{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205188 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #405 -: Февруари 22, 2011, 14:33:36 »
Раздели ТемаНагоре

и аз си мислех за нещо такова,но да си има направо секция ''Размяна'',което да е само за размяна ,а не за продажба иначе губи смисъл Smiley
защо да се губи смисъл аз разменям всичките си обяви но това не означава че само ги разменям  Smiley
а и още нещо искам да предложа освен да има опция да се виждат такива само с размяна, би ли било възможно да се виждат по градове например искам да видя обяви само от благоевград или подобно Smiley
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #406 -: Февруари 22, 2011, 14:40:23 »
Раздели ТемаНагоре

и аз си мислех за нещо такова,но да си има направо секция ''Размяна'',което да е само за размяна ,а не за продажба иначе губи смисъл Smiley
защо да се губи смисъл аз разменям всичките си обяви но това не означава че само ги разменям  Smiley
а и още нещо искам да предложа освен да има опция да се виждат такива само с размяна, би ли било възможно да се виждат по градове например искам да видя обяви само от благоевград или подобно Smiley
Тази идея по градове ми харесва. А за разменянето така или иначе нали отбелязваме дали примаме размяна и малко излишно ще е  и нов раздел разменям според мен.
Активен

bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #407 -: Февруари 22, 2011, 17:02:11 »
Раздели ТемаНагоре

ами аз и за това казвах че искам опция да виждам само тези дето може с размяна а не отделен раздел Smiley , както например има опция при детските дрешки само за момчета, само за момичетатака и  да речем само с размяна Smileyно не само при дрешките а на всякъде Smiley
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #408 -: Февруари 22, 2011, 21:10:59 »
Раздели ТемаНагоре

Аз предлагам да може да си добавяме потребители в собствен черен списък който да не е видим за останалите. Ако има нещо такова явно не съм разбрала как става.

Можеш да ги добавящ в "Бележки"


ами аз и за това казвах че искам опция да виждам само тези дето може с размяна а не отделен раздел Smiley , както например има опция при детските дрешки само за момчета, само за момичетатака и  да речем само с размяна Smileyно не само при дрешките а на всякъде Smiley
Ще се опитаме не е невъзможно.
Активен
tonkata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20


Моят бонбон Криси :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #409 -: Февруари 24, 2011, 08:54:42 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Искам да предложа следното: в категория "Облекло за малкото съкровище" ->"Дрешки за деца" да се направят подкатегории "Летни" и "Зимни" дрешки.Според мен така ще се улесни търсенето на дрешките според сезона.Надявам се да сте ме разбрали и да изкажите вашите мнения.Благодаря предварително!
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #410 -: Февруари 24, 2011, 13:01:34 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!Искам да предложа следното: в категория "Облекло за малкото съкровище" ->"Дрешки за деца" да се направят подкатегории "Летни" и "Зимни" дрешки.Според мен така ще се улесни търсенето на дрешките според сезона.Надявам се да сте ме разбрали и да изкажите вашите мнения.Благодаря предварително!
To така по сезони би трябвало да са-пролетно-есенни,летни и зимни...само дето винаги съм се чудила плетена дебела блузка с къс ръкав към коя категория ще да е Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #411 -: Февруари 28, 2011, 14:49:15 »
Раздели ТемаНагоре

...само дето винаги съм се чудила плетена дебела блузка с къс ръкав към коя категория ще да е Roll Eyes

 Cheesy дам така е

1. Нещо, което от много време ме "човърка". Винаги се опитвам да пиша без грeшки, но съответно понякога се случва технически при бързането да разменя някои букви или да натисна съседен клавиш. Често забелязвам пропуска чак след като вече няколко хора са го видяли. Много ми е необходима "Проверка на правописа"!
Това ми се иска да е разработено във всички възможности, където можем да пишем - лични съобщения, тук във форума, при писането на обявите и при коменитрането на обявите.

2. Друго нещо, което много искам да има, но съответно по-важни неща преди бяха обсъждани и не ми се струваше удачно да издребнявам. При публикуването на обяви, страшно много ме нервира това голямо разстояние, което се оставя след поставянето на Параграф марк, т.е. натискането на клавиш enter, за да отидем на долен ред. Възможно ли е корекция на line spacing-a?
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #412 -: Февруари 28, 2011, 15:45:21 »
Раздели ТемаНагоре

...само дето винаги съм се чудила плетена дебела блузка с къс ръкав към коя категория ще да е Roll Eyes

 Cheesy дам така е

1. Нещо, което от много време ме "човърка". Винаги се опитвам да пиша без грeшки, но съответно понякога се случва технически при бързането да разменя някои букви или да натисна съседен клавиш. Често забелязвам пропуска чак след като вече няколко хора са го видяли. Много ми е необходима "Проверка на правописа"!
Това ми се иска да е разработено във всички възможности, където можем да пишем - лични съобщения, тук във форума, при писането на обявите и при коменитрането на обявите.

2. Друго нещо, което много искам да има, но съответно по-важни неща преди бяха обсъждани и не ми се струваше удачно да издребнявам. При публикуването на обяви, страшно много ме нервира това голямо разстояние, което се оставя след поставянето на Параграф марк, т.е. натискането на клавиш enter, за да отидем на долен ред. Възможно ли е корекция на line spacing-a?

В четвъртък ще поработя и по двата въпроса Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #413 -: Март 01, 2011, 16:38:01 »
Раздели ТемаНагоре

...само дето винаги съм се чудила плетена дебела блузка с къс ръкав към коя категория ще да е Roll Eyes

2. Друго нещо, което много искам да има, но съответно по-важни неща преди бяха обсъждани и не ми се струваше удачно да издребнявам. При публикуването на обяви, страшно много ме нервира това голямо разстояние, което се оставя след поставянето на Параграф марк, т.е. натискането на клавиш enter, за да отидем на долен ред. Възможно ли е корекция на line spacing-a?

По т.2 всичко е оправено Smiley Надявам се да е по-добре.
Активен

maminko
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #414 -: Март 01, 2011, 18:24:51 »
Раздели ТемаНагоре

Ще тествам по-късно и ще докладвам Smiley

-------------

Тествано - работи Smiley
« Последна редакция: Март 02, 2011, 17:04:26 от maminko » Активен

Коректна съм и очаквам същото!
Не пазя ред! Всичко е по лична преценка!
Nikita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #415 -: Март 03, 2011, 00:39:53 »
Раздели ТемаНагоре

Aз писах в съседната тема, но може би трябваше тук да го напиша като предложение - да има някакво минимално изискване за грамотно написана обява. Някои постове просто минават всякакви граници. Дъщеря ми ( която е 2-ри клас) сигурно би ги написала с по-малко грешки.Няма да цитирам и тук, но съм го направила в темата за въпроси и отговори.
Maminko, ти се притесняваш, че не можеш да си редактираш случайно допуснати грешки, а някои хора изобщо не знаят какво означава правопис и има ли той почва у нас  Huh?.
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #416 -: Март 03, 2011, 08:06:49 »
Раздели ТемаНагоре

Aз писах в съседната тема, но може би трябваше тук да го напиша като предложение - да има някакво минимално изискване за грамотно написана обява. Някои постове просто минават всякакви граници. Дъщеря ми ( която е 2-ри клас) сигурно би ги написала с по-малко грешки.Няма да цитирам и тук, но съм го направила в темата за въпроси и отговори.
Maminko, ти се притесняваш, че не можеш да си редактираш случайно допуснати грешки, а някои хора изобщо не знаят какво означава правопис и има ли той почва у нас  Huh?.

Аз съм твърдо за, но контрола, ще е много труден. На ден се публикуват по 1000-1500 обяви. Как ще бъдат преглеждани?
Активен

margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #417 -: Март 03, 2011, 11:38:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също много бих искала да има филтър на обявите маркирани с размяна.Много обичам да разменям и искам да преглеждам само такива обяви  Smiley
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
Nikita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #418 -: Март 03, 2011, 17:33:01 »
Раздели ТемаНагоре

Aз писах в съседната тема, но може би трябваше тук да го напиша като предложение - да има някакво минимално изискване за грамотно написана обява. Някои постове просто минават всякакви граници. Дъщеря ми ( която е 2-ри клас) сигурно би ги написала с по-малко грешки.Няма да цитирам и тук, но съм го направила в темата за въпроси и отговори.
Maminko, ти се притесняваш, че не можеш да си редактираш случайно допуснати грешки, а някои хора изобщо не знаят какво означава правопис и има ли той почва у нас  Huh?.

Аз съм твърдо за, но контрола, ще е много труден. На ден се публикуват по 1000-1500 обяви. Как ще бъдат преглеждани?

Да, наистина е трудно, но все пак такива фрапиращи случаи( както примерът, даден от мен в съседната тема) все още май не са толкова много.Поне те да се редуцират, например с молба да се пусне наново редактирана.Но като се замисля, ако авторката е способна да сътвори такъв бисер, то надали би могла да я напише по-правилно...не знам и аз, май въпросът ми е реторичен...
Не зная какъв е начинът, но това за мен е недопустимо.
Активен
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #419 -: Март 03, 2011, 21:20:16 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и Честит 3-ти март!
Възможно ли е категорията "Подарявам",да влезе в редактирането на обява?Например,аз лично искам да подаря някои неща,но като вляза в редактирай,не ми излиза категория "Подарявам",съответно трябва да изчакам периода от 1месец да изтече,за да публикувам обявата в желаната категория.
Активен


Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: