -: Март 17, 2011, 18:30:36 »
Раздели ТемаНагоре

Още едно предложение имам. Когато се разглежда една обява, отдолу в лента има други артикули от раздела. Като се застане на снимката им обаче, се вижда името на снимката. Възможно ли е вместо името на снимката да се вижда заглавието на обявата? Мисля, че ще е доста по-удобно да се разглеждат обяви така. Roll Eyes

Това е интересна идея. Ще видя дали може да се получи.
Активен

nina82
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 693


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #440 -: Март 19, 2011, 15:18:38 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам едно предложение-снимките началните на обявите да са по-големи по страниците,защото са толкова малки,че не може да се види добре дори модела,който се продава..имам предвид като се отвори страница например "връхни дрехи" и снимките да са по-големи,направо си вадя очите да разглеждам..не искам да сравнявам нещата,но за да обясня най-ясно-както е в "съседите" големи снимки,всичко се вижда добре,може да ти привлече вниманието нещо доста по-лесно ...
И аз съм ЗА по-големи снимки
Активен

Моля,дайте по един глас,БЛАГОДАРЯ!
http://nagradi.bg/vote/nina82-492.html
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #441 -: Март 20, 2011, 10:09:31 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ето предложение не можели да се направи так когато обявата се маркира продадена да може да се изтрие тоест ако съм я публикувалапреди два дни и още същият ден съм я продала да мога и да я изтрия а не да стой цял месец и след това да я изтрия и също така едно предложение за оценките тъй като имам случай в който един и същ потребител си е закупил няколко пъти от мен а имам една оценка от него да се направи така че да си получавам оценка за всяка една от обявите.Ще съм благодарна ако може нещо да се направи.
Пс.Малко по напред бях писала и за номерацията на обувките при търсене на обувки да може да се търси по номер
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #442 -: Март 20, 2011, 13:26:56 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте ето предложение не можели да се направи так когато обявата се маркира продадена да може да се изтрие тоест ако съм я публикувалапреди два дни и още същият ден съм я продала да мога и да я изтрия а не да стой цял месец и след това да я изтрия и също така едно предложение за оценките тъй като имам случай в който един и същ потребител си е закупил няколко пъти от мен а имам една оценка от него да се направи така че да си получавам оценка за всяка една от обявите.Ще съм благодарна ако може нещо да се направи.
Пс.Малко по напред бях писала и за номерацията на обувките при търсене на обувки да може да се търси по номер

По отношение на Продадените обяви. Ако направя да се трият преди 30 дневния срок ще се започне едно здраво препубликуване на обяви. Така поне модераторите виждат дали се препубликува. Ще помисля, за някаква оптимизация, но за момента ще е така. Аз не виждам защо се настоява толкова да бъде изтрита обява която е продадена! Когато я маркирате като продадена след 2 дни тя се скрива за потребителите и те не я виждат в общия списък. Към момента има около 10 000 такива обяви. Само да спомена, че броя на обявите не товари сайта, така че това не може да оправдание.

По отношение на оценките. Платформата на БгДомакиня е такава, че не позволява поставяне на повече от 1 оценка от един потребител на друг. Можете да коригирате или допълвате оценките си към даден потребител.

За Поставяне на поле в Търсене за номер на стелка - няма проблеми, ще направя корекция Smiley
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #443 -: Март 20, 2011, 14:02:14 »
Раздели ТемаНагоре


За Поставяне на поле в Търсене за номер на стелка - няма проблеми, ще направя корекция Smiley
еххх от кога го чакам това.... Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #444 -: Март 20, 2011, 14:54:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ами благодаря ви много за бързият отговор
Здравейте ето предложение не можели да се направи так когато обявата се маркира продадена да може да се изтрие тоест ако съм я публикувалапреди два дни и още същият ден съм я продала да мога и да я изтрия а не да стой цял месец и след това да я изтрия и също така едно предложение за оценките тъй като имам случай в който един и същ потребител си е закупил няколко пъти от мен а имам една оценка от него да се направи така че да си получавам оценка за всяка една от обявите.Ще съм благодарна ако може нещо да се направи.
Пс.Малко по напред бях писала и за номерацията на обувките при търсене на обувки да може да се търси по номер

По отношение на Продадените обяви. Ако направя да се трият преди 30 дневния срок ще се започне едно здраво препубликуване на обяви. Така поне модераторите виждат дали се препубликува. Ще помисля, за някаква оптимизация, но за момента ще е така. Аз не виждам защо се настоява толкова да бъде изтрита обява която е продадена! Когато я маркирате като продадена след 2 дни тя се скрива за потребителите и те не я виждат в общия списък. Към момента има около 10 000 такива обяви. Само да спомена, че броя на обявите не товари сайта, така че това не може да оправдание.

По отношение на оценките. Платформата на БгДомакиня е такава, че не позволява поставяне на повече от 1 оценка от един потребител на друг. Можете да коригирате или допълвате оценките си към даден потребител.

За Поставяне на поле в Търсене за номер на стелка - няма проблеми, ще направя корекция Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #445 -: Март 25, 2011, 23:54:48 »
Раздели ТемаНагоре

Публикувам обяви за обувки. Чудих се какво ми се губи, а то е, че го няма полето за дължина на стелката. Работи ли се по този въпрос или повредате е само в моя телевизор?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #446 -: Март 26, 2011, 00:40:06 »
Раздели ТемаНагоре

Полето си съществува Roll EyesПърво е "подходящо за сезон" и след него е за стелка Wink
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #447 -: Март 26, 2011, 08:19:02 »
Раздели ТемаНагоре

Публикувам обяви за обувки. Чудих се какво ми се губи, а то е, че го няма полето за дължина на стелката. Работи ли се по този въпрос или повредате е само в моя телевизор?

В кой раздел си публикувала?
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #448 -: Март 26, 2011, 12:29:10 »
Раздели ТемаНагоре

Ох как се шашнах шефче с цветовото оформление Cheesy,помислих си:''край,отиде ми монитора,цветове това онова Cheesy''
В бордото много ми хареса Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #449 -: Март 26, 2011, 12:35:04 »
Раздели ТемаНагоре

Ох как се шашнах шефче с цветовото оформление Cheesy,помислих си:''край,отиде ми монитора,цветове това онова Cheesy''
В бордото много ми хареса Wink

Работим в момента със шефката Smiley Като ги направим ще ги видите Smiley
Активен



Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: