{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205181 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #135 -: Август 04, 2010, 07:27:09 »
Раздели ТемаНагоре

А сега се сетих и друго... Embarrassed
Има ли начин да се подреждат по последен коментар, примерно най-отгоре най-новия, или поне в "Сортирай по" да има и по последен коментар....? Wink Това "сортирай по пощ. код" мисля, че е абсолютно ненужно... :Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #136 -: Август 04, 2010, 07:43:50 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се включвам с още едно предложение  Cheesy

В момента, като се разглеждат обявите в съответната категория, не се вижда дали има коментар по нея. Виждат се само брой преглеждания. Удобро е да се вижда кой и кога е писал последно по обявата, ако има коментари въобще. Така, като си сложа обява в Наблюдавани, в която съм питала нещо примерно, виждам че имам отговор само като си заредя списъка. Същото важи и за коментарите по личните обяви. Сега, за да се провери за нови коментари, трябва да се влиза във всяка обява индивидуално  Wink
Благодаря предварително  Smiley

П.П. И за да няма този път недоразуминя, да си кажа предварително, че не очаквам нещата да се оправят за 24 часа  ;D

А защо не за 24 часа Smiley Желанието ви е изпълнено Веси Smiley Надявам се да ви е по-прегледно така Smiley
Браво АДМИН! Вече всичко е съвършено  Cheesy Cheesy
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #137 -: Август 04, 2010, 08:00:22 »
Раздели ТемаНагоре

Супер, страхотно е!  Smiley Не съм свикнала човек да се старае да си свърши работата предсрочно и съм направо поразена  Cheesy Поздравления  Smiley
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #138 -: Август 04, 2010, 10:55:49 »
Раздели ТемаНагоре

Тези бутони "Надолу" и "Нагоре" предлагам да ги има и в обявите.
Също и ако може да се трият коментарите на другите потребители, записали се в обявите ни.Така, когато някой се е записал и след това се е отказал, ще можем да му изтрием коментара по обявата ни и няма да се създава впечатление, че обявата е заета.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #139 -: Август 04, 2010, 10:58:22 »
Раздели ТемаНагоре

Тези бутони "Надолу" и "Нагоре" предлагам да ги има и в обявите.
Също и ако може да се трият коментарите на другите потребители, записали се в обявите ни.Така, когато някой се е записал и след това се е отказал, ще можем да му изтрием коментара по обявата ни и няма да се създава впечатление, че обявата е заета.

Това да триеш коментари на други няма да стане. Представи си аз да ти изтрия разни коментари. Хубаво ли ще ти е? За нагоре надолу в обявите мога да помисля, но първо ще се заема с това да виждате дали имате непрочетени ЛС в секция обяви.
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #140 -: Август 04, 2010, 15:32:36 »
Раздели ТемаНагоре

За това не се бях сетила.Прав си.
Предлагам и още нещо:
*При изпращане на ЛС да има подпис от сорта на "С ужавение, Еди си кой!" и за да се избегне писането на неща от сорта на "Не приемам наложен платеж и тн" да се направи нещо като готова платформа в Редактирай профила и там да се отбелязва с тикче и при всяко Лс да се изпраща както става в мейлите.
* По красиво и приятно е в Подписа да има неща, мисли и картинки от потребителите, но от друга страна те няма къде да запишат своите изисквания към другите потребители.Така че може да се погледне и в тази насока - примерно да се добави като отделна страница в Допълнителна информация.
* И може да се измисли някакъв вид награда за по-активните, даващи мнение.. хихихи.. това вече беше майтап.  Cheesy

П.П. Като натисна предварителен преглет фона е черен и заедно с черните букви не се вижда нищо.Предполагам на всички е така, Huh?
И също когато гледам поседните публикации на даден потребител.Темите в които е писал са с бяло, а фона много светло синьо и доста трудно се разчита.
« Последна редакция: Август 04, 2010, 15:46:41 от medissa123 » Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Tsvety
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Моите зверчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #141 -: Август 04, 2010, 16:19:38 »
Раздели ТемаНагоре

Имам една молба или по-точно предложение, отнасящо се за личните Favorites на всички потребители! Ще може ли да бъдат невидими за другите потребители  "Наблюдаваните" обяви! Все пак не е приятно всеки да може да ти рови във Favorites и да знае какво си си харесал!
« Последна редакция: Август 04, 2010, 16:22:35 от Tsvety » Активен



Това съм аз - оценките ми!
Притежавам многостранен талант да говоря и да дразня по едно и също време, защото винаги казвам това, което мисля!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #142 -: Август 04, 2010, 16:33:38 »
Раздели ТемаНагоре

Имам една молба или по-точно предложение, отнасящо се за личните Favorites на всички потребители! Ще може ли да бъдат невидими за другите потребители  "Наблюдаваните" обяви! Все пак не е приятно всеки да може да ти рови във Favorites и да знае какво си си харесал!

Права си. Премахната е опцията. Можете да гледате наблюдаваните от главното си меню само.
Активен

Tsvety
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Моите зверчета

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #143 -: Август 04, 2010, 16:41:54 »
Раздели ТемаНагоре

Имам една молба или по-точно предложение, отнасящо се за личните Favorites на всички потребители! Ще може ли да бъдат невидими за другите потребители  "Наблюдаваните" обяви! Все пак не е приятно всеки да може да ти рови във Favorites и да знае какво си си харесал!
Права си. Премахната е опцията. Можете да гледате наблюдаваните от главното си меню само.

Леле, колко сте бързи! Евала!
Много благодаря и успех!
Активен



Това съм аз - оценките ми!
Притежавам многостранен талант да говоря и да дразня по едно и също време, защото винаги казвам това, което мисля!
amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #144 -: Август 11, 2010, 07:12:30 »
Раздели ТемаНагоре

Добро утро.
Може ли да се направи снимките в обявите да са малко по-големи.
Струва ми се че са прекалено малки и човек само добова някаква представа за това което гледа.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #145 -: Август 11, 2010, 07:16:29 »
Раздели ТемаНагоре

Добро утро.
Може ли да се направи снимките в обявите да са малко по-големи.
Струва ми се че са прекалено малки и човек само добова някаква представа за това което гледа.

Снимките са 500х500, но ако някой публикува по-малка снимка тя си остава по-малка. Не искам да вдигам размера на снимкте, понеже ще намали призводителността на сайта Sad
Активен

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #146 -: Август 11, 2010, 09:30:20 »
Раздели ТемаНагоре

500х500 е добре, но днес гледах една обява 100 × 74 ... е нищо се не вижда.
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #147 -: Август 11, 2010, 09:34:21 »
Раздели ТемаНагоре

500х500 е добре, но днес гледах една обява 100 × 74 ... е нищо се не вижда.
Явно когато някой намаля снимките си да са до 1,5MB  я изрязва и като големина и за това се получава така да излизат по малки ,а и да добавя нещо аз когато много се интересувам от нещо моля потребителя да ми пусне снимка и на лични за да го видя по-добре  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #148 -: Август 11, 2010, 19:54:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз предлагам да се сложат допълнителни емотиконки.В Бг-мама мога да пост-вам емотиконки по цял ден.Нещо подобно да се измисли и за тук,като може да се наблегне на търговката тема.Примерно получаване на запис/ колет , опаковане на пратка пускане в поща и тн и тн.Въобажение да има . ;D
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #149 -: Август 11, 2010, 20:51:20 »
Раздели ТемаНагоре

Аз предлагам да се сложат допълнителни емотиконки.В Бг-мама мога да пост-вам емотиконки по цял ден.Нещо подобно да се измисли и за тук,като може да се наблегне на търговката тема.Примерно получаване на запис/ колет , опаковане на пратка пускане в поща и тн и тн.Въобажение да има . ;D
mnogo dobra ideq Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003


Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: