{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205241 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Мимита
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 620

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #105 -: Юли 23, 2010, 16:07:29 »
Раздели ТемаНагоре

Разделението в момента е

ЗА ДЖОБНИ ГАДЖЕТА (XXS, XS, S)
размери XXS, XS, S

ЗА МАЦКИ СЪС СРЕДНИ РАЗМЕРИ (M, L)
размери M и L

ЗА ПИЩНИ ДАМИ (XL, XXL)
размери XL и XXL

ДРУГИ РАЗМЕРИ ДАМСКИ ДРЕХИ (3L, 4L, 5L)
размери 3L, 4L, 5L и др.
Какви по точно промени предлагаш , за да можем да го мислим , как е по подходящо , дай пример

Имам предвид, че дамите с "нормални" размери обикновено носят S или М. Докато XS, XXS и L, XL вече са за друга категория. XXS, XS - за мини дами, а L, ХЛ - за по-едрички.


Да си използвам поста, за да си кажа и аз мнението за "търговията" Мисля си, че трябва да има точни, ясни и категорични правила!
Например, забелязвам, че някои потребители продават неща, всички нови, с етикет и то от различни номера, от S до XL! Да, вярно е, че човек може например да отслабне или надебелее... Но, пък понякога се продават по две еднакви неща, в различен цвят или пък пълна номерация от дадена дрешка.
Та, тези неща трябва да се уточнят, за да има правила за всички!
Активен

-Пазя ред 12ч..
-Изпращам и получавам като МПП.
-Предпочитам плащане по банков път - ДСК.
-Връщане не приемам, освен ако няма такава уговорка.
-Ходя до пощата веднъж седмично.
Моите оценки в Продавалник-а: http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=38978&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #106 -: Юли 23, 2010, 16:26:09 »
Раздели ТемаНагоре

Разделението в момента е

ЗА ДЖОБНИ ГАДЖЕТА (XXS, XS, S)
размери XXS, XS, S

ЗА МАЦКИ СЪС СРЕДНИ РАЗМЕРИ (M, L)
размери M и L

ЗА ПИЩНИ ДАМИ (XL, XXL)
размери XL и XXL

ДРУГИ РАЗМЕРИ ДАМСКИ ДРЕХИ (3L, 4L, 5L)
размери 3L, 4L, 5L и др.
Какви по точно промени предлагаш , за да можем да го мислим , как е по подходящо , дай пример

Имам предвид, че дамите с "нормални" размери обикновено носят S или М. Докато XS, XXS и L, XL вече са за друга категория. XXS, XS - за мини дами, а L, ХЛ - за по-едрички.


Да си използвам поста, за да си кажа и аз мнението за "търговията" Мисля си, че трябва да има точни, ясни и категорични правила!
Например, забелязвам, че някои потребители продават неща, всички нови, с етикет и то от различни номера, от S до XL! Да, вярно е, че човек може например да отслабне или надебелее... Но, пък понякога се продават по две еднакви неща, в различен цвят или пък пълна номерация от дадена дрешка.
Та, тези неща трябва да се уточнят, за да има правила за всички!

Мими по отношение на търговията ще взема отношение. Всичко е доста субективно. За това слагаме правила. Ако имаш конкретни предложения можеш да ми ги пратиш на ЛС.
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #107 -: Юли 23, 2010, 16:40:08 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не съм съгласна, че в България на хората, носещи S и M се гледа като на хора, с нормални размери, а по-скоро на кьощави или анорексични.Така че, съм съгласна с разделението, което е в момента: M и L са нормалните размери.
Също не съм и съгласна, че човек с дреха, с етикет в два ралични цвята е търговец и именно защото аз имам такъв вариант в обявите ми и по-добре знам какъв е случая и дали е купена, за да "я търгувам с нея".
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
geri_koleva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #108 -: Юли 23, 2010, 17:07:13 »
Раздели ТемаНагоре

Разделението в момента е

ЗА ДЖОБНИ ГАДЖЕТА (XXS, XS, S)
размери XXS, XS, S

ЗА МАЦКИ СЪС СРЕДНИ РАЗМЕРИ (M, L)
размери M и L

ЗА ПИЩНИ ДАМИ (XL, XXL)
размери XL и XXL

ДРУГИ РАЗМЕРИ ДАМСКИ ДРЕХИ (3L, 4L, 5L)
размери 3L, 4L, 5L и др.
Какви по точно промени предлагаш , за да можем да го мислим , как е по подходящо , дай пример
Аз мисля че в първата категория трябва да се сложи размер S/M   а XXS може и да се махне,защото не е много разпространен ( мое мнение) Иначе категориите са разделени много точно  Smiley
Активен

Скайп gery.koleva

С предимство 2 или повече обяви,изпращам и получавам като МПП или Еконт пощенска пратка .Не изпращам за проба
Не приемам връщане защото не сте измерили правилно

Имам над 200 полож.Оценки  в съседния сайт
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #109 -: Юли 23, 2010, 23:05:33 »
Раздели ТемаНагоре

Разделението в момента е

ЗА ДЖОБНИ ГАДЖЕТА (XXS, XS, S)
размери XXS, XS, S

ЗА МАЦКИ СЪС СРЕДНИ РАЗМЕРИ (M, L)
размери M и L

ЗА ПИЩНИ ДАМИ (XL, XXL)
размери XL и XXL

ДРУГИ РАЗМЕРИ ДАМСКИ ДРЕХИ (3L, 4L, 5L)
размери 3L, 4L, 5L и др.
Какви по точно промени предлагаш , за да можем да го мислим , как е по подходящо , дай пример
Аз съм твърдо за тези размери S i XS наистина са много слабички мами а когато бях 54кг носех М сега съм 64кг нося L но съм в средни размери а за над 70кг вече мога да кажа че са пищни мами

ПРЕДИ ДА РОДЯ 54КГ



СЛЕД КАТО РОДИХ 64КГ



И двете снимки слагам в средни размери  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #110 -: Юли 23, 2010, 23:08:14 »
Раздели ТемаНагоре

И аз ще дам снимков материал , ама само преди
Това си е за нормални , а носех L
Активен

abrikotin
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #111 -: Юли 24, 2010, 13:08:29 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен разпределението на размерите по категориите сега си е добре.
Аз съм ХС/С,забелязяла съм,че има още доста мамета с такива размери.Винаги съм си била такава и никога не съм се приемала за кльощава.Не мисля и че носещите такъв размер са анорексички.Всъщност де да знам  Undecided ,явно някои хора отстрани така ни преценяват.
Както и да е...Дори повечето ми дрехи са от детските размери,обикновено 12 години са ми точно.Но,тъй като аз съм ги носила, ги пускам в раздел "Дамски дрехи"-ХС/С и пиша,че стават и за момиче.
Та,мисълта ми е,че като реша да си търся дрешки тук,отварям направо раздела ХС/С и си подбирам каквото ми е необходимо.Предполагам,че повечето като мен са така.
Що се отнася до ХХС,може би наистина няма голяма нужда от него.
Активен

Не толерирам "запис" за спорта!
Смятам,че 5-6 часа са достатъчни,за да решите искате нещо или не,ако имате нужда да изчакам повече-пишете на лични.
Не приемам НП без предварителна уговорка.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65410&profile_type=feedback
bialata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #112 -: Юли 24, 2010, 14:52:28 »
Раздели ТемаНагоре

И аз с едно предложение!  Smiley
Възможно ли е да се направи така, че обявите в дадена категория да се сортират според последен коментар?
Мисля, че така е най-удобно.

Не мисля, че идеята е добра! Ще започне едно повдигане на обяви с "усмивки" " 2 усмивки" и "побут" и т.н. и т.н.  Wink
ТВЪРДО ЗА съм нещата да останат така! Така аз разглеждам и старите обави, а не само тези от първите 2-3 страници. Мисля, че и други потребители го правят!
Има опции "Коментари по мои обяви" "Наблюдавани" "Моите коментари", които са напълно достатъчни!

Поздравления за добрия сайт! И най-вече за завидната скорост!
 
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #113 -: Юли 27, 2010, 13:24:52 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша тук с предварителната уговорка, че не се заяждам. Понеже в друга тема се засегна въпроса за правописа, а тук е форум и да си дам предложението: възможно ли е да се приложи елементарен правописен речник към форума? Опция с бутон, като "публикувай" и "предварителен преглед". В бързината и най-начетения човек прави елементарни грешки, а е хубаво от уважение към читателите да се изразяваме правилно.  Не говоря за стилизиран изказ, а за елемнтарни грешки.
Разбира се само при условие, че не е трудоемко.

Поздрави!
« Последна редакция: Юли 27, 2010, 13:30:16 от Shu-shi » Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #114 -: Юли 27, 2010, 13:28:23 »
Раздели ТемаНагоре

Това го разисквахме с админа съвсем в началото , доста е тегаво май и аз ги обичам проверките , защото с тях не правя чак толкова тъпи грешки , ще го видим пак , пък дано стане!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #115 -: Юли 27, 2010, 13:29:55 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша тук с предварителната уговорка, че не се заяждам. Понеже в друга тема се засегна въпроса за правописа, а тук е форум и да си дам предложението: възможно ли е да се приложи елементарен правописен речник към форума? Опция с бутон, като "публикувай" и "предварителен преглед"
Разбира се само при условие, че не е трудоемко.

Значи, един път търсих такава услуга за този тип форум, но не намерих. Предлагам следния вариант. Ако потребител има програма за подчертаване на грешките, тя ще работи и при писане на постове. Така, че вариант е който желае да си я инсталира на компютъра. Аз пак ще потърся нещичко, но нищо не обещавам.
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #116 -: Юли 29, 2010, 21:59:38 »
Раздели ТемаНагоре

Пиша тук с предварителната уговорка, че не се заяждам. Понеже в друга тема се засегна въпроса за правописа, а тук е форум и да си дам предложението: възможно ли е да се приложи елементарен правописен речник към форума? Опция с бутон, като "публикувай" и "предварителен преглед". В бързината и най-начетения човек прави елементарни грешки, а е хубаво от уважение към читателите да се изразяваме правилно.  Не говоря за стилизиран изказ, а за елемнтарни грешки.
Разбира се само при условие, че не е трудоемко.

Поздрави!
Аз използвам Опера и когато пиша ми се подчертава грешната дума и не съм качвала никакви програми или екстри на самата Опера -пробвай и виж грешна дума дали ще ти се подчертае  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #117 -: Юли 29, 2010, 22:15:16 »
Раздели ТемаНагоре

 Освен да си кача и Опера  Wink, че сега имам проверка само на английски текст. Пък да не се излагаме де... Tongue
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #118 -: Юли 29, 2010, 22:21:11 »
Раздели ТемаНагоре

Освен да си кача и Опера  Wink, че сега имам проверка само на английски текст. Пък да не се излагаме де... Tongue
Не съм на 100% сигурна но мисля и че Мозилата го има това ако я имаш свалена пробвай и с нея  ;D
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #119 -: Юли 29, 2010, 22:25:55 »
Раздели ТемаНагоре

Сега пробвах с Мозилата но не става или от някъде се дава отметка или се бъркам но не можах да го намеря ,така че сваляй Операта   Tongue Tongue Tongue
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.


Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: