{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205177 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #375 -: Декември 14, 2010, 17:06:46 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е коментирано,но шефе дай да вкараме някакви правила за тоя "запис".Чета ,чета и все на едно й също попадам,а именно кой как не изчаквал и не спазвал реда.Трябвало ли не трябвало ли да се пишат "записи". ВСе повече взеха да стават спорове за това и да има доволни и недоволни
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #376 -: Декември 14, 2010, 18:14:35 »
Раздели ТемаНагоре

подкрепям  Smiley

...
ами тогава в правилата нека има нещо като "Записването не е задължително/неспазването на ред не се счита за некоректност".....
« Последна редакция: Декември 14, 2010, 18:17:01 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #377 -: Декември 14, 2010, 18:14:40 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали е коментирано,но шефе дай да вкараме някакви правила за тоя "запис".Чета ,чета и все на едно й също попадам,а именно кой как не изчаквал и не спазвал реда.Трябвало ли не трябвало ли да се пишат "записи". ВСе повече взеха да стават спорове за това и да има доволни и недоволни

Моето мнение е, че продавача решава на кого да си продаде стоката и за това не съм вкарал правила за запис
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #378 -: Декември 14, 2010, 18:48:57 »
Раздели ТемаНагоре

Това със записа е много дразнещо наистина. Аз никъде не съм писала запис.
Изпращам лично, разбираме се и Имаме сделка.
Където видя в обява запис, запис, запис просто я подминавам, защото моите покупки са импулсивни.
Ще чакам аз някой да покаже на мъжа си, че после на приятелките си, че да се накани да измери, ако има нужда за мерки и да каже след четири дена "малко ни е"
Даже обмислям в подписа си да напиша, че не работя със записи ако не са пощенски такива.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #379 -: Декември 14, 2010, 19:00:28 »
Раздели ТемаНагоре

или пък някой да пише "може ли снимки облечено" и после "ама как така ме прескачаш и продаваш на следващия" - ами ей така, на....

лошото е, че после се пускат мнения че продавачът, който не спазва ред, не е коректен... затова е добре да пише, че няма такова задължително правило като "първи по запис, първи по право"
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #380 -: Декември 14, 2010, 19:21:04 »
Раздели ТемаНагоре

или пък някой да пише "може ли снимки облечено" и после "ама как така ме прескачаш и продаваш на следващия" - ами ей така, на....

лошото е, че после се пускат мнения че продавачът, който не спазва ред, не е коректен... затова е добре да пише, че няма такова задължително правило като "първи по запис, първи по право"
Именно да се измисли нещо ,което да сложи край на цялата тази дискусия и спор за записите. На мен лично не ми пречи да изчаквам.Винаги си пиша и запис и лс ,така че продавача да е сигурен.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #381 -: Декември 15, 2010, 22:55:12 »
Раздели ТемаНагоре

Искам и аз да предложа нещо ако може разбира се Smiley
Мен лично ме интересува и би ми било удобно ако има филтер размяна, тоест обяви който има опиця-може и с размяна Smiley
Аз по пинцип съм много положително настроена към размяната и висчките ми обяви са с такава опция и много често ми се иска да мога да виждам само такива обяви, тоест такива ,който имат тази опция.
Ех ама и аз се изразих ...
 Smiley
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #382 -: Декември 15, 2010, 23:53:29 »
Раздели ТемаНагоре


И друго-обмисляли ли сте категория-купено от магазин втора употреба.
Имам дрехи,купени оттам,които бих предпочела да бъдат публикувани в подобна категория.
А и търсенето ще е по-лесно(за тези от нас,които нямат нищо против подобни дрехи),и
цените ще са по-съобразени.Все пак тук е пълно с дрехи маркa H#M напр.,за които много
се съмнявам,че са поръчвани от оригиналния сайт.Т.е.аз примерно пазарувам най-скъпо в 
мания за 27 лв/кг,яке за 10 лв купено,защо да не се предложи за 5 лв,но да се знае,че е оттам.
Вярно е и ,че се намират хубави неща и на по-ниска цена за кг,но е въпрос на време и късмет.
Няма да имам и против,ако си заслужава,да купя нещо и без продавача да е свалил наполовина
от цената ,на която му е излязло,щом ще си спестя обикалянето...
И общо взето ,това би било категория,в която цените ще са по-ниски от средните в сайта-пр.тениските
би трябвало да са с цена от 1 до 2 лв...


 (danke2) (grin4) (kiss1)

Браво, браво, разкошна идейка! Моля най-сърдечно да се вземе под внимание.
Аз скоро бях мрънкала в някоя от темите по повод тези дрехи, но явно не беше в правилната Smiley
Та сега напълно подкрепям. И не само, ами и направо си очаквам с нетърпение такава категория.
Но най-вече държа да е ясно на всички, че това няма да е лоша категория, а напротив мисля че ще е доста посещавана.
Тъй като и аз нямам нищо против дрехите от магазини за втора употреба бих се радвала
да разгледам и тук попаденията на другите момичета.
Понякога нистина можеш да намериш съкровища там  (laugh5)

Бих искала да изтъкна предимствата:

Първо проблема с цените:
Незнам защо,но имам наблюдения че тук повече са на почит скъпите неща.
Никой не обръща внимание на блузка за 3лв, но ако се пусне за 13 -
ще избие рибата по преглеждания.
Смятам че хората ще гледат по-различно на евтините дрешки в една такава категория,
защото ще са наясно с ниската цена - т.е. тя не значи, че дрешката е съсипана от носене,
както всеки си мисли като види тук блузка за 1 и 50 примерно.

Второ, мисля че може да се помисли и за варианта да се налагат някакви санкции,
ако получим дрешка,която си личи че е от такъв магазин,
а не е обявено и са ни взели сума ти пари за нея.
Понякога наистина е доказуемо!!
А все пак това влиза в категорията на търговията.

На мен ми се случи вече, но просто подминах, какво да правя...
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 23:56:19 от emi_9eni » Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #383 -: Декември 16, 2010, 05:46:50 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета и по двете неща мисля как да станат, но в момента сме малко болни Sad
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #384 -: Декември 16, 2010, 10:11:03 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета и по двете неща мисля как да станат, но в момента сме малко болни Sad
Оздравявайте по-бързо, за да може да се радвате на Дядо Коледа (christmas13)
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
bonbonnin
Анелия
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #385 -: Декември 16, 2010, 10:51:10 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета и по двете неща мисля как да станат, но в момента сме малко болни Sad
Здравето е най-важно всичко друго може да почава,
бързо оздравяване и ние пожелаваме Smiley
Активен

Спазвам ред. Коректна съм, очаквам същото и от вас.Пращам по-пощата.Пощенски разходи за моя сметка:).При повече от 1 покупки правя отстъпка. кликнете моля дайте ми точка всеки ден  http://nagradite.net/bonbonnin
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #386 -: Декември 19, 2010, 11:26:03 »
Раздели ТемаНагоре

 Здравейте искам да попитам дали може да се направи така че като влезна да разглеждам обявите от конкрете раздел да има опция "ВИЖ ВСИЧКИ" а не да ги отварям страница по страница Благодаря  Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #387 -: Декември 19, 2010, 12:16:38 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте искам да попитам дали може да се направи така че като влезна да разглеждам обявите от конкрете раздел да има опция "ВИЖ ВСИЧКИ" а не да ги отварям страница по страница Благодаря  Smiley

За сега няма опция да се виждат всички обяви. Може да си увеличиш броя на обявите който да се виждат на една страница.
Активен
vesi1977
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 198


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #388 -: Декември 19, 2010, 13:44:18 »
Раздели ТемаНагоре

Даже обмислям в подписа си да напиша, че не работя със записи ако не са пощенски такива.

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Съпруг - това е човек, който помага на жената да преодолява трудности, за които тя и не би подозирала че съществуват, ако не се беше омъжила за него! Cheesy
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #389 -: Декември 20, 2010, 14:06:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте искам да попитам дали може да се направи така че като влезна да разглеждам обявите от конкрете раздел да има опция "ВИЖ ВСИЧКИ" а не да ги отварям страница по страница Благодаря  Smiley

За сега няма опция да се виждат всички обяви. Може да си увеличиш броя на обявите който да се виждат на една страница.
  Благодаря как става това  Smiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 


Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: