{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Юли 29, 2010, 23:12:05 »
Раздели ТемаНагоре

Искам и аз да се включа с едно предложение. Извинявам се предварително, ако вече е споменато, но нямам време да чета цялата тема  Cheesy
Много е неудобно в момента местенето между различните страници с обяви в категориите. Номера на текущата страница визуално почти не се различава в редицата с номера в дясно. В момента все трябва да поглеждам левия номер в червено, за да съм сигурна на коя страница съм и да преценя къде да натисна  в поредицата от дясно.
Според мен текущата страница трябва да е с доста по-голям или по-малък размер от останалите страници. И мисля, че ще е още по-удобно да се сложат и бутони "Следваща" и "Предходна", вместо да се занимаваме да следим номерацията на страниците  ;D
Благодаря за вниманието  Cheesy
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #121 -: Юли 30, 2010, 00:32:04 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Много е неудобно .....
Е чак пък много....... разисквано е , но е доста сложно , а и нашия админ ни е един- едничък , който освен сайт , има да изпълнява бащински , съпружески и работни задължения.
По въпроса със следваща и предишна , ще го питам и ще пиша, в случай че сам не каже становището по въпроса .
Активен

veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Юли 30, 2010, 11:34:15 »
Раздели ТемаНагоре

Е чак пък много.......

Ами, ако звучи по-добре МАЛКО неудобно е  ;D
Аз разбирам, че всичко по сайта отнема време. И е много хубаво, че има хора, които искат да отделят това време, за да има подобни сайтове. Но тогава какъв е смисъла от такава тема, щом няма време за промени  :Smiley
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #123 -: Юли 30, 2010, 11:39:55 »
Раздели ТемаНагоре

Искам и аз да се включа с едно предложение. Извинявам се предварително, ако вече е споменато, но нямам време да чета цялата тема  Cheesy
Много е неудобно в момента местенето между различните страници с обяви в категориите. Номера на текущата страница визуално почти не се различава в редицата с номера в дясно. В момента все трябва да поглеждам левия номер в червено, за да съм сигурна на коя страница съм и да преценя къде да натисна  в поредицата от дясно.
Според мен текущата страница трябва да е с доста по-голям или по-малък размер от останалите страници. И мисля, че ще е още по-удобно да се сложат и бутони "Следваща" и "Предходна", вместо да се занимаваме да следим номерацията на страниците  ;D
Благодаря за вниманието  Cheesy

Веси, изпълнявам може би 70-80% от желанията в тази тема. Ще се постарая да изпълня и твоето желание (звучи сякаш съм някоя фея кръсница Smiley ), но ми е нужно време наистина. Имам доста задачки, а първи приоритет ми е семейството Smiley Така, че отива в графа "Очаквайте скоро" Smiley Лек и успешен ден Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #124 -: Юли 30, 2010, 12:15:51 »
Раздели ТемаНагоре

Е чак пък много.......

Ами, ако звучи по-добре МАЛКО неудобно е  ;D
Аз разбирам, че всичко по сайта отнема време. И е много хубаво, че има хора, които искат да отделят това време, за да има подобни сайтове. Но тогава какъв е смисъла от такава тема, щом няма време за промени  :Smiley

Погледни дали ти харесва така. Ако не ще помисля още Smiley
Активен

veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Юли 30, 2010, 12:39:13 »
Раздели ТемаНагоре

Значително по-добре е  Smiley Благодаря за бързата реакция!
Аз нямах и идея да поставям срокове за изпълнение  Cheesy Ясно е, че всичко отнема време и съответно трябва и търпение, за да се стигне до решението. Но след отговора на модератора, останах с впечатление, че няма смисъл от никакви предложения за промяна, защото отнемали време, пък администратора няма такова  ;D
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #126 -: Юли 30, 2010, 12:43:09 »
Раздели ТемаНагоре

Значително по-добре е  Smiley Благодаря за бързата реакция!
Аз нямах и идея да поставям срокове за изпълнение  Cheesy Ясно е, че всичко отнема време и съответно трябва и търпение, за да се стигне до решението. Но след отговора на модератора, останах с впечатление, че няма смисъл от никакви предложения за промяна, защото отнемали време, пък администратора няма такова  ;D

Чесно казано горе долу е така, но за това е ставало и друг път дума и реших да видя за решение. Отне малко време, но да се надяваме, че е по-добре Smiley
Активен

veselina_s_p
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


Имам си две сладки девойки :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Август 02, 2010, 19:07:32 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се включвам с още едно предложение  Cheesy

В момента, като се разглеждат обявите в съответната категория, не се вижда дали има коментар по нея. Виждат се само брой преглеждания. Удобро е да се вижда кой и кога е писал последно по обявата, ако има коментари въобще. Така, като си сложа обява в Наблюдавани, в която съм питала нещо примерно, виждам че имам отговор само като си заредя списъка. Същото важи и за коментарите по личните обяви. Сега, за да се провери за нови коментари, трябва да се влиза във всяка обява индивидуално  Wink
Благодаря предварително  Smiley

П.П. И за да няма този път недоразуминя, да си кажа предварително, че не очаквам нещата да се оправят за 24 часа  ;D
Активен



До пощата ходя 1-2 пъти седмично, защото не ми е близо. Моля за търпение и разбиране. Благодаря!
Предпочитам плащане по електронен път - банка или ePay!
Аз винаги пиша оценки, пишете и вие!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #128 -: Август 02, 2010, 19:18:34 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се включвам с още едно предложение  Cheesy

В момента, като се разглеждат обявите в съответната категория, не се вижда дали има коментар по нея. Виждат се само брой преглеждания. Удобро е да се вижда кой и кога е писал последно по обявата, ако има коментари въобще. Така, като си сложа обява в Наблюдавани, в която съм питала нещо примерно, виждам че имам отговор само като си заредя списъка. Същото важи и за коментарите по личните обяви. Сега, за да се провери за нови коментари, трябва да се влиза във всяка обява индивидуално  Wink
Благодаря предварително  Smiley

П.П. И за да няма този път недоразуминя, да си кажа предварително, че не очаквам нещата да се оправят за 24 часа  ;D

Vesi, наистина това ще отнеме повече време Smiley Ще работя по въпроса Smiley
Активен

FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Август 02, 2010, 21:23:57 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа, аз разлика между XXS и XS не виждам. Почти колкото XL и XXL.
Според мен си е достатъчно да се остави XS да речем (ако не само S) и XL.
Така или иначе стриктно изискване е да има размери, по които ще се ориентират потребителите.
А и самите категории ще са достатъчно насочващи. Размерите както при детските дрешки по етикет, така и при тези за възрастни са толкова силно вариращи, че не мисля, че това ще допринесе за някаква яснота. Само излишно се затормозява търсенето на окото.
100% ше има голяма мацаница между XS и XXS ...излишно се споменава според мен.
Рзмерите му е майката  ;D
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Август 02, 2010, 22:42:33 »
Раздели ТемаНагоре

Аз предлагам във форума в началото и в края на страницата да има един бутон съответно "Надолу" и "Нагоре", който да праща потребителя или на последния коментар или на на-горния.Така няма да се налага да въртим скролера на мишката "като луди", докато се "изкачим" най-отгоре.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #131 -: Август 02, 2010, 23:11:30 »
Раздели ТемаНагоре

Аз предлагам във форума в началото и в края на страницата да има един бутон съответно "Надолу" и "Нагоре", който да праща потребителя или на последния коментар или на на-горния.Така няма да се налага да въртим скролера на мишката "като луди", докато се "изкачим" най-отгоре.

Добро предложение Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #132 -: Август 04, 2010, 00:48:11 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се включвам с още едно предложение  Cheesy

В момента, като се разглеждат обявите в съответната категория, не се вижда дали има коментар по нея. Виждат се само брой преглеждания. Удобро е да се вижда кой и кога е писал последно по обявата, ако има коментари въобще. Така, като си сложа обява в Наблюдавани, в която съм питала нещо примерно, виждам че имам отговор само като си заредя списъка. Същото важи и за коментарите по личните обяви. Сега, за да се провери за нови коментари, трябва да се влиза във всяка обява индивидуално  Wink
Благодаря предварително  Smiley

П.П. И за да няма този път недоразуминя, да си кажа предварително, че не очаквам нещата да се оправят за 24 часа  ;D

А защо не за 24 часа Smiley Желанието ви е изпълнено Веси Smiley Надявам се да ви е по-прегледно така Smiley
Активен

Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Август 04, 2010, 07:11:58 »
Раздели ТемаНагоре

Аз се включвам с още едно предложение  Cheesy

В момента, като се разглеждат обявите в съответната категория, не се вижда дали има коментар по нея. Виждат се само брой преглеждания. Удобро е да се вижда кой и кога е писал последно по обявата, ако има коментари въобще. Така, като си сложа обява в Наблюдавани, в която съм питала нещо примерно, виждам че имам отговор само като си заредя списъка. Същото важи и за коментарите по личните обяви. Сега, за да се провери за нови коментари, трябва да се влиза във всяка обява индивидуално  Wink
Благодаря предварително  Smiley

П.П. И за да няма този път недоразуминя, да си кажа предварително, че не очаквам нещата да се оправят за 24 часа  ;D

А защо не за 24 часа Smiley Желанието ви е изпълнено Веси Smiley Надявам се да ви е по-прегледно така Smiley

пИрфектно! Kiss
и аз мн исках да се вижда дали има коментари без да се отварят обявите.
мн мн благодарим! Kiss
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Август 04, 2010, 07:22:24 »
Раздели ТемаНагоре

Браво  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: