{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложения за развитие!  (Прочетена 205182 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Юли 13, 2010, 16:15:24 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте Smileyпоздрави за страхотния сайт!Все още не мога да повярвам,че мога толкова бързо да публикувам или разглеждам обяви,а и виждам тук не съм сама  Winkкакто се бях подготвила от другия сайт,желая ви успех и още много много новорегистрирани потребителки като мен Smileyотносно коментарите-според мен би трябвало да се виждат в самата обява,така съм свикнала,а и не е нужно да се четат непрекъснато.Това се сещам за сега,още веднъж успех!!!
« Последна редакция: Юли 14, 2010, 08:07:58 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #76 -: Юли 14, 2010, 17:21:44 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте Smileyпоздрави за страхотния сайт!Все още не мога да повярвам,че мога толкова бързо да публикувам или разглеждам обяви,а и виждам тук не съм сама  Winkкакто се бях подготвила от другия сайт,желая ви успех и още много много новорегистрирани потребителки като мен Smileyотносно коментарите-според мен би трябвало да се виждат в самата обява,така съм свикнала,а и не е нужно да се четат непрекъснато.Това се сещам за сега,още веднъж успех!!!

Добре дошла margafraca Smiley В няколко поста съм писал за коментарите. За момента не мога да направя, така, че да се виждат по този начин! Ще се постарая и ще видим Smiley
Активен

mimitooo
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 408


Това съм аз!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Юли 14, 2010, 19:29:11 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Първо да Ви поздравя,сайта е страхотен и му желая много успехи занапред.Да си дойда на думата.Имам едно предложение.Дали когато се публикуват обяви в   категорията ДРЕХИ ЗА ДЕЦА не може да има три подкатегорийки като да са разделени на-ЗА МОМЧЕНЦЕ,ЗА МОМИЧЕНЦЕ и УНИСЕКС?Мисля,че като се разглеждат обявите ще бъде по-лесно  за търсене.Незнам дали  правилно обясних,но се надявам да сте ме разбрали CheesyПоздрави Smiley
Wink
Активен

Пазя ред не повече от 3 часа,след това с предимство са писалите на лични.Пощенските са за сметка на купувача.Връщам ,ако не отговаря на описанието.Коректна съм по отношение на плащането,надявам се на същото.Не продавам бокуци.Не приемам обратно закупено от мен.Има мерки,описания,гледайте и преценяйте.Не плащам опаковки.НЕ ми изпращайте пратки с наложен платеж,защото няма да ги приема.Оценките и от двата сайта говорят много за мен-може да ми се има пълно доверие.
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=53638&profile_type=feedback
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #78 -: Юли 14, 2010, 19:40:33 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте.Първо да Ви поздравя,сайта е страхотен и му желая много успехи занапред.Да си дойда на думата.Имам едно предложение.Дали когато се публикуват обяви в   категорията ДРЕХИ ЗА ДЕЦА не може да има три подкатегорийки като да са разделени на-ЗА МОМЧЕНЦЕ,ЗА МОМИЧЕНЦЕ и УНИСЕКС?Мисля,че като се разглеждат обявите ще бъде по-лесно  за търсене.Незнам дали  правилно обясних,но се надявам да сте ме разбрали CheesyПоздрави Smiley
Wink

Разбрах намека Smiley Категориите са разделени по размери а не по полове. Ако се публикуват и двете може да се получи объркване!
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Юли 15, 2010, 10:39:23 »
Раздели ТемаНагоре

Моят въпрос е свързан със звездичките под името.Предполагам някъде сте написали за тях, ама не мога да открия , затова направо питам.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #80 -: Юли 15, 2010, 10:48:10 »
Раздели ТемаНагоре

Моят въпрос е свързан със звездичките под името.Предполагам някъде сте написали за тях, ама не мога да открия , затова направо питам.

Във форума или във секция Обяви?
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Юли 15, 2010, 14:16:41 »
Раздели ТемаНагоре

Моят въпрос е свързан със звездичките под името.Предполагам някъде сте написали за тях, ама не мога да открия , затова направо питам.

Във форума или във секция Обяви?
Във форума май, аз имам една.Откъде се е взела?
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #82 -: Юли 15, 2010, 14:21:20 »
Раздели ТемаНагоре

Моят въпрос е свързан със звездичките под името.Предполагам някъде сте написали за тях, ама не мога да открия , затова направо питам.

Във форума или във секция Обяви?
Във форума май, аз имам една.Откъде се е взела?

Звездичките във форума за рейтинга за брой постове, коментари и публикувани обяви. Колкото повече имате, толкова повече звездички Smiley
Активен

medissa123
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 165


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Юли 15, 2010, 14:26:10 »
Раздели ТемаНагоре

Моят въпрос е свързан със звездичките под името.Предполагам някъде сте написали за тях, ама не мога да открия , затова направо питам.

Във форума или във секция Обяви?
Във форума май, аз имам една.Откъде се е взела?

Звездичките във форума за рейтинга за брой постове, коментари и публикувани обяви. Колкото повече имате, толкова повече звездички Smiley

Ясно.Благодаря.
Активен

Не искам pазмяна;Предпочитам плащане по банков път;
Спазвам реда на записване до опр.момент;Предимство-потребители с повече покупки;Не толерирам бавенето на запис,повече от нормалното;
Оценките ми от друг сайт
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Юли 17, 2010, 12:16:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Когато искам да разгледам "Последни обяви: през последния ден" ми прави впечетление, че обявите се подреждат по брой преглеждания. Лично на мен ми се струва, че е по-удачно да бъдат подредени по време на публикуване - най-новите да са най-горе.
Ще обесня, дано ме разберете...
Преди секунди разглеждах точно тези обяви - публикувани през последния ден и виждам, че обяви от 16.07 са размесени с най-новите обяви от днес. Дори обявите от днес /17,07/ са останали на по-задните страници, защото са посетени по-малко.
А целта но моето занятие беше точно да видя последните публикувани обяви, най-новите.
Ако прецените, че има резон в моето предложение най-новите обяви да са най-горе подредени по време на публикуване/при ползването на споменатата опция за търсене/, ако другите потребители споделят моето мнение и ако има техническа възможност, моля да бъдат преподредени.
Благодаря Ви за работата до тук. Сайта става все по-хубав... ;D
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #85 -: Юли 17, 2010, 13:05:02 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Когато искам да разгледам "Последни обяви: през последния ден" ми прави впечетление, че обявите се подреждат по брой преглеждания. Лично на мен ми се струва, че е по-удачно да бъдат подредени по време на публикуване - най-новите да са най-горе.
Ще обесня, дано ме разберете...
Преди секунди разглеждах точно тези обяви - публикувани през последния ден и виждам, че обяви от 16.07 са размесени с най-новите обяви от днес. Дори обявите от днес /17,07/ са останали на по-задните страници, защото са посетени по-малко.
А целта но моето занятие беше точно да видя последните публикувани обяви, най-новите.
Ако прецените, че има резон в моето предложение най-новите обяви да са най-горе подредени по време на публикуване/при ползването на споменатата опция за търсене/, ако другите потребители споделят моето мнение и ако има техническа възможност, моля да бъдат преподредени.
Благодаря Ви за работата до тук. Сайта става все по-хубав... ;D

Да видях за какво става въпрос и ще се постарая да го оправя, но ще е някъде към вторник сряда, защото има доста работа Smiley Надявам се не е проблем Smiley
Активен

delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #86 -: Юли 17, 2010, 15:11:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Когато искам да разгледам "Последни обяви: през последния ден" ми прави впечетление, че обявите се подреждат по брой преглеждания. Лично на мен ми се струва, че е по-удачно да бъдат подредени по време на публикуване - най-новите да са най-горе.
Ще обесня, дано ме разберете...
Преди секунди разглеждах точно тези обяви - публикувани през последния ден и виждам, че обяви от 16.07 са размесени с най-новите обяви от днес. Дори обявите от днес /17,07/ са останали на по-задните страници, защото са посетени по-малко.
А целта но моето занятие беше точно да видя последните публикувани обяви, най-новите.
Ако прецените, че има резон в моето предложение най-новите обяви да са най-горе подредени по време на публикуване/при ползването на споменатата опция за търсене/, ако другите потребители споделят моето мнение и ако има техническа възможност, моля да бъдат преподредени.
Благодаря Ви за работата до тук. Сайта става все по-хубав... ;D

Да видях за какво става въпрос и ще се постарая да го оправя, но ще е някъде към вторник сряда, защото има доста работа Smiley Надявам се не е проблем Smiley
Няма проблем за мен, когато имате възможност и благодаря предварително
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
777111999
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 92

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #87 -: Юли 19, 2010, 13:40:09 »
Раздели ТемаНагоре

Може ли да сложим снимки на обявите, в който "Купуваме"  Huh?
Активен
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #88 -: Юли 19, 2010, 14:01:29 »
Раздели ТемаНагоре

Едно ако може да се нарече питане-предложение.
Има ли възможност да се постави опция с отметка, например, в самите обяви: Разменям/ НЕ разменям.
За да е ясно и да се избягват подобни досадни въпроси във всяка една обява.
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
bi_bi_to
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 314


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #89 -: Юли 19, 2010, 14:18:24 »
Раздели ТемаНагоре

Едно ако може да се нарече питане-предложение.
Има ли възможност да се постави опция с отметка, например, в самите обяви: Разменям/ НЕ разменям.
За да е ясно и да се избягват подобни досадни въпроси във всяка една обява.

Да, аз също съм за, ако има такава възможност разбира се. Защото понякога става досадно от постоянните въпроси за размяна, а и неудобно, когато не искаш да разменяш. На мен лично ми става кофти да кажа "не разменям".

А също за форума, може ли да се добавят още емотикони? Понякога 1 емотикона може да каже повече отколкото 5 написани думи. За раздел ОБЯВИ не е толкова важно, но за форума мисля, че не биха били излишни.
« Последна редакция: Юли 19, 2010, 14:22:47 от bi_bi_to » Активен

Точна и коректна съм и очаквам същото от Вас.
Изпращам по пощата, като МПП. Плащане чрез пощ.запис или по банков път.
Поставям оценки, моля правете го и вие Smiley .
Оценките ми от друг сайт http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=58540


Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: