{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 208491 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #420 -: Март 03, 2011, 21:38:05 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и Честит 3-ти март!
Възможно ли е категорията "Подарявам",да влезе в редактирането на обява?Например,аз лично искам да подаря някои неща,но като вляза в редактирай,не ми излиза категория "Подарявам",съответно трябва да изчакам периода от 1месец да изтече,за да публикувам обявата в желаната категория.


Знам за проблема, но към момента нямам решение. Утре ще погледна пак да видя.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #421 -: Март 09, 2011, 12:09:21 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен.Имам следното предложение- в отделните раздели- Филтър по състояние да има квадратчета, където да се постави отметка.По този начин едновременно ще могат да се разглеждат примерно стоки със състояние -ново и отлично.Сегашният филтър не дава такава възможност,  обявите  се  сортират или само ново или отлично....
Хубав ден на  всички,Галя
   
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #422 -: Март 09, 2011, 14:39:34 »
Раздели ТемаНагоре

Привет и от мен.Имам следното предложение- в отделните раздели- Филтър по състояние да има квадратчета, където да се постави отметка.По този начин едновременно ще могат да се разглеждат примерно стоки със състояние -ново и отлично.Сегашният филтър не дава такава възможност,  обявите  се  сортират или само ново или отлично....
Хубав ден на  всички,Галя
   

Галя, но те правилата за състояние са такива. Не може една стока да е и НОВА и Отлична.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #423 -: Март 09, 2011, 14:49:43 »
Раздели ТемаНагоре

 SadНе говоря за публикуването на обявите.Става въпрос за търсачката, вместо веднъж да разглеждам обявите със състояние -ново и втори път със състояние онлично, просто да има опция да ги задам и двете състояние едновременно Smiley
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #424 -: Март 09, 2011, 14:52:02 »
Раздели ТемаНагоре

SadНе говоря за публикуването на обявите.Става въпрос за търсачката, вместо веднъж да разглеждам обявите със състояние -ново и втори път със състояние онлично, просто да има опция да ги задам и двете състояние едновременно Smiley

Ааа ясно Smiley Ще помисля да видя как да се направи Smiley
Активен

eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #425 -: Март 09, 2011, 15:54:30 »
Раздели ТемаНагоре

ако е възможно, да се добави опция 'изпрати лично съобщение на потребителя' в основната информация за потребителя в профила му за обявите, защото сега такава има само в публикувана обява на съответния потребител, но за потребител без обяви, трябва да се мине през търсачката за потребители във форума и тогава през профила му от форума може да му се изпрати съобщение. надявам се, че ме разбрахте, малко объркано го написах. благодаря!
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #426 -: Март 09, 2011, 16:12:53 »
Раздели ТемаНагоре

подкрепям eternity, дано я разбахте. аз отдавна си го мисля, за потребители без обяви е трудна навигацията
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #427 -: Март 09, 2011, 16:36:29 »
Раздели ТемаНагоре

ако е възможно, да се добави опция 'изпрати лично съобщение на потребителя' в основната информация за потребителя в профила му за обявите, защото сега такава има само в публикувана обява на съответния потребител, но за потребител без обяви, трябва да се мине през търсачката за потребители във форума и тогава през профила му от форума може да му се изпрати съобщение. надявам се, че ме разбрахте, малко объркано го написах. благодаря!

Имате бутонче. Вижте дали така е добре Smiley
Активен

eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #428 -: Март 09, 2011, 16:38:50 »
Раздели ТемаНагоре

отлично е, благодаря!
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #429 -: Март 09, 2011, 18:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Искам да попитам дали е възможна опция за намаление на даден артикул?Без естествено да се спекулира,да бъде видимо и чрез търсачка или опция да може да се намират тези които са били намалени,пък може и в проценти.Ако някой му харесва идеята може и да допълни. Smiley
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #430 -: Март 09, 2011, 18:26:52 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Искам да попитам дали е възможна опция за намаление на даден артикул?Без естествено да се спекулира,да бъде видимо и чрез търсачка или опция да може да се намират тези които са били намалени,пък може и в проценти.Ако някой му харесва идеята може и да допълни. Smiley

Това е добра идея, но наистина искам да я дообработим както трябва. Аз ще видя дали и как да стане софтуерно
Активен

Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #431 -: Март 09, 2011, 18:31:23 »
Раздели ТемаНагоре

Да,да се дообработи и да няма примерно нарочно сложена висока цена,а до нея опция-намаление.
Може би при публикуването на самата обява,да сложите отметка-възможно намаление или нещо такова.
Нека и други да предложат по темата ефективни идеи аз това измислих само:)
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
Илейн
Пращам на първия писал ЛС след ЗАПИС и по лично усмотрение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Разгледайте другите ми обяви.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #432 -: Март 09, 2011, 18:39:12 »
Раздели ТемаНагоре

...може и отметки за:поемам пощенските(транспорта),предварително плащане,забавено плащане...
Активен

Разгледайте и другите ми обяви.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #433 -: Март 09, 2011, 22:51:53 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е обсъждано, но възможно ли е да не си задаваме сами ключовите думи за търсене, а те да се намират автоматично в целия текст на обявите? Понякога пропускаме да дадем всички подходящи думи и потребителите не могат да намерат обявата ни. Дано обясних добре. Roll Eyes
Другата ми молба е търсачката да не е чувствителна на малки и големи букви. Търсех си Нокиа и ме хвана досадата, докато мина през Нокиа, нокиа, НОКИА, Нокия, нокия, НОКИЯ, Nokia, NOKIA, nokia... Huh?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #434 -: Март 10, 2011, 05:47:32 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е обсъждано, но възможно ли е да не си задаваме сами ключовите думи за търсене, а те да се намират автоматично в целия текст на обявите? Понякога пропускаме да дадем всички подходящи думи и потребителите не могат да намерат обявата ни. Дано обясних добре. Roll Eyes
Другата ми молба е търсачката да не е чувствителна на малки и големи букви. Търсех си Нокиа и ме хвана досадата, докато мина през Нокиа, нокиа, НОКИА, Нокия, нокия, НОКИЯ, Nokia, NOKIA, nokia... Huh?

Преди време мислих по този въпрос. Пак ще помисля Smiley
Активен



Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: